Právě je 20 lis 2017, 14:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Outfitologie - Angelikin styl
PříspěvekNapsal: 03 říj 2014, 19:52 
Site Admin
Site Admin

Kdo pozná, koho jsem oblékla tentokrát? ;)
Dauphine mi ráno hodila citaci konkrétního outfitu... , tak jsem koupila fixy a pastelky, aby to nedopadlo jako včera :)
dauphine píše:
Ohh krasne ses popasovala se zvlastnim popisem satu pana dokonaleho!! Libi se mi strih Angelicinych satu a i ze nema dekoltaz na zadech, Honorine je bezvadna!! Krasa, Jeanne ty musis urcite pokracovat! Mimochodem kde je ten safranovy a ruda variace??

Obrázek

víš, čí je to vina, že jsem s tím začala ;) Zítra dám lepší fotku s detaily vyfocenou na denním světle, takhle ani nejdou poznat tři řady perel... Mimochodem, stále je tu možnost pošít mu kosočtverci celý kabát a udělat rudou i vnitřní vestu.
Udělám je znovu, rudý a šafránový outfit, ti křídoví se hodně rozmazali.

Poznámka: v příloze lepší rozlišení outfitů

Přílohy:
saty_q1.jpg [68.77 KiB]
Zatím nestaženo
 Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku: Re: Joffreyov Outfit - Joffreyov Styl
PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 11:08 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
Kdo pozná, koho jsem oblékla tentokrát? ;)
Dauphine mi ráno hodila citaci konkrétního outfitu... , tak jsem koupila fixy a pastelky, aby to nedopadlo jako včera :)

Pekne kresby Jeanne.

Velmi sa mi paci zladenie farieb na vrchnom kabatci, obleku pana dokonaleho a pera na klobuku aj ta kosostvorcova vzorka po okrajoch. Je to velmi elegantne. Aj Angelikine saty, ako vyborne ladia z Joffreyovym oblekom. Dokonca si nadherne vystihla tie perletove odlesky v zahyboch Angelikinich siat (tiez sa to da vidiet iba pri väcsom rozliseni)

Ak vsak mam ostat uprimna ta vzorka na spodnom odeve ma tak trochu rozveselila, som si vcera myslela pri tom malom rozliseni ze to ma na sebe tigrovany overal...a dnes som pri väcsom rozliseni zistila ze to je Hashtagova vzorka, co povazujem za velmi zabavne :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 12:01 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
PS: Dasho, nepřeháněj tady a radši taky udělej nějaké omalovánky. Prakticky jsem ověřila, že to na rozdíl od fikcí vezme jen chvilku příjemně stráveného času. A kde jsou návrhy od naší odbornice na převlékání - Mimi? A další kolegyně, ha...?
A co ty krejčovské fikce, moje je připravená, budou i nějaké další konkurenční tematické díly? ;)
Jeanne, odbornice Mimi moc kreslit neumí. Spíše bych se pokusila najít něco na internetu, ale i kdybych něco kreslila, tak nemám doma možnost skenování. Teď mám útlum i v nápadech na psaní. Nějak mi to nemyslí. Jinak jsem procházela díl Baroko od autorky Kybalové a Národní památkový ústav vydal tenkou knížku Metodika datování a interpretace portrétů 16. - 18. století pomocí historické módy, tam je dost inspirace, ale nemám možnost skenovat. Až budu mít více času projdu internet. Je pravda, že tu Joffreyovu módu jsem trochu zanedbávala ve svých fikcích.

PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 12:13 
Site Admin
Site Admin

Mimi, všichni tu fotíme jen na mobil - a jak vidíš, za denního světla se i to rozlišení dá, takže tuhle výmluvu vynech. ;)

PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 12:28 
Královská rodina
Královská rodina

Jeanne, já mám starý mobil, který nemá fotoaparát. A navíc mám nějakou podzimní depku. :twisted:
Tohle jsem našla na internetu, začnu si ukládat nějaké návrhy. Myslím, že tak by mohli být J. a A. na nějakou slavnost. Ale moje fikce jsou někdy kolem roku 1652 ne 1653 a tohle je už pozdější období.

Přílohy:
barok1.jpg
barok1.jpg [ 34.03 KiB | Zobrazeno 3631 krát ]

PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 12:49 
Královská rodina
Královská rodina

Mimi na podzimni depku je nejlepsi primo zautocit treba angelikovanim, takze ani tento argument nepripoustime! Jinak diky za uzasny tip na knizku uz jsem si tu Metodiku nasla on line ;) jinak je taky dobra kniha Mezi tradici a modou a strihy na vsechny mozne historicke odevy jsou v Patterns of fashion.
A tos kreslila ty?? :shock:

PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 13:02 
Královská rodina
Královská rodina

Dauphine, díky za radu. Tak si říkám, že s tím budu muset něco udělat. To jsem nekreslila, ale našla na internetu. Zadala jsem barokní móda a v obrázcích našla toto i jiné další. Nemám možnost to vytisknout, ale příští týden bych něco mohla vytisknout a pak vybarvit. Ženskou postavu bych snad svedla, ale mužskou to teda asi ne. Knížku mezi tradicí a módou neznám. Budu se pídit. Skvělá je také Obrazová encyklopedie módy.

Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 14:08 
Baroni
Baroni

Nejnemožnější šaty pod sluncem! Vážně. Nic, nic takového na portrétech pořádně neexistuje.

Přílohy:
2014-10-04 15.03.04.jpg
2014-10-04 15.03.04.jpg [ 86.69 KiB | Zobrazeno 3746 krát ]

PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 17:59 
Královská rodina
Královská rodina

Tak jsem zkusila něco nakreslit. Uvědomila jsem si, že mohu fotit tabletem. Zítra si koupím pastelky nebo fixy. :lol:

Přílohy:
návrh (2).jpg
návrh (2).jpg [ 69.02 KiB | Zobrazeno 3728 krát ]

PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 21:09 
Královská rodina
Královská rodina

Moje verze Angelicinych fialovych taftovych satu s hlubokymi zahyby z 8. dilu, kdyz si jde pro nove pistole :)

Přílohy:
rsz_img_0878.jpg
rsz_img_0878.jpg [ 57.43 KiB | Zobrazeno 3873 krát ]

PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 21:20 
Královská rodina
Královská rodina

Dauphine, to je moc pěkné. Máš pravdu, že věnovat se něčemu kolem Angeliky je dobré na podzimní splín. Koupím si nějaké barvičky a pokusím se něco líp namalovat. Asi jen vylepším tu předchozí kresbu. Napadlo mě i k tomu něco napsat. Chtěla bych trochu využít nějaké situace z filmu a předělat je podle sebe. Snad mě zase něco napadne i s panem nedokonalým, Uvidím, jak bude čas a nápady.

PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 21:48 
Site Admin
Site Admin

Dauphine, nádhera. To máš všechno dávno zpracované a jen odhaluješ šuplík nebo máš kreslící víkend? :shock:

Elaine, Mimi, dobře, že jste se taky zapojily se svými vizemi, tohle není soutěž v kreslení, ale snaha znazornit konkrétní prvky tak, jak je kdo vidíme ve svých představách. Ale možná by se hodil i odkaz na konkrétní šaty, abychom se zorientovaly. ;)

PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 21:58 
Královská rodina
Královská rodina

Já chci k tomu obrázku, až ho vylepším, napsat příběh, tedy spíš přepsat scénu z filmu. Není to ani z kánonu ani z fikcí, co jsem už napsala. Prostě jen takový pokus.

PříspěvekNapsal: 05 říj 2014, 08:12 
Moderator
Moderator

Daphine, to je krása! Dokonce i ten cop kolem hlavy!
Mimochodem, Angelika si u příležitosti převzetí pistolí vybavuje, jak na ně Joffrey ve Wapassu dělal vlastnoruční návrhy - takže pokud je pan dokonalý schopný navrhnout i konstrukci zbraně, jistě je schopen přinést krejčímu vlastní návrh šatů :wink:

PříspěvekNapsal: 05 říj 2014, 20:25 
Královská rodina
Královská rodina

dasha píše:
Daphine, to je krása! Dokonce i ten cop kolem hlavy!
Mimochodem, Angelika si u příležitosti převzetí pistolí vybavuje, jak na ně Joffrey ve Wapassu dělal vlastnoruční návrhy - takže pokud je pan dokonalý schopný navrhnout i konstrukci zbraně, jistě je schopen přinést krejčímu vlastní návrh šatů :wink:

neostava mi nic ineho ako suhlasit....nadhera!!! aach :oops:

a tentokrat som mala moznost vidiet "majstra navrhara" pri praci....
a rovnako ako ty Dasha som presvedcena ze Joffrey navrhoval pre Angeliku saty a nepochybujem ze
to robil uz aj v Toulouskych casoch....

iba nedavno som z Dauphine diskutovala o tom ze zrejme navrhoval aj niektore Angelikine sperky ked ich
objednaval.....

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina