Právě je 25 srp 2019, 11:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 31 črc 2019, 20:06 
Královská rodina
Královská rodina

Penelopo, tak tohle se Ti povedlo. :ok: :applaus

Při pořádání proslavených škol lásky v paláci Trubadúrské poezie se pan hrabě určitě nepochlubil tímto zážitkem po noci s Markýzou Poláků.

Ráno opouštěl lůžko rozlámaný hůř než tenkrát po katolickém útoku, při němž v dětství utržil své jizvy i zranění nohy, a byl vskrytu rád, že je vůbec schopen se na tu kratší nohu postavit, natož ujít pár kroků k umyvadlu, aniž by to vypadalo, že je zralý na zdravotní penzi. :mask: :la-polak-fun: :disagreement:

Jak se správně říká "Cherchez la femme." Byla to právě Polačka, kdo inicioval povstání vedené Bernardem d´Andijosem proti králi. Teprve teď byla tato skutečnost zveřejněna. Nakonec bylo objasněno, proč po letech hrabě de Peyrac věnoval bývalé Polačce, nyní majitelce prosperujícího hostince a nejen hostince, cenné dárky.

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 01 srp 2019, 10:01 
Site Admin
Site Admin

Gratuluji ke konečně úplně-ne-desgrezovské fikci. Je vidět, že jsi v tom ponořená, protože se ti od začátku do konce podařilo udržet polačkovské nastavení z kánonu a ničeho jiného.

PS: Jen jsem ještě včera Polačce podotkla, že se mohl rozhlížet po ještě snazších cílech než mladá Lamoignon. Jistě by se našly i takové, kterým by stačil jeden marcipánový pták.

PříspěvekNapsal: 01 srp 2019, 19:42 
Královská rodina
Královská rodina

Copak, copak? Neříkej, že Ti Desgrez nevoní? :mrgreen:

Hlášku o marcipánovém ptáku mi ihned Polačka přeposílala a nevím (vím), co to o mně vypovídá, ale vyložila jsem si ji stejně jako ona :roll: :mrgreen: . V této souvislosti jsem si vzpomněla na to, kterak mi moje máma se smyslem pro recesi koupila v cukrárně marcipánového chlapa. Jeho ztvárnění bylo sice stylizované, ale za to byl nahý se vším všudy a v dlaních pevně svíral něco obrovského (v poměru ke zbytku jeho marcipánového těla). Ač marcipán miluji, tehdy jsem nebyla schopná ten jediný kousek dát do pusy... Je tedy otázkou do pranice, zda v baroku existovaly takové prudérní osoby, jako jsem bývala já, které by marcipánovou labuť nerozdýchaly ;) .

PříspěvekNapsal: 19 srp 2019, 19:51 
Vévodové
Vévodové

Můj návrat do civilizace zhruba po 3 týdnech jsem započala na těchto stránkách.

Skvělá volba!
Spojit příběh Polačky a Joffreye byl naprosto geniální nápad :agree: .
Ŕezala jsem se :slzici: :slzici: :slzici: od začátku až do konce, prostě jeden "gag" za druhým :ok: :ok: :ok: :
od Zlatého hlasu, po kterém vzdychaly Pařížanky, po Joffreyovo "nestíhání" apetitu Polačky a jejího vyvolání povstání v Toulouse s naočkováním Bernarda a na závěr quebecké setkání, ke kterému došlo díky Joffreyovu starému štedrému sponzoringu.

Hodnocení 10/10
Tereza Spáčilová

PříspěvekNapsal: 20 srp 2019, 11:50 
Královská rodina
Královská rodina

Tereza píše:
Spojit příběh Polačky a Joffreye byl naprosto geniální nápad :agree: .
Ŕezala jsem se :slzici: :slzici: :slzici: od začátku až do konce, prostě jeden "gag" za druhým :ok: :ok: :ok: :
od Zlatého hlasu, po kterém vzdychaly Pařížanky, po Joffreyovo "nestíhání" apetitu Polačky a jejího vyvolání povstání v Toulouse s naočkováním Bernarda a na závěr quebecké setkání, ke kterému došlo díky Joffreyovu starému štedrému sponzoringu.
Hodnocení 10/10
Tereza Spáčilová

Pod toto sa môžem podpísať: už som si to zasa prečítala,
prostě jeden geniálny "gag" za druhým a bol to aj úžasný darček k mojim narodeninám! :ach:

POlačka :la-polak-fun: dáva 100 bodov z desiatich :potapec:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]