Právě je 14 lis 2018, 21:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 06 led 2016, 15:08 
Královská rodina
Královská rodina

Mám tu tvojí knížku vytištěnou a čtu jí po částech :) . U téhle mojí fikce je to tak, že vůbec nevím jak a kudy se ten příběh bude odvíjet. Ale něco už přibylo a nápad na další drobné pokračování bych už v hlavě taky měla. Tak uvidíme, jestli to půjde nebo ne. Akorát ty žhavé scény asi nedokážu napsat :D , takže tady mám na sobě ještě hodně práce :) .

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 10 led 2016, 19:20 
Královská rodina
Královská rodina

Táni, neočakávané pokračovanie, vtipne a svižne napísané :ok: ...na konci som bola veľmi rada že zasa nezazvonil mobil :twisted:

Takú sekretárku akou je Tamara by si asi želal každý šéf na svete...ale už by si mala konečne aj ona užiť :zachrana:

PříspěvekNapsal: 10 led 2016, 20:38 
Královská rodina
Královská rodina

Tamara už svého Desgreze má :) .

No, ten mobil to byla docela podpásovka :/ . Pokračování už by nemělo být ničím narušené :) . Už se na to těším, ale musím to ještě nějak dobře nacítit a pak už to musí jít samo :D . :trubadur:

PříspěvekNapsal: 10 led 2016, 21:33 
Královská rodina
Královská rodina

Tania píše:
Tamara už svého Desgreze má :) .

No, ten mobil to byla docela podpásovka :/ . Pokračování už by nemělo být ničím narušené :) . Už se na to těším, ale musím to ještě nějak dobře nacítit a pak už to musí jít samo :D . :trubadur:

Ajtak by ma zaujímalo ako si to potom užije Tamara s Desgrezom. :twisted: :trubadur: Pýtam sa či pri tom všetkom frmole má vôbec naňho čas. :shock: Desgrezovi by sa zisla nejaka dolezita uloha.... :mrgreen: Ako v kanone.

PříspěvekNapsal: 14 led 2016, 16:10 
Vévodové
Vévodové

Včera večer jsem si Tvé vyprávění o krásné sekretářce a téměř dokonalém panu A. J. Č. - R. dala od začátku, čekám, jak to dopadne nejen s nimi, ale také s Tamarou.

A zaujaly mě dva momenty :

1. "A volná postel by nebyla? Nevím, kdy jsem se naposledy pořádně vyspal."

Nela se chápavě usmála. "Ale jen, když nebudeš chrápat!" varovala ho a šla mu rozestlat do hostinského pokoje.

2."Zazvonil mobil."

"Co? Cože? To si děláš prdel!" zařvala Tamara. "Ty jsi měl u sebe mobil? Co tě to proboha napadlo!"

"Nenapadlo, vždyť víš, že musím být stále na příjmu."

"Nemusíš. Ale to přece ještě nemuselo nic znamenat, ne?"

"Znamenalo. Přenášel jsem Angeliku přes práh do chaty, když zazvonil. Musel jsem to vzít." Alexander se zabořil ještě hlouběji do křesla.

"A?" napovídala Tamara.

"Musel jsem odjet, byl to jeden z těch velkých klientů, které nemůžeš odmítnout."

z čehož jsem prokazatelně usoudila, že téměř dokonalý pan A. J. Č. - R. a)chrápe a b)je schopen v jakékoliv situaci v důsledku zazvonění mobilního telefonu ihned odejít a logicky jsem z toho vyvodila jeden překvapivě osobní závěr pro můj osobní život :agree: :agree: :agree: Děkuji. :D

PříspěvekNapsal: 14 led 2016, 16:13 
Královská rodina
Královská rodina

Tereza píše:

z čehož jsem prokazatelně usoudila, že téměř dokonalý pan A. J. Č. - R. a)chrápe a b)je schopen v jakékoliv situaci v důsledku zazvonění mobilního telefonu ihned odejít a logicky jsem z toho vyvodila jeden překvapivě osobní závěr pro můj osobní život :agree: :agree: :agree: Děkuji. :D

Ha ha ha :slzici: dobrý postreh Tereza..... a čo bol ten záver? že máš doma pána dokonalého 21 storočia? :twisted: :twisted: :lol:

PříspěvekNapsal: 14 led 2016, 16:51 
Královská rodina
Královská rodina

No, jo, no. Ti chlapi sedí s mobilem i na záchodě - a co tam tak dlouho dělají, že.... :/ .

Zrovna na potvoru musel volat zrovna ten nej nej klient. To vás tak napadne, ani nevíte jak :( . Když bych měla rozebrat situaci - vidím to na klienta, který leží na smrtelné posteli a hovorově řečeno "mele z posledního". Ovšem, zdali skutečně skonal? Možné to je, ale případná dědictví by asi řešil hlavně Alexanderův právník... - zajímavý námět na další příhodu :D :applaus:

PříspěvekNapsal: 14 led 2016, 17:01 
Vévodové
Vévodové

moirra píše:
Tereza píše:

Ha ha ha :slzici: dobrý postreh Tereza..... a čo bol ten záver? že máš doma pána dokonalého 21 storočia? :twisted: :twisted: :lol:

Teď už o tom není pochyb! :agree: :agree:

PříspěvekNapsal: 08 úno 2016, 19:29 
Královská rodina
Královská rodina

Táni, romantický happy-end je neskutočne svižne napísaný a veľmi sa ti vydaril. konečne :zachrana: :mrgreen:

Angelika spíš letmo pohlédla na prsten a místo toho zabořila své oči do Alexanderových.
"Ano."
Alexander navlékl Angelice prsten, který jí padl jako ulitý, což přivedlo Angeliku na myšlenku, že tuhle nabídku měl Alexander připravenou dopředu. Znovu se usmála.
"Půjdeš teď za mnou do té vany?"
"Prostě dokonalá," pomyslel si Alexander samolibě.

:applaus: ha-ha :lol:

dúfam že nám niekedy opíšeš aj romanticko-šialený víkend anjela Tamary a Desgreza....
čo keby im tentokrát pre zmenu Angelika a Alexander zaranžovali nejaké to prekvapko? :twisted:

PříspěvekNapsal: 08 úno 2016, 19:57 
Královská rodina
Královská rodina

Tani, také se mi líbil Tvůj happy-end. :love:
Ano, Tamara je poklad. :agree:
Budeš dál pokračovat v příběhu z minulosti, který se zdál Tamaře? :?:

PříspěvekNapsal: 09 úno 2016, 09:47 
Královská rodina
Královská rodina

moirra píše:
dúfam že nám niekedy opíšeš aj romanticko-šialený víkend anjela Tamary a Desgreza....
čo keby im tentokrát pre zmenu Angelika a Alexander zaranžovali nejaké to prekvapko? :twisted:

- to je dobrý nápad! :trubadur:

PříspěvekNapsal: 09 úno 2016, 09:53 
Královská rodina
Královská rodina

mimi píše:
Tani, také se mi líbil Tvůj happy-end. :love:
Ano, Tamara je poklad. :agree:
Budeš dál pokračovat v příběhu z minulosti, který se zdál Tamaře? :?:

Určitě v příběhu z minulosti pokračovat budu, protože ho budu potřebovat do své knihy o Zlaté Koruně. Už jsem snad konečně vymyslela, jak to všechno propojit dohromady. Nebyla jsem si úplně jistá, jestli je dobrý nápad kombinovat příběh a fakta (jako "na střídačku", dalo by se říct), ale v současné době vyšla kniha o Voynichově rukopisu, kde to v podstatě autor takto použil (ale ještě jsem jí nepřečetla). Materiálu ke Koruně mám spousty, ale nebyla jsem přesvědčená o celkové koncepci. Do románu ve stylu Šifry mistra Leonarda jsem si moc netroufala, a také by tam nebyla ta fakta, a zase psát to jako strohou odbornou práci nemá smysl, protože to stejně neprojde. Ale vzít to zlehka pro pobavení i poučení, jako alternativní pohled by možná mohlo být to pravé ořechové.

PříspěvekNapsal: 09 úno 2016, 09:57 
Královská rodina
Královská rodina

Tak jsem si ten příběh Alexandra a Angeliky překopírovala do wordu a dalo mi to, pokud si to dobře pamatuju :), 34 listů A4. To už je docela slušný, že? :writer:

PříspěvekNapsal: 09 úno 2016, 10:31 
Královská rodina
Královská rodina

Tani, jak se kniha jmenuje a kdo je autor? Já četla jen tu od Arnošta Vašíčka. Dįky

PříspěvekNapsal: 09 úno 2016, 12:29 
Královská rodina
Královská rodina

mimi píše:
Tani, jak se kniha jmenuje a kdo je autor? Já četla jen tu od Arnošta Vašíčka. Dįky

STOPA MÍŘÍ DO ČECH - Tajemství Voynichova rukopisu - Karel Dudek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina