Právě je 11 pro 2017, 16:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 03 říj 2014, 21:04 
Královská rodina
Královská rodina

Nove tema pro kostymy k ostatnim postavam

Pridavam sve dilko - zcela fikcni oblek z cca 70. - 80. let pro Monsieura vevodu Orleanskeho a la cibulak s kvety maku :D

inspirace zde:
http://images5.fanpop.com/image/photos/ ... 20-800.jpg
http://www.styledumonde.com/wp-content/ ... G_7189.jpg

Přílohy:
rsz_img_0871.jpg
rsz_img_0871.jpg [ 59.88 KiB | Zobrazeno 3731 krát ]
 Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 07:14 
Site Admin
Site Admin

Monsieur by měl štěstí, kdyby tě měl za stylistu, aspoň by jednou vypadal dokonale elegantně a přece vymašličkovany. Což si samozřejmě nezaslouží, ale možná by to ocenil i takový Villedavray...? I když si ho v Akádii taky představuji spíš v jednoduchém stylu, jen s výraznými, vyšívanými, květovanými, barevnými, luxusními obleky a holí. :D víme, co měl na připlutí do Quebeku vlastně? Měla bych se dát do ostatních účastníků :) Teprve teď jsem si uvědomila, jak byli pan a paní de Peyrac sladění. A byli by, i kdyby zvolila rudé šaty. :shock:

PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 08:28 
Moderator
Moderator

Odpusťe mi malý postpubertální výlev: Áááááááááááááááááááááááách!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To je krásně vymašličkovaný šlechtic!!! Dauphine, že nám nakreslíš taky blonďatého Filipa du Plessis, např. v obleku z paví modře? (A k němu neladící Angeliku v zelenorezavých šatech :wink: )

PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 13:01 
Královská rodina
Královská rodina

Ohh Dasho, tveho postpubertalniho vylevu si velice cenim :D Pavi Filip uz samozrejme existuje, chce ho jen dobarvit a dopilovat, a Angeliku mu k tomu dokreslit taky muzeme. Villedavray je v plane take ale presne jak rika Jeanne, ten nebude takovy extrem ale spis svihak s bohate vyruzickovanou vestou ;) Jeanne, urcite bys mela nakreslit svoje predstavy zvlast kdyz ti to zabere malo casu ;)

PříspěvekNapsal: 06 říj 2014, 19:20 
Královská rodina
Královská rodina

Nadhera Dauphine!

Ty si dokazala nemozne: Outfit vymaslickovaneho slachtica v papagajich farbach vyzera este
stale elegantne :mrgreen: :mrgreen:

Dufam ze nezabudnes ze si mi slubila Arcibiskupa z dalekohladom vo fialovej sutane a samozrejme
mojho oblubenca Andijosa! 8)

PříspěvekNapsal: 06 říj 2014, 20:10 
Královská rodina
Královská rodina

Moirro, děkuji :) samozřejmě, všechno bude vždyť jsem to svatosvatě slíbila. :D Problém je, že si u Andijose nepředstavuju žádné konkrétní oblečení, musím někde najít popis...

PříspěvekNapsal: 08 říj 2014, 17:43 
Královská rodina
Královská rodina

dauphine píše:
Moirro, děkuji :) samozřejmě, všechno bude vždyť jsem to svatosvatě slíbila. :D Problém je, že si u Andijose nepředstavuju žádné konkrétní oblečení, musím někde najít popis...

Ja si Andijosa predstavujem v tmavsie-modrom obleku. Nieco take ako mal v mojej fikcii ked
Angeliku viedol ako gavalier an jej prvy den v skole lasky.

A ano damy mne sa ten filmovy Andijos veru pacil! Aaach! :roll: :oops:

Obrázek

Ale skusim najst v knihe ci je tam nejaky opis jeho oblecenia.

PS: Mimi neobycajne ale pekne saty ;-)

PříspěvekNapsal: 09 říj 2014, 18:19 
Vévodové
Vévodové

moirra píše:
Ale skusim najst v knihe ci je tam nejaky opis jeho oblecenia.

moirra, veľa sa o oblečení nášho obľúbenca d´Andijosa nepíše, jediné, čo som našla o jeho popise
str.144 1.diel slov. vydanie
"Markíz d´Andijos, veľmi tmavý, s kočistou briadkou a ohnivým pohľadom, mal oblečené rýnske nohavice zo žltého a pomarančového hodvábu, ktoré milovníkovi života pôvabne zakrývali bruško.
str. 147, 1.diel slov. vydanie
"hoci bol sám pupkatý a mal vojenské spôsoby"

PříspěvekNapsal: 09 říj 2014, 19:41 
Královská rodina
Královská rodina

To je pravda, o d´Andijosově outfitu se toho v kánonu moc nedozvíme. Ale my se mu věnujeme ve fikcích pravidelně. I když já jsem teď jeho oblékaní trochu opomíjela. :(

PříspěvekNapsal: 09 říj 2014, 23:16 
Královská rodina
Královská rodina

Errnie, děkuji, včera mě napadlo vyhledat ten samý popis, takto je to v českém:

Snědý markýz de Andijos s mušketýrským knírkem a ohnivým pohledem měl krátkou žlutooranžovou hedvábnou sukénku, která cudně zakrývala bříško, svědčící o jeho kladném vztahu k životním radostem.

opět tam je ten problém, že ve slovenském se mluví o rýnských nohavicích v českém o takové té sukénce co nosili kavalíři... uvidím, co vymyslím, markýzův styl si představuju jako kavalírský trochu vymašličkovaný, ale zas ne úplně přehnaně - byl to požitkář, milovník krásy, ale jádro měl tvrdé viz ta jeho vzpoura. Každopádně jsem objevila nádhernou inspiraci v té knížce co tu doporučovala Mimi "Metodika datování...", přesně v tom stylu, oranžové... Moirra ho chce v modrém, no asi budem muset udělat víc studií :twisted: uvidíme, jak by řekl Ludvík XIV. ;)

PříspěvekNapsal: 10 říj 2014, 10:45 
Královská rodina
Královská rodina

mimi píše:
To je pravda, o d´Andijosově outfitu se toho v kánonu moc nedozvíme. Ale my se mu věnujeme ve fikcích pravidelně. I když já jsem teď jeho oblékaní trochu opomíjela. :(

zaujimave Mimi ze ja a ty sme sa zhodli ze modra je Andijosova oblubena farba.....

Co som chcela aby mi Dauphine nakreslila je Andijosov oblek z prveho vecera skoly lasky z mojej Fikcie,
v modrej farbe i ked by som teraz radsej prijala modre pera na tom klobuku:

Ledva co sluzobna pripla grofke sperky, ozvalo sa klopanie na dvere. Bol to Andijos. Mlady muz z peknou tvarou bol tentokrat vskutku vyberovo vyobliekany. Oblek zo zamatu v kralovskej modrej zdobili pozlatene gombiky a jemna vysivka. Bohate lokne parochne z tmavohnedych vlasov padali na velky golier z bielej krajky. Po vzore jej manzela vsak na nohach nemal topanky ale vysoke cizmy z tmavomodrej, takmer ciernej koze. Angelika sa postavila a vysla mu naproti. Markiz obdivne hvizdol obzerajuc si ju zo vsetkych stran......

.........Zalozil si tmavomodru masku zdobenu ciernymi berberskymi ornamentami aj svoj neodmyslitelny klobuk, tentokrat modry z jedinym obrovskym ciernym perom, a ponukol jej rameno.

Trochu inspiracie modreho obleku a klobuka zs modrymi perami z Filmu o Vojvodkyni Orleanskej:

Obrázek

PříspěvekNapsal: 10 říj 2014, 19:01 
Královská rodina
Královská rodina

Tak toto je můj výtvor Filipa v pavím obleku :)
Citace:
Otráveně si uvědomila, že její šaty katastrofálně neladí s Filipovými. Většinou chodil ve světle modrém, dnes večer si však oblékl jakýsi oblek z páví modře, bohatě vyšívaný zlatem. Vždycky udával tón módě, a tak měl už dnes jeho úbor nový střih se širokým nabíráním a vzadu mu meč nadzvedával kabátec.
Manžety měl bohaté, ale kalhoty úzké a těsně přiléhající ke kolenům. Ti, co měli ještě krátkou sukýnku, při pohledu na něj zrudli. Krásné červené punčochy se zlatým lemem šly velice dobře k červeným ostruhám jeho kožených bot s diamantovými sponami. Pod paží si Filip nesl malý bobří baret, tak jemný, že vypadal jako starý peníz. Peří na něm bylo nebesky modré, a protože právě přicházel, nemusel se obávat, že by jeho modré veledílo utrpělo jarním deštíkem.
Ve světlé paruce, která mu splývala na ramena, připomínal Filip du Plessis-Belliére krásného ptáka, který si natřásá peří.

A jak Dasha, správně podotkla na fb stránce, nepodařilo se mi ho asi dostatečně vymašličkovat, takže asi bude muset přijít beta verze... :roll:

Přílohy:
rsz_1rsz_img_1118.jpg
rsz_1rsz_img_1118.jpg [ 46.66 KiB | Zobrazeno 3693 krát ]

PříspěvekNapsal: 10 říj 2014, 19:42 
Site Admin
Site Admin

V každém případě je elegantní a stále se zlepšuješ ;)

PříspěvekNapsal: 10 říj 2014, 22:40 
Královská rodina
Královská rodina

Dauphine, Filip je uzasny :mrgreen: :mrgreen:

ale ja si jednoznacne prosim este aj tu vymaslickovanu Beta verziu :D
ved vies ako som zatazena na maslicky!

PříspěvekNapsal: 10 říj 2014, 23:08 
Královská rodina
Královská rodina

Ehh, Moirro, jak to říct, dobrou hodinu a půl jsem tu měla rozložené vedle sebe outfity Filipa a Joffreye a říkám si, kdo by kreslil Filipa, když může kreslit Joffreye... ach, takže beta verze... uvidíme no. Každopádně to byla nejlepší prokrastinace ever! :lol:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina