Právě je 19 lis 2017, 22:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 87 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: errnie
PříspěvekNapsal: 01 zář 2014, 13:55 
Vévodové
Vévodové

Hotovo dievčatá,
ďalší portrét grófa de Peyrac, predlohou na "tohto pána dokonalého" mi bol moirrou spomínaný francúzsky herec Boris Terral, https://encrypted-tbn2.gstatic.com/imag ... Obz1gVWvQn ,a nakoľko v jeho vlastných kučeravých by sa podobal na úlohu Lullyho a to by už nebol náš gróf tak som mu len prerobila vlasy, dúfam, že aspoň trošku podľa našich - vašich predstáv :mrgreen: :mrgreen: :D
priznám, že nakoľko som sa musela držať predlohy a toho, aby bol podobný originálu (ja mám radšej si niečo vymyslieť, v takom prípade sa mi to kreslí oveľa ľahšie, to sa nedá s ničím porovnávať :twisted: :mrgreen: ), tak som nad tým strávila dosť času :idea: :wink:

Obrázek

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 01 zář 2014, 17:10 
Královská rodina
Královská rodina

Och Errnie! To je nadhera! :roll: :D

Si sa istotne poriadne natrapila z tymi vlasmi! A este si im dala este aj lesk! Ano teraz
su poriadne huste, ako ich opisovala pani AG.

V kazdom pripade ten herec by sa bol hodil na Joffreya lepsie. :D

PříspěvekNapsal: 01 zář 2014, 18:18 
Vévodové
Vévodové

och, ďakujem moirra, veru som sa natrápila, aby sa nám lesklé páčili :mrgreen: :twisted:
dúfam, že aj jazva je ok. :oops: :mrgreen: :twisted:

moirra píše:
V kazdom pripade ten herec by sa bol hodil na Joffreya lepsie. :D
áno, určite lepšie ako Lanvin :D :wink: :mrgreen: a toho druhého už nebudem skúšať, myslím, že tento chlapík je fajn.... má také iskričky v očiach

PříspěvekNapsal: 01 zář 2014, 18:25 
Královská rodina
Královská rodina

Errnie, krásná práce, stejná postava a zas úplně jiná, nejdou srovnávat ;) Akorát mě teda evokuje Lulliho, mám ho tak zaškatulkovaného. Líbí se mi ten lesk ve vlasech a že vypadají fakt jak paruka, já bych je ale stejně viděla ještě víc bohatší - větší objem a trochu delší ale přirozené a strukturu jako má na tom obrázku ze kterého tvoříme naše studie :D haha. Nechceš nám ještě nakreslit několik vedeckých studií podle toho obrazu?? Prostě ho dopracovat v několika variantách podle svých představ? Třeba jednu s většíma :D vlasama, jednu s maskou a bradkou, jednu s kratšíma vlasama, jednu s vráskama... :D

PříspěvekNapsal: 01 zář 2014, 18:41 
Královská rodina
Královská rodina

Errnie, to je parádní dílo. Ten se mi výborně hodí do mé fikce o mladém a předčasně oženěném panu nedokonalém. Tak bych si ho představila. Jsi moc šikovná a je to paráda. :D

PříspěvekNapsal: 01 zář 2014, 18:57 
Site Admin
Site Admin

Errnie, gratuluji k další verzi. Umím si představit, že ti vezmou spoustu hodin tak jako každá kapitola fikcí, ale stojí to za to. Mě tenhle připadá paradoxně evropštější, než ten předchozí, který by mi spíš zapadal mezi Indiány. :) Každopádně od představy pana dokonalého pořád čekáme něco speciálního, aniž bychom přesně věděli, co to je. :roll: :D

PříspěvekNapsal: 01 zář 2014, 21:22 
Baroni
Baroni

errnie, nemůžu se rozhodnout, který z nich se mi líbí víc. Ale to je asi jedno, obě kresby jsou nádherné, každá má něcco do sebe§

PříspěvekNapsal: 09 říj 2014, 21:41 
Vévodové
Vévodové

Elaine píše:
errnie, nemůžu se rozhodnout, který z nich se mi líbí víc. Ale to je asi jedno, obě kresby jsou nádherné, každá má něcco do sebe§

ďakujem :oops: je ťažké nakresliť takú osobnosť, keď máme každá inú predstavu o ňom... :wink:

PříspěvekNapsal: 04 lis 2014, 10:37 
Vévodové
Vévodové

naša hrdinka Angelika de Peyrac, inšpirovala som sa predlohou MM, pretože jej tvár je skutočne dokonalá, symetrická a keďže som asi "stará škola", neviem nájsť niekoho kto by ju vyjadril lepšie ako ona , len som ju trochu zlepšila, upravila trochu vlasy a nedala umelé mihalnice á la 60te roky

Obrázek

PříspěvekNapsal: 04 lis 2014, 13:26 
Královská rodina
Královská rodina

Errnie, nadherna pracicka! aaach! :P :oops:

Ano aj ja som stara skola, a darmo mi budu pchat pod nos vselijake dnesne bezduche modelky
ako navrhy na Angeliku, ja si nemozem pomoct Michele bola stvorena byt Angelikou.

Za hlupy scenar nemoze, ale jej tvar, jej postava, jej elegantne pohybovanie sa a drzanie tela...
Keby bola este mala aj zelene oci, bolo by to na nevydrzanie.

Neviem ci ma nezastrelis ale asi si ju vytlacim a vyfarbim :roll: :twisted:

PS: Drzim sa hesla, nikdy nieje neskoro urobit si stastne detstvo. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 04 lis 2014, 14:24 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Ach, Errnie, opět krása! :oops: Moc se Ti povedla :P
Asi bych jí jen malinko ubrala na velikosti rtů (zmenšila koutky), ale jinak je opravdu dokonalá :)

Ha, já jsem taky stará škola :mrgreen: , takže se přidávám k tomu, co jste napsaly. Vnímám to stejně, příliš takových žen, u kterých je skloubena ta "klasická" krása a silná osobnost zároveň, asi člověk jen tak nepotká. A tobě se opět podařilo do toho obrázku vtisknout víc, než je jen krásná tvář :D

PříspěvekNapsal: 04 lis 2014, 15:44 
Hrabata
Hrabata

errnie píše:
naša hrdinka Angelika de Peyrac, inšpirovala som sa predlohou MM, pretože jej tvár je skutočne dokonalá, symetrická a keďže som asi "stará škola", neviem nájsť niekoho kto by ju vyjadril lepšie ako ona , len som ju trochu zlepšila, upravila trochu vlasy a nedala umelé mihalnice á la 60te roky

Obrázek

waw! ja by som si prsty polámala, take niečo by som nenakreslila.

PříspěvekNapsal: 04 lis 2014, 15:53 
Královská rodina
Královská rodina

Ach, Errnie, opět nádherná práce! Angelika se ti moc povedla, má úžasné oči a... no prostě celý obličej. ;) Líbí se mi ta směsice sex appealu a oduševnělosti, je na ní prostě vidět, že má ráda život, lidi, ráda pomáhá druhým...

I já teda souhlasím s tím, co řekla Moirra, MM je na Angeliku ideální, přesto, že bych si některé současné modelky dokázala na Angeliku představit, chybí jim to vnitřní kouzlo, ta ladnost pohybu, charisma atd. nejsou to prostě šlechtičny :). Zároveň MM bohužel symbolizuje film, a víme jak já to s ním mám... takže si jedno a druhé důsledně odděluji. :roll:

PříspěvekNapsal: 04 lis 2014, 17:09 
Baroni
Baroni

Je vážně nádherná! ♥♥♥

Také souhlasím, že MM je ideální. Ale nějak se nedivím té absenci vnitřního kouzla a charisma u modelek. Přijde mi, že se tyhle věci tak nějak "blbě učí", navíc když se k "ničemu nehodí". Není to problém jenom Angeliky, ale všech věcí se šlechtičnami všeobecně. Schválně, srovnejte si třeba Tři oříšky pro Popelku (klasika, vím, ale tak klidně něco z té doby) s jakoukoliv pohádkou cca 6 let zpátky nebo novější. Ty nové holky stojí za zlámanou grešli (a že by šly za nějakým ťululumem na kraj světa...). Ale to jsem zas odbočila

PříspěvekNapsal: 04 lis 2014, 17:16 
Královská rodina
Královská rodina

Errnie, fakt paráda. Pro mě je teda M.M. taky Angelika, ale hlavně ta filmová. Takže si také odděluji film a knihy. Když čtu knihy, tak se mi nespojují filmoví představitelé a knižní hrdinové. Pro mě mají takovou trochu neurčitou podobu. Já nevím, jak to přesně vyjádřit.
Tahle Angelika sice vychází z podoby M.M., ale má něco navíc, co mi právě ve filmech chybělo. Ten vnitřní život a cit.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 87 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina