Právě je 22 říj 2018, 06:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 31 črc 2009, 03:07 
Rytíři
Rytíři

Ahojte,
som tu relativne nova (prihlasila som sa asi pred hodinou), ale co sa tyka Angeliky, tak som 'stara' citatelka :) Zaujimalo by ma, ci vam niekedy nebolo luto muzov, ktori lubili Angeliku a nevyslo im to? Ktori z nich vam boli najsympatickejsi? Mne napriklad bolo luto Colina Paturela a niekedy aj krala, hlavne ked od neho na konci tretej casti odchadza a on tam stoji s jej menom na perach...A Desgrez je moj nestastny zalubenec cislo jedna! :) Toho to aspon nepolozilo a mam pocit, ze ju zo vsetkych poznal najlepsie... neviem preco, ale Gabriela Berna mi luto nebolo...liezol mi na nervy, taky suchar... A co Audiger? Racozci? A dalsi? Tak sa tesim na vase nazory a postrehy a zdravim vsetky verne citatelky :)

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 črc 2009, 12:48 
Královská rodina
Královská rodina

jééj, som rada, že máme novú prispievateľku :wink: Vitaj, Jani, a užívaj si s nami, závisláčkami :D

Či mi bolo ľúto mužov, ktorí A. ľúbili... no ani nie. Ona je taká silná osobnosť, žeby prevalcovala všetkých, s ktorými by žila - veď sa to tak vlastne aj stalo! Jediný Joffrey bol schopný uniesť tú jej neskrotnú a nepokojnú povahu. Ľúto mi je len Philippa, toho som mala rada, a častokrát som si predstavovala, aké by to bolo, keby ... Desgreza nie, ten je tiež silná povaha a cynik ako vyšitý, vlastne asi jediný okrem Joffreya, ktorý by A. zvládol, ale ľutovať ho určite nemôžem, na to je príliš sebavedomý :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 črc 2009, 19:36 
Markýzové
Markýzové

Taky vítám :wink:...

Na otázku, zda mi bylo někdy líto mužů, kteří milovali Angeliku, mě nejdřív napadla jednoznačná odpověd: "No jéje, a kolikrát..." Jenže poté, co jsem si přečetla příspěvek od Precious a zamyslela se nad tím hlouběji s ní musím souhlasit :wink:. Litovat třeba zrovna Desgreze je jaksi pod úroveň té dokonalé, sebevědomé postavy, kterou mám tolik ráda! 8)
I když Colina mi trochu líto bylo, ale třeba Berna jsem stejně jako ty, Jano, nikdy nelitovala.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 srp 2009, 15:48 
Rytíři
Rytíři

Ahojte,
dakujem za prispevky :) Je to zaujimave porovnat nazory a postrehy...preto sa mi tato stranka tak paci. Mate pravdu, vlastne ani ja Desgreza velmi nelutujem, lebo bol tiez rovnako silna osobnost ako Angelika, ale z tych akoze 'nestastne zalubenych' bol moj oblubeny, aj ked to bol cynik.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 srp 2009, 19:17 
Moderator
Moderator

Mně jich svým způsobem líto bylo, protože naše hrdinka vždy kráčela dál a těch nešťastných padlých, zabitých a zklamaných si moc nevšímala.
Určitě jsem nelitovala Berne ani Dezgreze (ten snad ani není předurčen k naplněnému partnerskému soužití, že?), ale líto mi bylo třeba Colina nebo Henryho de Roguier. Nebo, nevím ani proč, poručíka Milleranda, který svedl souboj s Nicolasem. Smrt Filipa a Špíny si také byla v něčem podobná.. šli na smrt dobrovolně a s vědomím, že jejich životem prolétla létavice, která jim není souzená.. :cry:
Ale je pravda, že při počtu všech milenců a ctitelů by nešlo vést s každým šťastný život ever after.. :wink:
(A hlavně, ženy jsou potvory, kvůli rozchodu navštěvuje psychologa 9x víc mužů než žen, nečetly jste?)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 srp 2009, 21:13 
Hrabata
Hrabata

Já nevím... mně jich snad ani nikdy nebylo moc líto. Přišlo mi, že jí nejsou hodni. To byl jen jediný. Znova se zamýšlím...................................... Ne. Opravdu nebylo.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 srp 2009, 10:30 
Baroni
Baroni

Já hrozně litovala Colina. Ten jediný z těch, co vztah s Angelikou ustáli jen s velkými obtížemi, stál za to, aby ho Angelika milovala. Joffrey byl silnější, to jistě. Ale Colin je pro mě legenda č. 2 hned po něm.

A taky lituju hraběte de Loménie. Trpícího rozporem mezi oddaností k Sebastienovi a citem pro spravedlnost, mezi láskou k Angelice a přátelstvím k otci d´Orgeval.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 srp 2009, 14:22 
Site Admin
Site Admin

Jak čtu vaše postřehy, tak jsem si uvědomila, že Angelika měla podezřelé štěstí na bývalé partnery. Žádný z nich (když si tedy odmyslíme, jak špatně mnozí z nich skončili) ji nedělal žádné porozchodové potíže, nepsal zdrcené dopisy, nezahrnoval nadávkami, výhrůžkami či pomluvami v okolí, zkrátka nic... Se prostě má, se to vždycky tak pěkně samo vyřešilo, bez jejího většího přičinění. 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 srp 2009, 18:07 
Markýzové
Markýzové

Také zdravím novou členku klubu :D . Jeanne, to je docela zajímavý postřeh...trošku scény dělal víceméně Audiger, ale to bývalý úplně nebyl, a možná Bardagne, a ten nakonec aspoň něco dostal :) . No mně bylo také líto Colina a Loménieho. Loménie mi je moc sympatický, ten tu svoji lásku opravdu odnesl. Svým způsobem mi je vždycky líto i Orgevala...taky ji miloval a jen s tím si neporadil.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 srp 2009, 14:40 
Moderator
Moderator

jeanne píše:
... Angelika měla podezřelé štěstí na bývalé partnery. Žádný z nich
ji nedělal žádné porozchodové potíže, nepsal zdrcené dopisy, nezahrnoval nadávkami, výhrůžkami či pomluvami v okolí, zkrátka nic... :

Náhodou, král jí napsal ten osudný dopis do Plessis a nakonec jí i pořádně zavařil :)

P.S. Loménieho mi bylo úplně nejvíc líto,nevím, jak jsem na něho mohla zapomenout.. :cry

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 srp 2009, 15:37 
Site Admin
Site Admin

dasha píše:
jeanne píše:
... Angelika měla podezřelé štěstí na bývalé partnery. Žádný z nich
ji nedělal žádné porozchodové potíže, nepsal zdrcené dopisy, nezahrnoval nadávkami, výhrůžkami či pomluvami v okolí, zkrátka nic... :

Náhodou, král jí napsal ten osudný dopis do Plessis a nakonec jí i pořádně zavařil :)

To je fakt. Ačkoli, dá se vůbec říct, že s Ludvíkem "chodila"? :? Navíc, ten kdykoli zavařil každému. V tom byl taky dobrý. :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 srp 2009, 17:01 
Rytíři
Rytíři

Dasha, tak to som teda fakt nevedela,ze tolko muzov navstevuje psychologa, ale s tym, ze zeny vedia byt potvory suhlasim:) Elis a Andrej - ano aj mne bolo luto Colina a Lomenieho, ale aj krala hoci on si ten uder od Angeliky zasluzil. Jeanne - to asi aj preto Angelika nemala s tymi byvalymi problemy, lebo vacsina umrela...ale Audiger trochu vycinal a aj Nicolas ked ho stretla v Stredomori...no inak mala fakt stastie:)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 srp 2009, 18:58 
Markýzové
Markýzové

Nicolas! To je fakt. Ten jako otravnej byl, naštěstí neměl tolik příležitostí.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 srp 2009, 16:33 
Vévodové
Vévodové

No Audiger a Bardagne byli jako odmintuti otravni dost :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 srp 2009, 16:50 
Site Admin
Site Admin

Jj, otravní byli dost, ale spíš jako odmítnutí, než jako bývalí... Vždyť víte, co jsem myslela, tradiční porozchodové dělení "lžiček" a další podobné nepříjemnosti. Prostě tohle A. neměla. :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]