Právě je 05 čer 2020, 14:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 113 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Český muzikál Angelika
PříspěvekNapsal: 29 pro 2007, 16:43 
Královská rodina
Královská rodina

Pridala som to pod filmy, keďže ide o adaptáciu.
Chcem sa totiž poradiť. Keďže bývam na Slovensku, do Prahy sa v najbližšej dobe rozhodne nedostanem a neviem, kedy a či vôbec muzikál Angelika naštudujú aj na Slovensku, zaujímalo by ma, či sa oplatí kúpiť si DVD. Uvedomujem si, že je to len odvar knižky a že je to viac inšpirované filmom ako knihou, ale chcela by som to vidieť. Takže tí, čo ste videli, poraďte. či sa oplatí minúť ťažko zarobené peniaze ... :roll:

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2007, 17:37 
Hrabata
Hrabata

Kdybys dala hlasovat, tak já jsem spíše pro NE, i když jsem jej teda neviděla, ale právě jen slyšela CD. Je tam hezká hudba, zůstal tam i fragment té původní filmové od Michela Magneho, ale jinak je to děs. Alespoň podle mého mínění.

Předmět příspěvku: Muzikal
PříspěvekNapsal: 29 pro 2007, 17:51 
Rytíři
Rytíři

Ja som ako darcek pod stromcek dostala kolekciu DVD aj DVD Muzikal. Predtym som mala len CD, takze hudbu som poznala. Co sa mna tyka, mne sa to velmi pacilo, ale tisic ludi tisic chuti. Je pravda ze sa skor drzali filmovej Borderieho verzie. Mne sa paci aj to ze sa da vybrat interpret. Za tu sumu 300, - sk to stalo. Objednala som to u popronu cez internet a za tyzden som to mala doma.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2007, 17:53 
Baroni
Baroni

Já sem se k Angelice jako fenoménu, knížce atd. dostala právě přes muzikál... se měl začít zkoušet, tak jsem si jako správná fanynka běžela do knihovny pro knížku, abych si zjistila co nejvíc... pak jsem se do toho dílo Anne zamilovala a když sem měla první příležitost, jela jsem do Phy... pokud mohu shrnout své dojmy - kýč, kýč, kýč kříženej s "vtipným" kýčem... jediný co bych mohla osobně nadzvihnout tak výkony umělců... pokud nenatrefíš na "superstarové rychlokvašky" tak to může být snad aspoň trochu na poslouchání... o dívání se nebudu vyjadřovat, ikdyž většina kostýmů(mimo athenais :cry: :x )není špatná...
mmj, nwm jak ostatní, co máte prostudované knížky filmy a já nwm co ještě, ale já filmy neznám a když jsem se rozčilovala že půlku scén a vůbec námětu neznám, mamka mi skoro pokaždý říkala, že ve filmu to tak bylo....

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2007, 18:30 
Markýzové
Markýzové

Muzikál jsem neviděla - mám za to, že je to právě muzikál zacílený hlavně na fanynky filmů :wink: . Co jsem ale viděla na fotkách, kostýmy zřejmě docela ujdou - co se týče muziky (která je asi v muzikálu hlavní 8) ), to fakt nevim...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2007, 18:33 
Královská rodina
Královská rodina

ďakujem za rady, CD už mám dávno, niektoré melódie sú fakt sladké, ale napr. sa mi páči tá "háremová", čo spieva Dasha (???) s dákym takým chlapíkom s exotickým menom.
Mary, a na tom poprone sa treba zaregistrovať? Ak áno, tak asi počkám na dvdbest.
Peggy.Kaja: myslíš tou polkou scén a námetu, čo si nepoznala, muzikál? Tam je to - aspoň čo som čítala - ešte drastickejšie zmenené ako vo filme.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2007, 19:27 
Site Admin
Site Admin

Raději jsem téma přejmenovala na Filmy a muzikály Angelika, aby to tu každý jednodušeji našel. A můj názor na muzikál? Téměř od začátku do konce mi z většiny scén bylo docela trapně (ujde snad jen scéna vcházející z Magneovy hudby). Příliš hlasitá hudba, uječené hvězdy, mizerná scéna, laciné vtipy... Doufala jsem v něco jako býval vysokorozpočtově působící Dracula nebo snad i nízkorozpočtový Hamlet, ale působí to velmi lacině, neprofesionálně a slátaně z ničeho. Taky tomu chybí nějaká výrazná melodie nebo píseň, už po zhlédnutí jsem si nevybavovala žádnou (kromě Magneho samozřejmě), prostě nedojde ani na to šílené spartakiádní hitové ladění :)

Předmět příspěvku: Muzikal
PříspěvekNapsal: 29 pro 2007, 21:01 
Rytíři
Rytíři

Na Poprone sa treba zaregistrovat, ale ono je to rychle, obratom ti poslu kod. Ja som si tam uz predtym objednavala CD, takze ma maju uz zaregistrovanu. A maju aj dobre ceny, nepreratuvaju ceny na Sk, stale je to rovnaka cena, ci pre Slovakov alebo Cechov.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2007, 21:50 
Vévodové
Vévodové

Tak ja jsem byla tezce proti uz kdyz se o tom muzikalu zacalo mluvit, neverila jsem ze to opavdu mysli vazne a opravdu chteji neco tak uzasneho jako Angelika prznit. Bohuzel stalo se, muzikal jsem nevidela ani neslysela, jen nejake promo ukazky a stacilo mi....mozna to beru prilis osobne, pro me je Ang. citlive tema a jakykoliv zasah lidi, kteri o Angelice.....aspon tak si to myslim, jinak by neco takoveho nemohli stvorit.....vi prd mi strasne vadi

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2007, 23:07 
Hrabata
Hrabata

yenn píše:
Tak ja jsem byla tezce proti uz kdyz se o tom muzikalu zacalo mluvit, neverila jsem ze to opavdu mysli vazne a opravdu chteji neco tak uzasneho jako Angelika prznit. Bohuzel stalo se, muzikal jsem nevidela ani neslysela, jen nejake promo ukazky a stacilo mi....mozna to beru prilis osobne, pro me je Ang. citlive tema a jakykoliv zasah lidi, kteri o Angelice.....aspon tak si to myslim, jinak by neco takoveho nemohli stvorit.....vi prd mi strasne vadi

Mluvíš mi z duše, přesně tak to cítím i já.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 pro 2007, 11:36 
Královská rodina
Královská rodina

Ešte raz ďakujem všetkým fanúšikom aj odporcom muzikálu. Myslím, že ak si to objednám, stále ma to výjde lacnejšie ako cesta do Prahy, ubytovanie a vstupné, takže to risknem :wink: Samozrejme, rada sa potom podelím o dojmy.

PS: Všetkým prajem veselého Silvestra!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 pro 2007, 11:38 
Baroni
Baroni

pak hlavne napis, jaka alternacia se ti pacila nejvic.... to by mne strasne zajimalo.... a jestli mohu poprosit i ostatni co na tom byli, nebo maji aspon dvd.... dikas

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 pro 2007, 12:47 
Site Admin
Site Admin

peggy.kaja píše:
pak hlavne napis, jaka alternacia se ti pacila nejvic.... to by mne strasne zajimalo.... a jestli mohu poprosit i ostatni co na tom byli, nebo maji aspon dvd.... dikas

Já viděla tu "hlavní", co na představení s Anen Golon povolali, a nelíbila. :lol:

Předmět příspěvku: muzikal angelika
PříspěvekNapsal: 09 led 2008, 15:13 
Rytíři
Rytíři

Muzikal jsem viděla několikrad a moc se mi libí. Monika A. je prostě báječná. Podle mě je to nejlepší muzikal jaký Michal David napsal mám ho i na DVD. Co se týče angeliky je mi jedno zda je to muzikal nebo kniha nebo film mě se líbí vše co se tohoto tématu týka. :P

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 led 2008, 17:56 
Markýzové
Markýzové

To jsi ale vážně šťastnej člověk, já jsem v tomhle třeba hrozně netoleratní a vyloženě fyzicky trpim u naprostý většiny adaptací literatury, kterou mám ráda.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 113 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]