Právě je 20 zář 2018, 21:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: BAZAR KNIH
PříspěvekNapsal: 10 kvě 2017, 12:55 
Královská rodina
Královská rodina

Maira píše:
4. diel potrebujem aj ja. Ak by ste niekde natrafili, dajte vedieť...

Sehnala jsem na 3. pokus pres Databázi knih, pokud tam nemáš profil, můžu tam vložit další poptávku za sebe.

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 10 kvě 2017, 12:58 
Královská rodina
Královská rodina

Nebo zkus sledovat www.mujantikvariat.cz, občas se tam nové vydání objeví, i když s tím 4. dílem je to horší :-/.

PříspěvekNapsal: 27 kvě 2017, 12:34 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Aktuálně mají všechny díly Intégrale, tedy i 4. díl zde
http://www.antikvariatukostela.cz/?sekce=kategorie&filtry%5Bfulltext%5D=angelika

PříspěvekNapsal: 28 kvě 2017, 13:45 
Baroni
Baroni

fantina, veľká vďaka, objednané :)

PříspěvekNapsal: 05 čer 2017, 19:49 
Královská rodina
Královská rodina

Tak jsem zjistila, že mi chybí díl "Angelika, Cesta naděje". Našla jsem na netu ve dvou antikvariátech po 340,- ... Během hledání na internetu jsem ovšem narazila na 9 knih v NJ za 1000,- (inzerát zde: https://www.sbazar.cz/navrdabazar/detai ... anne-golon) :) .

PříspěvekNapsal: 05 čer 2017, 21:18 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Maira píše:
fantina, veľká vďaka, objednané :)
Není zač, jsem ráda, že se ta kniha dostala do dobrých rukou :P

PenelopaW píše:
Tak jsem zjistila, že mi chybí díl "Angelika, Cesta naděje". Našla jsem na netu ve dvou antikvariátech po 340,- ...
Doufám, že jsi ji ještě nekoupila :disagreement: Mám jednu navíc, loni jsem ji koupila za 125 Kč, tak by sis ji mohla vzít, kdybys chtěla. Ale je to taková rarita - má obrácenou vazbu, takže vlastně začíná odzadu :D Přesněji, obal nalepili špatně, jinak má všechny stránky normálně za sebou. A evidentně ji nikdo nečetl, je jako nová ;)

PenelopaW píše:
Během hledání na internetu jsem ovšem narazila na 9 knih v NJ za 1000,- (inzerát zde: https://www.sbazar.cz/navrdabazar/detai ... anne-golon) :)
Jj, ten už tam je dlouho - a je to drahé... Moirra je schopná ty knihy sehnat za 1€ za knížku nebo i méně, a paní za jednu knihu chce 150 Kč :?

PříspěvekNapsal: 06 čer 2017, 10:28 
Královská rodina
Královská rodina

fantina píše:
Doufám, že jsi ji ještě nekoupila :disagreement: Mám jednu navíc, loni jsem ji koupila za 125 Kč, tak by sis ji mohla vzít, kdybys chtěla. Ale je to taková rarita - má obrácenou vazbu, takže vlastně začíná odzadu :D Přesněji, obal nalepili špatně, jinak má všechny stránky normálně za sebou. A evidentně ji nikdo nečetl, je jako nová ;)

Pokud mne nepředběhl manžel a neobjednal z toho antikvariátu, tak bych si ji od Tebe ráda vzala :) . Napiš mi prosím do SZ nebo e-mailu, kolik za ni chceš a kolik by dělalo poštovné, vzala bych si ji s sebou za 14 dní na dovolenou, to už budu mít Quebeck stopro přečtený :) .

PříspěvekNapsal: 06 čer 2017, 21:30 
Královská rodina
Královská rodina

fantina píše:
PenelopaW píše:
Během hledání na internetu jsem ovšem narazila na 9 knih v NJ za 1000,- (inzerát zde: https://www.sbazar.cz/navrdabazar/detai ... anne-golon) :)
Jj, ten už tam je dlouho - a je to drahé... Moirra je schopná ty knihy sehnat za 1€ za knížku nebo i méně, a paní za jednu knihu chce 150 Kč :?

No Fantina budeš sa čudovať ale Moirra zrejme vykúpila všetky lacné Angeliky v Nemecku a hlavne v Rakúsku
lebo v poslednom čase nezoženieš ani jeden diel pod 3 € :roll: :evil:

Ešte dobre že som vo veľkom nakupovala keď ešte boli lacné.

PS: Tie dva prvé diely aby si mala nemeckú sériu kompletnú som ti odložila.

PS2: Penelopa a Dasha majú u mňa prvý diel mangy. Keďže holka ktorá ma prosila aby som jej zohnala tiež sa už dlhšie neozvala mám ešte na predaj jeden prvý diel mangy za 3,50 € ak by niekto mal záujem. teraz už za ňu Medimops (jediný Nemecký dodavateľ u ktorého neplatím poštovné ak si objednám za 10 €) už zasa za ňu pýta 7,50 €, takže myslím že to bola dobrá kúpa. 8) :)

PříspěvekNapsal: 06 čer 2017, 22:40 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

moirra píše:
No Fantina budeš sa čudovať ale Moirra zrejme vykúpila všetky lacné Angeliky v Nemecku a hlavne v Rakúsku lebo v poslednom čase nezoženieš ani jeden diel pod 3 € :roll: :evil:
Ha ha, to se dalo čekat :mrgreen: Ale myslím, že to bude jen na čas, stejně jako s českými knihami. Vždycky je nějaký útlum s levnými knihami a jsou všude jen za draho, a pak se zase nějaké objeví skoro až za pakatel... jen musí být člověk trpělivý ;)

moirra píše:
PS: Tie dva prvé diely aby si mala nemeckú sériu kompletnú som ti odložila.
Tak to strašně moc děkuji :!: Přijedu a vyměním je za ruské :tongue: :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 07 čer 2017, 16:59 
Královská rodina
Královská rodina

moirra píše:
PS2: Penelopa a Dasha majú u mňa prvý diel mangy. Keďže holka ktorá ma prosila aby som jej zohnala tiež sa už dlhšie neozvala mám ešte na predaj jeden prvý diel mangy za 3,50 € ak by niekto mal záujem. teraz už za ňu Medimops (jediný Nemecký dodavateľ u ktorého neplatím poštovné ak si objednám za 10 €) už zasa za ňu pýta 7,50 €, takže myslím že to bola dobrá kúpa. 8) :)

Koukala jsem se na spojení a z Lednice to mám do Vídně cca hodinu a čtvrt spojem přes Břeclav, takže zvažuji, že bych za Tebou sjela alespoň na otočku jeden den, nechala Petříka tatínkovi a prarodičům a udělala si sólo výlet :) .
Pokud Dasha souhlasí, vzala bych k sobě i její výtisk, a pak jí ho předala v ČR.

P.S.: Za kolik lze sehnat ten druhý díl?

PříspěvekNapsal: 15 dub 2018, 17:09 
Královská rodina
Královská rodina

Integrale 1. - 3. díl zde: https://aukro.cz/a-golon-angelika-1-3-dil-6926518268

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]