Právě je 18 pro 2018, 17:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 246 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 13 dub 2015, 21:40 
Site Admin
Site Admin

Ty jsi přečetla v kuse celou sérii? To mě těší, že ses nemohla odtrhnout, ale nechci mít na svědomí tvé prospané porady, takže příště doporučuji odebírat nás postupně. :D

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 17 dub 2016, 03:20 
Rytíři
Rytíři

Přečteno a musím říct, že jsem se ohromně bavila. :D Je to skvěle napsané a já se ani nebudu pokoušet vypsat, co mě pobavilo nejvíc, protože bych se stejně nedokázala rozhodnout. Je tam toho tolik :!: Ty nejvtipnější už stejně byly zmíněny v předchozích příspěvcích. Můžu říct, že z toho celého výčtu mi tam chybí Angeličin sen, jak ji při milování s Joffreyem vyruší gaskoňské detektivní trio Lauzun, Andijos a Bernard. :lol: Samozřejmě nemůžu ale nezmínit kapitolu s arcibiskupem. :lol: :lol: :lol: Jak už kdosi psal Angelika je v této fikci poněkud odvážnější než ta z kánonu a má dost vtipných a pohotových připomínek. Když jsem tak nad tím přemýšlela, tak nám AG mockrát v dialozích tuto část Angeličiny povahy neukazovala, velmi často to jen opsala, jako že taková byla. Tak a teď na další fikci... :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 17 dub 2016, 07:31 
Site Admin
Site Admin

Tak tohle byla první série, kterou si zhltla? :shock: Jsem ráda, že ses nasmála, sama už za tu dobu vůbec nevím, co všechno tam je... asi si ji někdy sama přečtu, ať vím, u jakého psaní mi neplánovaně začala spirála nového života aniž bych to tušila.

PříspěvekNapsal: 17 dub 2016, 17:01 
Rytíři
Rytíři

Myslím, že důvodem, proč jsem se vrhla právě na tohle, byl ten, že jsem byla zvědavá, jak v něčích představách probíhaly ty školy lásky, o kterých z knih od paní Golonové moc nevíme. Teda kromě toho prvního večeru, a i to v podstatě nic není. Pak jsme mohli vidět, jakou hrůzu z nich stvořil Zeitoun (píše se to tak? to je fuk) :budu_zvracet:

PříspěvekNapsal: 08 led 2018, 14:50 
Královská rodina
Královská rodina

Čtu si Tvoji fikci po večerech před spaním, kdy ležím mezi dvěma funícími dětmi (které krásně ukazují, kam mohou podobné manželské radosti vést :mrgreen: ). Vždy mne u toho napadne nějaká vtipná glosa nebo komentář, ale do rána to zaspím a zapomenu... Snad jen k nebohému Lauzunovi:

Osobně to považuji spíš za formu užitného umění, ale například markýz de Lauzun se na tomto trhu velice dobře vyzná.

Pokud ho jen historiografie a současníci pomluvili, a ve skutečnosti to byl cudný katolík, musí se chudák v hrobě obracet, co všechno jste ho už nechaly provádět :lol: .

PříspěvekNapsal: 08 led 2018, 20:44 
Královská rodina
Královská rodina

PenelopaW píše:
ale například markýz de Lauzun se na tomto trhu velice dobře vyzná.....

Pokud ho jen historiografie a současníci pomluvili, a ve skutečnosti to byl cudný katolík, musí se chudák v hrobě obracet, co všechno jste ho už nechaly provádět :lol: .

neboj, nikto ho nepomluvil .... už ani neviem kto z jeho súčastníkov to o ňom povedal (ale niekde to mám zapísané)
že Lauzun je vraj 100 krát nebezpečnejší ako Fouquet

a to že sa uňho našla zbierka kadejakých rekvizít z každého jeho erotického vzťahu - od kapesníčkov až po spodné prádlo a kaderí vlasov ..... vrátane ženského ochlpenia :slzici: -
krásne stabuľkované, každý kúsok označený štítkom z menovkou ako v múzeu ... je historický fakt ...

ono totižto domovú prehliadku ktorú nariadil Kráľ vykonali a starostlivo zapísali kráľovskí mušketieri 3:)

ja najviac milujem momentku od Jeanne kde všetci vybehli von pred Palác Veselého Poznania,
a Lauzun sa zjavil zamotaný iba do postelného prosteradla ... :slzici:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 246 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina