Právě je 15 pro 2018, 08:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DISKUSIA: Mademoiselle de Peyrac
PříspěvekNapsal: 06 pro 2014, 05:00 
Markýzové
Markýzové

Pridávam dalsiu poviedku. Snad sa bude páčiť. Pekné čítanie.

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku: Re: Diskusia: Mademoiselle de Peyrac
PříspěvekNapsal: 06 pro 2014, 21:34 
Královská rodina
Královská rodina

Mne osobne sa paci. :ach: Rozkosna kratka fikcia na zasnivanie. Aaach! Samozrejme ze Honorine bude
hladat muza ktory by sa aspon trosku vyrovnal jej zboznovanemu ockovi.

Skoda ze uz je von z toho rozkosneho nevinneho veku, okolo 4-5 rokov, v ktorom by zrejme, ako ju pozname, mamicke bez okolkov oznamila ze ona, Angelika, uz mala ocka dost dlho, a ked trosku povyrastie, tak si ho vezme za muza ona. :lol: :twisted:

PS. Ja som mala k Honorine podobny vztah ako Angelika. Ked sa v kanone objavila, povazovala som ju za ostaru a za prekazku, najradsej by som bola byvala, podobne ako Angelika, keby vobec neexistovala, ale medzi casom si ma celkom omotala okolo prstu, a je z nej moj milacik. :ach: Co to dieta vytrpelo, a stejne si zachovalo svoju zivotaschopnost a hrdost, je hodne obdivu..a...a lasky ♥

PříspěvekNapsal: 06 pro 2014, 21:53 
Královská rodina
Královská rodina

Ado, povídka se mi moc líbila. Honorinu mám moc ráda od začátku a vývoj vztahu mezi ní a Angelikou byl opravdu dramatický a zajímavý. Ovlivnilo to samozřejmě to, co předcházela jejímu narození. Také to, že se její matkou stala až ve zralém věku a předtím měla vždycky syny. :ok:

PříspěvekNapsal: 07 pro 2014, 10:00 
Site Admin
Site Admin

Bude pokračko? ;)
Věřím, že v tom je promyšlená koncepce nějakého směřování a závěru, protože mě tento úvodní vstup vzhledem k věku a letopočtu mate. Chtělo by to do budoucna zabrousit buď do vlastních vzpomínek na období staršího školního věku nebo pro ty, komu se nechce vzpomínat, tak aspoň do základů vývojové psychologie, protože v tomto období už rodiče a vychovatelé přestávají být těmi nenahraditelnými hrdiny a jedinec se chce podobat svým vrstevníkům, od rodičů se naopak chce odlišovat, přibývají konflikty, které jsou nutné pro utvoření autonomní osobnosti... A nepochybujeme, že pěkně nekonvenční osobností jednou Honorina bude. Plus víme, jak těžké to mají děti takovýchto populárních rodičů, se kterými je každý srovnává. Musejí ve snaze o nalezení vlastní cesty mnohokrát zakopnout a buď se jim to podaří a uspějí v něčem vlastním a nakonec najdou i porozumění s rodiči nebo naopak končí špatně, protože se nesmíří s tím, že jsou pořád jen v jejich stínu.

PříspěvekNapsal: 07 pro 2014, 12:03 
Markýzové
Markýzové

jeanne píše:
Bude pokračko? ;)
Věřím, že v tom je promyšlená koncepce nějakého směřování a závěru, protože mě tento úvodní vstup vzhledem k věku a letopočtu mate. Chtělo by to do budoucna zabrousit buď do vlastních vzpomínek na období staršího školního věku nebo pro ty, komu se nechce vzpomínat, tak aspoň do základů vývojové psychologie, protože v tomto období už rodiče a vychovatelé přestávají být těmi nenahraditelnými hrdiny a jedinec se chce podobat svým vrstevníkům, od rodičů se naopak chce odlišovat, přibývají konflikty, které jsou nutné pro utvoření autonomní osobnosti... A nepochybujeme, že pěkně nekonvenční osobností jednou Honorina bude. Plus víme, jak těžké to mají děti takovýchto populárních rodičů, se kterými je každý srovnává. Musejí ve snaze o nalezení vlastní cesty mnohokrát zakopnout a buď se jim to podaří a uspějí v něčem vlastním a nakonec najdou i porozumění s rodiči nebo naopak končí špatně, protože se nesmíří s tím, že jsou pořád jen v jejich stínu.

neboj, jeanne, pokracko rozhodne bude. bude to hlavne o vztahu H. a J. preto som zvolila ten nazov.

PříspěvekNapsal: 07 pro 2014, 15:58 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Ado, pěkně načrtnutá povídka ;) :P Těším, co se bude s Honorinou dít dál a jak se projeví její velký temperament ve Francii... :agree: :D

Předmět příspěvku: Re: DISKUSIA: Mademoiselle de Peyrac
PříspěvekNapsal: 05 led 2018, 19:11 
Markýzové
Markýzové

po 3 rokoch tu máme pokráčko. prosím, nebite ma, mam meniny. Budte ku mne dobré. :cry:

PříspěvekNapsal: 05 led 2018, 19:42 
Královská rodina
Královská rodina

Ahoj Ado, prajem pekné meniny a jsem ráda, že sis k nám po letech opět našla cestu. Pokračko jsem si samozřejmě užila a stále doufám, že nám dopíšeš naší milovanou Katarínu. :ach:

PříspěvekNapsal: 05 led 2018, 19:45 
Markýzové
Markýzové

dauphine píše:
Ahoj Ado, prajem pekné meniny a jsem ráda, že sis k nám po letech opět našla cestu. Pokračko jsem si samozřejmě užila a stále doufám, že nám dopíšeš naší milovanou Katarínu. :ach:

dakujem, ale ohladom Kataríny ta asi sklamem. Uz býva u Mimi-ma tam trvale bydlisko. Uz sa jej nechcelo stale na mna vycakavat, kym sa mi uraci vratit z Nemecka.

PříspěvekNapsal: 05 led 2018, 19:57 
Královská rodina
Královská rodina

Ado, zdravím. Také přeji pěkné jmeniny.
Pokračko se mi líbilo a doufám, že brzy bude další. :agree:

Připojuji se k prosbě na dopsání osudů Kataríny. :prayer: :writer:

PříspěvekNapsal: 05 led 2018, 20:08 
Markýzové
Markýzové

mimi píše:
Ado, zdravím. Také přeji pěkné jmeniny.
Pokračko se mi líbilo a doufám, že brzy bude další. :agree:

Připojuji se k prosbě na dopsání osudů Kataríny. :prayer: :writer:

ale Mimi, Katarína je predsa u teba! :find: :find: Poprechadzaj sa po dome, urcite ju tam niekde najdes. Na vychadzku uz nesla, je neskoro, a laboratorium zrejme nemas. Urcite bude niekde "zasita" s knihou.

PříspěvekNapsal: 05 led 2018, 20:52 
Vévodové
Vévodové

Předně se přidávám ke gratulantům. Vše nej!!! :P
Jsem moc ráda, že jsi se ozvala . Musela jsem si fikci celou (teda ten kousek) připomenout. Ti dva si koledují o průšvih, kdo ví, s čím dcera ještě vyrukuje.

A toto je otázka do pranice :
Dokonca ani pirát Rescator sa Vám nemôže rovnať."
Joffrey iba mávol rukou.
"Ani mi toho chvastúňa nespomínajte. Ešte si začnem myslieť, že ste ho mala radšej než mňa."

Já bych ji v tvé fikci Angelice docela vážně položila - ať se předvede, kdy ji to k němu nejvíc táhlo!

P.S. I já mám směrem k Tobě přání. Nelobuji za Katarínu, ta je teď opravdu v dobrých rukou, ale za jinou Tvou rozepsanou fikci - "Povinnosti manželky." :applaus: Moc se mi líbila.

PříspěvekNapsal: 06 led 2018, 09:38 
Královská rodina
Královská rodina

Terezo, těší mě tvé hodnocení, že Katarína je teď v dobrých rukou. :D
Připojuji se k tvému přání moci si přečíst další vyprávění fikce Povinnosti manželky.
Ado, skončilo to zrovna v tom nejnapínavějším. :prayer:

PříspěvekNapsal: 06 led 2018, 10:23 
Královská rodina
Královská rodina

Sice mi některé Honorininy projevy zavánějí Elektřiným komplexem, jinak je to ale výborný nápad a doufám, že ho Ado rozvedeš a budeme se moci těšit na pokračování. Osobně bych si ráda přečetla Honorinina dobrodružství na lodi i cestě kolem světa, a samozřejmě setkání s jejím panem dokonalým :) .

PříspěvekNapsal: 06 led 2018, 11:35 
Markýzové
Markýzové

penelopa-to neviem! moja hlava si robi, čo chce :?: . Momentalne by sa mala Honorina platonicky zalubit do tajomneho muza, :love: takze je mozne, ze na samotnu plavbu-na Ang. velku radost-mozno ani nepride. :idea: uvidim, co muza prinesie. :writer:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina