Právě je 18 říj 2019, 09:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 kvě 2014, 20:57 
Královská rodina
Královská rodina

Precious píše:
@moirra: z času na čas si prečítať príbeh s menej konvečnými sexuálnymi praktikami ešte neznamená po tých praktikách túžiť a vykonávať ich :) je pravda, že môj muž ani len netuší, čo všetko čítam, ale aj keby tušil, absolútne by ho to nezaujímalo.

:)

Oh nie ja som nemyslela fikcie! :twisted: :evil: Myslela som aby si manzelia neprecitali odpovede na moju otazku kto by si to rozdal do trojky alebo nie ;-)

PS: o jednej viem urcite ze by to neurobila! Nasa milovana Hortenzia. :roll:
Ale clovek nikdy nevie, ci sa nevravi ze tiche vody brehy myju? :shock:

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 kvě 2014, 21:04 
Markýzové
Markýzové

Presne tak a "nikdy nehovor nikdy" :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2014, 08:38 
Site Admin
Site Admin

moirra píše:
Ale clovek nikdy nevie, ci sa nevravi ze tiche vody brehy myju? :shock:

Jako Françoise Scarron, která nakonec dostala samotného Ludvíka a Sabine de Castel-Morgeat, která dokonce pana "vážně chci jen jednu ženu"

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2014, 09:01 
Královská rodina
Královská rodina

Françoise musela byt charizmaticka zena, co sa tyka Sabine pan dokonaly tvrdil ze to bolo v ramci psychoterapie :mrgreen: :twisted:
No povedz, nieje vynachadzavy ???? :shock: :shock:

PS: Ako napokon vsetci chlapi ked ide o ospravedlnenie vlastnej nevery :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2014, 09:15 
Markýzové
Markýzové

No celé to zaobalil tak, že vlastne urobil dobrý skutok a aký on je veľkodušný. :D 8) :|

Však ako raz povedal svoj manželke, že vždy ho zaujíma po čom túži ženské srdce a podľa možností mu rád vyhovie.
:roll:

Předmět příspěvku: Re: Pokračovanie
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2014, 20:22 
Královská rodina
Královská rodina

Precious píše:
ako som už dievčatám na jednom zraze povedala, ak by som chcela pokračovať, musela by som si znovu načítať celú sériu, robiť si poznámky, výskum a pod. Písať "alternatívnu verziu originálu", čo v podstate je táto moja drobnôstka, si podľa mňa vyžaduje dobre poznať spisovateľov štýl a držať sa ho, a to si netrúfam. A čo je hlavné, nemám nápad a ani talent.

To je teda pekna hovadina! Keby si nemala napad ani talent, ako by mohla vzniknut tato pekna fikcia? (a samozrejme tym koncom aj pekne zamotana) dufam ze sa predsalen odhodlas a napises pokracovanie, alebo inu fikciu zo zivota Angeliky a Filipa ;-) :D

Předmět příspěvku: Re: Pokračovanie
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2014, 14:15 
Královská rodina
Královská rodina

moirra píše:
Precious píše:
ako som už dievčatám na jednom zraze povedala, ak by som chcela pokračovať, musela by som si znovu načítať celú sériu, robiť si poznámky, výskum a pod. Písať "alternatívnu verziu originálu", čo v podstate je táto moja drobnôstka, si podľa mňa vyžaduje dobre poznať spisovateľov štýl a držať sa ho, a to si netrúfam. A čo je hlavné, nemám nápad a ani talent.

To je teda pekna hovadina! Keby si nemala napad ani talent, ako by mohla vzniknut tato pekna fikcia? (a samozrejme tym koncom aj pekne zamotana) dufam ze sa predsalen odhodlas a napises pokracovanie, alebo inu fikciu zo zivota Angeliky a Filipa ;-) :D

100 pro (%) :!:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2014, 20:22 
Královská rodina
Královská rodina

Téda, tady bují ale zajímavá diskuze :D no není nad téma které nejde rozlousknout viz anulace/neanulace manželství Peyrakových :) Precious, díky že ses podělila o tak krásnou fikci, která nutí přemýšlet co bylo dál, píšeš moc pěkně! Určitě se budu těšit, jestli někdy vymyslíš něco dalšího na téma Filip, Angelika (Joffrey?? :lol: )

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2014, 22:43 
Královská rodina
Královská rodina

Chcem len podotknut ze v realite, podla svetskeho ale hlavne cirkevneho (v tom case dolezitejsieho) zakona, ak Peyrac zije, je manzelstvo Angeliky a Filipa neplatne, a aj deti s toho manzelstva su tym padom nemanzelske.

Pekne zamotany problem! :twisted: :evil:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2014, 11:44 
Královská rodina
Královská rodina

ak by som sa pustila do pokračovania, určite by som potrebovala co-autora, takže skôr to vidím len na nejakú scénu, ktorá sa odohrala pred touto fikciou - trebárs niečo z toho obdobia, keď sa Angelika a Filip vrátili na začiatku manželstva na vidiek.

Dauphine: ak by som sa odhodlala napísať niečo také, ako Jeanne, len na tému A/F, to by som si teda zavarila! Mám kopu známych, čo píšu fikcie s detailnými erotickými scénami, a stále vyplakávajú, že to znie sexy v ich hlave, a keď si to potom po sebe prečítajú, nemá to žiadnu iskru. "Writing is hard!" :evil:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2014, 12:52 
Královská rodina
Královská rodina

Rozmyslala som ze by bolo pekne venovat sa tej ich "vojne v cipkach"

spravit proste daku fikciu, ako sa Filip a Angelika pomaly zblyzuju....mohlo by vtom byt vela zapletiek a humoru a samozrejme aj erotiky, lebo Filip nebol ako pan dokonaly, a veru necakal kym Angelika bude chciet, ako si pamätam z knihy ale naplnil manzelstvo len taky fukot a hned jej spravil aj prveho syna...nuz typicky MARS boh vojny :twisted: :twisted:
isiel aj do milovania ako keby bojoval na fronte ha ha :mrgreen: :mrgreen: :roll:

PříspěvekNapsal: 24 čer 2014, 10:01 
Markýzové
Markýzové

No keď si A. dala do svadobnej/manželskej zmluvy naplnenie manželstva ... a Molines ho lákal na to, že mu Angelika porodí dediča :) ?

Tak si povedal, že ide sa na to a hotovo ... hlavne nestrácať čas ... :|

Ktovie čo mali v manželskej zmluve A. a J. :)

moirra píše:
isiel aj do milovania ako keby bojoval na fronte ha ha :mrgreen: :mrgreen: :roll:
no presne tak ... to si super vystihla :) :) :)

PříspěvekNapsal: 26 čer 2014, 09:51 
Hrabata
Hrabata

Tak se tedy začínám prokousávat fikcemi :-)

Jako první mě tedy napadá taková přízemní majetková věc - pokud by se Joffrey našel a tímpádem bylo anulováno manželství s Filipem, co s Plessis? Filip musí jako šlechtic pokud vím hlavně zachovat pokračování rodové linie, aby byl udržen jejich rodový majetek. Pokud by zůstal znova svobodný, zřejmě by mu jeho "šlechtické uvědomění" velelo najít si další ženu, s kterou by mohl zplodit poomky a zajistit tak pokračován rodové linie (sakra, musím najít nějaké staré cirkevní právní předpisy, jak je to tam upraveno :-) ...Takže tu "trojku" moc reálně nevidím :P

Co se týče Joffreye a jeho smýšlení o věrnosti...nooo...jeho trubadůrské citáty jsou sice pěkná věc, ale nevěřím, že by před Angelikou neměl víc žen najednou, nebo přinejmenším že by se ty "vztahy" aspoň časově nepřekrývaly. Navíc se domnívám, že i on sám hodně rozlišuje mezi "tělesnou" a "duševní" láskou...jak vidíme i na příkadu se Sabine, odaliskami... Takže má sice v srdci od Toulouse jednu ženu, ale to mu nebrání si "tělesně odskočit" jinam a nemít z toho výčitky svědomí. Každopádně on taky prošel od Toulouse proměnou osobnosti, sám pokud vím někde říká Angelice, že už není ten trubadůr, co býval.

Mimochodem včera jsem viděla někde na centrumu.cz článek, že dnešní generace tu tělesnou a duševní stránku, a celkově vnímání nevěry, pojímá už taky jinak :-)

PříspěvekNapsal: 26 čer 2014, 10:20 
Site Admin
Site Admin

Annie, pěkně psychologicko-právní přístup! Viděla bych to nějak podobně. Jde jen o to, jestli je pan "dokonalý" ten typ muže, co by těch víc žen najednou nechtěl kombinovat s tou, kterou osudově miloval (takže to bylo v dobách před Angelikou nebo před jejich znovu-setkáním... zkrátka s dvěma cizími ženami) nebo ten typ muže, co by tu další dámu to trojky rád přidal ke své stálé milence...

"musím najít nějaké staré cirkevní právní předpisy, jak je to tam upraveno", hehe, budeme mít další odborné články o 17. století... :D

PříspěvekNapsal: 26 čer 2014, 10:29 
Markýzové
Markýzové

Ja len neverím, že by sa Joffrey bol ochotný o Angeliku "deliť" s nejakým iným mužom :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]