Právě je 17 lis 2018, 14:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 19:42 
Královská rodina
Královská rodina

Mě třeba teď zas překvapilo, (už jsem na to asi zapomněla) že v jedné z knih, teď nevím jestli je to Angelika a její láska nebo Nový svět, bylo, že Joffrey při milování s jinýma ženama příliš nemyslel na jejich, ale spíš na svůj požitek :D a teda nevim, jestli to tam není v kontextu s odaliskama :lol: ale stejně mě to zas překvapilo, takový mistr v umění milovat... jo v knížkách jsou pasáže, které fakt překvapí, ale přitom dokreslí postavu, protože prostě nikdo není černobílý.

nebo mi dneska přišel strašně roztomilý tento úryvek:

"Je to tak překvapivé, že jsem vás našel úplně jinou, než jsem si vás představoval... Ó moje podivná ženo, nejkrásnější, nezapomenutelná, stala jste se opravdu mou v ten rozkvetlý den v toulouské katedrále?"
Viděla jak se mu skloněná tvář mění, jak mu z ní mizí napětí, jak se jeho citlivá i tvrdá ústa chvějí v nekonečně smutném úsměvu.
"Velice špatně jsem si vás hlídal, můj ubohý poklade... tolikrát ztracený, vzácný poklade..."
----------------------------------
rychlá a poetická sonda do nitra muže a ještě že to je schopen takhle nahlas říct, krása, jak po obsahové stránce tak po stylistické achh :D

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 19:47 
Moderator
Moderator

dauphine píše:

"Je to tak překvapivé, že jsem vás našel úplně jinou, než jsem si vás představoval... Ó moje podivná ženo, nejkrásnější, nezapomenutelná, stala jste se opravdu mou v ten rozkvetlý den v toulouské katedrále?"
Viděla jak se mu skloněná tvář mění, jak mu z ní mizí napětí, jak se jeho citlivá i tvrdá ústa chvějí v nekonečně smutném úsměvu.
"Velice špatně jsem si vás hlídal, můj ubohý poklade... tolikrát ztracený, vzácný poklade..."
rychlá a poetická sonda do nitra muže a ještě že to je schopen takhle nahlas říct, krása, jak po obsahové stránce tak po stylistické achh :D

Hele, neměla by sis nakreslit nějaký nový tričko typu ..."I am Joffreyed.." ... hmm, koukám že ono to tak nevyznívá, co? :lol:
Hlavně neztrácej ze zřetele, že tuhle poetickou sondu do nitra muže napsala žena, jinak tě čeká kruté zklamání :roll:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 19:49 
Královská rodina
Královská rodina

dauphine píše:

nebo mi dneska přišel strašně roztomilý tento úryvek:

aaaach ♥ ♥ ♥ :roll:

Kto neumi ten cumi, ako vy cesi hovorite. A pani AG jednoznacne psat umi ! ;-) :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 20:14 
Královská rodina
Královská rodina

Dasho to je mi naprosto jasné, že chlap by tohle neřekl! :D ale prostě Joffrey přece nebyl obyčejnej chlap, byl to trubadúr a tohle trubadúři prostě říkali a koneckonců proto ho všichni tolik milujem ne?

S tím tričkem si na to kápla akorát se obávám, že v případě Sherlocka se to dá ještě trpět, ale kdybych měla chodit s nápisem I am Joffreyed tak by mě všichni už opravdu považovali za naprostýho blázna. :D
Haha teď jsem si nás představila jako ty Sherlockovy fanoušky "Empty hearse" :D taky bychom měly napsat nějakou hodně trapnou fikci aby nám někdo řekl "Are you out of your mind??!!" Doufám, že všichni koukáte na Sherlocka a že chápete moje výlevy.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 20:56 
Moderator
Moderator

Myslím, že to přirovnání s fanoušky z Empty hearse je dokonalé - a ten šupák Zeitoun se vůbec nenamáhal, aby nám v novém filmu složil byť jen minimální poklonu! :evil: (Pro neznalé, řeč je o nové adaptaci BBC Sherlock)

Jinak, Moirro, co jsem dnes stihla během moderování fóra přečíst z Tvé fikce, je opět nádhera - kdyby mi někdo před půl rokem řekl, že se tu objeví někdo jako Ty, tak bych přestala trnout hrůzou, jestli se dočkám reálného pokračování od AG, protože Tvá fikce mi ji bohatě vynahrazuje.

Citace:
Ak by som bol postavil vojsko a spustosil nasmu panovnikovi pol kralovstva a potopil vsetky lode, nebol by som ho byval tak vytrestal za nepravo spachane na nas, ako ste to napokon urobila vy.

Z tohohle mluví nádherná životní zkušenost! :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 21:23 
Královská rodina
Královská rodina

Aachh..Dakujem Dasha ♥ takato pochvala samozrejme zahreje pri srdci,
klamala by som keby som sa tvarila ze nie :oops: :oops:

ked pisem snazim sa to naozaj robit celym srdcom (aj tymi skusenostami)

Ja este stale dufam na to Kralovstvo Francuzke od pani AG
Ale uz na nom pre istotu pracujem aj sama....

Myslim ze zaujimava scena bude ked sa Joffrey a kral budu rozpravat o Angelike.
Ved ked pan dokonaly odchadzal do Francie povedal ze najskor prediskutuje z Kralom problemy
v Qeebecu & Co a potom prejde k teme "zena, jablko to svaru" ;-) :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 21:29 
Královská rodina
Královská rodina

Moirro, věř že to jde na těch fikcích poznat, že je děláš srdcem :)

Akorád vždycky když začneš mluvit o svém Království Francie tak mě popadne záchvat hysterie :D teda jako kvůli tomu že já mám toho svého materiálu tak a že než to stihnu napsat tak to všechno dokonale vystihneš sama :D ale ne že bych se na tvé pokračování netěšila :lol: těším se! a hodně!! Kdy ho tak plánuješ uveřejnit?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 21:30 
Královská rodina
Královská rodina

A taky se těšim až se nám ty dvě Království Francie začnou míchat :D to bude teprv žůžo :lol: a pak až se nám do toho zamíchá originál...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 21:39 
Královská rodina
Královská rodina

dauphine píše:
A taky se těšim až se nám ty dvě Království Francie začnou míchat :D to bude teprv žůžo :lol: a pak až se nám do toho zamíchá originál...

Uz zasa si mi precitala myslienky Dauphine! To som si myslela pred par sekundami! ;-)

Nakoniec sa este urazime ked to Kralovstvo Francuzke naozaj oficialne vyjde,
a bude nam tu kazit nase skvele fantazmagoricke fikcie! :roll:

Akurat som sa prave skoro zadusila od zachvatu smiechu pri tej predstave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PS: A to este neprisiel Cerny-Rytir navstivit Ludvika XIV ako "Návrat do budoucnosti " :twisted: :roll: :lol: :lol:

Naposledy upravil moirra dne 17 kvě 2014, 21:45, celkově upraveno 2

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 21:42 
Královská rodina
Královská rodina

Týjo mezi náma někde nahoře je ještě jedno telepatické fórum, protože mě to přesně napadlo, že bychom se pak mohly třeba naštvat, že originál je podle našich představ úplně mimo :D no doufám, že to tak nebude. Ale je to vtipná představa.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 21:45 
Královská rodina
Královská rodina

dauphine píše:
Moirro, věř že to jde na těch fikcích poznat, že je děláš srdcem :)

Akorád vždycky když začneš mluvit o svém Království Francie tak mě popadne záchvat hysterie :D teda jako kvůli tomu že já mám toho svého materiálu tak a že než to stihnu napsat tak to všechno dokonale vystihneš sama :D ale ne že bych se na tvé pokračování netěšila :lol: těším se! a hodně!! Kdy ho tak plánuješ uveřejnit?

PS2: Ja mam pred sebou este kopu roboty z Toulouse pred prvym krat/ po prvom krat
a Kralovstvo francuzke nebudem zrejme zverejnovat kym ho nebudem mat aspon z vacsej casti napisane cele
alebo aspon cele zresersovane a do detailov domyslene...a to este bude dlho dlho dlho trvat ;-) :D
Takze ziadnu paniku!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 21:49 
Vévodové
Vévodové

dasha píše:
dauphine píše:
Hlavně neztrácej ze zřetele, že tuhle poetickou sondu do nitra muže napsala žena, jinak tě čeká kruté zklamání :roll:

však tak nádherný román mohla napísať len žena :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 21:52 
Vévodové
Vévodové

moirra píše:
Nakoniec sa este urazime ked to Kralovstvo Francuzke naozaj oficialne vyjde,
a bude nam tu kazit nase skvele fantazmagoricke fikcie! :roll:

ja už mám teraz problém , čo je fikcia od vás a čo napísla pani AG, normálne sa mi to začína pliesť :evil: :evil: :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,
lebo píšete tak super

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 21:55 
Královská rodina
Královská rodina

Téda Moirro, jseš tak pečlivá, taky si musím udělat velkej rešerš, dost toho už mám, ale chce to dopilovat a hlavně vůbec nevím jak to ukončit asi to nechám otevřený ... Ale jak už jsem řekla, je tu teď taková tvořivá atmosféra, takže tu svou jednoduchou dějovou linku docela rozšiřuju, ať se v tom pěkně rochňáme, ne? :lol:

Předmět příspěvku: Kralovstvo Francuzke
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 22:13 
Královská rodina
Královská rodina

Uz si videla nejaky diel od pani AG ktory by nemal aspon 300 stran?
Takze sa mozeme rochnat! :D :D

PS: Myslim ze na Kralovstvo Francuzke by mala byt extra diskusia! ha ha :D :D
Dasha uz skolabuje.. :roll: :shock:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina