Právě je 20 lis 2017, 14:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Desgrez
PříspěvekNapsal: 26 zář 2017, 19:41 
Královská rodina
Královská rodina

Terezo, mlčím a souhlasím. :agree:

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 26 zář 2017, 19:50 
Královská rodina
Královská rodina

PenelopaW píše:
Mně pohled na Desgreze hodně ovlivnil Jean Rochefort, který v sobě má vtip, ironii i noblesu, ale nějak nesplňuje moji literární představu živočišného Desgreze, potažmo Desgrezovu noční tvář... Se vší úctou k francouzskému herci, představa, jak se hrubě zmocňuje ženy, se mi v jeho případě spíše oškliví a nějak mi nejde na mysl :? . Sice mi v podvědomí Rochefort někde straší, "můj" Desgrez (myšleno jak si jej na základě četby představuji já) je ovšem podstatně větší chlap - Rochefort je takový spíš jako "kamarád"... Nevím, zda to píšu pochopitelně... Každopádně zatím jsem nenatrefila na žádného reálně existujícího chlapa, který by moji představu Desgreze alespoň trochu naplňoval...

...takže teleport je jediná možná cesta :D .

Penelopo, souhlasím.
On filmový Degrez byl dobrý advokát, policajt a přítel. Myslím, že bylo dobře, že ve filmu vztah mezi Angelikou a Degrezem nepřekročil tuhle hranici. Nevím, jak by to vypadalo na plátně. Mě by na ty scény Jean Rochefort už přišel takový usedlý a bez jiskry. Při čtení pracuje fantazie a ve filmu se musíme spokojit s tím, co nám ukáží.

PříspěvekNapsal: 27 zář 2017, 09:22 
Rytíři
Rytíři

PenelopaW píše:
Mně pohled na Desgreze hodně ovlivnil Jean Rochefort, který v sobě má vtip, ironii i noblesu, ale nějak nesplňuje moji literární představu živočišného Desgreze, potažmo Desgrezovu noční tvář... Se vší úctou k francouzskému herci, představa, jak se hrubě zmocňuje ženy, se mi v jeho případě spíše oškliví a nějak mi nejde na mysl :? . Sice mi v podvědomí Rochefort někde straší, "můj" Desgrez (myšleno jak si jej na základě četby představuji já) je ovšem podstatně větší chlap - Rochefort je takový spíš jako "kamarád"... Nevím, zda to píšu pochopitelně... Každopádně zatím jsem nenatrefila na žádného reálně existujícího chlapa, který by moji představu Desgreze alespoň trochu naplňoval...

...takže teleport je jediná možná cesta :D .

detto... :agree:

Aj keď ja osobne by som vymenila obsadenie Básnika Špinu s Desgrezom - ten je totiž viac "špicatý", ako ho opísala aj AG. Aj keď sexepíl by tam chýbal tiež... No a predstaviteľ Básnika, ak by sa obliekol do správnych šiat a hodil správny výraz - by mohol byť Desgrezom pre mňa...

PříspěvekNapsal: 27 zář 2017, 10:49 
Markýzové
Markýzové

Maira píše:
Aj keď ja osobne by som vymenila obsadenie Básnika Špinu s Desgrezom - ten je totiž viac "špicatý", ako ho opísala aj AG. Aj keď sexepíl by tam chýbal tiež... No a predstaviteľ Básnika, ak by sa obliekol do správnych šiat a hodil správny výraz - by mohol byť Desgrezom pre mňa...

Pravda, že přece jen sexappealu má víc a vilný pohled umí nasadit lepší než JR (toho si umím představit s pohledem upřímně zamilovaného muže, ale ne s pohledem: "Teď z tebe strhám šaty!")...

PříspěvekNapsal: 27 zář 2017, 10:55 
Královská rodina
Královská rodina

PenelopaW píše:
Maira píše:

Pravda, že přece jen sexappealu má víc a vilný pohled umí nasadit lepší než JR (toho si umím predstaviť s pohledem upřímně zamilovaného muže, ale ne s pohledem: "Teď z tebe strhám šaty!")...

Penelopo, mám stejný názor.
Pokud bych měnila obsazení, tak bych na Degreze dala herce, který hrál vévodu de Vivon.

PříspěvekNapsal: 09 lis 2017, 19:55 
Markýzové
Markýzové

Podle tohoto odkazu: http://www.tele70.com/article-la-marquise-de-brinvilliers-59224516.htmlhrál Desgreze Pierre "Vinetou" Brice :) .

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina