Právě je 19 lis 2017, 22:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
PříspěvekNapsal: 05 říj 2014, 20:46 
Královská rodina
Královská rodina

Přidávám jeden ze svých vybarvených pokusů. Dnes jsem si koupila pastelky a fixy. Jen se mi to nějak nepodařilo dobře ořezat.

Přílohy:
Angelika.jpg
Angelika.jpg [ 33.12 KiB | Zobrazeno 2363 krát ]
 Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 05 říj 2014, 20:48 
Královská rodina
Královská rodina

Damy, jsem rada ze se vam to libi :oops:
Jeanne, krom techto satu byly vsechny dosavadni outfity jiz vymyslene a pouze prekreslovane do koukatelne podoby ;) rychlost s jakou jsem to zvladla ma na vine pobyt v inspirativnim angelikologickem muzeu ve Wapassu ktere spravuje sefka katedry jizvologie ;) ale hodlam v tom pokracovat i ve sve rescatorske kajute ;) :D

A samozrejme, Joffrey pro Angeliku navrhoval saty i sperky, stejne jako pro sebe, rikal snad nekdo neco jineho?! :)

Elaine, nemyslim, ze by tve saty byly nejnemoznejsi pod sluncem, maji peknou dobovou linii, a jestli tam mas neco co se ti do te doby nezda, nevadi, ja osobne mam v PC obrovskou sbirku obrazu satu rozdelenych podle desetileti - pro inspiraci, vzdy kdyz nejaky pekny najdu hodim si ho tam a nejednou se mi stalo, ze jsem objevila nejaky zvlastni outfit s prvky o kterych bych rekla ze se v te dane dobe nepouzivaly, nasi predskove si evidentne s modou hrali stejne jako my, tak proc bychom nemohly popustit uzdu svym predstavam?! :) Byt tebou tak bych ty saty jeste dopracovala - pripsala bych pro koho jsou, na jakou prilezitost z jake doby popripade doplnila odkazem na popis z knih, nejde o to perfektne je nakreslit ale podelit se o svou predstavu. :) Tesim se na pokracko!

Mimi, je fajn, ze si se zapojila :) nechtela bys jeste napsat k cemu se ty saty vstahuji (misto v knize, cast tve fikce - nebo ta teprve prijde?), abychom se lepe orientovaly?? :)

PříspěvekNapsal: 05 říj 2014, 20:56 
Královská rodina
Královská rodina

Dauphine, k tomu příběh teprve tvořím. Dnes jsem na tom byla moc špatně s časem, tak snad po večerech příští týden. Vracím se trochu k plánu přepracovat některé scény v novém filmu a vytvořit tu zromantizovanou verzi. Tyhle šaty použiji ve scéně návštěvy arcibiskupa, kdy A. se snaží skrýt zakázané knihy v knihovně. Místo toho, aby manžela zadupala do země tak, to chci pojmout romanticky. Prostě ta moje představa jemnější ženštější Angeliky. Joffreye nechám Lanvena, ale je v mých představách omlazený a má samozřejmě husté a krásné vlasy. :D

P.S.: Z verze o panu nedokonalém a Angeliky v kalhotách bych časem taky snad něco nakreslila. Jen na tu mužskou postavu si teda netroufám. Bude to něco podivného, ale i to časem zkusím.

PříspěvekNapsal: 06 říj 2014, 17:32 
Vévodové
Vévodové

dauphine, krásne šaty, pozerám, že nás zaujali rovnaké šaty alebo to je rovnaká scéna z knihy? :?: :roll:

"Fialové taftové šaty s honosnými záhybmi a ťažký svetlovlasý uzol, ktorý mala uviazaný na šiji, ju celkom zmenili."

moja verzia je takáto , akurátik sa ospravedlňujem za zlú kvalitu fotky :(
Obrázek

PříspěvekNapsal: 06 říj 2014, 17:51 
Site Admin
Site Admin

Nádhera, přesně odpovídá představám... :oops:

PříspěvekNapsal: 06 říj 2014, 18:47 
Královská rodina
Královská rodina

Errnie, to je fakt nádhera. :D

PříspěvekNapsal: 06 říj 2014, 19:14 
Královská rodina
Královská rodina

errnie píše:
dauphine, krásne šaty, pozerám, že nás zaujali rovnaké šaty alebo to je rovnaká scéna z knihy? :?: :roll:

"Fialové taftové šaty s honosnými záhybmi a ťažký svetlovlasý uzol, ktorý mala uviazaný na šiji, ju celkom zmenili."

aach....nadhera Errnie :P

...pamätam si ze saty vraj boli tmavofialove avsak zda sa mi ze uzol bol zo zapleteneho
copu... :roll: :roll: ale uz teraz sa stavim ze v kazdom jazyku to bude ine.... 8)

ja si ten fialovy taft predstavujem takto:

Obrázek

takze farba tvojej sukne na satach je takmer identicka :mrgreen:
nuz ked Joffrey tie saty objednaval asi myslel na tie Toulouske fialky :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 06 říj 2014, 19:53 
Vévodové
Vévodové

ďakujem, moirra, jeanne, mimi :oops:

moirra píše:
aach....nadhera Errnie :P

...pamätam si ze saty vraj boli tmavofialove avsak zda sa mi ze uzol bol zo zapleteneho
copu... :roll: :roll: ale uz teraz sa stavim ze v kazdom jazyku to bude ine.... 8)

áno, cop (vrkoč) sa tam spomína, mala ho zapletený, teda sama si ho zaplietla po tej noci, keď ošetrovala zranených z lode...(str.359 slovenské vydanie)...
práve tento preklad ma mätie, lebo ja si pod uzlom predstavujem niečo iné, cop je vrkoč, uzol (spanielsky uzol) :?:
http://imworld.aufeminin.com/dossiers/D ... 4835_L.jpg
http://fashionideasfor.me/wp-content/up ... 04x300.jpg

PříspěvekNapsal: 06 říj 2014, 20:08 
Královská rodina
Královská rodina

Ach Errnie, krása!!! Ano, je vtipné, jak jsme každá nakreslila stejné šaty jinak. Ty tvoje by klidně mohly jít i do Versailles, já se snažila zůstat na divokém americkém východě. 8)

Co se týče barvy, ano ty šaty mohly být fialkové (je někde takový popis??), já si je představuju spíš do fuchsiova, vždycky jsem si jako předlohu představovala mé oblíbené nádherné fuchsiové šaty s hlubokými záhyby z Hrbáče s Jeanem Maraisem (obrázek najít nemůžu ale snad víte) aach. Takže jsem si je tak trochu ukradla a přepracovala do dobového střihu i prostědí. :)

Cop. No, myslím, že v českém vydání, bylo, že jednou měla cop na temeni a jednou na týle (zatracený překlad), a protože mám slabost, pro copy obtočené kolem hlavy, nareslila jsem si ho tak, vlastně cop stočený na týle by mi moc připomínal Noru a to jsem nechtěla.

PříspěvekNapsal: 06 říj 2014, 20:22 
Vévodové
Vévodové

dauphine píše:
Ach Errnie, krása!!! Ano, je vtipné, jak jsme každá nakreslila stejné šaty jinak. Ty tvoje by klidně mohly jít i do Versailles, já se snažila zůstat na divokém americkém východě. 8)

Co se týče barvy, ano ty šaty mohly být fialkové (je někde takový popis??), já si je představuju spíš do fuchsiova, vždycky jsem si jako předlohu představovala mé oblíbené nádherné fuchsiové šaty s hlubokými záhyby z Hrbáče s Jeanem Maraisem (obrázek najít nemůžu ale snad víte) aach. Takže jsem si je tak trochu ukradla a přepracovala do dobového střihu i prostědí. :)

Cop. No, myslím, že v českém vydání, bylo, že jednou měla cop na temeni a jednou na týle (zatracený překlad), a protože mám slabost, pro copy obtočené kolem hlavy, nareslila jsem si ho tak, vlastně cop stočený na týle by mi moc připomínal Noru a to jsem nechtěla.

práve to je na tom krásne, že tá predstava každej z nás je iná a originálna... (veď keď sa dá vec robiť dvoma spôsobmi, nájde sa aj tretí :mrgreen: :mrgreen: :twisted:),

a šaty objednal de Peyrac z Európy, tak predpokladám, že museli byť podľa poslednej módy a výnimočné - ako jeho žena :P

myslíš tieto? :wink:
mne sa zdá, že sú zamatové...

Přílohy:
hrbac.jpg
hrbac.jpg [ 30.07 KiB | Zobrazeno 2275 krát ]

PříspěvekNapsal: 06 říj 2014, 20:26 
Královská rodina
Královská rodina

Errnie, film Hrbáč s Jeanem Marasem mám ráda a šaty a interiéry se mi moc líbí.

PříspěvekNapsal: 06 říj 2014, 20:32 
Královská rodina
Královská rodina

Pokusila jsem se nakreslit svou představu z knihy Angelika a Nový svět, kde v pevnosti Katarunku jde Angelika navštívit manžela na hostinu mezi muže.
Str. 76. Oblékla si tedy perlově šedé šaty se stříbrnou výšivkou na rukávech a živůtku, s límcem a manžetami z bílého batistu lemovaného jemnou stříbrnou krajkou. Šedá a stříbrná ty se malují dost špatně, ale zkusila jsem to.
Str. 77. Pomalu se zahalila do starorůžového taftového pláště. Ten má být podšit vlčí kožešinou, ale tu jsem vynechala.

Přílohy:
dáma v červeném.jpg
dáma v červeném.jpg [ 47.09 KiB | Zobrazeno 2310 krát ]

PříspěvekNapsal: 06 říj 2014, 21:02 
Královská rodina
Královská rodina

Ach jaj, Errnie, teď jsem se lekla že skočil můj print screen do tvého příspěvku, protože jsem tenhle přesně udělala :D ano tyhle mám na mysli a souhlasím jsou asi sametové ale jako inspirace fajn ne? :)

Mimi, mě se to náhodou moc líbí! Pěkná představa, takhle by jistě mohly vypadat. :)

PříspěvekNapsal: 06 říj 2014, 21:22 
Vévodové
Vévodové

dauphine píše:
Ach jaj, Errnie, teď jsem se lekla že skočil můj print screen do tvého příspěvku, protože jsem tenhle přesně udělala :D ano tyhle mám na mysli a souhlasím jsou asi sametové ale jako inspirace fajn ne? :)

:D :D ... no a ešte nech mi niekto povie, že telepatia neexistuje :mrgreen: :mrgreen:
sú krásne a najviac sa mi páči kontrast šiat, vlasov a bielej pleti....
celkovo mám rada tento film :) :P

PříspěvekNapsal: 06 říj 2014, 21:26 
Královská rodina
Královská rodina

Dievcata Errnie & Dauphine, pacia sa mi obidvoje saty, teda lepsie povedane vsetky troje,
aj tie z Filmu....a podla mna je dobre ze tie vase su rozdielne a maju aj rozdielne farby a
Angelika ma na kazdej krezbe iny uces!

Mimi, velmi pekna kresba! Nuz jasne ze nieje lahke kreslit otiene striebornej a sedej farby.

Ja a Dauphine sme si kupili sttrieborne a zlate fixky ale po nafoteni moc nieje vidno ze
Dauphine kreslila cipky na Joffreyovom kabatci original striebornou.
Na papieri to vyzera uzasne! Aaaach! :roll:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina