Právě je 20 čer 2019, 17:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Angelika 21. století - Tania
PříspěvekNapsal: 09 črc 2014, 19:54 
Královská rodina
Královská rodina

Makala jsem na překladech filmů na web do aj, tak mi to snad projde. Dodávám tedy ještě osvaleného :D

Přílohy:
Killian_2.png
Killian_2.png [ 147.5 KiB | Zobrazeno 4931 krát ]

PříspěvekNapsal: 09 črc 2014, 19:58 
Site Admin
Site Admin

Tania píše:
Makala jsem na překladech filmů na web do aj, tak mi to snad projde. Dodávám tedy ještě osvaleného :D

Tak jo, projde. ;)

PS: Tenhle je spíš už v dortové dietě, ale v pohodě, odteď si tak živě představuju Černého-Rytíře, jak se zase zoufale opíjí.. :mrgreen:

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 09 črc 2014, 22:40 
Královská rodina
Královská rodina

Máte ve fikci pokračování, už je to na spadnutí :lol:

PříspěvekNapsal: 10 črc 2014, 00:43 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Táni, krásná fikce, udělala jsi mi ohromnou radost :!: :P Vážně už to je opravdu na spadnutí. :D Jen by mě zajímalo, z jakého důvodu mu dala tak rychle na tý večeři "košem" :roll: Doufám, že mu z tý chaty zase neuteče :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 10 črc 2014, 08:25 
Královská rodina
Královská rodina

fantina píše:
Táni, krásná fikce, udělala jsi mi ohromnou radost :!: :P Vážně už to je opravdu na spadnutí. :D Jen by mě zajímalo, z jakého důvodu mu dala tak rychle na tý večeři "košem" :roll: Doufám, že mu z tý chaty zase neuteče :mrgreen:

Mladá, vyděšená (jestli panna, tak to vážně ještě nevím :? ), možná to bylo moc rychlé... Bejt to kdokoliv jiný, tak tu myšlenku ani nepostřehne a o nic nejde a večeře proběhne se vším všudy, jak se očekává.

Ale vedlo mě k tomu to, že Angelika na začátku Joffreye odmítla. Sice kvůli fyzickému vzhledu, který ale v moderní době a s penězi jde hodně vylepšit, tak jsem mu krapánek pošramotila charakter. Ale to ani není pošramocení, jen spíš taková mužská ani neuvědomělá myšlenka muže, který je zvyklý na to, že mu ženy padají k nohám. Nezdá se být ani důležitá, ale v tomhle romantickém okamžiku prvního rande je prostě zcela nevhodná, něco jako studená sprcha :wink: .

A tak se krásně načatý večer zhroutil jako domeček z karet. Uznej, nemohlo to přece být tak jednoduché :D

Akorát, Jeanne, nejsem si úplně jistá, jak tu chatu pojmu, koneckonců mistr na intimní chvilky jsi tady ty :P . Možná bych mohla vložit něco ve smyslu - "a pro další pokračování si přečtěte fikci od Jeanne tuto a tuto. Až si to přečtete, budeme pokračovat." :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 10 črc 2014, 09:04 
Site Admin
Site Admin

Táni, díky za pokračování. Ty ses z té večeře teda fakt rychle dostala, že ani nic neřekli. :D

Těším na na TVÉ pokračování, od někoho, kdo jen políbení ruky rozvede do téhle podoby, to určitě bude napínavé. A ta chata bude úžasně úžasně luxusní předpokládám a nebo naopak úplně obyčejná (ale ve skutečnosti opět luxusní), aby to ukázalo jeho druhou stránku... Teď, když už víš, jak Alexander vypadá, určitě to půjde. Mimochodem, v mé představě má pořád výraznou jizvu. :twisted:

PříspěvekNapsal: 10 črc 2014, 11:23 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:

PS: Tenhle je spíš už v dortové dietě, ale v pohodě, odteď si tak živě představuju Černého-Rytíře, jak se zase zoufale opíjí.. :mrgreen:
Mimochodem, v mé představě má pořád výraznou jizvu.

Ano! Ano! :twisted: treba len sprchovy gel v ruke vymenit za flasku! :lol: :lol:

Velmi sa tesim na pokracovanie fikcie,
avsak i ked nieje lahke odolat, nechavam si ho ako bombonik a odmenu na dnesny vecer. :mrgreen:

A v mojej predstave ma tiez samozrejme poriadnu vyraznu jazvu!!!! :roll: :wink:

PříspěvekNapsal: 10 črc 2014, 11:33 
Site Admin
Site Admin

moirra píše:
A v mojej predstave ma tiez samozrejme poriadnu vyraznu jazvu!!!! :roll: :wink:

Nevím, jestli si jsou pánové tolik vědomi toho, co ženy přitahuje nebo jsem je už zblbla jako Tamara, ale včera pánové z mého okolí diskutovali o tom, jak by bylo super si nějakou pořádnou jizvu pořídit a vypadat drsně. :roll:

PříspěvekNapsal: 10 črc 2014, 19:26 
Královská rodina
Královská rodina

Tanio, další super kousek! Krásně jsem se pobavila :D Hned první odstavec mě rozesmál, dokážeš popisovat pana dokonalého... vlastně Alexandra s úžasným, lehce ironickým humorem který ho, myslím, perfektně vystihuje. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat... :twisted:

Pokud jde o tvůj obrázek Alexandra: přiznám se, že na mě je příliš velkej slaďouš. Ano, je krásný a moc se mi líbí, ale to je podle mě ten problém, je to příliš prvoplánované, Joffrey nebyl na první pohled krasavec, ale chápu, že Alexandr přece nemusí být napsto stejný jako Joffrey, a vlastně s tím nemám problém... :wink:

PříspěvekNapsal: 11 črc 2014, 10:31 
Královská rodina
Královská rodina

Napinave pokracovanie Tani :mrgreen:

Zasa som sa vynikajuco pobavila :lol: :lol:
neda sa v sak nespomenut aj prekvapujuca romantika :P :oops:

Si jednoducho majsterka necakanych zvratov. :!:

avsak niekedy si k panovi ciernemu-rytierovi naozaj nemilosrdna, ako napriklad tuto:
"tak jsem mu krapánek pošramotila charakter" :roll: :twisted:

PříspěvekNapsal: 03 led 2016, 21:53 
Site Admin
Site Admin

Táni, tys nám skoro po dvou letech neohlášeně napsala mini-pokračko jakoby se neřeklo a ani nás neupozornila!? wow, to jsme si ho mohly dát aspoň na srazu, kdybychom to věděly... :roll: :prayer: :oops:
PS: A dál?

PříspěvekNapsal: 03 led 2016, 22:59 
Královská rodina
Královská rodina

Ono to nějak vyplynulo samo, vůbec jsem to neměla v úmyslu. Četla jsem si ten tvůj e-book a nějak mě to nakoplo zajímavým směrem k řešení otázky, jakým způsobem pojmout tu mojí Korunu. Potřebovala bych z toho už udělat nějaký výstup a přiznám se, že se mi to nechce psát stylem vědecké práce, která jednak nebude přijatá a druhak, těžko budu moci všechno ocitovat. Takže už mě to po roce odkládání přešlo (ten styl, jako vědecké práce). Historický román spíše nevytvořím, protože do studování reálií se mi vážně nechce. Ale možná by to nebylo špatné pojmout to, jako Tamařino pátrání, akorát by z toho vznikl spin-off. Vzhledem k tomu, že podkladů a objevů už mám opravdu požehnaně, tak by bylo na čase to nějakým způsobem sepsat.

Pokračování v Angelice zatím neplánuji, protože se teď snažím udělat nějaké výstupy z rozdělaných činností. Například už po nějakém tom roce pátrání po předcích jsem konečně vytvořila několik rodokmenů, takže nějaký "mezivýstup" už mám. Jenže tady je stále na čem pracovat. Nejenom v pátrání při sestavování rodokmenů, vývodů, či cokoliv, co z toho půjde, ale i tak nějak v příbězích, oblastech, ve kterých žili apod. Sice postupně uveřejňuji věci na svém webu, i pro ostatní vzdálené či blízké příbuzné apod., kteří také netuší, ale půjde to asi pomaleji. Naštěstí se mi podařilo něco získat od příbuzných ze Slovenska. Třeba se tyhle vztahy zintenzivní.

A začala jsem studovat homeopatii, což je taky dost velké téma - i když velmi zajímavé.

Takže jsem byla docela ráda, že se ta otevřená část noci s Angelikou nějak uzavřela, i když jsem sama byla překvapená, že se zavřela zrovna pomocí mobilu :( . Nebyla jsem si jistá, jestli je co zveřejňovat :/ .

PříspěvekNapsal: 05 led 2016, 10:19 
Site Admin
Site Admin

Táni, teď jsem trochu rozčarovaná. Tvou motivaci chápu, ale je taky fakt, že komediálně hozená fikce s asistentkou Angelikou mě hodně bavila, takže jsem ten "úvod" jen přeletěla a chápala jako nezbytné hození do jakési atmosféry po takové době. :?

PříspěvekNapsal: 05 led 2016, 10:36 
Královská rodina
Královská rodina

Jani, ty mi teda dáváš :) . Za chvíli si tady budu připadat jako nějaká hvězda se svým fanklubem :D . Raději nechci nic slibovat, nějak se mi to nedaří plnit, ale zkusím tedy tu fikci znovu zahrnout do rozdělaných plánů.

PříspěvekNapsal: 06 led 2016, 16:00 
Site Admin
Site Admin

Táni, je to jen na tobě, musí tě to těšit a naplňovat, jinak to nejde. Taky jsem loni začala s velkými rešeršemi a úmyslem novou sérii, pak přišly velké změny v mém životě a fikce šla stranou. Na druhou stranu, Dobývání Paříže jsem dotáhla do maximálního konce, i když nakonec vyšlo pod úplně jiným názvem. :P :))

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]