Právě je 19 lis 2017, 22:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Joffreyov Outfit - Joffreyov Styl
PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 10:37 
Site Admin
Site Admin

Co měl na sobě "černý muž"? Klasický rescatorovský oblek nebo to už nějak uzpůsobil Quebeku?

Mimochodem, Angeličiny duhové šaty na připlutí do Quebeku, mi teď nějak moc připomínají styl svatebních šatů Angeliny Jolie. :)
http://www.ifitshipitshere.com/wp-conte ... IIHIH2.jpg

PS: Dasho, nepřeháněj tady a radši taky udělej nějaké omalovánky. Prakticky jsem ověřila, že to na rozdíl od fikcí vezme jen chvilku příjemně stráveného času. A kde jsou návrhy od naší odbornice na převlékání - Mimi? A další kolegyně, ha...?
A co ty krejčovské fikce, moje je připravená, budou i nějaké další konkurenční tematické díly? ;)

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 13:59 
Site Admin
Site Admin

Tady ještě pár variant obleku s kosočtverci. Nikde totiž není řečeno, že boty, klobouk a kožené doplňky byly černé..., mohly být i červené nebo bílé. :shock: V každém případě se ukazuje, že je nejlepší věřit první představě a intuici, jen ten první model vypadá jako hodný elegantního piráta z Karibiku, ten komplet pošitý kosočtverci i ten s velkými nášivkami vypadají - dost hrozně, ani elegantně, ani pirátsky... ale pro úplnost. :D

Přílohy:
saty_quebec_varianty.jpg [214.46 KiB]
Zatím nestaženo

PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 14:13 
Baroni
Baroni

Ten kompletní mi přijde spíš jako nějaký salónní panák. :-D

PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 14:16 
Královská rodina
Královská rodina

Och, velice dobre variace! Me se to libi! A nevypadaji spatne ani ty velka kara, jen bych byla urcite proti bilym doplnkum, ty vetsinou v realu nevypadaji dobre spis naopak strasne lacine, viz ty pekelne bile kozacky co vidame na ulicich, a hlavne cerna je proste dramatictejsi a pekne uzavira cely outfit. 8)

PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 14:36 
Site Admin
Site Admin

dauphine píše:
Och, velice dobre variace! Me se to libi! A nevypadaji spatne ani ty velka kara, jen bych byla urcite proti bilym doplnkum, ty vetsinou v realu nevypadaji dobre spis naopak strasne lacine, viz ty pekelne bile kozacky co vidame na ulicich, a hlavne cerna je proste dramatictejsi a pekne uzavira cely outfit. 8)

Naprosto souhlasím, že Bílá nepřipadá v úvahu, možná mohl ale mít červené boty i klobouk ve stylu kocour v botách, k němuž ho přirovnala Dasha, ale to už nezkusím, protože jsem to vyfotila před tím, než jsem samozřejmě skončila u černých doplňků a už je vše na černá... (která by asi mohla zachránit i ten celo károvaný oblek - černo červené kosočtverce). :D

PříspěvekNapsal: 05 říj 2014, 20:42 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
Tady ještě pár variant obleku s kosočtverci. Nikde totiž není řečeno, že boty, klobouk a kožené doplňky byly černé..., mohly být i červené nebo bílé. :shock: V každém případě se ukazuje, že je nejlepší věřit první představě a intuici, jen ten první model vypadá jako hodný elegantního piráta z Karibiku, ten komplet pošitý kosočtverci i ten s velkými nášivkami vypadají - dost hrozně, ani elegantně, ani pirátsky... ale pro úplnost. :D

Ano Jeanne, ten prvy je najelegantnejsi a vyborne farebne zladeny az po pera na klobuku
(odmyslela som si to body :twisted: )
ale je dobre vidiet aj tie ostatne navrhy ;-)

PříspěvekNapsal: 15 říj 2014, 09:24 
Královská rodina
Královská rodina

Moje verze obleku z 8. dílu kdy Angelika přichází k Joffreyovi, který jí podezírá z nevěry, trošku jsem se nechala unést... dnes by byl pan de Peyrac módními kritiky nejspíše haněn za urputné ladění ale k 17. století to docela sedí, takže na ně kašlem :twisted: , stejně tak na nemoderní krajkový límec, který vyměnil za krajkovou vázanku. :)

Citace:
Stál tu v nádherném obleku ze slonovinově bílého saténu s perlovými výšivkami, které se při každém pohybu zaleskly. Ten oblek mu přivezl z Londýna Gouldsboro spolu s vysokými botami z rudé kůže a širokými rukavicemi. Peyrac uznával anglickou módu, jejíž strohý střih, kalhoty ke kolenům a vysoké boty mu v jeho dobrodružném živote vyhovovaly víc než vypasované francouzské kabátce a příliš široké boty. Naopak však krajkový límec posázený perlami a manžety měly francouzský šarm. Bohaté černé vlasy kolem snědé zjizvené tváře mu dodávaly vzhled piráta, znepokojujícím způsobem kontrastující s rafinovaností a elegancí oblečení. Prošedivělé spánky nečekaně
zjemňovaly tmavou plet dobrodruha, opáleného sluncem a ošlehaného větry. Co znamená ten bledý obličej, to dojetí v nehybné tváři, to utrpení v pohledu, který na ně zpříma upřel? Nevydrželi ho.

Přílohy:
rsz_img_1133.jpg
rsz_img_1133.jpg [ 49.29 KiB | Zobrazeno 2060 krát ]

PříspěvekNapsal: 15 říj 2014, 10:29 
Site Admin
Site Admin

Líbí se mi ta kombinace elegantního obleku s pirátskými prvky. A červené boty. 8)

PS: Nějak jsi své figuríně v poslední době zkrátila nohy. :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: 15 říj 2014, 10:46 
Baroni
Baroni

Je to parádní! :P
Na módní peklo kašli, to jsou stejně občas bláboly... :evil:

PříspěvekNapsal: 15 říj 2014, 16:42 
Královská rodina
Královská rodina

Aaaach Dauphine! :oops: Uzasny outfit!

Milujem cervenu farbu a dobre vies ze som ta stale otravovala z
cervenymi perami na klobuku :mrgreen:

Zato ti to tu musim vysrdieckovat na cerveno ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ :twisted: :twisted:

PříspěvekNapsal: 15 říj 2014, 16:56 
Vévodové
Vévodové

dauphine, perfektné, viac než dobré, krásne si vystihla oddtieň tej červenej farby na čižmách, presne takto si to predstavujem
akurátik ma trochu pomýlil preklad, keďže v slovenčine je to ZASE napísané inak...

(Peyrac mal oblečený nádherný slonovinovobiely saténový odev, ktorý sa v drobných kosoštvorcových skladoch končil perlovým očkom, čo sa pri každom pohybe zajagalo v úzkom otvore skladov šarlátového moaré. Toto oblečenie si doniesol na Gouldsboro....)
no a potom sa v tom čitateľ vyznaj :cry: :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 15 říj 2014, 18:55 
Site Admin
Site Admin

Angeličiny duhové šaty byly popsané dost jinak - límec, růže na čem atd., ale tohle je popsané úplně jinak. :roll: Kosočtverce jako u obleku v Quebeku?? :?: Prostě podle popisu úplně rozdílný oblek.

PříspěvekNapsal: 15 říj 2014, 22:26 
Královská rodina
Královská rodina

Dámy, jsem ráda, že se vám to zamlouvá ;) Jeanne, ano trošku jsem mu ustřihla nožky, ale pořád mi příjde docela proporční, nebo ne? A ty bys chtěla, abych pokračovala v těch drama "fashion" skicách s nekonečnýma nohama a la Gisele Bundchen??? :shock: :twisted:

Týjo Errnie, :o :o tak to je teda síla - jeden nebo druhý překladatel si to pěkně vycucal z prstu :? každopádně já si prostě pořád neumím udělat svůj vlastní obrázek, jak by ty kosočtvercové obleky měly vypadat, vždycky si představím ty klaunovské :roll: a že by Joffrey měl dva téměř stejné obleky?! :? Kam by ale pak zmizela jeho fantazie... a kdyby alespoň existovaly nějaké dobové módní rytiny na kterých by to bylo... no něco existovat musí, nevěřím, že by si to AG jen tak vymyslela... tak nebo tak, já dávám vždy přednost výšivce ;).

PříspěvekNapsal: 16 říj 2014, 09:45 
Královská rodina
Královská rodina

dauphine píše:

Týjo Errnie, :o :o tak to je teda síla - jeden nebo druhý překladatel si to pěkně vycucal z prstu :? každopádně já si prostě pořád neumím udělat svůj vlastní obrázek, jak by ty kosočtvercové obleky měly vypadat, vždycky si představím ty klaunovské :roll: a že by Joffrey měl dva téměř stejné obleky?! :? Kam by ale pak zmizela jeho fantazie... a kdyby alespoň existovaly nějaké dobové módní rytiny na kterých by to bylo... no něco existovat musí, nevěřím, že by si to AG jen tak vymyslela... tak nebo tak, já dávám vždy přednost výšivce ;).

Ked pani AG pisala prve diely Angeliky, dlho resersovala vo Versaillskych knizniciach, takze aj ja sa priklanam k nazoru ze aj pri opisoch odevov sa nechala inspirovat dobovymi obrazmi a rytinami.

Ja si inak predstavujem te kosostvorce ako vsite do latky a otvarali sa iba pri pohybe, musim najst neico podobne alebo spravit nacrt, aby sme sa pochopili ako to myslim. :roll: :roll:

Budem sa musiet pozriet v starom Nemeckom kanone aj Francuztine co v skutocnosti napisala pani AG a to v tomto pripade ako aj pri obleku ktory mal Joffrey na sebe ked priplavali do Quebecu a Angelikynne saty.

Vcera som urobila dalsi objav v Toulouskej Svadbe vydania Integrale: vymaslickovaneho Joffreya!
Teda aspon tak to je podla ceskej prekladatelky:

Připadal jí vyšší, než si ho pamatovala. Měl černý oblek se stříbrnými krajkami a se stuhami barvy ohně.

Toulouska svadba, Cesta k lásce Kapitola 10.

jednym slovom Dauphine uz sa tesim na Joffreya vymaslickovaneho stuzkami farby ohna :twisted: :twisted: :twisted:

PS: Zda sa ze Joffrey mal rovnaku zalubu v cervenych perach, ako ja:
Hrabě smekl klobouk a hluboce se uklonil, až černými a rudými péry zametl podlahu.
Poté se narovnal a věnoval jí okouzlující úsměv.
(pri tom istom outfite, po navrate z Pariza)

PříspěvekNapsal: 16 říj 2014, 09:50 
Královská rodina
Královská rodina

Počkej, v integrale je zas jiný popis Joffreyova outfitu z královské svatby?! :shock: :shock: no tak to nezbývá nic jiného než vytvořit ještě verzi no. 3 - elegantně vymašličkovaný Joffrey :D Asi začnu tvořit několik variant k jednomu outfitu pro každý překlad jednu, haha, moje ubohá ruka... :twisted:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina