Právě je 15 pro 2018, 08:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 zář 2008, 16:38 
Rytíři
Rytíři

Tak až někdy pojedu do Budějek tak se ti ozvu.Nebo spíš třeba na příštím srazu,když jsem se na ten poslední nedostala. :D

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 zář 2008, 17:23 
Baroni
Baroni

jeeee, andro, a do pardubek cestu nekdy nemas? :D jestli muzu mit dotaz, myslis, ze by mi nejaka obycejna kadernice/kadernik mohl nejaky barokni uces udelat, popr. kolik by to stalo? ja sem deeesne zvedava an takovyhle veci :lol: 8) :roll:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 zář 2008, 17:26 
Markýzové
Markýzové

Já bych se taky někdy přihlásila na nějaký takový účes, ale myslím, že mě by to asi moc nešlo udělat i když mám vlasy dlouhé. Mám je ale jemné a kadeřnice v Domažlicích když mi mají něco dělat, tak nadávají, že to nejde. No leda, že bych si vzala paruku :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 zář 2008, 17:42 
Rytíři
Rytíři

Simonamafia píše:
Já bych se taky někdy přihlásila na nějaký takový účes, ale myslím, že mě by to asi moc nešlo udělat i když mám vlasy dlouhé. Mám je ale jemné a kadeřnice v Domažlicích když mi mají něco dělat, tak nadávají, že to nejde. No leda, že bych si vzala paruku :lol:

A který Simi,já to vzhledem k tomu,že jsem se tam vyučila docela znám. A i když je občas těžší něco učesat,tak jestli ti nevadí tupírování a lakování troufám si říct,že jde učesat co se týká večerních a náročných účesů téměř všechno,existujou podložky a pomůcky,ačkoliv jsem tvoje vlasy v ruce nikdy neměla,tak bych se možná divila.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 zář 2008, 17:57 
Rytíři
Rytíři

peggy.kaja píše:
jeeee, andro, a do pardubek cestu nekdy nemas? :D jestli muzu mit dotaz, myslis, ze by mi nejaka obycejna kadernice/kadernik mohl nejaky barokni uces udelat, popr. kolik by to stalo? ja sem deeesne zvedava an takovyhle veci :lol: 8) :roll:

No udělat ti ho může samozřejmě i obyčejná kadeřnice,fakt je,že já jsem taky obyčejná,ale každýmu jde víc něco jinýho,já jsem třeba levá na pánský a mám spolužačky-bývalý co prostě nejsou schopný pořádně udělat večerní společenskej účes.Takže na tohle je nejlepší se informovat v okolí kdo je jak šikovnej-nejlíp v nastávající plesové sezoně.A cenově to je podle náročnosti a podle toho jestli máš vlastní materiál-pírka,ozdoby,příčesy aj. doplňky.Myslím,že se ceny pohybujou kolem 300-500 za středně náročný účes,je to dost náročný na čas.Musí tě natočit cca 15-20 min i míň záleží na hustotě vlasů.Mě třeba ve škole natáčely půl hodiny(dneska by to daly za deset minut,po porodu mi vše vypadalo :( ).Jestli jsou příčesy je třeba je upravit podle stylu účesu-natočit nabo proplést ozdobama.Pak se sušíš tj 20-45 minut,zase záleží na hustotě a dýlce vlasů. A pak se začíná česat a to je podle náročnosti.Opravdu náročnej účes může trvat i dvě hodiny a to všechno se děje většinou dvakrát,protože se dělá zkouška(ale když jí nechceš,není podmínkou).No tak si napočítej tak 150 Kč na hodinu,záleží na kadeřnici .Samozřejmě pokud bys šla třeba do Klieru zaplatíš hodně a vzhledem k tomu,že vím jak to tam chodí dost často za nic.Nejlepší jsou malý kadeřnictví.Já vím, moc jsem ti neodpověděla,ale neznám ceny v Pardubicích.jo a ještě na venkově často zaplatíš míň za totéž za co zaplatíš ve městech dvojnásob-maj levnější nájmy.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 zář 2008, 19:04 
Markýzové
Markýzové

Například v kadeřnictví (nevím jak se jmenuje :lol: ) u brány a jedno když se jde směr do města-naproti poště. On mi to tedy říká skoro každý. I v Budějovicích, kde jsem si nechala dělat vlasy na maturitní ples

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 zář 2008, 19:49 
Hrabata
Hrabata

Já mám jedno ssvoje oblíbené zapadlé kadeřnictví v Budějovicích, jsou tam 4 ženský, je tam vždycky legrace a stříhají za 150 i s mytím a se vším. Takže super. Jinak na věneček jsem se nechala taky česat, měla jsem takové princeznovské šaty takže jsem měla drdol s lokýnkami a dávala jsem asi 450...ale to bylo jinde,dneska už bych šla jen k těm holkám co tam chodím.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 zář 2008, 21:16 
Site Admin
Site Admin

když už se tu dostává rad odborníka... před časem jsem uvažovala o pořízení příčesu (jen nějaký delší ohon), pochopitelně z pravých vlasů, ale na netu jsou hlavně nylonové a taky se nikde neuvádí nic o jejich údržbě. Nevíš, na kolik použití asi je taková srandička a jak se dá "udržovat"? Díky :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 zář 2008, 21:20 
Moderator
Moderator

Já mám zkušenost ze svatebního veletrhu, kde se mě zmocnily nějaké zuřivé dealerky a prodloužily mi vlasy příčesy z pravých vlasů )ovšem asijského původu). Vypadalo to teda perfektně a systém uchycení takovými plastovými skřipečky byl jednoduchý a praktický. Na celou hlavu to vyšlo asi na 5000Kč, ovšem prodávají se i v menším. Myslím, že to má moje kadeřnice, kouknu se na značku, až se půjdu příští týden objednat :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 zář 2008, 21:38 
Site Admin
Site Admin

vida, zajímavá zkušenost, ty malé úchyty na obrázcích totiž nevypadají moc důvěryhodně... (i to kam jsem v diskusi zabloudily), tak pak dej vědět, já bohužel do míst jako kadeřnictví zabloudím ještě mnohem méně než kamkoli jinam, i k zubaři chodím s menší nervozitou... ale něco na běžné nošení, když chci někdy ráno větší drdol, než poskytuje to, co mám na hlavě, by se hodilo... :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 led 2012, 16:57 
Rytíři
Rytíři

Hm, tak koukám, že diskuze je už úplně jinde :D ...ale neubráním se chvále na to libreto...jde to fakt nádherně zazpívat...a mám za to, že i autoři použili tvůj rým neštěstí-nevěstí :D Jo a jen takovej dotaz...Ty jsi ze Staňkova u Jindřichova Hradce??? Jestli jo, tak to jsme skoro sousedky :)

Předmět příspěvku: Libreto
PříspěvekNapsal: 07 čer 2014, 10:07 
Královská rodina
Královská rodina

Vzdy tu nieco nove objavim...myslela som ze toto je tema o ucesoch...a zrazu
coze tu neobjavim? :roll: :shock:
Nadherne libreto k muzikálu.... :D

Aaaah...:roll: Anndrra fakt uzasne!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina