Právě je 19 říj 2018, 18:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 110 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 črc 2008, 21:22 
Baroni
Baroni

jen takovy detail.. pres to, jake nazory ne tenhle muzikal mam, musim se ozvat ;-) ... v Broadway je zvykem, ze se pri derniere delaji "vtipy" atd... ja teda lituju ze jsem tam nebyla, protoze juraj bernath jako basnik spina-.... :P :wink:

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 črc 2008, 10:31 
Moderator
Moderator

peggy.kaja píše:
jen takovy detail.. pres to, jake nazory ne tenhle muzikal mam, musim se ozvat ;-) ... v Broadway je zvykem, ze se pri derniere delaji "vtipy"

No vždyť ano, aspoň mají Novinky o čem psát a všichni jsou happy... :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 črc 2008, 10:10 
Rytíři
Rytíři

Mě se muzikál moc líbil.. Ale od knížek bych ho oddělila silnou čarou. Je to úplně něco jiného. Člověk se nad tím musí povznést a brát to jako úplně odlišný žánr. Srovnání se ale neubrání.. Akorát mě naštvala, že je to ,, muzikál na náměty Anne Golon"s níž to nemá vůbec nic společného. Jinak písničky hezký a Monča byla skvělá.. Dasha se mi tam vůbec nehodila..

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 črc 2008, 12:12 
Moderator
Moderator

Žandy píše:
Mě se muzikál moc líbil.. Ale od knížek bych ho oddělila silnou čarou. Je to úplně něco jiného. Člověk se nad tím musí povznést a brát to jako úplně odlišný žánr. Srovnání se ale neubrání.. Akorát mě naštvala, že je to ,, muzikál na náměty Anne Golon"s níž to nemá vůbec nic společného. ..

Asi těžko zapřou původ námětu, když se muzikál jmenuje tak, jak se jmenuje a je o tom, o čem je... :shock: :roll:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 črc 2008, 14:47 
Site Admin
Site Admin

dasha píše:
Žandy píše:
Mě se muzikál moc líbil.. Ale od knížek bych ho oddělila silnou čarou. Je to úplně něco jiného. Člověk se nad tím musí povznést a brát to jako úplně odlišný žánr. Srovnání se ale neubrání.. Akorát mě naštvala, že je to ,, muzikál na náměty Anne Golon"s níž to nemá vůbec nic společného. ..

Asi těžko zapřou původ námětu, když se muzikál jmenuje tak, jak se jmenuje a je o tom, o čem je... :shock: :roll:

asi tak, to že se muzikál inspiroval filmem, který se inspiroval knihou ještě neznamená, že už je to soběstačné dílo
Když o tom tak přemýšlím, třeba teď vznikne cirkusové představení isnpirované muzikálem a pak se cirkusem inspiruje...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 črc 2008, 15:39 
Moderator
Moderator

jeanne píše:
asi tak, to že se muzikál inspiroval filmem, který se inspiroval knihou ještě neznamená, že už je to soběstačné dílo
Když o tom tak přemýšlím, třeba teď vznikne cirkusové představení isnpirované muzikálem a pak se cirkusem inspiruje...

pak už se snad může inspirovat jen Troška s Pomejem, a bude tu zbrusu nový celovečerní film pro děti s litry krve a v každém menu u Mc Donald bude plastový Peyrak s jednou nohou kratší.. :twisted:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 črc 2008, 19:06 
Baroni
Baroni

Žandy píše:
Mě se muzikál moc líbil.. Ale od knížek bych ho oddělila silnou čarou. Je to úplně něco jiného. Člověk se nad tím musí povznést a brát to jako úplně odlišný žánr. Srovnání se ale neubrání.. Akorát mě naštvala, že je to ,, muzikál na náměty Anne Golon"s níž to nemá vůbec nic společného. Jinak písničky hezký a Monča byla skvělá.. Dasha se mi tam vůbec nehodila..

teda žandy,ty mi mluvíš ze srdce :P
akorat se mi vic libila Dasha, ikdyz podobou s A. moc neni, ale jinak se mi libi vic :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 črc 2008, 11:02 
Rytíři
Rytíři

tak škoda, že v Česku sa to skončilo, ale teším sa, že to bude v BA dúfam, že sa mi tam podarí zájsť
Kód:
http://www.sendspace.com/file/absk3y

Předmět příspěvku: Dotaz na Nezkrotnou Angeliku
PříspěvekNapsal: 26 črc 2008, 09:36 
Rytíři
Rytíři

Už dlouho se chci zeptat na jednu věc. V muzikále se objeví toto, cituji: "Pokud bude smlouva podepsána, budou jí ve 4. díle, na str. 295 vráceny statky včetně panství v Toulouse." 4. díl - tedy nezkrotná Angelika - je jedniný díl, který u nás v knihovně nemají, a tudíž jsem ho nečetla. Můžete někdo ověřit, zda ta citace opravdu sedí? Docela by mě to zajímalo. :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 črc 2008, 10:06 
Královská rodina
Královská rodina

AjA, určite nie. :D Majetky boli vrátené priamo grófovi de Peyrac a to v dieli č. 12 (v češtine 11), na konci zimy v Quebecu.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 črc 2008, 10:06 
Moderator
Moderator

Pokud tedy považujeme Nezkrotnou za 4. díl, je na příslušné straně dialog Angeliky s Mezzo Morte ve Středomoří.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 črc 2008, 13:31 
Hrabata
Hrabata

V muzikále šlo asi o toho perského vyslance V tom případě by to nebyly statky v a Toulouse ale mysleli tím zřejmě Beautreill (nebo jak se to píše) ne?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 črc 2008, 17:26 
Baroni
Baroni

Palác Beautreillis Angelika vyhrála v kartách na princi de Condé v druhé části Cesty do Versailles str. 142. Mmch. - úžasná atmosféra 8) :wink: .

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 črc 2008, 18:37 
Hrabata
Hrabata

To no ale mohli se inspirovat filmem, tam ho dostala ze to že měla přivést perského vyslance do Versailles.. :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 črc 2008, 20:42 
Vévodové
Vévodové

dasha píše:
jeanne píše:

pak už se snad může inspirovat jen Troška s Pomejem, a bude tu zbrusu nový celovečerní film pro děti s litry krve a v každém menu u Mc Donald bude plastový Peyrak s jednou nohou kratší.. :twisted:

Dasi :lol: :lol: :lol: Uplna nocni mura :twisted:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 110 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]