Právě je 20 čer 2019, 18:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 19 srp 2014, 09:35 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
Je obrovská výhoda, že jejich předpokládaný "viník" je mrtvý, což zatím Honorine nemůže tušit - takže se pak právě nebude muset obávat žádného toho setkání. Ale dokud by neměla žádné informace, tak by si takové nepříjemné situace právě mohla úplně zbytečně představovat. A přitom v její situaci není čeho se bát. Zbudou jen pohledy informovaných zvědavců, na které by teď už po prvním rozhovoru měla být dobře připravená.
Myslím, že nemusí vědět detaily, a pan dokonalý jistě bude nejlépe vědět, co všechno říct na tom výletě v Toulouse. 8) Tyhle "soukromé" informace mezi rodiči a dětmi posilují pocit sounáležitosti a jakéhosi spiklenectví.

Presne tak som to myslela. :wink: Kedze v mojom Kralovstve Francuzkom tomuto pribehu predchadza celkom zabavna polovacka a po nom Honorinin prvy ples ako slecna (ma 12 rokov) nebol cas na väcsie vysvetlovanie.
To ma Joffrey nachystane na ich spolocny vylet.

Ked sa na to tak pozriem, nikto z tych co vedeli o znasilneni vojakmi uz nezije. (Abbe Lesdiguieres, Barbe atd. ). Ved uz vtedy ked Angelika viedla svojich sedliakov do povstania si mysleli ze to dieta caka od neboheho La Moriniera. (z ktorym ak si dobre spominam Angelika nikdy nic nemala) To bude este treba doriesit, aby naozaj jedneho dna jeho rodina netvrdila ze Honorine je ich pribuzna. (ak s nich vobec niekto prezil)

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 19 srp 2014, 13:31 
Královská rodina
Královská rodina

ada1987 píše:
nadhera! prave vcera vecer som romyslala nad tym, ze by som skusila napisat poviedku o tom, ako sa Honorine dozvedela o svojom povode, jej reakciu a reakciu jej rodicov. Nuz, niekto ma predbehol Ale to nic, napísala si to krasne, Moirra. Tesim sa na pokracko.

Ada, ako si si vsimla, my nejedn raz napiseme viacere verzie toho isteho, takze tesime sa na tvoju verziu.
Fikcii o A&J nemoze byt v nasom literarnom kruzku nikdy dost. ;-)

PříspěvekNapsal: 19 srp 2014, 13:34 
Královská rodina
Královská rodina

mimi píše:
Moirro, to je zase další moc pěkná fikce. Já si stále více uvědomuji, jak si ty postavy žijí samy. Místo pana sebevědomého a Angeliky v kalhotách mě teď pořád napadá, jak by se vyvíjely ve filmy scény, kde by to bylo v té romantické verzi s jemnější hrdinkou, ale ne jak jsem začala původně. Spíše s trochou nádechu lehké erotiky, kde by Joffrey od začátku hrdinku hodně přitahoval a trochu se ho bála a měla by trochu erotické sny. Nejdříve jenom sny. :oops:
Možná bych to měla taky sepsat. Snad by mě to zase nakoplo i k nápadům pro verzi pana sebevědomého.

Presne tak, nieje problem pisat viacere verzie naraz, ale musis to mat potom v extra vlaknach z
jednoznacnymi nazvami. Inak sa v tom zamoces ty aj citatelia.
Ved aj ja mam viacere vlakna:
Angelika a jej laska, Kralovstvo francuzke, Cierny drak, Stastne a nestastne Toulouske casy.....

PříspěvekNapsal: 19 srp 2014, 13:35 
Královská rodina
Královská rodina

Katra píše:
Stretnutie Joffrey - Desgrez musi byt !!!!!!!!!

To si pis ze bude! A este k tomu ake! :roll: 8) :lol: :lol:

uz sme ho aj na zraze prebrali!

PříspěvekNapsal: 19 srp 2014, 13:37 
Královská rodina
Královská rodina

mimi píše:
fantina píše:
Já se snad dneska uvzdychám! :oops: Moirro, to je tak hezký a tak procítěný! :P Takováhle citlivá témata mi vhánějí slzy do očí ... no vždyť víš, v sobotu se to bez nich neobešlo :roll:
Honorine je tak trochu moje "srdeční záležitost" a myslím, že ten její "problém" Joffrey bravůrně vyřešil.
Prostě krásně vymyšlený a napsaný :P :P

Naprosto souhlasím s Fantinou. Krásný, plný citů, prostě si to člověk úplně představí. Celé to rodinné ovzduší, naši dva hrdinové a děti. Mám teď to romantické období, tak si to užívám. :D

Dakujem vam Mimi a Fantina :oops: :oops: :P ,
Ten rozhovor este samozrejme dokoncia v Toulouse ked pojdu spolu na ten
slubeny vylet ;-)

PříspěvekNapsal: 19 srp 2014, 13:50 
Královská rodina
Královská rodina

dauphine píše:
Moirro, nádera, je to takové smutné a něžné zároveň až má člověk slzu na krajíčku. Jseš multitalent, jednou napíšeš vtipné libreto při kterém se všechny válíme smíchy, podruhé nás nutíš plakat a vzdychat. Aach.

PS. víš na koho se strašně těším v pokračování žejo?! :D :twisted: stejně jako se těším na Desgreze a Joffreye haha :twisted: a na svého Rochata ve Versailles haha to budou pecky :D

Dakujem Dauphine ♥... :oops: :oops: :P

nieje to aj v skutocnom zivote presne tak? raz sa smejeme az nam tecu slzy
a inokedy zasa trapime a placeme ? :roll:

No ja sa strasne tesim na Rochata a jeho blaznive fantazmagoricke teorie, zelala by som si zazit ako to najskor roztrubuje vsade po stredomori a potom ako sa dotrepe ako "vynikajuco informovany" rozpravac a mluvka do Versailles.... ha ha :lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: 19 srp 2014, 16:45 
Markýzové
Markýzové

moirra píše:
Katra píše:
Stretnutie Joffrey - Desgrez musi byt !!!!!!!!!

To si pis ze bude! A este k tomu ake! :roll: 8) :lol: :lol:

uz sme ho aj na zraze prebrali!

Oslavujem :D /chybaju nam tu smajliky/

PříspěvekNapsal: 19 srp 2014, 19:25 
Královská rodina
Královská rodina

moirra píše:
mimi píše:
Moirro, to je zase další moc pěkná fikce. Já si stále více uvědomuji, jak si ty postavy žijí samy. Místo pana sebevědomého a Angeliky v kalhotách mě teď pořád napadá, jak by se vyvíjely ve filmy scény, kde by to bylo v té romantické verzi s jemnější hrdinkou, ale ne jak jsem začala původně. Spíše s trochou nádechu lehké erotiky, kde by Joffrey od začátku hrdinku hodně přitahoval a trochu se ho bála a měla by trochu erotické sny. Nejdříve jenom sny. :oops:
Možná bych to měla taky sepsat. Snad by mě to zase nakoplo i k nápadům pro verzi pana sebevědomého.

Presne tak, nieje problem pisat viacere verzie naraz, ale musis to mat potom v extra vlaknach z
jednoznacnymi nazvami. Inak sa v tom zamoces ty aj citatelia.
Ved aj ja mam viacere vlakna:
Angelika a jej laska, Kralovstvo francuzke, Cierny drak, Stastne a nestastne Toulouske casy.....

Moirro, to mám samozřejmě v plánu. Nechci už vše motat dohromady. Vymyslím časem název a založím nové vlákno.

PříspěvekNapsal: 19 srp 2014, 19:29 
Vévodové
Vévodové

jáj, moirra, znova som si to vychutnala, krásne, jemné a citlivé, v sobotu si ma týmto príbehom k niečomu inšpirovala :wink: , mala som to v hlave celú cestu domov, tak som zase po nociach tvorila a ..... som zvedavá, či uhádnete :?: :roll:

PříspěvekNapsal: 19 srp 2014, 21:17 
Královská rodina
Královská rodina

errnie píše:
jáj, moirra, znova som si to vychutnala, krásne, jemné a citlivé, v sobotu si ma týmto príbehom k niečomu inšpirovala :wink: , mala som to v hlave celú cestu domov, tak som zase po nociach tvorila a ..... som zvedavá, či uhádnete :?: :roll:

Dakujem Errnie ♥ :oops:
neviem ci si nakodou zo suplika nevytiahla tvoje fikcie..ake to nieje to tak sa ani neodvazujem
dufat ze si nakreslila Honorine ako mladu slecnu :roll:

PS: Ale toho Joffreya som si mala naskenovat :(

PříspěvekNapsal: 05 zář 2014, 13:09 
Královská rodina
Královská rodina

ada1987 píše:
ahoj, smiem vediet, kedy planujes pokracko? viem, ze toho mas urcite vela, ale ja sa uz nemozem dockat. :D

uz coskoro..teraz som sa venovala resersiam a inym veciam pretoze som si chcela splnit moj sen:
presne lokalizovat Gouldsboro a Wappasu ......

Ale nezabudaj ze len co sa vratis na Slovensko, budes mat co citat: Vsetky diely Angeliky ktore si doposial
neprecitala...a tie co si citala si zopakovat..jednym slovom caka ta okolo 6000 slovom:sesttisic stran!!!! :mrgreen: :twisted:
A potom mozes napisat pani Golonovej tvoju obligatnu otazku: Kedy bude pokracko :?: :lol: :twisted: :twisted:

v tomto oddeleni Fora je to jednoducho povinne citanie....
keby sme nepoznali nas "kanon" ,teda tych strnast knih, nikdy by sme nepoznali nasich hrdinov a nemohli zodpovedne pisat fikcie.... ;-)

PříspěvekNapsal: 05 zář 2014, 15:12 
Markýzové
Markýzové

moirra- to čítanie bude problém! ja idem na slovensko 7.10. a 12.10.-27.10. budem na vylete v Cíne. Naspät pridem 4.11. kedze naposledy som bola na Slovensku 22.5., potrebujem si vybavit urcite veci. Zrejme to nestihnem a do nemecka si knihy brat nebudem aj tak chodim nalozena ako kon.
dufam, ze sa na mna pre tu otazku nehnevas. osobne si myslim, ze vacsina ff na tomto je lepsia ako povodne knihy. (snad mi pani Golonova prepaci)

PříspěvekNapsal: 05 zář 2014, 15:33 
Moderator
Moderator

ada1987 píše:
osobne si myslim, ze vacsina ff na tomto je lepsia ako povodne knihy. (snad mi pani Golonova prepaci)

To nám Ado neskutečně lichotíš :lol: :lol: Na druhou stranu mě napadá kacířská myšlenka, zda to můžeš posoudit, když neznáš celý kánon. Všechny pasáže sice nejsou stejně čtivé a zábavné, ale celek je neskutečně propojený, hluboký a promyšlený. A o něco podobného se snažíme i ve fikcích - a pokud bys měla nastudovanou předlohu, věř tomu, že by si pak i fikce mnohem víc užila, narážíme tam na situace, které pak přetváříme, stejně tak občas někdo použije stejnou pasáž nebo větu z předlohy... zkrátka bez kánonu to podle mě nemá tu šťávu, co nás na tom nejvíc baví.

PříspěvekNapsal: 05 zář 2014, 16:50 
Královská rodina
Královská rodina

ada1987 píše:
moirra- to čítanie bude problém! ja idem na slovensko 7.10. a 12.10.-27.10. budem na vylete v Cíne. Naspät pridem 4.11. kedze naposledy som bola na Slovensku 22.5., potrebujem si vybavit urcite veci. Zrejme to nestihnem a do nemecka si knihy brat nebudem aj tak chodim nalozena ako kon.
dufam, ze sa na mna pre tu otazku nehnevas. osobne si myslim, ze vacsina ff na tomto je lepsia ako povodne knihy. (snad mi pani Golonova prepaci)

Mila Ada! Ziadne vyhovorky! :mrgreen: :twisted:
Kedze som posudila akym tempom citas nase fikcie, stiahnes si pekne Pdf alebo E-Pub a budes
Kanon citat vsade, na ceste z Nemecka a do Nemecka, do Ciny z Ciny a V Cine,
vo vlaku, v lietadle aj vo vani..proste a jednoducho vsade....
Pri tvojom tempe je 6000 stran malina, ved si vravela ze si moje a jeannine fikcie, ktore maju
okolo 700 kniznych stran precitala za dva dni.

Neviem ci si si vsimla, ale na strankach Angelique, ve svete krale Slunce su testy, kde si
potom mozes otestovat svoje znalosti. mas tam test z kazdej knihy osobitne.
Prosim tuto:
http://angelique.international/zabava_kviz.php

Ak z testov prepadnes, znamena ze si z citaneho nic nepamätas
a musis zacat citat odznova a pomalsie. :wink: :twisted:

PříspěvekNapsal: 05 zář 2014, 22:45 
Markýzové
Markýzové

moirra-to by som musela najskôr vediet, co je to Pdf a E-pub. (ak su to tie elek. knihy, tak to nemam tu citacku a ani neviem, kde by som ju mohla zohnat) tiez ide aj o to, že nie vsetky diely angeliky ma bavili. napr. prva cast ma zo zaciatku vobec nechytila, keby som nevidela film, tak to prestanem citat po piatej strane. (tak to u knih robievam, ak ma kniha nechyti od zaciatku, prestan ju citat). bavit ma zacala, po prichode angeliky do toulouse. druhú knihu a tretiu som tiez citala skor z "donutenia". az ked sa na scene objavil rescator, zacalo to mat "stavu". a a. v amerike bola tiez fajn.
niektore testy som si robila, ale pletie sa mi film s knihou, co uz. mozno to bude lepsie, ked si knihy precitam znova.
ako vravim, mam svoje oblubene knihy -jednotka a sedmicka a kihy, ktore som precitala raz a stacilo mi. ale niektore ff (ako napr. tvoje touluske casy alebo francuszke kralovstvo) si citam kazdy den.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]