Právě je 22 zář 2019, 14:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 246 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 15 dub 2014, 22:17 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
Moirro, jsem si jistá, že ve třetí části v noci přijde něco napínavého... možná strašidlo, takže to tentokrát nenechávám na náhodě a odpovídám vlastní fikcí na tvou fikci. :D
A jestli to tak s tvým vyprávěním půjde dál, na každé z nich bude následovat alternativní fikce! :lol: Možná zpětně jedna přibude i na hvězdárnu. :twisted:

Nedokážu se držet stylu AG tolik jako ty, takže jsem se snažila o kombinaci moderního stylu se stylem AG, tj. být detailní, ale ne přespříliš doslovná a nerozptylovat tajemnou atmosféru explicitními výrazy a biologií. :)

----------------------------------------------------------------------

.

Fikcia je super, z potesenim som si ju precitala, a mozno si ju precitam este raz..pred spanim ;-) :twisted: :D tvoja Angelika je menej hambliva ako ta moja...asi nepochadza z 17 storocia a dokonca ju podozrievam ze to predsa len uz z Nicolasom skusala ;-) mala by si otvorit vlastnu rubriku na tieto tvoje fikcie aby sa tu nestratili v komentaroch. V skutku by som bola zvedava ako to s nimi dvomi dopadne u teba v tej hvezdarni. ja sa budem, ako stara skola, drzat toho co uz mam napisane, a ak ty tomu budes dodavat korenie alternativnymi fikciami pre pokrocilych tak si tu kazdy "citatel" takpovediac pride na svoje :)
PS: Tvoj styl sa mi celkom pozdava.

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 dub 2014, 10:02 
Site Admin
Site Admin

moirra píše:
Fikcia je super, z potesenim som si ju precitala, a mozno si ju precitam este raz..pred spanim ;-) :twisted: :D tvoja Angelika je menej hambliva ako ta moja...asi nepochadza z 17 storocia a dokonca ju podozrievam ze to predsa len uz z Nicolasom skusala ;-) mala by si otvorit vlastnu rubriku na tieto tvoje fikcie aby sa tu nestratili v komentaroch. V skutku by som bola zvedava ako to s nimi dvomi dopadne u teba v tej hvezdarni. ja sa budem, ako stara skola, drzat toho co uz mam napisane, a ak ty tomu budes dodavat korenie alternativnymi fikciami pre pokrocilych tak si tu kazdy "citatel" takpovediac pride na svoje :)
PS: Tvoj styl sa mi celkom pozdava.

To jsem ráda. Ale obávám se, že vlastní vlákno v tuto chvíli nebudu potřebovat. V práci se mi blíží termíny odeslání hromady méně čtivých článků, a když už jsem doma, tak tak je důležitější příběhy žít, než psát.
Ale je fakt, že situace, co ve svých vyprávěních vytváříš, přímo volají po příjemnějším využití. :D V dokonalé krajině, na vyjížďce mezi olivovníky (když už mají s sebou tu jezdeckou výbavu) ;) nebo Angelika nachytaná ve hvězdárně. Kdo ví, třeba zase vytvoříš tak napínavou situaci, že někde ten čas najdu a napíšu to.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 dub 2014, 18:18 
Rytíři
Rytíři

Jeanne, tvoja fikcia na fikciu je super. šteklivé čítanie na krásne večery :) neprispievaš náhodou potajomky do nejakej červenej knižnice ? Ale čo sa týka Angeliky ako takej, mňa práveže baví to naťahovanie. to jemné šteklenie a iskrenie medzi nimi, mimika, gestá, nedopovedané slová, bojazlivé dotyky. ja si to tak strašne rada vychutnávam. ja by som práve že chcela poprosiť Moirru, aby to "skutočné milovanie" oddialila čím najviac. V tomto prípade sa mi zdá príťažlivejšia tá CESTA ako samotný CIEĽ. :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 dub 2014, 21:56 
Site Admin
Site Admin

Tak nevim, jestli to prirovnani k cervene kniznici znamena dobre nebo spatne. Proste nechci psat ve stylu jako jsou treba romany Candace Bushnel, par jsem jich precetla (tedy v AJ) a do vlaku jsou fajn, ale nejsou ani trochu pro ztotoznen ctenare,, odtazite popisy. Asi aby se odlisila od te cervene knihovny.
Jinak jsem myslela, ze mi psani zjednodusil nastaveny kontext tech nekonecnych rozhovoru a popisu od moirry, ale kdyz jsem si dnes cestou strukturovala schema dalsiho dne vypraveni, zjistila jsem, ze to mam taky tendenci natahovat. Nezvladam nacpat tam standard cca 7 akci za den v novem vztahu. Byt tak trochu realisticka v prvni nejake bezne akci je snadne, ale drzet se stejne realistocly toho, co bychom cekali potom, je tezsi. Takze jestli napisu pokracovani, dojde na sex hadam tak maximalne trikrat v jednom dnu. Uz je to tak, chudak Angelika. :D :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 dub 2014, 22:48 
Rytíři
Rytíři

Červená knižnica bola myslená v dobrom zmysle, týkala sa len tých dráždivých scén, nie duchaplnosti textu a dialógov :)
a myslím, že by Angelike sex trikrát za deň stačil :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 dub 2014, 12:31 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
Takze jestli napisu pokracovani, dojde na sex hadam tak maximalne trikrat v jednom dnu. Uz je to tak, chudak Angelika. :D :D

Aj umna si este pridu na svoje. :twisted: :oops:

Tvoj Joffrey sa sice dopracoval k sexu rychlejsie ako ten moj, ale nezda sa mi ze Angelika prisla za nim sama. Takze stavku prehral.

Mojemu to tvrdohlavost a hrdost nedovoli. ;-) :D A to iste nedovoluje Angelike aby sa mu vrhla okolo krku. Aspon zatial este nie.

Ale nastastie tu mame tvoju fikciu, pre citatelov ktrore by to moje napinanie uz nevydrzali :D :D a mozu sa teda alternativne ukojit :twisted: :twisted: kym sa ti moji dvaja zadubenci konecne daju dokopy (u AG to trvalo viac ako pol roka! )

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 dub 2014, 14:14 
Site Admin
Site Admin

:lol: :lol:
Máš pravdu. :twisted: Taky jsem už měla v hlavě scénu z následujících dnů, kdy bude muset přijít sama atd. To všechno se nám tam vždycky hodí.

Jak jsem říkala, já jsem prostě tu scénu, co jsi zase tak pěkně nastavila jednak nevydržela, jednak jsem tím ráda vytvořila ještě víc pokrokovou Angeliku v tom, že nepotřebuje nějaké souboje mužů, jako důkazy, že ji slabou ženu brání silný muž, ale naopak si jako silná žena může říct, na co má právě náladu... Víme, že později se takovou Angelikou v podstatě stala, takže jsem to jen posunula. Nebo spíš ukázala náznak budoucí samostatné a silné Angeliky.
Navíc nemyslím, že by se tak obávala sexu, neměla z dětství žádné špatné zkušenosti ani nebyla jejich svědkem a už tehdy v klášteře, když se vydala na výlet s malým pážetem se nechovala, jako typ extrémně upjatých Hortenzií... Řekla bych, že se bála jen ďábelských pověstí o Peyrakovi, a když se ho přestala bát, neměla už čeho.
V podstatě jak uvádíš v závěru třetí části.

PS: Nevěřila bych, že fan fiction je taková zábava, a to na straně čtenáře, diskutujícího i autora. Víc, než když jsme tu kdysi hádali postavy a autory citátů. :lol:
A omlouvám se za předchozí příspěvky bez diakritiky a s chybami (psáno na mobilu)

Předmět příspěvku: Hortenzie
PříspěvekNapsal: 17 dub 2014, 21:02 
Královská rodina
Královská rodina

Hallo Jeanne!
HA HA HA :lol: :lol: :lol: zboznujem ten vyraz "jako typ extrémně upjatých Hortenzií"
Uz si to viem predstavit ako nadavku "to je ale Hortenzie!"
urcite uz kdekto mal aspon raz za zivot taku sefku ktoru by tak bez prehanania mohol pomenovat.....
A myslim ze kazda väcsia rodina aspon jednu taku ma. Boh do zadeluje spravodlivo ;-)
Ale myslim ze ti co Angeliku necitali, by tu prezyvku nepochopili.....

Nasa Angelika samozrejme nieje Hortenzia, ale nezabudajme ze zije v 17 storoci a medzi osobnostami toho Pazata a Joffreya su nieze svety, ale cele galaxie, tak su od seba vzdialene ;-) :D

Ano je to tu zabava, a dufam ze sa dozijeme aj od teba dalsieho dielu pre pokrocilych. (Napadlo ma ze snad nakoniec nazves moje fikcie "Hortenziovske" ak ti moji hrdinovia budu dalej taki "upejpavi" ha ha :D :D

PS 2: No ak sa ty omluvas za chyby, to by som sa ja teda musela duplovane. Ale ved tu nepiseme diplomovky, alebo vedecke studie? Alebo? A okrem toho kazdy spisovatel ma lektorov a jazykovedcov, ja nemam, a keby som sa snazila pisat z dlznami a mäkcenami radsej by som sa na to vykaslala. Uz tak jednoducho neviem pisat a ani na to nemam klavesnicu.

Naposledy upravil moirra dne 17 dub 2014, 21:05, celkově upraveno 2

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 dub 2014, 21:27 
Site Admin
Site Admin

Nadávka do Hortenzie: To byla přesná poznámka o jejich výskytu mezi šéfkami (říká se pak o nich, že jsou extrémně nesnesitelné, protože je nikdo ne...), ale radši nebudu konkrétnější, protože jeden nikdy neví, kde všude jsou :D

Tvé vyprávění rozhodně není Hortenziovské, je AnneGolonovské a já si ho užívám (i když si každou chvíli představuju jiný průběh. V mé představě se taky spalo v objetí a pokračovalo to ...tradičně; taky se objevil rozhovor na téma, co se zbytkem dne - jakožto zápletka v "nepozvání", a konala se koupel - a probíhala výrazně jinak atd.). Jen kdyby nestálo tolik času všechno to napsat - a zatímco ty je máš z dřívějška hotové a jen je dolaďuješ, já musím zatím vážně psát ty vědecké studie. :evil:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 dub 2014, 21:43 
Rytíři
Rytíři

jeanne, krasny pikantny pribeh, skutocne by si mohla prispievat do cervenej kniznice ako napisala abulienka,

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 dub 2014, 16:39 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
Nadávka do Hortenzie: To byla přesná poznámka o jejich výskytu mezi šéfkami (říká se pak o nich, že jsou extrémně nesnesitelné, protože je nikdo ne...), ale radši nebudu konkrétnější, protože jeden nikdy neví, kde všude jsou :D

veru nie aby sa ta tvoja este nahodou zjavila tu nafore, lebo ked si precita tvoju verziu 2.0 bude vediet o co prichadza, abude este neznesitelnejsia :twisted: :lol:

K verzii 2.0: To si teda teraz dobre vymyslela, teraz musime cakat kym Joffrey vlezie za Angelikou do vane ????

:D :D

PS: Mozno sa dozijem aj tej hvezdarne ;-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 dub 2014, 20:27 
Site Admin
Site Admin

moirra píše:
K verzii 2.0: To si teda teraz dobre vymyslela, teraz musime cakat kym Joffrey vlezie za Angelikou do vane ????
:D :D
PS: Mozno sa dozijem aj tej hvezdarne ;-)

Nechtěla jsem vás schválně napínat. :lol: Měla jsem to už vymyšlené, ale zkrátka přítel přišel brzy z práce a skončilo jen u tohoto úvodu. :) Takže teď možná změním plány a vrátím do hry tu tvou situaci z hvězdárny. Ale vlastně buďme rádi, že to dnes nedopíšu, protože s mojí hodně nepříjemnou náladou v předsoutěžní dietě by za ní sám rozhodně nepřišel a měla by smůlu. Dokud mam spatnou naladu, nikdo si uzivat nebude. :twisted: Vypadá to, že si tak driv užije ve verzi 1.0 :lol: :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 dub 2014, 11:15 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
Měla jsem to už vymyšlené, ale zkrátka přítel přišel brzy z práce a skončilo jen u tohoto úvodu. :)

Ale vlastně buďme rádi, že to dnes nedopíšu, protože s mojí hodně nepříjemnou náladou v předsoutěžní dietě by za ní sám rozhodně nepřišel a měla by smůlu. Dokud mam spatnou naladu, nikdo si uzivat nebude. :twisted: :lol: :lol:

1. Chapem spravne, isla si do vane z priatelom a preto si tam zabudla poslat Joffreya? ;-)

2. Si ako Angelika, ci nevravela ze ak je hladna stava sa neznesitelna?

:twisted: :twisted: :D :D

PS: Dobre ma na tvojej fikcii pobavilo ze tvoj Joffrey dal svojej este nedotknutej zene vykachlickovat kupelnu vyjavmi z kamasutry (alebo niecim podobnym) ha ha :D :D To je fakt doslova diabolska zlomyselnost!

PS 2: No neviem ci si ti moji uziju skor ako tvoji. Bola som vcera na koncerte, a asi som o trosku prehnala z vinom. Takze teraz som aj ja neznesitelna a zrejme sa z toho teraz budem dva dni liecit. ;-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 dub 2014, 12:48 
Site Admin
Site Admin

moirra píše:
1. Chapem spravne, isla si do vane z priatelom a preto si tam zabudla poslat Joffreya? ;-)
2. Si ako Angelika, ci nevravela ze ak je hladna stava sa neznesitelna?
PS: Dobre ma na tvojej fikcii pobavilo ze tvoj Joffrey dal svojej este nedotknutej zene vykachlickovat kupelnu vyjavmi z kamasutry (alebo niecim podobnym) ha ha :D :D To je fakt doslova diabolska zlomyselnost!
PS 2: No neviem ci si ti moji uziju skor ako tvoji. Bola som vcera na koncerte, a asi som o trosku prehnala z vinom. Takze teraz som aj ja neznesitelna a zrejme sa z toho teraz budem dva dni liecit. ;-)

Kéž by. :D Ten začal s dietou ještě o pár týdnů dřív, takže je dvojnásobně nesnesitelný a jediné, co teď zvládneme třikrát denně je hádat se kvůli čemukoliv (to jen pro zkažení tvých případných iluzí o kulturistických a fitness párech, když jsou v soutěžní formě) Ale už zbývají jen dva týdny do Holandska a tři do Vídně a bude v tomto ohledu zbytek roku pohoda.

K PS1: V tomhle jsem schválnost od Joffreye neviděla. Jen od jedné autorky bez sacharidů. :D Předpokládám, že ty pokoje dřív využívala jiná dáma. Tak jako měl Ludvík ve Versailles byt pro favoritku, která si jej pak nechala vydekorovat podle svého (nebo jako to měl pan Grey). :) Než Angelika přijela, neplánoval s z nějaké nechtěné manželky dělat novou milenku, takže si ty pokoje představuju jako luxusní, avšak příjemně neutrální, ale když už některé (jako lázně) byly tak dokonalé, tak je neměnil s každou další obyvatelkou.

Tak držím palce, ať se dáš dohromady dřív, než za dva dny. Uvidíme, jestli bude dřív "zábavnější" verze 1.0 nebo 2.0. :D

Předmět příspěvku: Angelikina Izba
PříspěvekNapsal: 19 dub 2014, 13:44 
Královská rodina
Královská rodina

Nuz moj Joffrey aj ten AG je absolutny puntickar, a kedze Molines mu uz Angeliku par rockou pripravoval na zjedenie a pozoroval podla slov AG ako "melon dozrievajuci pod sklenenym zvonom" samozrejme ze nechal spravit celkom nove komnaty. Tak ako jej vravel ze uz len tym ak je manzelka potomka Toulouskych grofov, musi byt najkrajsia, najlepsie oblecena a mat tie najdrahsie sperky. Oh nie! Ziadna izba po byvalej milenke !
Mala by si sa naozaj najest zlaticko! ha ha :twisted: :twisted: :lol: :lol:

PS: Ides k nam do Viedne na sutaz?

PS: Prosim ta nepis tu verziu 2.0 hviezdneho neba hladna!!!! :evil:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 246 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]