Právě je 19 lis 2017, 22:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rescatorov Outfit - Rescatorov styl
PříspěvekNapsal: 26 zář 2014, 23:07 
Královská rodina
Královská rodina

Jeanne, samozřejmě že mám hned na mysli drsného Rescatora, to je jasné, nevíš že jsem naprosto Rescatored?? :roll: :mrgreen: :mrgreen:

Hrabě de Peyrac, by pochopitelně mohl o svém oděvu debatovat s krejčím, Rescator nejspíš ne. Každopádně nemá cenu tady debatovat takhle teoreticky, každý nechť si napíše fikce na téma Joffrey a jeho outfity a poté můžeme debatovat o jednotlivých nedostatcích. :)

PS: tak jsem vám spáchala studii Rescatorova outfitu, který měl při střetu s Vivonnem, kdy ho Angelika viděla poprvé, prosím zohledněte anatomické nepřesnosti atp. kreslím bez ladu a skladu tak jak mi ruka narostla :)

PS2: katedře pro výzkum telesné kultury předkládám jeden postřeh: zvýrazněné nárameníky či jak se tomu říká, samozřejmě zvýrazňují kontrast širokých ramen vůči úzkému pasu a poukazují k perfektně oddělenému rameni pana dokonalého, byla bych ráda pokud by tuto myšlenku vaše oddělení na nejbližší schůzce prodiskutovalo, popřípadě zaujalo nějaké stanovisko, děkuji a jsem i nadále s podzravem

Přílohy:
IMG_0601 (317x500).jpg
IMG_0601 (317x500).jpg [ 116.01 KiB | Zobrazeno 1664 krát ]
 Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 26 zář 2014, 23:17 
Baroni
Baroni

:shock: :shock: :shock:
Celočerného Rescatora by se jeden lekl! Kde má meč, mimochodem?

PříspěvekNapsal: 27 zář 2014, 08:43 
Moderator
Moderator

Naše milá "rescatored" Dauphine, jak dlouho jsi chtěla před námi ukrývat svůj výtvarný talent?!
Rescator je samozřejmě celý v černém a místo meče má pistoli. Podle současných trendů v mužském stylingu je zvýraznění ramen maximálně in, aby vynikl trojúhelník ramena - pas.
Mám jedinou drobnou výhradu k jinak zdařilému obrázku, určitě si jeho postavu představuju mohutnější, takto by to byla spíš maskovaná Angelika v pánských šatech :wink: . Ale vím, že je tězké nakreslit objem, tak si ho prostě domyslím. Určitě bych to nezvládla líp, možná můžeme zkusit poprosit errnie :) .

PříspěvekNapsal: 27 zář 2014, 09:06 
Královská rodina
Královská rodina

Je zvláštní, že u pana dokonalého a šatů, to já mám ve fikcích a představách spojené s tím, jak obléká Angeliku, příp. i jinou ženu. On si ty ženy tím tak trochu dotváří podle svých představ.
Samozřejmě, že on se obléká elegantně a oděv volí podle prostředí, kde se nachází. Ale, že by se radil s krejčím, to mi nějak do mých představ nezapadá. Podle mě má tak vytříbený vkus, že je to on, kdo si poručí co a jak chce a mistři krejčovského umění se mu snaží vyhovět. Takový zákazník je pro ně požehnání.
Když jsem četla v Jeannině fikce o setkání s budoucí madame de la Fayette u Scarrona, tak mě napadlo, že aby vyvolal v Angelice žárlivost, tak se slečně bude dvořit a ona se začne zajímat o účesy a módu ve stylu hesla Ninon, že není ošklivých žen.... No ale to by byla zase další šatičková fice, tak nevím? :P :P

PříspěvekNapsal: 27 zář 2014, 11:15 
Site Admin
Site Admin

dauphine píše:
PS: tak jsem vám spáchala studii Rescatorova outfitu, který měl při střetu s Vivonnem, kdy ho Angelika viděla poprvé, prosím zohledněte anatomické nepřesnosti atp. kreslím bez ladu a skladu tak jak mi ruka narostla :)
PS2: katedře pro výzkum tělesné kultury předkládám jeden postřeh: zvýrazněné nárameníky či jak se tomu říká, samozřejmě zvýrazňují kontrast širokých ramen vůči úzkému pasu a poukazují k perfektně oddělenému rameni pana dokonalého, byla bych ráda pokud by tuto myšlenku vaše oddělení na nejbližší schůzce prodiskutovalo, popřípadě zaujalo nějaké stanovisko, děkuji a jsem i nadále s podzravem

Ach, Dauphine, to je nádhera! Nemám nejmenší výhrady, protože to přece není studie Rescatorova těla, ale návrhářský nákres jeho outfitu. Přesně takhle si představuji návrhy, které na základě jeho instrukcí zpracovávají jeho stylisté a on si pak podle nich vybere, co mu vyrobí. Myslím, že by tě též najal. ;) Ostatně, snažím se k problematice zaujmout přesnější postoj v přespříštím díle fikce, takže musíte vydržet. :)
Výrazné nárameníky a celková véčková linie skvěle odpovídají kladeným požadavkům a korespondují s postavou pana dokonalého, známého též jako Rescator.

PříspěvekNapsal: 27 zář 2014, 12:49 
Královská rodina
Královská rodina

dasha píše:
Naše milá "rescatored" Dauphine, jak dlouho jsi chtěla před námi ukrývat svůj výtvarný talent?!
Rescator je samozřejmě celý v černém a místo meče má pistoli.

No mila Dasha, ja uz som davnejsie mala moznost vidiet najmenej tucet dauphininych modnych navrhov,
a presne tak ako som teba nahovarala na pokracovanie fikcii, uz ju dlhsiu dobu nahovaram aby to zverejnila!

KONECNE!!!! :roll: :roll:

Dauphine, toto sa ti podarilo, aaach!

neda mi necitovat z neskrotnej Angeliky:

Kapitán Jason byl rozložitý muž oblečený jako voják, uniformu se šňůrami měl přepásanou
širokým opaskem. Do vysokých bot ho tloukla obrovská šavle. Tvořil dokonalý kontrast s dlouhou
hubenou postavou piráta zvaného Rescator, oblečeného v černém obleku španělského střihu, už
poněkud nemoderního. Měl velice úzké boty zdobené zlatými sponami. Na hlavě měl pirátský
červený šátek a široký černý klobouk s červenými pery.
Hold islámu skládal širokým pláštěm z bílé vlny, vyšívaným zlatem, jenž mu vlál ve větru.
Angelika si s obavami pomyslela, že připomíná Mefistofela. :twisted: :twisted:
Vyzařovala z něho podivná uhrančivost. :twisted:

PS: Aj ja som si jeho postavu predstavovala mocnejsiu ale v tomto pripade ide o modne navrharstvo, a
nie o studiu tela pana dokonaleho, tu nam predsa nakrelsi Jeanne 8) :twisted:

PříspěvekNapsal: 27 zář 2014, 14:47 
Královská rodina
Královská rodina

Děkuji za vaše odborné názory, drahé kolegyně :). Uznávám, že Rescator tam má příliš drobou postavu, ale taky bych řekla, že ta fotka trošku zkresluje, nebo alespoň mně se zdá na papíře trochu větší, každopádně mám co dopilovávat, a jsem ráda, že jste ochotné tuto nedokonalost blahosklonně přejít. :)

Moirro, díky za připomenutí ohledně těch pér, holt chybička se vloudila, ale přiznám se, že mě tak trochu naladila Katra se svou poznámkou k bílým pérům na černém klobouku, já to totiž naopak považuji za bezva kombinaci :) A červený šátek s červenými péry mi přišlo už trochu moc, ale i těch červených per se dočkáte... ;)

K ostatním outfitovým studiím, ano asi před rokem mě napadlo že bych si chtěla nakreslit kostýmy ke knižní Angelice, takže pár čmáranic mám, ale chce to je ještě překreslit do přijatelnější podoby a vybarvit :). Vlastně plánuji doplňovat budoucí fikce nákresy kostýmů :).

A teď alespoň vidíte, proč jsem měla tak přemrštěnou reakci, když Rescator v Dashině fikci přišel o kabátec i masku. Já si ho tu rok hýčkám ve svých představách a ona mi ho jednou fikcí nechá utopit kdoví kde v moři! No kdo by neplakal... :evil: :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 27 zář 2014, 17:23 
Vévodové
Vévodové

vďaka za túto vďačnú tému o outfite :mrgreen: :twisted: , veď keby jej nie, tak nám duphine v šuplíku suší svoj výtvarný talent ešte hooooodne dlho,
pekná práca dauphine, čo sa týka módneho ponímania , presne takto nejak si predstavujem tajomného tmavého , záhadného Rescatora, ktorý panoval v stredomorí ,
v Novom svete už nie, tam sa dokonca objavil v obleku šafranovej farby... :o

tak na toto sa teším , bude to príjemné oživenie
dauphine píše:
K ostatním outfitovým studiím, ano asi před rokem mě napadlo že bych si chtěla nakreslit kostýmy ke knižní Angelice, takže pár čmáranic mám, ale chce to je ještě překreslit do přijatelnější podoby a vybarvit :). Vlastně plánuji doplňovat budoucí fikce nákresy kostýmů :).

PS: aj ja mám uložených pár nápadov návrhov šiat, ale najskôr je nutné dokončiť "iné veci" :mrgreen: :twisted:

PříspěvekNapsal: 27 zář 2014, 22:14 
Královská rodina
Královská rodina

Errnie, děkuji za pozitivní hodnocení, ano oblek šafránové barvy to je hodně nezvyklé, pan dokonalý je chameleon, určitě si takový musíme namalovat :) Mně osobně vedle černé a červené u něj moc baví satén barvy slonové kosti, na první pohled zjemnělý materiál, který ale on dokáže patřičně vynést svou osobností, a co je zajímavé, že mám tendenci oblékat ho do světlých barev vždycky když mu plánuji nějaký nový životní začátek, asi tu mám nějakou podvědomou symboliku, bílá jako čistý štít a nový začátek...?!? :D Mohly bychom prosím, zařídit nějaké ozdravné sanatorium pro zblázněné členy univerzity, kterým angelikování začíná nebezpečně lézti na mozek???! :lol:
A Errnie, strašně se těším na tvoje výtvory, když už jsme se k nim dostaly, byla by škoda se o ně nepodělit, ať můžeme diskutovat nad různými variantami :). Ach už aby to bylo, nemůžu se tvých dokonalých výtvorů dočkat :wink:

PříspěvekNapsal: 27 zář 2014, 22:25 
Baroni
Baroni

Dauphine, původně jsem chtěla jen napsat, že pokud pana Dokonalého oblékáš a nesvlékáš, tak na tom zatím nejsi tak zle... Ale nejsem si jistá, jestli by se mnou oddělení pro tělesnou kulturu a další oddělení souhlasila :-D

PříspěvekNapsal: 29 zář 2014, 08:37 
Site Admin
Site Admin

moirra píše:
PS: Aj ja som si jeho postavu predstavovala mocnejsiu ale v tomto pripade ide o modne navrharstvo, a

Zepředu, zezadu, z boku a v řezu, v měřítku, příp. u některých částí v životní velikosti, opatřené kótami s rozměry. ;) ;) :roll:

PříspěvekNapsal: 29 zář 2014, 09:52 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
moirra píše:

Zepředu, zezadu, z boku a v řezu, v měřítku, příp. u některých částí v životní velikosti, opatřené kótami s rozměry. ;) ;) :roll:

Ano, kvoty z rozmermi budu potrebne, aby fikcie z krajcirmi boli doveryhodne. Ale nezabudajme ze v 30tke bol urcite menej "hranaty" ako neskorsie ako Rescator ;-)

A z urcitou rozkosou som zistila ze Joffrey od pani AG bol predsalen zrejme hora svalov, nieco ako Herkules. :lol: :lol: :lol:

Ale o tom uz viacej v prispevku do rubriky o tele pana dokonaleho 8) :twisted: :twisted:

PříspěvekNapsal: 29 zář 2014, 10:13 
Vévodové
Vévodové

moirra píše:
A z urcitou rozkosou som zistila ze Joffrey od pani AG bol predsalen zrejme hora svalov, nieco ako Herkules. :lol: :lol: :lol:

Ale o tom uz viacej v prispevku do rubriky o tele pana dokonaleho 8) :twisted: :twisted:

je pravda, pani AG ho popisovala v 8. dieli, že boli s Colinom rovnako vysokí, ale tým, že bol Joffrey štíhlejší pôsobil vyšším dojmom, ale až ako Herculesa si ho neviem moc predstaviť, s pekne vypracovanými a vyrysovanými svalmi to áno, ale ako Hercules.. :shock: :|
som zvedavá, čo si našla pán Desgrez :D :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 29 zář 2014, 10:19 
Královská rodina
Královská rodina

Uz viem preco pani AG Rescatorovi nasadila klobuk z cervenymi perami a cervenu satku
ked ho Angelika videla po prvy krat. :mrgreen: :mrgreen:

V originale, aj v ceskom, slovenskom, nemeckom preklade jeho vzhlad prirovnava k Mephistovi.
(iba v anglickom nie, vravia o Diablovi ale tam nepisu ze jeho vzhlad fascinoval, ale ze z neho vyzarovala fascinujuca
KRUTOST)

Angélique pensa avec un frisson qu’il ressemblait à Méphisto. De sa présence émanait
une sorte de fascination.

Angelika si s obavami pomyslela, že připomíná Mefistofela. Vyzařovala z něho podivná uhrančivost.

V kazdom pripade Mephistoteles mal vzdy na klobuku cervene pera. :twisted: :twisted:

Tuto je v celku rozkosny Mephisto, avsak kde sa hrabe na nasho elegantneho pana dokonaleho:

Obrázek

Co takto si zahrat sachy z Mephistom ?

Příloha:
rsz_cervene_pero_na_klobuku.jpg
rsz_cervene_pero_na_klobuku.jpg [ 35.43 KiB | Zobrazeno 2029 krát ]

PříspěvekNapsal: 01 říj 2014, 09:33 
Rytíři
Rytíři

Dámy, a takhle byste to pobraly?

Přílohy:
pirat_rescator.jpg
pirat_rescator.jpg [ 87.15 KiB | Zobrazeno 2107 krát ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina