Právě je 17 srp 2019, 17:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 26 zář 2014, 22:03 
Královská rodina
Královská rodina

Tja, je mi trosku cudne ze Rochat nespoznal Angeliku :shock: ved take oci sa nezabudaju....

Myslim ze Rescator by si bol skor urobil stylovy turban zo zvysku Angelikinej kosele,
(no co ved mala este aj kabatec) taky co by mu zakryl aj tvar :lol: ako sa ist prosikat Rochatovi. 8)

Avsak ze mal Rochat "chatu" mi nepripada vobec nejake zvlastne. :mrgreen:

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 26 zář 2014, 23:40 
Královská rodina
Královská rodina

A mně se náhodou hrozně líbí myšlenka, že Rochat, poučoval samotného Rescatora o tom, jak se Angeličiny oči nezapomínají a pak si toho samozřejmě nevšim :D. To je prostě celý on. :twisted: Však proč by je nepoznal, vždyť byli celí zablácení a on byl rozčilený že si z něj někdo dělá šprťouchlata, je jasný že mu ta podstatná věc unikla, vždyť bychom mohly namítnout že Rescator i bez masky působil ďábelsky a podmanivě čili se na něm zas tak moc nezměnilo, ale prostě Rochat je zabedněnec, který se nás snaží přesvědčit o opaku a sám si myslí že je vysoce sofistikovaný. :twisted:

Dasho, mě se ta fikce líbila hrozně! Dokonce, jsem i zkousla ztrátu masky i když mě z toho stále bolí u srdce. A taky jsem myslela, že Rescatorovi omotají kolem hlavy kus hadru a povedou ho po slepu ulicema.
A Rochat je prostě GENIÁLNÍ, zvládáš ho lépe než já, doufám, že není na scéně naposledy.

Rochat prostě miloval ten pocit, když přinášel domů své služebné a kuchařce v jednom krásné čerstvé ryby a zeleninu. Vyšlo ho to mnohem výhodněji, než kdyby posílal nakupovat ji, a navíc u toho ještě pracoval. Copak už neměl na stole rozpracovanou zprávu o cenách zboží a inflaci na ostrově?

„Ale já vím, komu vděčím za tenhle kanadský žertík. Vyřiďte pánům D’Aubrivillersovi a Marrotovi, že se napříště nemusí namáhat a najímat takové maškary a dokonce snad děvku,“ znechuceně pohnul hlavou směrem k Angelice, „aby mě zesměšnili. Zesměšňují tím mnohem víc sebe, než kohokoli jiného. Já,“ napřímil se Rochat důstojně a ukazovákem si poklepal na krajkové fiží náprsenky, „já jsem se s Rescatorem narozdíl od nich setkal osobně, a tak se nenechám takhle snadno napálit!“ Přibouchl jim dveře před nosem.

:twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 27 zář 2014, 09:38 
Moderator
Moderator

moirra píše:
Tja, je mi trosku cudne ze Rochat nespoznal Angeliku :shock: ved take oci sa nezabudaju....
Myslim ze Rescator by si bol skor urobil stylovy turban zo zvysku Angelikinej kosele,
(no co ved mala este aj kabatec) taky co by mu zakryl aj tvar :lol: ako sa ist prosikat Rochatovi. 8)

A já si zase myslím, že jeho "nahý obličej" byla v daný mnohem nenápadnější maska než všelijaké hadry, co mohl mít na sobě nvěšené - navíc, chtěl by se takhle vždy stylový Rescator znemožnit před Angelikou?!
Jinak jste správně poznaly, že celá tahle kostrbatá kontrukce byla spáchána za jediným účelem - konfrontovat odmaskovaného Rescatora se sebevědomým Rochatem, jehož postavu jsem si v Dauphinině podání zamilovala, a tímto jí předávám pomyslné pádlo :arrow: :lol: .

PříspěvekNapsal: 27 zář 2014, 10:10 
Královská rodina
Královská rodina

Dasho, pěkně se to zamotává. Jsem zvědavá, jak se to vyřeší. :lol:

PříspěvekNapsal: 27 zář 2014, 10:48 
Markýzové
Markýzové

Nebol to od Rochata iba zart :?: :?: :?:

PříspěvekNapsal: 27 zář 2014, 12:02 
Site Admin
Site Admin

Jak jste tu posledně někdo uváděli možnou podobu Rochata jako Louis de Funes, tak mi pak scéna s Rochatem na tržišti dokonale evokovala úvodní scénu Četníka ze Saint-Tropez, když Cruchot přijíždí do města a cestou kontroluje trhovce... :)

A ta konfrontace Rochata s nemaskovaným Rescatorem pak nebyla jenom očekávaným zesměšněním pana Rochata, ale došlo tu taky k doposud největšímu zlidštění obávaného Rescatora, který byl obviněn, že je najatá maškara! Plus ten moment, kdy si sahá na nahý obličej, chudák. :D :D :twisted: :twisted:

PříspěvekNapsal: 27 zář 2014, 14:17 
Markýzové
Markýzové

Citace:
A ta konfrontace Rochata s nemaskovaným Rescatorem pak nebyla jenom očekávaným zesměšněním pana Rochata, ale došlo tu taky k doposud největšímu zlidštění obávaného Rescatora, který byl obviněn, že je najatá maškara! Plus ten moment, kdy si sahá na nahý obličej, chudák. :D :D :twisted: :twisted:

:D :D uzasna cast!

PříspěvekNapsal: 27 zář 2014, 14:34 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:

Presne tak! ja sa este stale spamätavam zo soku! :shock: :shock: :x Rescator a vraj "najatá maškara" :roll:

(Inak ta cast je presna psychologicka studia o tom ze ludia vidia to co chcu vidiet, a nie to co maju
v skutocnosti pred nosom)

Dasha! Teraz uz len velmi dufam, ze blazon Rochat bude v dalsom "pokracku" potrebovat na doplnenie
outfitu aj plienky,
ked sa poserie hned potom co zisti ze unho naozaj ten Rescator bol! :lol: :twisted: :twisted:

PříspěvekNapsal: 27 zář 2014, 18:39 
Vévodové
Vévodové

teda, dasha, takto super začať a ešte suprovejšie skončiť.... :mrgreen: :mrgreen: :twisted: .. predstava Rochata ako si ťuká po čele ma rozosmiala, aj keď som premýšľala, že neviem, čo mi prišlo komickejšie, ako sprievod troch stroskotancov (stále mi to na pána dokonalého nesedí :oops: , bez masky, stroskotaný, pološpinavý a poloroztrhaný :twisted: :twisted: :twisted: ) alebo Rochat... a práve to je o to vzrušujúcejšie :P
... máš úžasný rozprávačský talent zamotať zamotané... som veľmi zvedavá, ako sa to bude ešte "zamotávať" a koho všetkého stretnú, kým prídu k Rescatorovmu palácu

PříspěvekNapsal: 28 zář 2014, 09:31 
Moderator
Moderator

moirra píše:
Dasha! Teraz uz len velmi dufam, ze blazon Rochat bude v dalsom "pokracku" potrebovat na doplnenie
outfitu aj plienky,
ked sa poserie hned potom co zisti ze unho naozaj ten Rescator bol! :lol: :twisted: :twisted:

Taky jsem na to zvědavá, jak to Dauphine vymyslí! :wink: - Já už jsem tímto Rochata odložila "ad acta", můj příběh bude pokračovat dál svým směrem...

PříspěvekNapsal: 28 zář 2014, 15:35 
Vévodové
Vévodové

Katra píše:
Zacala som citat najnovsie pokracovanie a dostala som strasnu chut ist na Kretu na dovolenku :D

je tam nádherne, ale všade veľa mačiek :mrgreen: :wink:

PříspěvekNapsal: 28 zář 2014, 15:42 
Markýzové
Markýzové

errnie píše:
Katra píše:
Zacala som citat najnovsie pokracovanie a dostala som strasnu chut ist na Kretu na dovolenku :D

je tam nádherne, ale všade veľa mačiek :mrgreen: :wink:

Tak to je daco pre mna :lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: 28 zář 2014, 16:23 
Královská rodina
Královská rodina

dasha píše:

Taky jsem na to zvědavá, jak to Dauphine vymyslí! :wink: - Já už jsem tímto Rochata odložila "ad acta", můj příběh bude pokračovat dál svým směrem...

Ha ha :lol: :lol: Dasha ty si diabolska ako Rescator....Ale stavim sa ze Dauphine ma Rochata pevne
pod palcom a nieco vymysli....

Uz sa tesim na pokracovanie...vlastne na obidve pokracovania.... aaaachh..... :roll:

PříspěvekNapsal: 01 říj 2014, 10:00 
Site Admin
Site Admin

Zopakovala jsem si má oblíbená pokračování a napadá mě, jestli by skoro nebyl vhodnější název série Setkání s paní Rescatorovou :D :twisted: protože když mluvím o téhle fikci, říkám teď "A četla jsi už nový díl Paní Rescatorové?"

PříspěvekNapsal: 04 říj 2014, 22:01 
Moderator
Moderator

jeanne píše:
Zopakovala jsem si má oblíbená pokračování a napadá mě, jestli by skoro nebyl vhodnější název série Setkání s paní Rescatorovou :D :twisted: protože když mluvím o téhle fikci, říkám teď "A četla jsi už nový díl Paní Rescatorové?"

Vidíš, a já nemohla na žádný příhodný název přijít :wink: Opravím!

Přidávám krátkou kapitolku speciálně pro Předsedkyni obleků pana dokonalého, aneb kterak Rescator zpět k masce přišel. :wink:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]