Právě je 23 zář 2018, 09:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Angelika e-book
PříspěvekNapsal: 25 pro 2012, 16:32 
Rytíři
Rytíři

Hezké svátky všem,
dostala jsem k vánocům čtečku e-knih a lámu si hlavu nad tím, jak sehnat/dostat do ní Angeliku :-/ Což byl také důvod, proč jsem se jí ač vášnivý čtenář dlouho bránila. Už jsem prosurfovala kde, co, ale našla jí pouze snad ve francouzštině a ruštině. Mám pocit, že se na to už tady taky někdo ptal, ne?
Jediný, co mě napadá, je přestat jí do Wordu anebo oscanovat a text v PDF převést do Wordu, ale to by byla tak neskutečná práce!
Ne-existuje třeba nějaká placená služba, kde by tohle udělali?
Ještě mě napadlo, kdyby se nás tu sešlo dost šílenců, že by si vzal každý na starost přepis/převod jedné kapitoly, tak že by to nemuselo tak trvat, ne?

Květa

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 pro 2012, 20:32 
Rytíři
Rytíři

Tak oprava - beru zpět. Už jsem ty knížky našla :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 pro 2012, 01:28 
Rytíři
Rytíři

Ahojky, mohla bych se zeptat, kde si je sehnala? Já jich mám většinu ale některé mi chybí :-( ráda bych doplnila sbírku

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 pro 2012, 21:55 
Site Admin
Site Admin

Slyšela jsem, že existovala nějaká naskenovaná/přepsaná verze pro čtenáře se zrakovými postiženími, ale víc o tom nevím...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 pro 2012, 22:21 
Rytíři
Rytíři

Ahoj,

na uloz.to kromě Angelika se bouří. Ale dá trochu práce všechny díly dohledat a prohrabat se odkazy na film, muzikál, DVD... Něco je v pdf, něco doc, txt.. V každým případě tím padnul můj dlouholetý argument "nechci e-čtečku, protože do ní nedostanu Angeliku" :-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 črc 2013, 21:04 
Rytíři
Rytíři

Prosím, nemohl by mě někdo nasměrovat na cestu do quebeku v českém jazyce pro čtečku? našla jsem jenom ve slovenštině a tu já už neovládám, strejda googl a jeho translator mi taky zrovna nepomohl.
díky moc za každou pomoc

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 črc 2013, 09:06 
Rytíři
Rytíři

Neříkejte, že neovládáte slovenštinu. Vždyť je téměř stejná jako čeština. Několik málo slovíček je jiných, ale zkuste se začíst do slovenské verze, po chvíli si zvyknete a ani Vám to nepřijde. Navíc mi v některém dílu přišla slovenská verze lepší, jakoby tam byly nějaké pasáže navíc, asi lepší překlad.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 srp 2013, 14:36 
Moderator
Moderator

Dáša píše:
Neříkejte, že neovládáte slovenštinu. Vždyť je téměř stejná jako čeština. Několik málo slovíček je jiných, ale zkuste se začíst do slovenské verze, po chvíli si zvyknete a ani Vám to nepřijde. Navíc mi v některém dílu přišla slovenská verze lepší, jakoby tam byly nějaké pasáže navíc, asi lepší překlad.

Souhlas, taky mi slovenská verze přijde obsáhlejší.
Na srazu v Banské Bystrici jsme řešili, proč dal de Bardagne Honorině řehtačku a Precious na nás nechápavě koukala, protože ve slovenštině je to přeložené jako chrastítko - což je jako dárek pro malé dítě rozhodně logičtější :)

Je smutné, že mladá česká generace nechytá slovenčinu, ale souhlasím s Dášou, stačí přečíst pár knížek a je to doma - ovládáte další cizí jazyk a máte to "skoro zadarmo".

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 srp 2013, 20:36 
Rytíři
Rytíři

Dáša píše:

já mám doopravdy se slovenštinou velké potíže, čestina není můj původní jazyk, přestože ji dobře ovládám :(
co jsem našla na netu, tak angelika v quebecu je ke stažení ve formě txt na uloztu ve slovenstine, ale rozhodně není kompletní

ten soubor končí tím, že angelika vzpomíná na svoji sperkovnici s poklady, ale v té knize je toho více, nemůžete mě nasměrovat, kde se dá najít celý tento díl

díky moc za ochotu

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 srp 2013, 09:47 
Rytíři
Rytíři

Taky bych uvítala radu, kde sehnat Angeliku v Quebecu v lepší verzi. Se slovenštinou nemám problém, dokonce v ní čtu moc ráda, ale když jsou některá slova zkomolená nebo obsahují místo písmen jiné znaky, daleko hůř se mi odhaduje, co tím chtěl básník říct...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 srp 2013, 21:19 
Rytíři
Rytíři

zkuste http://xtrance.info/new/

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 srp 2013, 20:20 
Rytíři
Rytíři

Milly, díky moc :-) už ji mám ve čtečce

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 srp 2013, 09:49 
Rytíři
Rytíři

Chtěla bych se zeptat, jestli nemáte náhodou Angelika a ďáblice druhý díl? Prohledala jsem internet a stále mi to nachází jenom první svazek. Byla bych moc vděčná, kdyby mi někdo poradil, kde stáhnout, nebo přímo poskytnul soubor. :-) Díky!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 dub 2014, 09:46 
Rytíři
Rytíři

Ahoj, sháním knihu Angelika v Quebecu (11.díl) a narazila jsem na toto fórum. Je zde odkaz, ale bohužel nefunkční, je zde někdo, kdo ví, kde stáhnout, případně kdo by mi ji třeba poslal? Našla jsem na ulozto, ale je tam komentář, že není kompletní :( Děkuji

Jinak otázka, kolik těch dílů je? Dohledala jsem 13, ale v originále jich je více ne? do Češtiny byla přeložena zkrácená verze?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 dub 2014, 09:55 
Site Admin
Site Admin

Koukni se do sekce Knihy tady na webu a projdi seznamy jednotlivých vydání. Do češtiny bylo přeloženo všechno, co bylo vydáno ve francouzštině, ale jednotlivá vydání se liší dělením na počty dílů.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]