Právě je 17 lis 2018, 12:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 02 bře 2015, 00:03 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

moirra píše:
Fantina, zatiaľ som ešte vo Francúzkej "Angelique et le Roy" „VERSION d’ORIGINE“ neobjavila ani o písmenko viacej ako v našom českom a slovenskom vydaní. Takže sa nemôže jednať o pôvodný rukopis. Odkiaľ by potom mali Nemci v starých vydaniach tie veci navyše?
Já nevím, Moirro, já jsem sem jen dala oficiální text, který uvádí vydavatel na svých stránkách k propagaci knihy. Netuším, co je jinak. Ale zajímalo by mě, co je v německém vydání navíc, oproti těm našim...
Spíš si myslím, že je to reakce na to, v jakém zkráceném stavu byly knihy vydávány v cizích jazycích, než je francouzština. Proto pořád upozorňují na to, že tato nová vydání jsou ta správná, kdyby se náhodou některý zahraniční vydavatel rozhodl knihu přeložit a vydat. Ale popravdě se v tom už nevyznám :roll:

Na tvoje poznatky z ruského Intégrale se moc těším, doufám, že se s námi brzy podělíš :D

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 29 dub 2015, 22:23 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Tento měsíc (04/2015) vyšly v Rusku v edici Version d'Origine pátý a šestý díl!!! - Angelika se bouří a Angelika a její láska. ;)
Ach jo, asi si budu muset koupit ruský slovník a trochu si ten jazyk zopakovat... :roll:

Stránky vydavatelství AZBUKA
Obrázek Obrázek

PříspěvekNapsal: 30 dub 2015, 12:59 
Královská rodina
Královská rodina

Zrejme sa to neoplatí lebo ako som už vravela v Origine nieje ani o písmenko viacej ako v Pôvodných vydaniach.

Zaujímavé je Ruské integrale a aspoň do slovenčiny to google prekladá celkom dobre, hoci ja ho potrebujem iba sem-tam.

Mám všetkých 7 dielov Ruskej Integrale to znamená o dva viacej ako naše vydanie.

Cesta do Versailles a Vojna v Čipkách sú tie dva kam sa zatiaľ dostali. Takže z napätím čakám či v Rusku výjde ďalší diel Integrále. :prayer: :prayer: Inak sa fakt budem musieť začať učiť ešte aj Japonsky. :slzici:

I keď by som bola rada aby pani AG najskôr upravila historické udalosti, pretože to vôbec nieje až také ťažké :disagreement: , poukladať všetko tak aby to sedelo. Avšak obávam sa že to kvoli jej veku a zboru nie moc schopných pomocníkov, ktorí pomotali v Integrale všetko ešte viacej ako predtým, to asi nebude možné. :?

Ja viem že som šialená, ale najradšej by som sa zbalila a išla za ňou a pomohla jej s tým triedením a ukladaním sama.... :writer:
Ale to by sme asi išli všetky, nie? :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 01 kvě 2015, 11:09 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

moirra píše:
Ja viem že som šialená, ale najradšej by som sa zbalila a išla za ňou a pomohla jej s tým triedením a ukladaním sama.... :writer:
:slzici: :slzici: :slzici: Tak jsem si tě představila, jak přerovnáváš paní AG její stohy s poznámkami stejně, jako jsi přerovnávala ten chorvatský antikvariát :lol: :lol: Aby takovou návštěvu paní AG vůbec přežila :slzici:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina