Právě je 20 čer 2019, 17:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 10 říj 2014, 19:39 
Site Admin
Site Admin

errnie píše:
ja tipujem, že do tej skladačky ešte patrí ten ukradnutý bozk keď jej v preoblečení ako trubadúr spieval..... :roll: :?:

Ale to bylo až později, Tereza musí mít v plánu osvětlit nám ještě něco jiného, jen netuším co... :roll:

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 10 říj 2014, 20:29 
Vévodové
Vévodové

Nápověda - jste vedle. Ten poslední díl puzzle se týká jen a jen toho jediného večera. Ten můj příběh totiž hned ráno po svatbě končí. Ale mám pocit, že ten dílek skládačky patří do té "rozšířené verze" A., markýzy andělů. A poslední malá nápověda - už se v té mé fikci objevil/a.
Tak pokud vás nezajímá fotbal,který právě začíná, tak pátrejte.

PříspěvekNapsal: 10 říj 2014, 21:46 
Královská rodina
Královská rodina

zeby zahada tej jednej ruze ktoru Angelika objavila rano vo vaze pri posteli
a cudovala sa ci tam uz bola aj vecer??? :roll: :roll:

PříspěvekNapsal: 10 říj 2014, 22:21 
Vévodové
Vévodové

Trefa.
Ještě aby se trefili ti naši proti Turkům. Držte palce.
Dobrou noc

PříspěvekNapsal: 11 říj 2014, 19:38 
Site Admin
Site Admin

Koukám, že tu navazuje opět nečekaně hluboké a přitom zábavé vyprávění o tom, co se děje v hlavě pana dokonalého. Myslím, že úřady pro utrpení a duši pana dokonalého či jak se všechny jmenují, mají znatelnou posilu. A jejich předsedkyně, aby se začaly bát o své posty. :D

Většinou nacházel jen dvě řešení. Buď vzlykající dámu utěšoval a skončil s ní v posteli. Nebo se ji snažil uklidnit, protože s ní v posteli už být nechtěl. :twisted: :twisted:

Hezký zpětný náhled do toho, co se dělo během svatebního dne, Bernardova poznámka...
Opravdu zdařilé vyplňování všech zbylých prázdných míst. ;)

PříspěvekNapsal: 11 říj 2014, 20:36 
Markýzové
Markýzové

nadhera! chudák joffrey! takto sa trapiť! nuž čo, aspon ochutnal vlastnú medicínu, ked konečne zacal ziarlit na Angie a ostatných muzov, ktorí s nou tancovali.

PříspěvekNapsal: 11 říj 2014, 20:48 
Vévodové
Vévodové

Díky, jestli se pokračování líbilo. A k tomu jeho trápení - ještě jsem s ním neskončila. Mám něco v rukávu.

PříspěvekNapsal: 11 říj 2014, 21:56 
Vévodové
Vévodové

tereza, nádherné
smutné a krásne zároveň, jedna hlboká sonda do duše veľkého toulouského grófa
presne toto mi chýbalo do románu, jeho chlapské pocity, keď sa trápi a ako vlastne prišiel nato, že ju ľúbi, a ako ho to veľmi zasiahlo
(veď v románe pani AG sme čakali až do 6.dielu kým napísala o jeho pocitoch! :( )
tvoj príbeh je úžasný,

Tereza píše:
Přes všechny momenty, kdy vnímal, jak je vyděšená, musel uznat, že se držela statečně. Muselo být těžké kráčet za ním sama chrámovou lodí před stovkami lidí. Ženy se na ni dívaly s neskrývanou žárlivostí. Muži ji očima svlékali ze šatů. Ze všech sil se snažila být milá při představování nekonečného zástupu svatebních hostů, přestože on, který ji děsil, stál hned vedle ní. Celý ten čas bez rodiny, bez přátel. Bila se za svou důstojnost jako lvice, když mu přes všechen strach dokázala čelit a vmetla mu do tváře to jediné slovo: „Nikdy!“. Udržela hrdost až do chvíle, kdy byla sama a beze svědků – a rozplakala se.

týmito vetami si presne vystihla jej povahu, hrdú ženu akou bola po celý život

PS : ešteže sú kamaráti , čo majú radi víno a dobré jedlo :mrgreen: :wink:

PříspěvekNapsal: 11 říj 2014, 22:33 
Královská rodina
Královská rodina

Tereza, vynikajuca sonda do trpiacej duse pana dokonaleho....aach!

ano, ano veru sa vo svojich matematickych vypoctoch poriadne prekalkuloval! :mrgreen: :twisted: :twisted:

Naplánoval celou svatbu do posledních detailů. Šaty, šperky, prstýnky, koně, seznam hostů, zasedací pořádek, pokrmy, hudba, svatební noc v letohrádku. Se vším počítal. Při sestavování dokonalé svatební rovnice ovšem zapomněl na nejdůležitější proměnnou - na Angeliku.

PS: Errnie, v Integrale vydani v Toulouskej svadbe su dve male casti kde Joffrey prezradza Angelike o jeho pocitoch, aj to ze sa do nej na prvy pohlad zamiloval ;-)

Na strane 225-226 aaaach! :oops: :oops:

PříspěvekNapsal: 11 říj 2014, 22:51 
Vévodové
Vévodové

moirra píše:
PS: Errnie, v Integrale vydani v Toulouskej svadbe su dve male casti kde Joffrey prezradza Angelike o jeho pocitoch, aj to ze sa do nej na prvy pohlad zamiloval ;-)

Na strane 225-226 aaaach! :oops: :oops:

dve malé časti - :( hah...
ja viem, ale pre mňa to bolo zúfalo mááááálo :mrgreen: :P ... na lodi toho spomína viac, aj na svoj minulý život a city k Angelike...

PříspěvekNapsal: 11 říj 2014, 22:56 
Vévodové
Vévodové

Díky. Ještě že bude brzy svítat, jinak bych p.D. umučila a to by mi některé úřady na tomto fóru neodpustily.

PříspěvekNapsal: 12 říj 2014, 18:08 
Královská rodina
Královská rodina

Aach Terezo, nádhera! Moc pěkná sonda do duše pana dokonalého - novomanžela, to je tak nezvyklé, hrabat se v hlavě mladému Joffreovi... :twisted: moc se mi to líbí až se začínám obávat o svou milovanou pozici vrchní trapitelky pana dokonalého... :roll: a doufám, že budeš psát i nadále a neukončíš to až skončí svatební noc ;)

PříspěvekNapsal: 12 říj 2014, 22:59 
Vévodové
Vévodové

Promiň, ale tento příběh opravdu končí se svítáním,je to fikce jedné jediné noci. Nechci prodlužovat to, co se prodlužovat nedá. Tak to cítím. Pokračování mé fikce již napsala paní A.G. v Toulouské svatbě kapitola 3. Prostě jen vyplním tu malou mezeru a objasním malou záhadu.
A hodlám tomu muži s lehkou nadsázkou transplantovat srdce. Bude to stačit na tvrdý předvolební boj mezi námi o post vrchní trapitelky pana D.?

PříspěvekNapsal: 12 říj 2014, 23:38 
Královská rodina
Královská rodina

Hmm, volby nepřichází v úvahu, nečetla jsi, že jsem reinkarnace Mulaje Ismaila (teda podle Moirry, protože umím dobře vázat turbany :mrgreen: :mrgreen: )? :D Takže si jednoduše všechny posty, které se mi líbí uzurpuju a neptám se jestli se někdo proti nebo ne, ba dokonce ani se o ně nedělím :twisted: :twisted: hihi.

Terezo, samozřejmě že ránem tvá fikce končí, myslela jsem, jestli si necheš založit další vlákno s fikcemi ;) a nepiš hned že ne, třeba se ti to zalíbí :) Každopádně budeme rády i pokud se omezíš jen na sdílení tvých názorů v komentářích ;).

PříspěvekNapsal: 13 říj 2014, 09:21 
Site Admin
Site Admin

dauphine píše:
Terezo, samozřejmě že ránem tvá fikce končí, myslela jsem, jestli si nechceš založit další vlákno s fikcemi ;) a nepiš hned že ne, třeba se ti to zalíbí :) Každopádně budeme rády i pokud se omezíš jen na sdílení tvých názorů v komentářích ;).

Terezo, kdybys měla pocit, že tě žádné další téma nenapadá, tak se spolehni na Dauphine, která ti bez ptaní hodí nějakou zajímavou problémovou stránku z knížky a je to hned tady... v hlavě se ti začnou propojovat šílené nápady a máš potřebu to sepsat. :twisted:

PS: Ty úřady ve výzkumu pana dokonalého si musíš podle zdejšího modelu nekompromisně ustanovit sama, jinak dostaneš asi jako já přidělené ty, co se do nich ostatním nechce... :twisted: Ale stejně se je ve fikcích snažím maximálně zodpovědně analyzovat a rozvíjet. :D :D :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]