Právě je 17 lis 2019, 10:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 502 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 00:49 
Královská rodina
Královská rodina

Ach Moirro, myslím, že jsi jediná, kdo dokáže spojit největší romantiku s trochu znevažujícím humorem tak harmonickým způsobem, až z toho člověk nakonec zase vzdychá! Že si Angelika a Joffrey v tvé fikci užívali v pivnici a laboratoři, to mi teda vyrazilo dech :twisted: :twisted: Vůbec bych to u tebe nečekala a přitom je to přesně tvůj humor, je to vtipné a romantické zároveň, dostalas mě! :ach: :ach: :mrgreen:

Nič iné tu nemala, pretože toto boli Joffreyove komnaty. Z akéhosi nepochopiteľného dôvodu si ju sem uniesol cez terasu jej izby. A to po tom čo sa už boli dva krát milovali v priebehu predposledného dňa slávností slávnej Školy lásky, tento krát v labyrinte záhrad a vo výklenku veľkej vínnej pivnice.
ach ♥ :twisted:

Keď po dlhej chvíli zo spokojným úsmevom na perách, že sa jej podarilo „zneuctiť“ manželovu svätyňu... :twisted: :twisted: :twisted:

Moc se mi líbí jak umíš vložit do úst ústředních hrdinů tak krásné básně (nebo si je vymysleli sami??). To já můžu skládat básně tak akorát pro Rochata a arcibiskupa, výš moje básnické kvality nedosahují... :roll: :lol:

Byť či nebyť pane,
To je tá otázka,
Buď vaše krivule,
Alebo moja láska.
:!: :!: :ach:

Kvóty jsi samozřejmě všechny splnila na výbornou! :scar: Palce nahoru!! :ok: :twisted:

Jsem zvědavá, jak budeš rozvíjet Joffreyovu "antislavnost" zatím si to úplně neumím představit, ale to nevadí, alespoň se mám na co těšit a vím, že v tvém podání to bude přesně to pravé :) A nezapomeň tam sepsat ten teologicko-jizvologický rozhovor Joffreye a jeho přátel před katedrálou, doufám že víš který mám na mysli, jen si na to vzpomenu začnu se strašně řehnit, už se ho nemůžu dočkat a ostatní o něj také nesmí být ohuzeni :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 09:22 
Královská rodina
Královská rodina

Elaine píše:
Ach, moirra, málem mi to vehnalo slzičky do očí! :ach: Těším se na pokračování!

Dakujem Elaine. dufam ze pokracovanie nesklame :D

PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 10:30 
Markýzové
Markýzové

Moirra, super :applaus:

Mňa najviac dojalo/sa mi najviac pačilo:

"- Myslíte že by ma mala rada? Spýtala sa takmer nesmelo.
- Celkom určite, poklad môj. Vtisol jej bozk na čelo a zvrtol sa na opätku."

Ešte raz :applaus:

PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 11:15 
Královská rodina
Královská rodina

Katra píše:
Moirra, super :applaus:

Dakujem Katra :D

PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 11:32 
Královská rodina
Královská rodina

dauphine píše:
Ach Moirro, myslím, že jsi jediná, kdo dokáže spojit největší romantiku s trochu znevažujícím humorem tak harmonickým způsobem, až z toho člověk nakonec zase vzdychá! Že si Angelika a Joffrey v tvé fikci užívali v pivnici a laboratoři, to mi teda vyrazilo dech

Jsem zvědavá, jak budeš rozvíjet Joffreyovu "antislavnost" zatím si to úplně neumím představit, ale to nevadí, alespoň se mám na co těšit a vím, že v tvém podání to bude přesně to pravé :) A nezapomeň tam sepsat ten teologicko-jizvologický rozhovor

Dauphine, vdaka ♥

"znevažujícím humorem" neviem co pod tym myslis ale viem ze Angeliku a Joffreya nesmierne bavilo utahovat si jeden
z druheho ;) a samozrejme ze sa miluju vsade..niesu predsa ziadni puritani :mrgreen:
Obrázek

No v liste si samozrejme Joffrey posluzil aj basnickami trubadurov,
avsak verse od roznych trubadurov pomiesal a pomenil ako sa mu hodilo Obrázek

ked sa da nieco robit dvomi sposobmi....Obrázek

V pritomnosti Joffreya a Arcibiskupa sa Antislavnost celkom iste bude vyvijat sama od seba (spolieham sa hlavne na Joffreya)
a jazvologicko-teologicka :scar: & :priest: debata samozrejme nemoze chybat :agree: :agree:

PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 12:03 
Královská rodina
Královská rodina

Znevažujícím humorem myslím to, že vlastně už od počátku je tvá fikce úžasně romantická, nejdřív nešťastně pak šťastně, ale pořád trubadúrsky a i když tam občas humor je, ty postavy jsou důstojné, a pak napíšeš že si to rozdali na tak ordinérním místě jako pivnice :twisted: to jejich důstojnost trochu podrývá, ovšem vůbec to není na škodu tvé fikci, postavy nám to víc zlidšťuje a mě tyhle momenty dostávají :ach: :lol: :lol:

Těším se na :scar: & :priest: :prayer: rozhovor :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 12:21 
Markýzové
Markýzové

Ono nie je pivnica ako pivnica ... pivnica v Paláci veselého poznania určite nie je ordinárna pivnica !!!
Je to určite veľmi 8) miesto :!:

PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 12:23 
Královská rodina
Královská rodina

dauphine píše:
, ty postavy jsou důstojné, a pak napíšeš že si to rozdali na tak ordinérním místě jako pivnice :twisted: to jejich důstojnost trochu podrývá, ovšem vůbec to není na škodu tvé fikci, postavy nám to víc zlidšťuje a mě tyhle momenty dostávají :ach: :lol: :lol:

nuz co nechceli prebudit sluzobnictvo a isli si sami do pivnice po vino Obrázek a nejak sa po ceste zamotali Obrázek
a samozrejme ze Joffreyova vinna pivnica je "exquis" :agree: :agree:

neda mi nepostnut tento citat:
Proběhl spícím domem a radostně ji objal jako mladý milenec, který utekl, jen aby navštívil svou milou.
Měla pocit, jako by ho neviděla několik dní. Joffreye, svou lásku.
Se smíchem se políbili.
Sluneční světlo svěžího rána je opájelo. Roztouženě se pomilovali skoro ve spěchu, ukryti v zákoutí patra, kde si neměli ani na co lehnout, a v obavách, že probudí hostitelku.

PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 12:43 
Site Admin
Site Admin

To obrázkové vyprávění se nám tu nějak zvrhlo, abych rovnou příští fikci nesepsala ze symbolů. :D

Doupřesnění sklepa na vinný mi danou představu vylepšilo, protože běžný sklep nebývá moc vzrušující místo, dokonce ani ten slavný sklípek u Villedavrayho. :disagreement:

Víte ale, kdo používal šeříkový/orgovánový parfém..., chudák pan dokonalý. :shock:

PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 13:04 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:

Víte ale, kdo používal šeříkový/orgovánový parfém..., chudák pan dokonalý. :shock:

Neviem. :disagreement: Kto? :shock: Bolo to v kanóne? :shock:

PS: Ved som napisala ze: "vo výklenku veľkej vínnej pivnice" :agree: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 13:16 
Královská rodina
Královská rodina

moirra píše:
jeanne píše:

Neviem. :disagreement: Kto? :shock: Bolo to v kanóne? :shock:

PS: Ved som napisala ze: "vo výklenku veľkej vínnej pivnice" :agree: :mrgreen:

http://angelique.international/moda_toaleta.php
:twisted: :twisted: :twisted:

PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 14:23 
Královská rodina
Královská rodina

Ach! Bardagne ho pouzival? :tongue:
No ale taky aky spravil Joffrey Angelike si nikde nikdy nezozenie ani nekupi! :disagreement:

Ale ked moja Angelika o nom snivala (Diabol a carodejka cast prva)
tak to on bol ešte v plienkach. :tongue: Uz vtedy som vedela ze Joffrey, kotry ju zvykne
pozorovat pri jej prechadzkach zahradami z okna svojich komnat, jej ho jedneho dna spravi. :twisted: :twisted:

Co moze byt lepsie ako prechadzka rozkvitnutou zahradou a cerstvy jarny vzduch?
Kracala stromoradim z hlavou v oblakoch, a pristihla sa, ako inac, ze uz zasa rozmyslala o NOM. Mata mi v hlave! Zasmiala sa nervozne sama nad sebou. Utrhla si haluzku orgovanu a nadsene k nemu privoniavala.
- Veru, chcela by som mat vonavku co by takto vonala! Mala by som sa spytat Joffreya ci v tom svojom laboratoriu nemoze vyrabat aj vonavky. Vyhutovala veselo. Namojdusu ze sa ho to spytam!
Sama sa rozosmiala nad tymto blaznivym napadom, predstavujuc si ho ako stoji v svojom alchymistickom plasti v strede svojho laboratoria obklopeny flakonikmi na parfumy. To by teda Toulousky arcibiskup a jeho tupohlavy mnich vyvalovali oci!

A odvtedy uz pretieklo vela vody a Angelika podla toho ako sa menila a dozrievala, menila aj svoje parfumy. :agree:
Takze v novom svete uz istotne mala nejaky iny...mozno darcek od Joffreya, ktory jej dal doviezt z Francie...
Obrázek

PS: Jeanne ja viem ze som ako male decko, ale ked ja sa tak rada hraaaaaam Obrázek

PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 15:15 
Site Admin
Site Admin

Já vím, že ten Bardagneho šeříkový parfém ani není moc velká legrace, vždyť panu dokonalému ani nestál za to, aby na něj žárlil. Otázka je, kdo by mu za to vůbec stál. :roll:
Jedině :king: ?

Funkčně jsi nahradila srdíčkaření! ;)

PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 15:35 
Královská rodina
Královská rodina

...a samozřejmě Colin Paturel :mrgreen: ach, jak na něj pan dokonalý žárlil :twisted: smajlíka pro Colina jsem bohužel nenašla :|

PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 15:51 
Site Admin
Site Admin

dauphine píše:
...a samozřejmě Colin Paturel :mrgreen: ach, jak na něj pan dokonalý žárlil :twisted: smajlíka pro Colina jsem bohužel nenašla :|

Jak jsem si na něj mohla nevzpomenout. :shock:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 502 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]