Právě je 21 lis 2018, 17:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 23 srp 2014, 18:47 
Královská rodina
Královská rodina

dasha píše:
Nejkouzelnější na tom je, že stejně jako s inkriminovaným surfařem ve Vídni, tak i v restauraci Svatý Prokop jsou to souvislosti, které jsou humorné jen pro nás :lol: :lol: Úplně to vidím v barvách, jak každou z nás chytá záchvat smíchu při pohledu na vývěsní štít restaurace, děláme si u něj společné foto, a jako třešnička na dortu arcibiskup osobně, že, Fantino? :twisted: :roll:

Stavim sa ze Arcibiskup v buducnosti neodola odfotit sa prave z tou "najdolezitejsou" sochou
na Karlovom Moste v Prahe, vsak Fantino? :twisted: :lol:

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 23 srp 2014, 18:56 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

No to si pište, že neodolá :!: :mrgreen: :mrgreen: U mě dobrý (jak by řekl klasik, že?) :lol: Já s tím problém nemám, chodila jsem po ulicích už v různých "kostýmech", tak proč ne v sutaně :mrgreen: Jen se odmítám nechat na temeni vyholit kvůli "fialové čepičce" :twisted: :twisted:

dauphine píše:
A všimly jste si že na webovkách mají napsáno "okurková sezóna"??? :D o té jsem zas vždycky mluvila já s souvislosti s Joffreyovým přijezdem do Prahy - ve smyslu co by zde dělal, vždyť se zde v té době nic nedělo, byla okurková sezóna, měl zákaz sem jezdit protože by mu tu hrozilo že by se ukousal nudou a to by jeho povaha nepřežila :idea: :D
Ha ha ha, to je teda fakt dobrý, že se ti trefili do důvodů, proč že to vlastně Joffrey do Prahy jet nemůže :mrgreen: :mrgreen: Vidíš, zase nějaké zvláštní "vesmírné propojení" :P :P

PříspěvekNapsal: 24 srp 2014, 09:44 
Královská rodina
Královská rodina

Suhlasim ze Dauphinin dovod je ten najlogickejsi preco Joffrey do Prahy nepojde. :mrgreen:

Fantina, myslim ze tu fialovu satenovu capicku ti niekde napokon predsalen zozeniem :roll: :twisted:
Sama si si na vine, nemala si to spominat! Kostym ti bez problemov prinesiem zo sebou! 8)

Prave skumam ci sa niekde da zohnat strih na tie Germontazove "rynske" rytierske vymaslickovane nohavice.
Tymto vyhlasujem anketu akej farby by mali byt. ja sa priklanam k ruzovym satenovym z mnoztvom
vsakovakych masliciek. :lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: 24 srp 2014, 11:05 
Markýzové
Markýzové

Germoratz v ruzovych nohaviciach sa vrhne na Joffreya a zapichne ho Angelika ... :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 24 srp 2014, 11:42 
Site Admin
Site Admin

:lol: jsem pro.

PříspěvekNapsal: 17 dub 2016, 18:56 
Vévodové
Vévodové

otáka, pôjde nepôjde Joffrey do Prahy... hmm... keďže to Angelike sľúbil zrejme tam nepôjde,
ale čisto hypoteticky...
prečo?
jedna úžasná, historicky vzácna postava, jedinečný český panovník (a nielen to, cisár a pod..) Karol IV.,
čo je podľa mňa jeden z najúžasnejších panovníkov vôbec, osvietený, mal v úcte astrológiu, a je teda dokázané, že sa venoval
alchýmii a ťažení zlata a striebra, čiže nemohol ísť Joffrey do Prahy práve preto? že hľadal pár informácií , veď Karol IV. vyrástol vo Francúzsku, študoval na Sorbonne, dal sa korunovať vo Francuzku, venoval sa aj takým veciam, ako Joffrey? ....

PříspěvekNapsal: 17 dub 2016, 19:06 
Královská rodina
Královská rodina

Errnie, to je zajímavá myšlenka.Já si myslím, že by Joffreye mohla lákat doba Rudolfa II. Ale Praha v druhé polovině 17. století byla samozřejmě jiná, než za Rudolfa II. Dvůr sídlil ve Vídni a Praha se stávala provinčním městem.

PříspěvekNapsal: 17 dub 2016, 21:31 
Vévodové
Vévodové

mimi píše:
Ale Praha v druhé polovině 17. století byla samozřejmě jiná, než za Rudolfa II. Dvůr sídlil ve Vídni a Praha se stávala provinčním městem.

touto myšlienkou som sa zaoberala už dávnejšie, je pravda, že za Rudolf II. veľmi podporoval alchýmiu a veci s tým spojené,
lenže, presne ako píšeš,už bola úplna iná situácia v Európe...
v čase Joffreya vládol Leopold I. a ten mal dosť problémov s okolitými krajinami, aj Francúzskom...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina