Právě je 14 lis 2018, 21:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 05 črc 2014, 20:37 
Site Admin
Site Admin

moirra píše:
No ked mi Joffrey vyviedol toto s tou spovedou, tak prve co som si pomyslela bolo ze to by mala byt fikcia na fikciu ktoru napises ty. :twisted: :twisted:

No já nevím. :shock: Raději bych si to přečetla od někoho jiného, tohle musejí být vyloženě pánské představy... a popravdě řečeno jsem si jedny takové nechala včera napsat jako vzor pro svou fikci 1655 a nešlo to. Bylo to sice detailní na 3 strany, ale těch explicitních výrazů... :oops: že jsem se smála celou dobu, co jsem to četla. :D

kazdopadne se tve fikce staly tolik dojemnymi a vtipnymi v jednom, ze uz zadne dalsi nepotrebujeme.

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 05 črc 2014, 21:09 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:

No já nevím. :shock: Raději bych si to přečetla od někoho jiného, tohle musejí být vyloženě pánské představy... a popravdě řečeno jsem si jedny takové nechala včera napsat jako vzor pro svou fikci 1655 a nešlo to. Bylo to sice detailní na 3 strany, ale těch explicitních výrazů... :oops: že jsem se smála celou dobu, co jsem to četla. :D

preco sa nam ti pani sem nezapoja pisanim vlastnej verzie skoly lasky ????? :shock: :evil:

PříspěvekNapsal: 05 črc 2014, 23:09 
Královská rodina
Královská rodina

dauphine píše:
Moirro, no právě, Joffrey je na arcibiskupa tak rozkošňoučkej, má opravdovou starost o jeho nervy a chce ho potěšit to je tak roztomilé a ďábelské zároveň - ďábel se úzkostlivě stará o světce :D haha, jsem zvědavá čím si to u něj zas zabije :twisted: A po rozhovoru s Joffreyem a ďáblem naráz by měl být arcibiskup ale už opravdu prohlášen za svatého nebo alespoň za mučedníka...

Dauphine, niektore tvoje komentare su sami osebe uz mini-fikciami
tak som sa nasmiala az ma rozbolelo brucho.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no jasne ved tak ako arcibiskup zastupuje boha na zemi joffrey celkom zrucne zastupuje rohateho :twisted:

PříspěvekNapsal: 05 črc 2014, 23:25 
Site Admin
Site Admin

Voilà, jedna malá minifikce ze zpovědi, kterou chtěl arcibiskup tolik slyšet a už toho bude navždycky litovat. A pokus o co nejvíce mužský pohled na věc. :twisted: :twisted:

Jak říkám, monsignore, neměl jsem čas od poslední zpovědi hřešit, takže se vám mohu vyzpovídat pouze ze svých fantazií, kterými jsem si tady zkracoval čas, zatímco se nesmím ani hýbat.
„Já i Pán vás posloucháme, synu,“ zatvářil se zbožně arcibiskup doufající, že se dozví nějaké novinky ze života své zbloudilé ovečky.

„Nuže tedy, v mé představě má moje žena na sobě tmavý šat nevinné chovanky z kláštera. Takový, jaké dobře znáte. Stojí tu přede mnou, dívá se na mne a pomalu sundává bílý naškrobený límec a pokládá ho na toaletní stolek. Její ruce teď sjíždějí těsně podél staženého živůtku až k sukním. Jednoduše je nadzdvihne až úplně nahoru a odhalí své krásné štíhlé nohy. Jednou rukou si přidržuje vyhrnuté šedé sukně a druhou dosáhne ke svým smyslným ústům. Olízne svůj jemný prstík, přejede nehtem po svých rtech a pomalu vloží ukazováček mezi ně. Začne si s prstem hrát a představuje si, že by místo něj mohla mít i něco většího a tvrdšího.“ Pokračoval klidně hrabě de Peyrac a sledoval, jak arcibiskup uhýbá očima a hledá nějaký pevný záchytný bod. Zdálo se, že ho našel v přenosném oltáři.

„Ta malá jeptiška teď rozepíná jednoduchý živůtek, kousek po kousku a uvolňuje bílé lemování rukávů. Její živůtek je natolik těsný, že ho ze svých dokonalých ňader stěží vyloupne. Teď se jich dotýká a hladí svá kulatá ňadra, až se její prsty dostanou k bradavce a stiskne ji. Jedna ruka se znovu vrátí ke rtům a olízne své prsty. Ty se teď postupně dostávají níž a níž, až pod vyhrnutou sukni. Při doteku na svém citlivém místě hlasitě vzdychne a dívá se na mne. Chtěl bych to vydržet, ale nemám tak silnou vůli. Sejme ze mě přikrývku a zavadí o mne svými ňadry.“ Ani přenosný oltář už očividně nepomáhal a arcibiskup začínal rudnout. Uvidíme, co vydržíš, pomyslel si hrabě de Peyrac.

„Skloní se, otevře ústa a jazykem naprázdno olízne penis, aniž by se jej dotkla. Zase poodstoupí, otočí se zády k posteli a její sukně sjedou na zem. Vystrčí svůj kulatý zadeček, abych viděl, co všechno bych mohl mít. Její prsty se vracejí do jejího klína a ona pokaždé vzdychne, když svým prostředníčkem a ukazováčkem zajede do svého těla. Podívá se na mne a olízne si rty. Její prsty pronikají hlouběji a hlouběji a ona jimi pomalu krouží a stále víc vzdychá, až si to udělá.“ Tohle je za ten výběr z nejlepších kázání, pomyslel si zase hrabě. Joffrey si byl jistý, že arcibiskup by nejraději teď hned utekl, ale jednou chtěl slyšet tuhle zpověď, tak nemohl odejít.

„Jen s klášterním čepcem na hlavě se blíží ke mně, ke své úplně bezbranné oběti, nehty přejede po hrudi a zaťatých břišních svalech. Špičkou jazyka olízne penis po celé délce a pak tentýž pohyb udělá špičkou svého prstu. Přejede po něm nahoru a pak zase dolů. Pak se její ústa vrátí a olizuje ho, zatímco si jednou rukou hraje ve svém vlhkém klíně a vzdychá. Její ruka pevně svírá penis a přejíždí po něm nahoru a dolů a špičkou jazyka se dotýká jeho konce. Usměje se, pootevře ústa, skloní se ještě víc, přitiskne na něj své horké rty a cítí jak v něm stále víc a víc škube.“ Z Fontenaka už kapal pot a rudá barva naznačovala možný infarkt. Nepřehnal jsem to už? Napadlo na okamžik hraběte de Peyrac. Jedna mrtvola arcibiskupa v mé ložnici by mi tak ještě chyběla. De Fontenac s oroseným čelem se však zase nadechnul a vypadalo to, že přežije, takže pan de Peyrac pokračoval.

„Svým jazykem setře malou kapku, které se udělala na špičce penisu a zase přitiskne své rty. Jede pomalu směrem dolů až ke kořeni a chvilku tam nehybně zůstane. Cítíte větší a větší škubání.“ Hrabě zákeřně přešel do druhé osoby, aniž by si toho Fontenac všiml. „Uvolní ho, přitiskne k jeho špičce jazyk a svým jemným prstíkem jezdí rychle nahoru a dolů po hřbetu, dokud se na ni nevystříká.“

Pane, jestli jednou napravím tohoto hříšníka…, obracel se monsignor de Fontenac ve svých myšlenkách k bohu. Automaticky naučeným pohybem zvedl oči k nebi, ale nástropní freska s krásnými nahými bohy a bohyněmi byla to poslední, co hledal. S úlekem uhnul pohledem. Můj Pane, musíš uznat, že tohle bylo největší utrpení, jakému jsem byl vystaven. Byl v tuto chvíli nadevše vděčný za volnou sutanu, která skrývala jeho mokré pohnutí z této zpovědi.

Arcibiskup teď zoufale kroutil hlavou a mával rukama.
„Ale monsignore, to je jen začátek mých hříšných myšlenek,“ protestoval nevinně stonající hrabě de Peyrac.
„To pro potřeby zpovědi naprosto stačí, synu,“ vykoktal arcibiskup, který si teď připadal jako pravý mučedník.
„Jste si jistý? Mám hodně představ o své ženě.“
„Naprosto jistý,“ odpověděl rychle arcibiskup, který teď měl plnou hlavu svých vlastních hříšných myšlenek a nebyl si jistý tím, jestli se ještě někdy dokáže podívat na paní de Peyrac, aniž by zrudnul jako rak.
Ve svém zoufalém rozpoložení si Fontenac ani nevšiml, že sám mistr v ovládání, jakým byl hrabě de Peyrac, má teď co dělat, aby se nerozesmál. Tak, teď jsou jen dvě možnosti, buď mě arcibiskup už nikdy v životě nevyzve ke zpovědi a budu mít pokoj a nebo si zvykne chodit poslouchat mé erotické povídky, pomyslel si pobaveně hrabě de Peyrac a lehce se rozkašlal, aby zakryl svůj smích.

PříspěvekNapsal: 05 črc 2014, 23:53 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Jeanne, už vím, kdo je tady ďábel :!: Ne, není to Joffrey, jsi to TY :!: :!:
Naprosto dokonalý :mrgreen: :mrgreen: Pro dnešek mi už opravdu docházejí slova, promiň, lepší hodnocení ze mě dnes nevymáčkneš :mrgreen: :mrgreen: Teď už jsou na řadě jen slzy smíchu :!:

PříspěvekNapsal: 06 črc 2014, 07:58 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
„Ale monsignore, to je jen začátek mých hříšných myšlenek,“ protestoval nevinně stonající hrabě de Peyrac.
„To pro potřeby zpovědi naprosto stačí, synu,“ vykoktal arcibiskup, který si teď připadal jako pravý mučedník.
„Jste si jistý? Mám hodně představ o své ženě.“

Tak, teď jsou jen dvě možnosti, buď mě arcibiskup už nikdy v životě nevyzve ke zpovědi a mám pokoj a nebo si zvykne chodit poslouchat mé erotické povídky, pomyslel si pobaveně hrabě de Peyrac a lehce se rozkašlal, aby zakryl svůj smích.
[/color]

Aaaaah!!!! Ha ha ha ha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jeanne, postarala si sa o vynikajuci zaciatok mojho dnesneho dna!!!! Diky! ♥

PříspěvekNapsal: 06 črc 2014, 08:06 
Site Admin
Site Admin

Dobrý dápad, taky už myslím, že si to ten svatý muž fakt zaslouží, po tom všem, co mu provádíme.

PS: Jsem ráda, že vás můj půlnoční náhled do duše pana dokonalého i arcibiskupa pobavil. Snad mě za tu "přízemnost" a strkání nosu do cizího oddělení fikcí, Dauphine už vážně neroztrhne. :roll: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: 06 črc 2014, 08:09 
Královská rodina
Královská rodina

Po dokladnej uvahe som dospela k nazoru ze nas roztomily, nevinny avsak tak trochu sialeny
Toulousky Arcibiskup baron Benoit de Fontenac si po tom co nam pripravil nespocet humornych chvil
zasluhuje vlastnu rubriku vo Fikciach. :mrgreen: :twisted: :twisted:

PříspěvekNapsal: 06 črc 2014, 08:25 
Site Admin
Site Admin

fantina píše:
Jeanne, už vím, kdo je tady ďábel :!: Ne, není to Joffrey, jsi to TY :!: :!: :!:

Oh, děkuji Fantino, taková poklona. :twisted: Kéž by to byla pravda! A to je to, co mě na tom nejvíc trápí, že nevím, co se doopravdy děje v představách pana dokonalého. Myslím, že to musí být mnohem, mnohem ďábelštější, dál za hranici všedních představ. :shock: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 06 črc 2014, 18:44 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

jeanne píše:
Myslím, že to musí být mnohem, mnohem ďábelštější, dál za hranici všedních představ. :shock: :mrgreen:
Myslíš :?: :?: Já myslím, že zas tak moc ne, většina mužů nemá fantazii žádnou a nechávají to na ženách, a pan dokonalý už ve tvých fikcích zhmotnil snad všechny "roztomilé a hravé" varianty v této oblasti. Erotické pomůcky má k dispozici a třeba s nimi ještě něco předvede, snad jedině chybí šlehačka a med :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 06 črc 2014, 18:48 
Markýzové
Markýzové

Lenže nezabúdajme, že Joffrey nie je ako iní muži :!:

PříspěvekNapsal: 08 črc 2014, 18:00 
Královská rodina
Královská rodina

Katro přesně! Joffrey byl opravdu jiný než všichni ostatní muži, proto je u něj reálné že básnil, hrál si na trubadúra atd. prostě všechny ty věci co normální chlapi nedělají. A to myslím, platí i pro jeho fantazie, jistě byly extraordinérní a vysoce sofistikované :)

Ovšem jinak jsem se u nové fikce od Jeanne výborně pobavila, Joffrey přece nemohl vyprávět arcibiskupovi něco příliš sofistikovaného, o to náš arcibiskup určitě nestojí, chtěl se dozvědět nějaké pořádné drby o své ďábelské zbloudilé ovečce, tak mu je Joffrey s tou jeho ďábelskou starostlivostí pěkně upravil do požadované podoby a uctivě naservíroval přímo pod nos! :twisted: :twisted:

PříspěvekNapsal: 08 črc 2014, 18:11 
Markýzové
Markýzové

No uz podla pani AG mal bohatu fantaziu a rad privadzal inych do pomykova. Som sa tak trochu si pokusala predstavit tie jeho fantazie a vobec nic sa k nemu akosi nehodi ... je to nieco uplne "nepredstavitelne" :D

Myslim, ze po tej Joffreyovej spovedi tak skoro nas milovany arcibiskup k Joffreyovcom nepachne :D

PříspěvekNapsal: 08 črc 2014, 18:30 
Královská rodina
Královská rodina

Katro, taky jsem se pokoušela vcítit se do jeho povahy a představit si o čem asi tak mohl fantazírovat, ale dopadlo to celkem bezvýsledně. Joffrey by určitě nikdy nenechal arcibiskupa nahlédnout do svého nitra :D ale chtěl ho přivést do úzkých a zároveň mu chtěl udělat radost, tak si upravil své fantazie do podoby přijatelné pro arcibiskupa :twisted: :twisted:

A po té co slyšel Joffreyovu zpověď, si arcibiskup doma určitě vypláchl si uši svěcenou vodou... :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: 08 črc 2014, 18:33 
Markýzové
Markýzové

Keby len vyplachol ... chudak ... teraz ho to bude prenasledovat dnom a nocou ... tak mi tak teraz napadlo kam asi chodi arcibiskup na spoved ?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina