Právě je 21 lis 2018, 17:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
PříspěvekNapsal: 28 dub 2014, 08:57 
Královská rodina
Královská rodina

dasha píše:
jeanne píše:
Proč Tania posílá svou fikci soukromě jen tobě, když tady by si ji tolik lidí rádo přečetlo!? :roll:

Myslím, že to bylo hlavně proto, že ta fikce bezprostředně nenavazovala a Tania mi jí nabídla na zapracování do budoucího děje - který se ovšem, jak je vidět, dodnes nekoná :oops: . Ale už tehdy jsem jí vyzývala, ať jí uveřejní samostatně a pod svým jménem. V současnosti by navíc mohla fungovat i jako inspirační zdroj pro další pisatelky... :D

A jé jé. Zaspala jsem. Pane jo, ale to už je dávno a asi jsem si netroufala s tím vyjít na světlo.
Ok. Zkusím to někde mezi papírama do školy vyhrabat a přečíst si to, jestli je to vůbec k publikování.
Kdybys to, Dashenko, měla uložené v lepším stavu než já, byla bych Ti za poslání vděčná.

Problém s Angelikou ve 21. století mám takový, že si nejsem úplně jistá tím, jak by mohl či nemohl Joffrey zůstat více či méně "čistý". On sice žádný daňový apod. svatoušek nebyl, ale mám pocit, že oproti dnešním "podnikatelům" je to ještě takové "vořezávátko". A mám trošku problém s tím, se vůbec do těchto kalných vod pouštět.

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 dub 2014, 18:55 
Královská rodina
Královská rodina

Tania píše:

Problém s Angelikou ve 21. století mám takový, že si nejsem úplně jistá tím, jak by mohl či nemohl Joffrey zůstat více či méně "čistý". On sice žádný daňový apod. svatoušek nebyl, ale mám pocit, že oproti dnešním "podnikatelům" je to ještě takové "vořezávátko". A mám trošku problém s tím, se vůbec do těchto kalných vod pouštět.

HA-HA :mrgreen: :mrgreen: Akurat som docitala Angelikin prvy den v praci! Super :D
Este stale sa rehocem na tom mene!!!! Konecne ten Peyrac 21 storocia dostal poriadne meno!!!!
:twisted: :twisted:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 dub 2014, 18:59 
Site Admin
Site Admin

Haha, to jméno mě taky slušně rozesmálo, ale neměla být fanoušek Angeliky sama slečna Sedmá? Už teď je mi líto Tamary, že svého šéfa nedostane. :(

PS: Táni, nechceš jednotlivé části tvých vyprávění dávat do jednoho svého vlákna, prosím? :oops:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 dub 2014, 19:03 
Královská rodina
Královská rodina

Zabudla som sa opytat co sa skryva v tome mene za pismenom J. ????? :shock: :shock:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 dub 2014, 19:05 
Královská rodina
Královská rodina

moirra píše:
Tania píše:

HA-HA :mrgreen: :mrgreen: Akurat som docitala Angelikin prvy den v praci! Super :D
Este stale sa rehocem na tom mene!!!! Konecne ten Peyrac 21 storocia dostal poriadne meno!!!!
:twisted: :twisted:

Bylo to těžké :x . Koneckonců - Jiří neprošel. Z Jaroslava lze udělat Járu (Cimrmana) nebo Slávka, z Jaromíra - Jára, Mirek (Dušín :wink: ). Josef - to je prostě Pepan. Nešlo to.

Alexandr znamená podle "Osud podle jména" - Tento muž je silných kvalit a má tendenci spět kupředu. Chce svět pokořit svým přístupem a má mnoho tendencí ho změnit. Nechápe, že se vše může spolčit proti němu, a že on se může tím vším zničit. Měl by se věnovat vědám a také studiu teologie, k čemuž má značné nadání.

Docela trefné i na Joffreye, že?

Od P se také zrovna moc nic nenabízelo.

Tak jsem hledala silné příjmení v Čechách - Černý mi přišlo docela ďábelské. A pak jsem si vzpomněla, že mám spolužáka Rytíře (zní to jako titul ). A bylo to :D :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 dub 2014, 19:11 
Královská rodina
Královská rodina

meno alexander sa mi vzdy pacilo, ma vsebe neico honosne. Ale s tym J. ?? :shock: Co takto pohrabat sa v staroslovanskych a staroceskych menach...raz sme sa v tom zo synom hrabali a plakali sme pri tom od smiechu...boli tam mena ako: spitihlav, spitihnev a podobne, ale boli tam aj velmi honosne a uslachtile mena......

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 dub 2014, 19:30 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
Haha, to jméno mě taky slušně rozesmálo, ale neměla být fanoušek Angeliky sama slečna Sedmá? Už teď je mi líto Tamary, že svého šéfa nedostane. :(

PS: Táni, nechceš jednotlivé části tvých vyprávění dávat do jednoho svého vlákna, prosím? :oops:

Dobry napad. Akorat, jestli by to slo (jestli ne, nevadi), jako adresar? Nevim, jestli nepribydou pokracovani tak, aby to nebylo na preskacku. Lip jsem to zatim nevymyslela :?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 dub 2014, 19:37 
Královská rodina
Královská rodina

No tak lahko sa z toho uz nevymotas zlaticko!
Teraz nam jednoznacne dlhujes tu napinavu fazu ako sa dali dokopy! :twisted: :twisted:
PS: Uz sa na to tesim. :mrgreen:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 dub 2014, 19:42 
Markýzové
Markýzové

moirra píše:
Teraz nam jednoznacne dlhujes tu napinavu fazu ako sa dali dokopy! :twisted: :twisted:

A svadbu a svadobnú noc :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 dub 2014, 19:49 
Královská rodina
Královská rodina

Katra píše:
moirra píše:

A svadbu a svadobnú noc :D

Jo, no, teda, ehm, jaksi - nebylo by lepsi tohle nechat na Jeanne? Zatim jsem z Jeanniny verze 2:0 zvladla jen prvni noc, ale je to ponekud jine cist to od autorky, kterou znam. Ani nevim, jestli jsem se u toho cervenala nebo ne. Libilo se mi to - to ano! Ale zvlastni to je. Takove az duverne.

Proste bych se z toho rada vykroutila :D . Co kdyby z toho pak vylezla komedie?
:wink: :roll:

Předmět příspěvku: Komedie
PříspěvekNapsal: 28 dub 2014, 20:06 
Královská rodina
Královská rodina

No to by nevadilo, ja som tu s tym "starozitnickym" stylom, dauphine s tym mladickym odusevnelym, dasha s tym mysterioznym, jeanne s tym pikantnym tak preco nie aj komedialny styl? ;-) :D

Předmět příspěvku: Re: Komedie
PříspěvekNapsal: 28 dub 2014, 20:26 
Královská rodina
Královská rodina

moirra píše:
No to by nevadilo, ja som tu s tym "starozitnickym" stylom, dauphine s tym mladickym odusevnelym, dasha s tym mysterioznym, jeanne s tym pikantnym tak preco nie aj komedialny styl? ;-) :D

Haha :D . Už my začínají před očima běhat všechny ty trapné okamžiky ze všech možných komediálních filmů, včetně jejich hlavních hrdinů v podobě všech možných, jen ne zrovna překrásných herců, jejichž jmenování zde by nám všem přineslo jen infarktové stavy, nikoliv nepodobné pokusu o mdloby okorzetovaných dam - to bych asi nepřenesla přes srdce :/ . Já, která "miluju" romantického Edwarda (to ještě nevíš, ale určitě brzo zjistíš :wink: ). Já, která si užívám nedokončený okamžik před prvním polibkem mezi Jakobem a Bellou... a do toho ukopnutý palec o nohu postele, do které se tak neelegantně sklátili při pokusu o romantické uložení na lože.

Některé věci, zdá se, je snad asi lepší nepitvat :shock:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 dub 2014, 20:56 
Site Admin
Site Admin

Ale do mé fikce taky patří komedie! :P Jestli to tak zatím nevypadá, tak brzy bude. Určitě tento týden přidám další kousek toho náročného Angeličina dne... a pak už škola lásky, kde bude prostor pro víc postav a taky pro jiné zápletky. :)
Ale teď si ještě naplno užívejme tvoji novou fikci, která mě moc baví. Zadne rozptylovani se jinym vypravenim.
Premyslim, jak se vlastne oznacuje to, co pises. Meta fiction je, kdyz si jsou postavy vedomy, ze jsou ve fikcnim svete, u tebe je to jeste sofistikovanejsi "meta" A vytvorit si fikcni fanousky a ctenare Angeliky je nejvic cool. ;)

Táňo, určitě si chci přečíst tvoji verzi, nesnaž se tu z toho vykroutit. Chci si taky jednou přečíst nějakou scénu, která bude pořádně vzrušující. Z kontrolního přečtení svých scén mám leda potřebu přemýšlet, jestli někde nechybí čárka a jaký je dopad na další plánovanou zápletku... :) Možná, když počkám tak rok, abych zapomněla, co jsem tam nalátala...
Neděs se toho, věřím, že si to psaní užiješ. Pro autora to není sice vzrušující jako pro čtenáře, která má prostor pro představování si a červenání se, ale je to docela (náročná) legrace vymýšlet jak napsat samé "ach" desetkrát jinak. :D
A nenech si zkazit čtení, které v mé fikci má být komediální/vzrušující pocitem, že čteš něco "důvěrného". Proboha, je to jen fikce, kam zakomponovávám to, co jsem našla v historických reáliích na téma a co se mi hodí to toho pikantně/komediálního vyznění. :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 dub 2014, 22:03 
Královská rodina
Královská rodina

To není tím, co píšeš, ale že jsi to ty :) . Je to úplně nový pocit. Nelze od toho poodstoupit, jako u neznámých autorů. Je to intenzívnější, jako bych tam byla. Ale to je úžasné. Prostě něco nového. Podle mě to je asi největší poklona, kterou může čtenář spisovateli napsat - už si nemusí představovat, protože už tam prostě je. Hlavně nic neopravuj :) (ani ty čárky, teď už nemusíš vědět, proč je máš tam, kde jsou).

Takže palec rozhodně nahoru :) .

Jsem cool :shock: , super :P .
To byl prostě jen vtípek - nemohla jsem tomu odolat, abych tam ty fanynky nedala, když se to úplně nabízelo :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 dub 2014, 10:50 
Královská rodina
Královská rodina

Táni, za 100 bodov! Čo za sto, tisíc!!! Tá meta-fiction (ako to označila Jeanne) ma rozosmiala - úžasný nápad! To si priam žiada pokračovanie! Aj tie ďalšie, v podstate fanfiction na Dashinu fanfiction :P sa mi veľmi páčili!

A takto verejne vám všetkým, čo píšete fanúšikovskú fikciu, vyjadrujem obdiv a skláňam sa pred vami. Každá máte iný štýl, ale všetko sa mi páči a všetky máte niečo spoločné: máte nápad a viete písať. A som nesmierne rada, že sa môžem kamarátiť s takto talentovanou skupinou žien. Verte mi, vy by ste sa ako spisovateľky určite uživili!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina