Právě je 17 lis 2018, 12:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Humor v Angelice
PříspěvekNapsal: 27 črc 2008, 20:03 
Moderator
Moderator

Načala jsem téma, které by si možná zasloužilo více prostoru: Humor. Jak jej vnímáte vy? U kterých pasáží se nejvíce pobavíte?

Citace:
Annie: pamatuju si že jsem se několikrát od srdce zasmála. Třeba si vzpomínám při dnech lásky jak se ten šlechtic vychloubal jaký je milovník, načapali ho že lže a že usnul a on reagoval - "Pravda, byl jsem ten vecer poněkud unaven"..nebo tak nějak to bylo

Citace:
Yenn:kdyz jsme u toho humoru, ja humor v Angelice miluju, jen pri cteni prvniho dilu jsem se nekolikrat hodne pobavila. Uzasne je napriklad toto

"Kdo to je?" zeptala se Angelika.
"Přítel hraběte de Peyrac. Pan de Andijos se s tebou přijede
oženit......"
"Ne! Ten taky?"
".......v zastoupení, Angeliko. Nech mě domluvit, dítě.

Já osobně mám ještě ráda třeba scénu, jak Angelika sedí na bedně anglických skalpů přemlouvá anglického kapitána, jednak, aby tu bednu nechtěl otevřít a jednak, aby odvezl vévodkyni de Maudribourg, která v Gouldsboru ztroskotala při plavbě do Quebeku. Když se kapitán divil, jak je to možné, řekla: "Francouzi nemají orientační smysl". A protože byl kapitán téhož mínění, dále nenaléhal... :D

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 črc 2008, 09:21 
Královská rodina
Královská rodina

mňa totálne berú scény s Villedavrayom - ale to už asi všetci viete, nie? :wink: Hlavne keď sa dohaduje s Carlonom o tom, ako zomrel otec Vernon. Carlon žije v tom, že ho zabil medveď a markíz ho stále presviedča o opaku. ("vyzerá to tak, že ho niekto podhodil medveďovi." "Ale nie, stále sa zamotávate.") A vlastne celé Sprisahanie tieňov je pre mňa v znamení vtipných prestrieliek medzi markízom a intendantom.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2008, 10:16 
Rytíři
Rytíři

Me krome jineho pobavilo toto: "My tvrdime, ze ten kluk musel spolknout kompas, kdyz byl maly." (Angelika a Novy svet)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2008, 10:53 
Markýzové
Markýzové

Mně přijdou ohromně vtipné některé scény s Filipem. Asi Vám je teď nekonkretizuju, ale dost se u toho bavím vždycky.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2008, 11:06 
Baroni
Baroni

Mě se líbila scéna, když se všichni (Francouzi, Angličané, indiáni, piráti atd.) sešli v Gouldboru, aby vyřešili uvěznění francouzské lodi Angličany (myslím, že na řece sv. Jana), a do toho přijeli Defourové, které tak krásně přivítal Villedavray. A nakonec to vyvrcholilo uraženým poraženým medvědem. :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2008, 14:42 
Hrabata
Hrabata

Ten humor s Filipem...mě se líbila scéna s myslím Lauunem ve výklenku, když je načapal Filip tak on hned vyskočil "Pane,udeljte čas a místo,jsem vám k dispozici" A Filip na to "A moje žena je k dispozici celému světu" :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 srp 2008, 22:00 
Moderator
Moderator

Dnes jsem při přepisování popisu A. narazila na další dobrou scénu:
Jak Binet vybírá Ludvíkovi paruku král mu říká: "to paní du Plessis mi vás doporučila, že...", pak mu Binet nasadí paruku se slovy: "Sire, ta jediná je hodna Vašeho veličenstva!"
"Vy jste mě nepochopil, já jsem mluvil o paruce, pane!"
"Já také, sire.."

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 zář 2008, 18:23 
Rytíři
Rytíři

Já se směju scéně, kdy Rescator řekne Angelice, že je Joffrey. Nevím proč, ale mě to vždy pobaví :D jak ho nemůže poznat.. :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 črc 2009, 02:24 
Rytíři
Rytíři

Myslim si, ze v humornosti vedu Villedevray (mozno som jeho meno trosku skomolila...ospravedlnujem sa) a Lauzun. Rovnako vela rozhovorov s Phillipom aDesgrezom bolo vtipnych a moj oblubeny moment je, ked sa Angelika ako novomanzelka s Andijosom ruti do Toulouse a Joffrey im pride v ustrety. Ona sa tam v duchu modli ako sa k nej priblizuje, ze boze to nie je on a v tom zaznie hlas: Vas manzel Joffrey de Peyrac...neviem preco, ale vzdy sa pritom usmejem :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 lis 2009, 10:45 
Moderator
Moderator

Jen jsem chtěla pochválit Jeanne za výběr aktuálního citátu měsíce, je to má oblíbená pasáž ze začátku Spiknutí stínů, jak stojí Villedavray s Carlonem na lodi a píchá ho prstem do hrudi.. úplně se mi před očima odvíjí začátek filmu, vždy když to čtu.. Villedavray žoviálně francouzský a Carlon zapšklý, jak jinak.. :lol: :lol: Nádherně napsaná pasáž!
BTW, jak se vám líbil můj poslední kandidát na Villedavraye? Já si ho od té doby hýčkám jako favorita!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 lis 2009, 11:20 
Královská rodina
Královská rodina

Až teraz som si ho pozrela, ale je skvelý, Dáši!!! Priam ho vidím, ako sa dohaduje s Carlonom a pritom maškrtí sladkosti :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 lis 2009, 11:20 
Site Admin
Site Admin

Jj, není vůbec špatný. A děkuji za pochvalu, sice byl ten citát zase pozdě, ale přece. :oops: :P

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 kvě 2010, 15:10 
Vévodové
Vévodové

Momentalne ctu A. v Quebeku a tam je tech vtipnych momentu fakt hodne, ani nevim, jestli jsem si toho driv vsimla :D

Ted mne pobavilo toto...

K usim ji dolehl zvuk praskajiciho dreva a nad hlavou ji preletelo cosi jako obrovske netopyri kridlo a narazilo na zed pred ni. Kdyz se k te veci dopotacela a pokusila se ji prelezt, poznala, ze je to lopata jezuitskeho mlyna. Jeste stesti, ze mlyn nenasledoval.

:D :D :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2010, 13:43 
Site Admin
Site Admin

:lol:
Pořád říkám, že je Québec nejvtipnější část, si ho příští zimu musím vážně zase přečíst. :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2012, 21:45 
Rytíři
Rytíři

Mě vždycky pobaví Angeličina úvaha: "Proč mají ti muži neustále potřebu přít se o důležitosti špendlíkových hlaviček? "

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina