Právě je 12 pro 2019, 11:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 113 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na Nezkrotnou Angeliku
PříspěvekNapsal: 27 črc 2008, 13:16 
Královská rodina
Královská rodina

AjA píše:
Už dlouho se chci zeptat na jednu věc. V muzikále se objeví toto, cituji: "Pokud bude smlouva podepsána, budou jí ve 4. díle, na str. 295 vráceny statky včetně panství v Toulouse." 4. díl - tedy nezkrotná Angelika - je jedniný díl, který u nás v knihovně nemají, a tudíž jsem ho nečetla. Můžete někdo ověřit, zda ta citace opravdu sedí? Docela by mě to zajímalo. :lol:

ja som to pochopila ako obyčajný žart. A zrejme to tak aj tvorcovia mysleli.

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 srp 2008, 10:57 
Baroni
Baroni

Muzikál jsem zatím neviděla. Ale zvědavost mi nedala a aspoň jsme koupili cédéčko s ukázkami skladeb. Musím říct, že některé skladby jsem si oblíbila, zvlášť Je to zázrak na původní Magneho melodii :) . Pak jsem se dostala k těmhle stránkám a četla jsem i hodnocení muzikálu - ti, kdož jsou hlavně obdivovateli knih, muzikál často hodnotí jako šílenou zkratku, takže mě chuť vidět ho vlastně přešla.
Dneska jsem ale náhodně zabrousila na Youtube na Je to zázrak v podání Machálkové a Vojtka. Musím říct, že to má něco do sebe :oops: . Je to takové sugestivní. Filmy (teda aspoň první tři) znám skoro nazpaměť, mám je docela ráda (ačkoliv pochopitelně jinak a méně vášnivě :D než knížky). Ale ani knížka ani film nedokážou to, co spojení hudby a obrazu... :oops: 8)
(Ale Vojtek jako Joffrey mi moc nesedí; hlas je perfektní, všechna čest (Fric se mi tak skvělý nezdá), ale vzhledem mi spíš evokuje Drákulu...)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 srp 2008, 15:34 
Baroni
Baroni

Elis píše:
Muzikál jsem zatím neviděla. Ale zvědavost mi nedala a aspoň jsme koupili cédéčko s ukázkami skladeb. Musím říct, že některé skladby jsem si oblíbila, zvlášť Je to zázrak na původní Magneho melodii :) . Pak jsem se dostala k těmhle stránkám a četla jsem i hodnocení muzikálu - ti, kdož jsou hlavně obdivovateli knih, muzikál často hodnotí jako šílenou zkratku, takže mě chuť vidět ho vlastně přešla.
Dneska jsem ale náhodně zabrousila na Youtube na Je to zázrak v podání Machálkové a Vojtka. Musím říct, že to má něco do sebe :oops: . Je to takové sugestivní. Filmy (teda aspoň první tři) znám skoro nazpaměť, mám je docela ráda (ačkoliv pochopitelně jinak a méně vášnivě :D než knížky). Ale ani knížka ani film nedokážou to, co spojení hudby a obrazu... :oops: 8)
(Ale Vojtek jako Joffrey mi moc nesedí; hlas je perfektní, všechna čest (Fric se mi tak skvělý nezdá), ale vzhledem mi spíš evokuje Drákulu...)

fuj, teda ty mi privodis smrt:D sem si cetla tvuj prispevek a u posledniho odstavce se skoro udusila.... kdyz to shrnu, tak si myslis, ze Pepe ma lepsi hlas nez zbynda a hodil by na Drakulu????????? teda to mne dostava... :D to to mam teda upe naopak, vojtek s tim ze totalne neuzpiva vejsky a zbynda s uzasnou "Sila vule bohu" z Kleopatry.... :D ok, ted pisu trochu offtopic, ale jen mne to zarazilo... ;-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 srp 2008, 16:08 
Baroni
Baroni

Pegy.kajo, vůbec si ze mě nic nedělej :D . Moje zkušenost se současnými muzikály je nulová (až na cédéčko Angeliky), takže jestli hodnotím, tak skutečně jen z těch dvou ukázek na Youtube. Taky se může stát, že Vojtek se při té jedné písni zázračně překonával, zatímco Fricovi se to naopak naprosto výjimečně nepovedlo :D . Moje zvědavost roste. Asi začnu uvažovat o koupi dévédéčka :wink: .

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 srp 2008, 16:24 
Baroni
Baroni

pockat, elis, abych tu necerila vodu, mas na mysli Pepu vojtka z kabatu nebo Mariana Vojtka? ja ted projizdim youtube a najednous em si uvedomila ze tam to s leou zpiva Mároš... :D jestli myslis jeho, tak se omlouvam, pac maros ma hlas uzasnej, taky je to puvodne operni zpevak... :D :oops:
sakra ja atdy delam zmatky :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 srp 2008, 17:01 
Baroni
Baroni

No, na tom Youtube píšou Marián Vojtko. Nicméně zmatkuju já, protože jsem si předtím nepřečetla obsazení, takže mi jaksi uniklo, že Joffreye zpívají dva Vojtci (Josef Vojtek a Marián Vojtko). Tož pardon za zmatení, to nebyl úmysl. Oni vypadají skoro stejně (když je téměř neznám), jmenují se taky skoro stejně, takže mi holt poněkud splývají. A aby se to nepletlo, v jedničce StarDance vyhrál Vojtek Roman; toho jsem taky viděla vlastně jen v Hronových zábavných pořadech. No to se nám Vojtků urodilo :D :wink: .

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 srp 2008, 11:33 
Královská rodina
Královská rodina

dovolím si nesúhlasiť, Elis, nemyslím si, že sa Vojtek a Vojtko podobajú. Vojtko je podľa mňa fakt Dracula :) (a to moja mama sa pozná s jeho mamou, takže nič v zlom :wink: ), hlas má školený, operný - a to je práve chyba! Keď operný spevák spieva niečo iné ako operu, je to poriadne cítiť. Neviem, či poznáte slovenskú opernú jedničku Petra Dvorského - je skvelý, ale keď sa pokúša spievať ľudovky alebo normálne pop, je to na smiech. Myslím, že do muzikálu by mali ísť skôr popoví a rockoví speváci, teda aspoň do takého moderného Davidovského.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 srp 2008, 16:01 
Rytíři
Rytíři

To je asi pravda, ale pokud vím já, tak několik dnešních muzikálových zpěváku studovalo operní zpěv právě proto, že muzikál tehdy nebyl oborem na VŠ. To je myslím případ Tomáše Trapla, Tomáše Bartůňka, a možná práve i Mariána Vojtka.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 srp 2008, 10:45 
Rytíři
Rytíři

Neviete kde by sa dal ten francuzsky muzikál Angelique stiahnuť??? vyšiel na dvd_čku????

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 srp 2008, 11:45 
Site Admin
Site Admin

muzikál, který se připravuje, naštěstí nemůžeš stáhnout :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 srp 2008, 18:25 
Rytíři
Rytíři

Iweesz87 píše:
To určite je. Kde jsi zjistila celé její jméno??? Já to zkusím zjistit, proč jí dali jméno Contoire.

Já si myslím,že na Carmenchitu se jim špatně skládalo libreto,ale musím říct,že já při představě obtloustlýho Vojtka a uječený absoloný strašně trpím.I když hudba i některé texty se mi líbí beru muzikál jako něco úplně mimo mísu.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 srp 2008, 18:28 
Rytíři
Rytíři

Iweesz87 píše:
Michal David osobně řekl, že ta ,,role Angeliky je napsaná jen pro Moniku,,. A k ní vybral Dashu a Leonu, jen kvůli tomu, že jsou hlasově na tom podobně. Leona mi přijde moc stará na tu roli (jinak je v nejlepších letech). Třeba hned na začátku když je s Nikolasem a sundavá si vršek, a dopadá na ní to bílo modré světlo, tak je hned vidět, jak je starší. A ten její hlas, když mluví tak to vůbec není hlas mladé slečny. Prostě jí to nejde. Monča, alespoň dokáže měnit hlas.

Možná ani ne starší,ale hlavně po porodu.Což angelika byla.Měla přece už dítě.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 říj 2008, 14:27 
Královská rodina
Královská rodina

práve si opakujem Toulouskú svadbu a napadlo ma, že či tvorcovia českého muzikálu ju nečítali ešte predtým, než ju Anne vydala: všimla som si. že Angelika dostala po svadobnej noci od manžela ružu. V muzikáli tiež, a keďže toto vo filme či pôvodnej knižnej verzii chýbalo, asi je Michal David dáky vizionár. Alebo nie? :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 říj 2008, 18:32 
Rytíři
Rytíři

Možné to je :D I když trochu v tomhle světe nepravděpodobné. Třeba si to jeden z těch herců, napadá mě teď zrovna jména Bastiena(Nikolas) :lol: nebo jen náhoda...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 bře 2010, 20:04 
Rytíři
Rytíři

Mám dotaz pro Jeann,
28.2.2010 přestali uvádět muzikál Angelika z důvodu, že Anny Gollon neprodloužila autorská práva. Nevíš o tom něco, proč to udělala? Nelíbilo se ji představení ato byl důsledek. Ne že by muzilák byl bův ví jaký trhák, ale ten důvod mě dost překvapil.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 113 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]