Právě je 20 čer 2019, 18:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 386 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 13 lis 2014, 01:30 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Mimi, vydařené pokračování, moc se ti povedlo :wink: :P
Tentokrát to bylo takové klidné a příjemné čtení, asi to bude tím, že se ti tví mladí novomanželé začínají "sžívat" :P Nápad s básněmi a Angeličina intuice, že bude velmi vhodné s manželem na slavnostech "ladit", se ti opravdu vydařilo. Tak to jsem teda zvědavá, cos jim vybrala za krásné šaty :D

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 13 lis 2014, 19:29 
Královská rodina
Královská rodina

Fantino, jsem moc ráda, že se ti tohle pokračko líbilo. Teď ještě nechám hrdiny užít si trochu zábavy, je to takové klidnější období před trablemi, které jejich život ovlivní. Zatím dopřejeme panu skoro Dokonalému být trubadúrem usilujícím o dámu svého srdce. :trubadur:

PříspěvekNapsal: 01 pro 2014, 21:02 
Královská rodina
Královská rodina

Přidala jsem další pokračování. Je to trochu o šatech, veršování, ženských náladách a intrikách.

PříspěvekNapsal: 01 pro 2014, 21:40 
Markýzové
Markýzové

mimi píše:
Přidala jsem další pokračování. Je to trochu o šatech, veršování, ženských náladách a intrikách.

moc pekné, mimi. :applaus: moirra mala pravdu, že si zaťažená na šatičky. :lol:

PříspěvekNapsal: 01 pro 2014, 21:46 
Královská rodina
Královská rodina

Ado, díky za pochvalu.
Ty šaty si opravdu ráda užívám, mám ráda barokní módu. Pak ještě secesi a dobu 1. první republiky.
Teď ještě chvilku nechám hrdiny řešit příjemné věci než jim osud nastaví tu tvrdou tvář.

PříspěvekNapsal: 01 pro 2014, 22:32 
Markýzové
Markýzové

Dúfam, že to budú tie najpríjemnejšie veci :oops: :D :P

Mimi, super :applaus:

Naposledy upravil Katra dne 01 pro 2014, 23:05, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 01 pro 2014, 23:02 
Vévodové
Vévodové

Ty básně jsou nádherné.

PříspěvekNapsal: 01 pro 2014, 23:20 
Královská rodina
Královská rodina

Katro,jsem ráda, že se ti pokračko líbilo.
Já plánuji vývoj, jak už jsem předtím psala v diskusi odklonit od kánonu. Co zůstane stejné je povaha Angeliky, která bude bojovat a stát při Joffreyovi a osud k nim bude příznivější v tom, že je nerozdělí.
Trochu situací si už představuji, ale k budoucnosti se musím nějak propsat. :writer:

PříspěvekNapsal: 01 pro 2014, 23:24 
Markýzové
Markýzové

Ja som to myslela tak, že kým príde tá osudová rana tak sa budú venovať tým najpríjemnejším veciam :ach:

PříspěvekNapsal: 01 pro 2014, 23:25 
Královská rodina
Královská rodina

Terezo, vybrala jsem tyhle básně proto, že v nich muž říká své vyvolené, že miluje jen ji. A přišlo mi, že do situace ve fikci se to hodí.
Pro příští pokračování jsem sama složila pár slok. Je to moje prvotina, nikdy jsem nic takového nepsala. Snad ke mně bude pan Dokonalý s duší trubadúra shovívavý. :trubadur:

PříspěvekNapsal: 01 pro 2014, 23:34 
Královská rodina
Královská rodina

Katra píše:
Ja som to myslela tak, že kým príde tá osudová rana tak sa budú venovať tým najpríjemnejším veciam :ach:

Katro ono na to také dojde, ale prostě až později. Zatím ještě děj promýšlím a úplně to nemám pospojované. Ale jejich trápení dojde odměny a Joffreyova trpělivost přinese růže.

PříspěvekNapsal: 01 pro 2014, 23:42 
Markýzové
Markýzové

teraz som si to prečítala este raz a trochu mi nejde do hlavy jedna vec. este pred dva-troma kapitolami bola A. odmietavá a teraz sa už necha J. kludne bozkávať. nič v zlom, ale proste mi to pripada, akoby do toho A. vhupla rovnymi nohami. prednedavnom sa manzela zlakla v zrkadle a teraz sa s nim vasnivo bozkava. :?: :love:

PříspěvekNapsal: 02 pro 2014, 00:07 
Královská rodina
Královská rodina

Ado, už v předchozích dílech jsem psala, že Angeliku začal manžel přitahovat. Chtěla už se dotýkat jeho těla. To před zrcadlem bylo vyvolané strachem z jeho povahy, která je pro ni záhadná a zároveň ji přitahuje, ne vzhledu. Asi jsem měla popsat víc, co se jí odehrává v hlavě. Myslela jsem, že to nějak vyplývá z děje, když se začne zajímat o poezii, chce se obléknout do podobných barev. V předchozím díle jsem psala, že chápe ty slavnosti jako předstupeň naplnění jejich manželství. A líbali se už dříve, i když to byla hlavně iniciativa Joffreye. Proto ho překvapila ta reakce před zrcadlem. A teď na to má vliv také to, že se všechno točí kolem lásky. Protože je palác plný cizích lidí, tak nemají soukromí. Proto Joffrey plánuje odjet, kde budou sami a ona se už vlastně nebrání. V dalším díle jsem měla v plánu zase poodhalit její myšlenky. Nechci děj předem prozrazovat, budou ale nedorozumění.

PříspěvekNapsal: 02 pro 2014, 00:10 
Markýzové
Markýzové

mimi píše:
Ado, už v předchozích dílech jsem psala, že Angeliku začal manžel přitahovat. Chtěla už se dotýkat jeho těla. To před zrcadlem bylo vyvolané strachem z jeho povahy, která je pro ni záhadná a zároveň ji přitahuje, ne vzhledu. Asi jsem měla popsat víc, co se jí odehrává v hlavě. Myslela jsem, že to nějak vyplývá z děje, když se začne zajímat o poezii, chce se obléknout do podobných barev. V předchozím díle jsem psala, že chápe ty slavnosti jako předstupeň naplnění jejich manželství. A líbali se už dříve, i když to byla hlavně iniciativa Joffreye. Proto ho překvapila ta reakce před zrcadlem. A teď na to má vliv také to, že se všechno točí kolem lásky. Protože je palác plný cizích lidí, tak nemají soukromí. Proto Joffrey plánuje odjet, kde budou sami a ona se už vlastně nebrání. V dalším díle jsem měla v plánu zase poodhalit její myšlenky. Nechci děj předem prozrazovat, budou ale nedorozumění.

ok, mne tam chybali hlavne tie jej myslienkove pochody. tesim sa na dalsie diely, snad si sa neurazila.

PříspěvekNapsal: 02 pro 2014, 00:16 
Královská rodina
Královská rodina

Ado, neurazila, proč bych měla. Já už tohle píšu hodně dlouho mám přestávky, napadají mě jiná témata a občas se v tom i možná maličko ztratím. Ty předchozí díly si předtím čtu, ale všechno odchytat je někdy trochu těžké. Já ji vidím pořád trochu jako tu Amazonku, co přišla před oltář v kalhotách. Teď se změnila, ale to že Joffreye opravdu miluje si uvědomí právě až nastanou ty těžké chvíle a bude to moc dokázat. Zatím se nechává dobývat, už prostě jeho kouzlu podléhá.
P.S. Vášnivě líbat jen se chtěli, ale báli se vyrušení. :oops:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 386 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]