Právě je 19 lis 2017, 22:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 87 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: errnie
PříspěvekNapsal: 04 lis 2014, 10:37 
Vévodové
Vévodové

naša hrdinka Angelika de Peyrac, inšpirovala som sa predlohou MM, pretože jej tvár je skutočne dokonalá, symetrická a keďže som asi "stará škola", neviem nájsť niekoho kto by ju vyjadril lepšie ako ona , len som ju trochu zlepšila, upravila trochu vlasy a nedala umelé mihalnice á la 60te roky

Obrázek

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 04 lis 2014, 13:26 
Královská rodina
Královská rodina

Errnie, nadherna pracicka! aaach! :P :oops:

Ano aj ja som stara skola, a darmo mi budu pchat pod nos vselijake dnesne bezduche modelky
ako navrhy na Angeliku, ja si nemozem pomoct Michele bola stvorena byt Angelikou.

Za hlupy scenar nemoze, ale jej tvar, jej postava, jej elegantne pohybovanie sa a drzanie tela...
Keby bola este mala aj zelene oci, bolo by to na nevydrzanie.

Neviem ci ma nezastrelis ale asi si ju vytlacim a vyfarbim :roll: :twisted:

PS: Drzim sa hesla, nikdy nieje neskoro urobit si stastne detstvo. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 04 lis 2014, 14:24 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Ach, Errnie, opět krása! :oops: Moc se Ti povedla :P
Asi bych jí jen malinko ubrala na velikosti rtů (zmenšila koutky), ale jinak je opravdu dokonalá :)

Ha, já jsem taky stará škola :mrgreen: , takže se přidávám k tomu, co jste napsaly. Vnímám to stejně, příliš takových žen, u kterých je skloubena ta "klasická" krása a silná osobnost zároveň, asi člověk jen tak nepotká. A tobě se opět podařilo do toho obrázku vtisknout víc, než je jen krásná tvář :D

PříspěvekNapsal: 04 lis 2014, 15:44 
Hrabata
Hrabata

errnie píše:
naša hrdinka Angelika de Peyrac, inšpirovala som sa predlohou MM, pretože jej tvár je skutočne dokonalá, symetrická a keďže som asi "stará škola", neviem nájsť niekoho kto by ju vyjadril lepšie ako ona , len som ju trochu zlepšila, upravila trochu vlasy a nedala umelé mihalnice á la 60te roky

Obrázek

waw! ja by som si prsty polámala, take niečo by som nenakreslila.

PříspěvekNapsal: 04 lis 2014, 15:53 
Královská rodina
Královská rodina

Ach, Errnie, opět nádherná práce! Angelika se ti moc povedla, má úžasné oči a... no prostě celý obličej. ;) Líbí se mi ta směsice sex appealu a oduševnělosti, je na ní prostě vidět, že má ráda život, lidi, ráda pomáhá druhým...

I já teda souhlasím s tím, co řekla Moirra, MM je na Angeliku ideální, přesto, že bych si některé současné modelky dokázala na Angeliku představit, chybí jim to vnitřní kouzlo, ta ladnost pohybu, charisma atd. nejsou to prostě šlechtičny :). Zároveň MM bohužel symbolizuje film, a víme jak já to s ním mám... takže si jedno a druhé důsledně odděluji. :roll:

PříspěvekNapsal: 04 lis 2014, 17:09 
Baroni
Baroni

Je vážně nádherná! ♥♥♥

Také souhlasím, že MM je ideální. Ale nějak se nedivím té absenci vnitřního kouzla a charisma u modelek. Přijde mi, že se tyhle věci tak nějak "blbě učí", navíc když se k "ničemu nehodí". Není to problém jenom Angeliky, ale všech věcí se šlechtičnami všeobecně. Schválně, srovnejte si třeba Tři oříšky pro Popelku (klasika, vím, ale tak klidně něco z té doby) s jakoukoliv pohádkou cca 6 let zpátky nebo novější. Ty nové holky stojí za zlámanou grešli (a že by šly za nějakým ťululumem na kraj světa...). Ale to jsem zas odbočila

PříspěvekNapsal: 04 lis 2014, 17:16 
Královská rodina
Královská rodina

Errnie, fakt paráda. Pro mě je teda M.M. taky Angelika, ale hlavně ta filmová. Takže si také odděluji film a knihy. Když čtu knihy, tak se mi nespojují filmoví představitelé a knižní hrdinové. Pro mě mají takovou trochu neurčitou podobu. Já nevím, jak to přesně vyjádřit.
Tahle Angelika sice vychází z podoby M.M., ale má něco navíc, co mi právě ve filmech chybělo. Ten vnitřní život a cit.

PříspěvekNapsal: 04 lis 2014, 17:17 
Královská rodina
Královská rodina

dauphine píše:
Ach, Errnie, opět nádherná práce! Angelika se ti moc povedla, má úžasné oči a... no prostě celý obličej. ;) Líbí se mi ta směsice sex appealu a oduševnělosti, je na ní prostě vidět, že má ráda život, lidi, ráda pomáhá druhým...

I já teda souhlasím s tím, co řekla Moirra, MM je na Angeliku ideální, přesto, že bych si některé současné modelky dokázala na Angeliku představit, chybí jim to vnitřní kouzlo, ta ladnost pohybu, charisma atd. nejsou to prostě šlechtičny :). Zároveň MM bohužel symbolizuje film, a víme jak já to s ním mám... takže si jedno a druhé důsledně odděluji. :roll:

Ja som si sama sebe urobila predcasny vianocny darcek a objednala som si 3 DVD. Jedno z nich je Lady Hamilton.
Michele Mercier je v tom filme rozkosna. :mrgreen:

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=1k0XTsvFKaE

PříspěvekNapsal: 04 lis 2014, 21:06 
Moderator
Moderator

Strašně zvláštní, už roky se pokoušíme přiblížit se k podobě Angeliky a už jsem vzdala možnost, že se to někdy povede... jasně, krásných buchet jsou mraky, ale nemají to NĚCO. A tenhle portrét to trochu má. A jak jsem na něj koukala a přemýšlela, vytanula mi na mysli herečka Linda Rybová - podle mně to NĚCO v sobě taky má. Nemusí to nutně znamenat, že je to stoprocentní podoba, ale aspoň stopa?

http://foto.osobnosti.cz/linda-rybova-14764

https://www.youtube.com/watch?v=c-3IRhULD_o

PříspěvekNapsal: 04 lis 2014, 21:31 
Královská rodina
Královská rodina

Hmm, možná trochu, ale Linda Rybová nemá takový ten femme fatale sex appeal. Je to křehoučká květinka...

PříspěvekNapsal: 04 lis 2014, 21:53 
Královská rodina
Královská rodina

Presne. Je sice peknucka, jemnucka ale urcite to nieje oslnujuca femme fatale,
zo zvodnymi krivkami a kralovskym drzanim tela a ladnymi pohybmi
(pozrela som si par klipov) ktora by ihned omracila svojim zjavom ked vstupi do miestnosti.

Ale zda sa mi ze ani to moje o DVD ckach a to ostatne nepatri do rubriky Ctenarske
vytvory ale Casting snov na Angeliku , lebo jedina co tu nieco naozaj vytvorila je Errnie ;-)

PříspěvekNapsal: 05 lis 2014, 02:10 
Site Admin
Site Admin

Errnie, nádhera. Ted nevím, jestli mas uzasnejsi kresby nebo pribehy. :? Priste arcibiskup, Villedavray a spol. :lol: :lol:
Tahle Angelika mi připadá docela starší, do jaké doby jsi ji vlastně zařadila?

PříspěvekNapsal: 05 lis 2014, 19:14 
Vévodové
Vévodové

ďakujem vám dievčatá :oops: :oops:

jeanne píše:
Tahle Angelika mi připadá docela starší, do jaké doby jsi ji vlastně zařadila?

ďakujem, ja by som ju "datovala" do Nového sveta, nejak mi stále zostáva v hlave tá posledná "prítomnosť", čiže ako pricestovali do Nového sveta, už zrelá žena....

myslíš moirra vyfarbiť a zdokonaliť jej zelené zreničky? už ma to napadlo, že to dokreslím a skúsim ako to bude
a skúsim zmenšiť jej kútiky, fantina... ono to na originál maľbe vynikne úplne inak, zrejme tým fotením... no skúsim to....

dasha píše:
Strašně zvláštní, už roky se pokoušíme přiblížit se k podobě Angeliky a už jsem vzdala možnost, že se to někdy povede... jasně, krásných buchet jsou mraky, ale nemají to NĚCO. A tenhle portrét to trochu má. A jak jsem na něj koukala a přemýšlela, vytanula mi na mysli herečka Linda Rybová - podle mně to NĚCO v sobě taky má. Nemusí to nutně znamenat, že je to stoprocentní podoba, ale aspoň stopa?

presne to, to NIEČO ... to čo má v sebe len málo ľudí, možno trochu odbočím od témy, možno ani nie, ale keď si vezme dve sestry, princeznú Madeline a princeznú Victoriu of Sweden , tá prvo spomenutá je naozaj krásna žena, Victoria nie je doslovne krásna, má predsadenú, špicatú bradu, nerovnomerné obočie a predsa má zvláštne vyžarovanie, to niečo... ausstrahlung.... že mi v mnohých prípadoch príde ďaleko krajšia ako jej sestra..

nájsť nejakú predlohu na Angeliku je veľmi ťažké, je jedinečná a predstavuje femme fatale, večnú ženu, takže sa v nej sústreduje všetko to krásne, čo robí ženu ženou ...

PříspěvekNapsal: 18 kvě 2015, 18:51 
Vévodové
Vévodové

pre moirru, na tvoju a moju zodpovednosť :D :mrgreen: :mrgreen: , pridávam de Peyraca z pôvodného filmu, Hossein s dlhými vlasmi, a jazvou (dúfam, óóóóó veľký jazvológ :scar: , že jazva je ok, boli to výrazne bledé tiahnúce sa jazvy cez celé líce (aspoň tak bol popisovaný v 7. dieli) trochu som sa pohrala s myšlienkou, nechať narásť Hosseinovi vlasy aby sa podobal na knižnú predlohu
PS ale mne osobne sa s dlhými vlasmi nepáči, možno iný typ vlasov, ale on má okrúhlu tvár, tam mi to moc typovo nesedí s dlhými vlasmi,
v každom smere som zvedavá na vaše reakcie a pripomienky :?: :idea:
Obrázek

PříspěvekNapsal: 18 kvě 2015, 19:56 
Královská rodina
Královská rodina

ha ha jasne že táto experimentálna štúdia vznikla na moju zodpovednosť, Dauphine už ani toho Hosseina z krátkymi nemusela,
a či prežije tohoto z dlhými vlasmi, :slzici: je otázné....

je to naozaj výborná experimentálna štúdia... :ok: :ok:
ibaže prečo má také strašne riedke vlasy? došla ti ceruzka? :twisted:

ináč prácička je to výborná, si proste profi :applaus: a Ó veľký jazvológ :turban: sa nielen že z chuti zasmial (nejaký mu príde ten dlhovlasý Hossein smiešny, ale možno len nabral dnes príliš veľa slnka ☼)

ale aj ocenil snahu o autentičnosť jazvy, i keď on ako večne nespokojný odborník na jazvológiu si ju samozrejme predstavuje trošilinučko inak :mrgreen: :twisted: ale už je to jeho predstave veľmi blízko....

ja viem ja viem, už tu máme večne nespokojné maskologické oddelenie, večne cvičiace oddelenie telesnej výchovy, večne špekulujúce oddelenei filozofie...atď, atď...
proste nám nikdy nebude nič dosť dokonalé :disagreement: ha ha :lol:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 87 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina