Právě je 15 říj 2019, 21:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 133 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DISKUSE: Mademoiselle Chocolat
PříspěvekNapsal: 12 lis 2014, 22:08 
Královská rodina
Královská rodina

Napsala jsem první část nové fikce. Ovlivnila mě návštěva Joffreye u Molinese e fikci Terezy a stvořila svou představu. A dále mě zaujalo, jak psala Jeanne v diskusi, jak by se vyvíjel život Angeliky, kdyby se dostala do Paříže, musela se prosadit, setkala s Joffreyem.
V pokračování se chci pokusit napsat, jak se Joffrey Angelice dvoří a chce ji získat za manželku. Prostě si namlouvá dívku, do které se zamiluje.

Očekávám názory Angelikoložek na mou trochu fantasmagorii. :roll:

Naposledy upravil mimi dne 12 lis 2014, 22:59, celkově upraveno 1

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku: Re: Diskuse: Mademoiselle Chocolat
PříspěvekNapsal: 12 lis 2014, 22:23 
Markýzové
Markýzové

nadhera! som prijemne prekvapená, ako sikovne dokažes pisat, mimi. :applaus: ja sa snazim písať Povinnosti manzelky, poviedku o Honorine, dve poviedky nadvazujuce na A. v pokuseni (ano, tam sa objavi J. surovec a nasilnik), len neviem, či to ma zmysel, nechcem rozpisovať poviedku, ktoru nedokoncim, ked o nu nebude zaujem. Takýto J. zrejme u ostatných fans neprejde.
kazdopadne sa tesim na pokracko. je jedno ci u MC alebo u ostatnych tvojich poviedok.

PříspěvekNapsal: 12 lis 2014, 22:56 
Královská rodina
Královská rodina

Ado, děkuji za tvoji krásnou a milou pochvalu. Tohle mě napadlo tak nějak rychle a postavy začaly žít. Tak jsem sedla za klávesnici a psala.

Do psaní tvých fikcí ti nechci nějak kecat, ale musí být J. opravdu surovec a násilník. Samozřejmě to máš nějak promyšlené, ale je to tak nutné? :?:

PříspěvekNapsal: 12 lis 2014, 23:14 
Markýzové
Markýzové

mimi píše:
Do psaní tvých fikcí ti nechci nějak kecat, ale musí být J. opravdu surovec a násilník. Samozřejmě to máš nějak promyšlené, ale je to tak nutné? :?:
mna totiz hrozne bavi pretvarat postavy, davat im nove povahove vlastnosti. ked som pisala twiight, casto som robila z edwarda nasilníka a casanovu, pred ktorym si ziadna sukna nebola ista. (hoci v knihe to bolo presne naopak) a z belly osudovu krasku či baletku (bolo to nemehlo) alebo sexualnu dracicu.
zatial som sa nerozhodla, či začnem pisat, lebo chcem v prvom rade dokončiť PM a PM. (az teraz som si vsimla, že obe poviedky maju rovnake inicialy)

PříspěvekNapsal: 12 lis 2014, 23:36 
Královská rodina
Královská rodina

Paní A.G. to asi udělala záměrně, když tak důležitou odpověď na otázku, jak se vlastně Joffrey "zlomil", nechala na fantazii čtenářů. Moc se mi tvá představa líbí. To se teď bude muset pan hrabě hodně snažit, když má před sebou nezávislou a úspěšnou mladou dámu.

PříspěvekNapsal: 12 lis 2014, 23:54 
Královská rodina
Královská rodina

Terezo, moc mě těší, že se ti líbí moje fikce. Trochu mě k ní inspirovala právě návštěva Joffreye
u Molinese a portrét mladičké Angeliky v tvojí fikci Čtyři ženy. On Molines tahá za nitky osudu našich hrdinů a pomůže jim tak vlastně ke štěstí. A protože ráda vymýšlím situace odlišné od kánonu a náš pan Dokonalý miluje výzvy, tak mě napadlo poslat ho na námluvy.

Ado, tak tebe baví měnit povahy postav. Mě zase dost často napadá doplňovat nebo vymýšlet situace, které vidím ve filmech nebo čtu v knihách. Proto jsem si vymyslela ples do nového filmu a teď sepisuji různé fikce.

PříspěvekNapsal: 13 lis 2014, 01:20 
Královská rodina
Královská rodina

Mimi tvoj ples bol vynikajuci....a teraz...poriadne sa ti podarilo zamotat situaciu z Angelikynym vydajom
tak som teda zvedava ako ju rozmotas...

Uz sa (tak trochu zlomyslelne) tesim na Joffreyove namluvy, takze dufam ze vtipom a hravostou
, ked sa stretnu take dve nezavisle a vystredne osobnosti po prvy krat v zivote,
este predstihnu moj oblubeny ples od teba :applaus:

PS: Nezabudni nam napisat ich vnutorne myslienkove pochody 8)

PříspěvekNapsal: 13 lis 2014, 01:50 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Mimi, moc hezká povídka :P Chopila jsi se velmi zajímavého nápadu "co by bylo kdyby .." a zatím se ti daří ho docela dobře rozvíjet :)
Jsem taky moc zvědavá, jak takové jejich "první" setkání proběhne, pokud teda vůbec zatím proběhne ... třeba ji bude pan hrabě zatím jen z dálky okukovat a ona nebude tušit, že ji "už zase" někdo pozoruje jako meloun pod skleněným příklopem :lol: :lol:

Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Mademoiselle Chocolat
PříspěvekNapsal: 13 lis 2014, 17:11 
Site Admin
Site Admin

Mimi, opravdu nečekaně nastavená zápletka, věřím, že tě baví ji zpracovávat víc, než se točit okolo přípravy plesů, co jen nepatrně posunou knihu nebo film... Díky tomu se tam podařilo dostat nějaké napětí a jsem zvědavá, co bude dál... :applaus:

PříspěvekNapsal: 13 lis 2014, 18:48 
Vévodové
Vévodové

mimi, veľmi pekná úvaha :applaus: , o tom, čo by bolo keby... bolo inak.... :twisted:
hlavne som zvedavá na Joffreya, ako bude dobíjať svoju vyvolenú, kedže sú v inej situácii ako v románe od pani AG...

PříspěvekNapsal: 13 lis 2014, 18:50 
Markýzové
Markýzové

errnie píše:
mimi, veľmi pekná úvaha :applaus: , o tom, čo by bolo keby... bolo inak.... :twisted:
hlavne som zvedavá na Joffreya, ako bude dobíjať svoju vyvolenú, kedže sú v inej situácii ako v románe od pani AG...

Možno to bude presne naopak ... ona bude dobýjať jeho ... :lol:

PříspěvekNapsal: 13 lis 2014, 19:23 
Královská rodina
Královská rodina

Moirro, Fantino, Jeanne, Katro a Errnie, teprve nyní mám čas si přečíst Vaše reakce. Moc mě potěšily Vaše pochvaly a tleskající smajlíci. Původně to měla být kratší fikce, ale pak jsem přidala rozhovor s Molinesem. Ten je liška podšitá. Joffrey si myslí, že jede na obchodní jednání a on ho poslal na námluvy. A ještě předtím mu ukázal návnadu. Jen doufám, že tak jak to mám vymyšlené Vás nezklame.

P.S. Mimi tvoj ples bol vynikajuci,
Moirro, ples to bylo moje první vypiplané a dlouho opečovávané děťátko. To je prostě moje srdcovka.

PříspěvekNapsal: 13 lis 2014, 20:43 
Vévodové
Vévodové

Katra píše:
Možno to bude presne naopak ... ona bude dobýjať jeho ... :lol:

to nemyslím, lebo bude urazená a naštvaná, že ju chcú vydať :twisted: a keďže chce zostať nezávislá, tak neviem neviem

PříspěvekNapsal: 13 lis 2014, 22:07 
Site Admin
Site Admin

Řekla bych, ze oba budou hodně protestovat proti představě svatby, nenávidět se kvůli tomu a současně se samozrejme pritahovat. Ale ani jeden nebude chtít ukázat slabost. Prostě ideální téma pro jiskrici konflikty. 8)

PříspěvekNapsal: 19 lis 2014, 21:34 
Královská rodina
Královská rodina

Přidávám další část o setkání mademoiselle Chocolat a hraběte de Peyrac. Pokouším se Joffreye ukázat jako muže, který se zamiluje na první pohled. V další části bych to chtěla rozvést a popsat i z pohledu Angeliky.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 133 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]