Právě je 21 lis 2018, 17:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DISKUSE: Kráľovstvo Francúzke
PříspěvekNapsal: 18 srp 2014, 18:56 
Královská rodina
Královská rodina

....Kralovstvo Francuzke leto 1685....

Kedze uz vskutku pridlho cakam na pokracovanie od pani AG
trosku som zasa raz popustila uzdu mojej fantazii.... :roll:

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 18 srp 2014, 19:02 
Markýzové
Markýzové

Joffrey vo Versailles ??? A na polovacke ?????? Neverim vlastnym ociam !!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:

PříspěvekNapsal: 18 srp 2014, 20:05 
Královská rodina
Královská rodina

Katra píše:
Joffrey vo Versailles ??? A na polovacke ?????? Neverim vlastnym ociam !!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:

Kde si tam vycitala ze su vo Versailles Katra? :shock:

PříspěvekNapsal: 18 srp 2014, 20:17 
Markýzové
Markýzové

Aha ... no ... :oops: :oops: :oops: no asi budu dnes nejake explozie na slnku alebo co :roll:

Ale su na kralovskom dvore ? Alebo sa mi aj to "prisnilo" ?

Naposledy upravil Katra dne 18 srp 2014, 20:30, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 18 srp 2014, 20:29 
Královská rodina
Královská rodina

Moirro, to je zase další moc pěkná fikce. Já si stále více uvědomuji, jak si ty postavy žijí samy. Místo pana sebevědomého a Angeliky v kalhotách mě teď pořád napadá, jak by se vyvíjely ve filmy scény, kde by to bylo v té romantické verzi s jemnější hrdinkou, ale ne jak jsem začala původně. Spíše s trochou nádechu lehké erotiky, kde by Joffrey od začátku hrdinku hodně přitahoval a trochu se ho bála a měla by trochu erotické sny. Nejdříve jenom sny. :oops:
Možná bych to měla taky sepsat. Snad by mě to zase nakoplo i k nápadům pro verzi pana sebevědomého.

PříspěvekNapsal: 18 srp 2014, 20:56 
Markýzové
Markýzové

nadhera! prave vcera vecer som romyslala nad tym, ze by som skusila napisat poviedku o tom, ako sa Honorine dozvedela o svojom povode, jej reakciu a reakciu jej rodicov. Nuz, niekto ma predbehol Ale to nic, napísala si to krasne, Moirra. Tesim sa na pokracko.

PříspěvekNapsal: 18 srp 2014, 21:00 
Královská rodina
Královská rodina

Katra píše:

Ano prisli na navstevu..treba sa semtam aj ukazat pri dvore..aspon ma potom clovek pod kontrolou
ci nanho zasa niekto chysta daky komplot.... :roll: :twisted:
ale neboj inak ziju prevazne v Toulouse v ich ruzovom Palaci ;-)

PříspěvekNapsal: 18 srp 2014, 21:03 
Královská rodina
Královská rodina

Moirro, nádera, je to takové smutné a něžné zároveň až má člověk slzu na krajíčku. Jseš multitalent, jednou napíšeš vtipné libreto při kterém se všechny válíme smíchy, podruhé nás nutíš plakat a vzdychat. Aach.

PS. víš na koho se strašně těším v pokračování žejo?! :D :twisted: stejně jako se těším na Desgreze a Joffreye haha :twisted: a na svého Rochata ve Versailles haha to budou pecky :D

PříspěvekNapsal: 18 srp 2014, 21:04 
Markýzové
Markýzové

Stretnutie Joffrey - Desgrez musi byt !!!!!!!!!

PříspěvekNapsal: 18 srp 2014, 21:06 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Já se snad dneska uvzdychám! :oops: Moirro, to je tak hezký a tak procítěný! :P Takováhle citlivá témata mi vhánějí slzy do očí ... no vždyť víš, v sobotu se to bez nich neobešlo :roll:
Honorine je tak trochu moje "srdeční záležitost" a myslím, že ten její "problém" Joffrey vyřešil bravurně. Ostatně, jak by ne, vždyť on měl přece vždy dopředu promyšlené všechna řešení pro "varianty života", že? :lol: ... No, asi až na jednu, víme kterou :wink: :wink:
Prostě krásně vymyšlený a napsaný :P :P

PříspěvekNapsal: 18 srp 2014, 21:07 
Markýzové
Markýzové

moirra píše:
Katra píše:

Ano prisli na navstevu..treba sa semtam aj ukazat pri dvore..aspon ma potom clovek pod kontrolou
ci nanho zasa niekto chysta daky komplot.... :roll: :twisted:
ale neboj inak ziju prevazne v Toulouse v ich ruzovom Palaci ;-)

No esteze tak :D :!:

PříspěvekNapsal: 18 srp 2014, 21:19 
Královská rodina
Královská rodina

fantina píše:
Já se snad dneska uvzdychám! :oops: Moirro, to je tak hezký a tak procítěný! :P Takováhle citlivá témata mi vhánějí slzy do očí ... no vždyť víš, v sobotu se to bez nich neobešlo :roll:
Honorine je tak trochu moje "srdeční záležitost" a myslím, že ten její "problém" Joffrey bravůrně vyřešil.
Prostě krásně vymyšlený a napsaný :P :P

Naprosto souhlasím s Fantinou. Krásný, plný citů, prostě si to člověk úplně představí. Celé to rodinné ovzduší, naši dva hrdinové a děti. Mám teď to romantické období, tak si to užívám. :D

PříspěvekNapsal: 18 srp 2014, 22:21 
Site Admin
Site Admin

To, že je to super dojemné, jsme zjistily už při autorském čtení o víkendu. Tehdy jsem se o tom nějak víc nechtěla zamýšlet, protože mi to připadalo tak roztomilé. Nicméně, jestliže se na to podívám z pohledu Honoriny, tak mi uprostřed těch hezkých slov, která patří na úvod a na závěr takového rozhovoru, chybí informace, které potřebuje slyšet. Je hezké, že ji chápe, jako svou vlastní dceru, ale Honorina potřebuje vědět alespoň základní informace o svém biologickém otci, aby věděla, že se nemusí bát toho, že ho jednou někde potká, aniž by věděla, že to je on. Nebo že potká někoho z okolí, a oni budou vědět o ní a ona o nich ne. To je hodně nepříjemný pocit.

PříspěvekNapsal: 18 srp 2014, 22:29 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
To, že je to super dojemné, jsme zjistily už při autorském čtení o víkendu. Tehdy jsem se o tom nějak víc nechtěla zamýšlet, protože mi to připadalo tak roztomilé. Nicméně, jestliže se na to podívám z pohledu Honoriny, tak mi uprostřed těch hezkých slov, která patří na úvod a na závěr takového rozhovoru, chybí informace, které potřebuje slyšet. Je hezké, že ji chápe, jako svou vlastní dceru, ale Honorina potřebuje vědět alespoň základní informace o svém biologickém otci, aby věděla, že se nemusí bát toho, že ho jednou někde potká, aniž by věděla, že to je on. Nebo že potká někoho z jeho okolí, a oni budou vědět o ní a ona o nich ne. To je hodně nepříjemný pocit.

Kto je naozaj jej otec nevie nikto pretoze Angeliku neznasilnil v tu noc iba jeden chlap. Iba predpokladala kto to bol podla cervenych vlasov. Toto vlastne Joffrey jemne vyjadril, ze vlastne nema otca, alebo sa nazdavas ze su teraz jej pribuznymi rodiny vsetkych tych vojakov????
A ze sa jej teraz hromadne zacnu ozyvat? Samozrejme ze pan dokonaly sa s nou o tom este v klude chysta porozpravat. Som myslela ze to bolo jasne ked jej vravel ze ked sa vratia do Toulouse pojdu spolu na vylet iba on a ona.
Ale samozrejme kazdy si moze napisat svoju verziu, napriklad tu kde pridu navstivit Honorine ti tebou spominani pribuzni. Ved aj ada1987 nam moze napisat tu svoju. 8)

PS: vychadzala som z kanonu, kde pani AG v suvislosti z Honorine a Joffreyom spomenula prevtelovanie dusi. Cim dala najavo ze Joffrey mal pocit akoby to bola jeho dcera. A v mojej fikcii ju neklame, netvrdi ze je jeho biologicka dcera, inak by jej nespominal to prevtelovanie dusi. Iba jej dava navod ako umlcat zle jazyky.

A ak bol jej otcom podla Angelikinho predpokladu Montadour, naozaj sa nemusi obavat ze ho niekde stretne. Jeho hlavu uz totizto Angelike priniesli v 5 diely a v jeho krvi si umyla ruky. Ale to Honorine hovorit nebudeme? Alebo ano? :roll:

PříspěvekNapsal: 19 srp 2014, 07:15 
Site Admin
Site Admin

moirra píše:
A ak bol jej otcom podla Angelikinho predpokladu Montadour, naozaj sa nemusi obavat ze ho niekde stretne. Jeho hlavu uz totizto Angelike priniesli v 5 diely a v jeho krvi si umyla ruky. Ale to Honorine hovorit nebudeme? Alebo ano? :roll:

Je obrovská výhoda, že jejich předpokládaný "viník" je mrtvý, což zatím Honorine nemůže tušit - takže se pak právě nebude muset obávat žádného toho setkání. Ale dokud by neměla žádné informace, tak by si takové nepříjemné situace právě mohla úplně zbytečně představovat. A přitom v její situaci není čeho se bát. Zbudou jen pohledy informovaných zvědavců, na které by teď už po prvním rozhovoru měla být dobře připravená.
Myslím, že nemusí vědět detaily, a pan dokonalý jistě bude nejlépe vědět, co všechno říct na tom výletě v Toulouse. 8) Tyhle "soukromé" informace mezi rodiči a dětmi posilují pocit sounáležitosti a jakéhosi spiklenectví.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina