Právě je 18 črc 2018, 12:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kreslená Angelika v Manga štýle
PříspěvekNapsal: 30 lis 2016, 13:11 
Královská rodina
Královská rodina

pamätáte si dámy s knihy túto scénu s Filipom?

Cítím vůni pokolení de Sancé. Nikdy ji nedostanu z nosu. - vraví tuto Filip:

J'ai l'impression que l'odeur de cette tribu de Sancé.
Ne pourra jamais me sortir du nez.

Obrázek

fareben som oznacila co zodpoveda mange

Najednou se v ohybu chodby přikrčila. Bratranec Filip prošel kolem ní a ani si jí nevšiml.
Slyšela, jak vyšel do patra a zavolal sluhy, kteří při svitu několika svíček připravovali pokoje svých pánů. Mladíkova fistulka byla plná vzteku.
"To je neslýchané, že jste cestou nekoupili dost svíček. Dalo se předpokládat, že v téhle díře nestojí ti takzvaní šlechtici za víc než jejich poddaní. Ohřáli jste mi aspoň vodu na koupel?"
Muž zabručel něco, co Angelika neslyšela; Filip rezignovaně odpověděl:
"Nevadí. Umyju se ve škopku. Naštěstí otec říkal, že na Plessis jsou dvě vyhřívané umývárny. Už abych tam byl. Mám pocit, že mě zápach rodu de Sancé nepřestane pronásledovat."
To mu nedaruju, pomyslela si Angelika, to mi zaplatí.
Viděla, jak ve světle lucerny, položené na zábradlí schodiště, schází ze schodů. Když už byl skoro u ní, vystoupila ze stínu.
"Jak se opovažujete mluvit o nás před sluhy s takovým pohrdáním?" zeptala se ho zvučným hláskem, který se odrážel od klenutí. "Nemáte za mák smyslu pro šlechtickou čest! Zřejmě proto, že pocházíte z královských bastardů, zatímco my jsme čistokrevná šlechta."
,Právě tak čistokrevná, jako špinavá," odsekl mladík studeně.
Vtom po něm Angelika skočila. Jenže chlapec ji celou svou už mužnou silou uchopil za zápěstí a prudce ji odhodil na zeď.
Pak pomalu odcházel a ani se neotočil.
Omráčená Angelika cítila, jak jí buší srdce. Dusil ji neznámý pocit studu a zoufalství najednou.
Nenávidím ho, pomyslela si, jednoho dne se mu pomstím.

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 05 led 2017, 22:16 
Královská rodina
Královská rodina

Dámy. 3 diel mangy je samozrejme neporaziteľný - pretože je tam Joffrey, a vzdychali sme nad nim všetky ....

skvelá novoročná momentka od Jeanne:

Obrázek

Na tomto mieste mi nedá neupozorniť na novinku na webe, stránku o všetkých troch mangách od Fantiny:

Komiksová Angelika ve stylu mangy :

Půvabné zpracovaní mangy přesně vystihuje popisy postav z díla Anne Golon a scénář věrně čerpá z událostí původního románu Angelika, markýza andělů. Původně bylo plánováno, že projekt bude mít podobu klasicky ilustrovaného komiksu, nicméně autor scénáře Olivier Milhaud navrhl, aby zpracování tohoto díla bylo formou mangy, která svými typickými průřezy lépe ztvárňuje rozsáhlý děj. Do projektu byl tedy zapojen Dara, ilustrátor a tvůrce mang, pro kterého byla tvorba mangy s historickým pozadím výzvou. S pomocí rozsáhlých rešerží dobových kostýmů a účesů ožily v manze nejen postavy vytvořené Anne Golon, ale také skutečné historické osobnosti 17. století.

LINK:

http://angelique.international/angelika ... -manga.php

Obrázek

PříspěvekNapsal: 28 dub 2017, 10:44 
Královská rodina
Královská rodina

Musím říct, že co jsem komiksy viděla naživo, jsou úžasné. Asi si je taky pořídím, až se finančně trochu vzmůžu :) . A doufám, že vyjdou další díly :? .

PříspěvekNapsal: 28 dub 2017, 13:09 
Královská rodina
Královská rodina

PenelopaW píše:
Musím říct, že co jsem komiksy viděla naživo, jsou úžasné. Asi si je taky pořídím, až se finančně trochu vzmůžu :) . A doufám, že vyjdou další díly :? .

Prvý diel som ti už kúpila - úplne za babku (s trochou šťastia) - je to môj darček pre tvoju najmladšiu Angelikoložku :eyes:
dúfajme že raz poslúži ako jej prvá obrázková knížka :mrgreen: - stavím sa že si to bude vymalovávať ako omaľovánku. :twisted:

PS: Zvyšok v súkromnej správe :potapec:

Obrázek

PříspěvekNapsal: 29 dub 2017, 14:13 
Královská rodina
Královská rodina

ak by niekto ešte mal záujem o prvý diel - dajte rýchlo vedieť je ešte jeden posledný kus za 3 eurá
žiadne poštovné (ku mne domov do Viedne)

Ukážky z prvého dielu:

Obrázek

Obrázek

PříspěvekNapsal: 21 črc 2017, 12:47 
Královská rodina
Královská rodina

Dara, ktorý kreslil Angelika Manga sériu, venoval túto kresbu Angeliky, im memoriam, pani Anne Golon.
Vraví tiež, že mu bolo cťou pracovať na tomto projekte a že Angelika je večná iba my smrteľníci bohužiaľ nie. :? :(

Obrázek

Francúzky píšu na fóre že Casterman zastavil produkciu ďalších dielov mangy - ale že dúfajú že na pamiatku pani AG
predsa len ešte bude nejaké to pokračovanie.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]