Právě je 23 zář 2019, 16:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 283 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Mimi - Katarína fikce
PříspěvekNapsal: 25 lis 2018, 16:38 
Rytíři
Rytíři

Hezký den, přeji. Ještě to tu moc neumí, ale moc ráda bych si přečetla vaše fikce. Je to možné? A pokud ano, tak jak je najít? Děkuji

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 25 lis 2018, 18:04 
Královská rodina
Královská rodina

Sofinava1 píše:
Hezký den, přeji. Ještě to tu moc neumí, ale moc ráda bych si přečetla vaše fikce. Je to možné? A pokud ano, tak jak je najít? Děkuji

pozri sa do súkromných správ

PříspěvekNapsal: 20 pro 2018, 20:23 
Královská rodina
Královská rodina

Penelopa píše:

"Díky Mimi víme, že minimálně Pierre by byl schopen lézt dámě do okna, obzvlášť, když ho tato už tak dlouho nechává čekat . Možná by to nebylo špatné, přepadnout ji uprostřed noci, rozespalou a nepřipravenou, a ukázat jí trochu té tělesnosti."

Takže noční návštěva u :katarina:

No, nikdy neříkej nikdy. :love:

PříspěvekNapsal: 23 pro 2018, 22:28 
Královská rodina
Královská rodina

mimi píše:
Penelopa píše:

"Díky Mimi víme, že minimálně Pierre by byl schopen lézt dámě do okna, obzvlášť, když ho tato už tak dlouho nechává čekat . Možná by to nebylo špatné, přepadnout ji uprostřed noci, rozespalou a nepřipravenou, a ukázat jí trochu té tělesnosti."

Takže noční návštěva u :katarina:

No, nikdy neříkej nikdy. :love:

Přání se ve vánočním čase občas vyplní. Přidávám vyprávění o noční návštěvě u Kataríny. Je trochu ovlivněno filmem Angelika a král. Katarína ovšem není Angelika, ale doufám, že i tak budete s vyprávěním spokojeny.

Přeji všem krásné svátky.

https://www.youtube.com/watch?v=EJlY1M65Xao
Myslím, že tahle melodie se docela hodí.

PříspěvekNapsal: 23 pro 2018, 23:02 
Markýzové
Markýzové

mimi-krasne pokracko, som spokojna. :ach: aspon ty doprajes Katarine trosku stastia, ked ja nie. :mrgreen:
z Viedne je to na Slovensko a do CR blizsie, ako z Ruska, takze prosim o trpezlivost. :sailor: "mojej" Katarine to trochu dlhsie bude trvat, kym pricestuje. :writer: :katarina:

PříspěvekNapsal: 24 pro 2018, 12:55 
Moderator
Moderator

Opět jsem v trestuhodném skluzu ve čtení fikcí. Přečetla jsem aspoň poslední kapitolu. I já jsem spokojená. Ke Kataríně to muselo být vysoko, že se Pierre cestou tak unavil. To je trochu škoda :oops: Ale zase se nikam nepropadl a odešel celý. Pokud Katarína přijme jeho nabídku, možná se dočkáme i manželského štěstí! :love:

PříspěvekNapsal: 24 pro 2018, 13:15 
Královská rodina
Královská rodina

Četla jsem i včera a děkuji za milý předvánoční dárek. I když se Pierre musel "na kuráž" posilnit, líbí se mi, že v podobě nočního vloupání dal průchod svým potlačovaným citům a vášni. Jen by mne zajímalo, co by dělal, kdyby se Katarína neprobudila. Vlezl by si k ní pod peřinu a probudil ji jako Růženku? ;) A byla by rozespalá Katarína přistupnější??? ;)

"Zval jsem Vás na dnešní noc k sobě, ale Vy jste odmítla. Když nejde hora k Mohamedovi, musí jít on k hoře. Nebo je to naopak, ale na tom nezáleží. Přišel jsem za Vámi."

Tohle je výborná hláška! :applaus:

Pierre trochu nejistě vstal a tiše se zasmál:
"Madame, Vaší pověsti by to také neprospělo. Myslím, že naše šance na úspěch jsou vyrovnané."

Není nad to, když proti ženské hrdince někdo otočí její argumenty :mrgreen: .

Teď, když jsme spolu prožili noc.

Přesně tak! A já doufám, že si Katarína ty zelené šaty nakonec obleče!

P.S.: Ta muchlovačka mohla být odvážnější... Pierre se jaj vidno umí ovládat i připitý a je to skutečný kavalír :).

P.S.: Bude ještě námi vytoužený souboj??

PříspěvekNapsal: 25 pro 2018, 12:29 
Královská rodina
Královská rodina

K čtení fikcí jsem se dostala teprve dnes a s radostí musím konstatovat, že jsem si rozbalila další vánoční dárek.

Katarínino noční dobrodružství n e m á c h y b u !!!!
Pierre byl písklý tak akorát, zachoval si vtip a humor a Katarínino mateřsky-ochranitelské gesto, kdy Pierra přikryla pláštěm, bylo kouzelné!

Prsten na ruce a zelené šaty prostě musí být!!! I když nějaká překážka, třeba souboj před divadlem (Pierrův, Katarínin, nebo obou proti přesile), by se vzhledem k tomu, že má Katarína dar komlikovat jednoduché věci, docela hodila.

Mimi, to bylo opravdu moc pěkné pokračování.

PříspěvekNapsal: 25 pro 2018, 16:08 
Královská rodina
Královská rodina

Děkuji všem za milá hodnocení mého vyprávění o nočním setkání Kataríny a Pierra. :agree:

ada1987 píše:
mimi-krasne pokracko, som spokojna. :ach: aspon ty doprajes Katarine trosku stastia, ked ja nie. :mrgreen:

Ado, záleží jen na Tobě, jaký osud svoji hrdince přichystáš. Ty ji přece můžeš v Rusku dopřát to, co ji dosud život upíral. Věřím, že dobré zakončení jejího osudu by se líbilo nejen mě. :prayer: :katarina:

dasha píše:
Ke Kataríně to muselo být vysoko, že se Pierre cestou tak unavil. To je trochu škoda :oops: Ale zase se nikam nepropadl a odešel celý. Pokud Katarína přijme jeho nabídku, možná se dočkáme i manželského štěstí! :love:

Dasho, já si představuji,že Katarína měla ložnici v prvním patře a velké francouzské okno vedlo na terasu a z ní potom schody do zahrady. Katarína tak mohla hned ráno seběhnout a projít se v zahradě. Pierra spíše unavil alkohol, kterým si dodal odvahu k noční návštěvě. Jak to bude s nabídkou a manželským štěstím, to zatím neprozradím. Já moc nefandím špatným koncům. Ve fikci si můžu užit romantiky, tak proč to nevyužít. ;) :mrgreen:

PenelopaW píše:
Četla jsem i včera a děkuji za milý předvánoční dárek. I když se Pierre musel "na kuráž" posilnit, líbí se mi, že v podobě nočního vloupání dal průchod svým potlačovaným citům a vášni. Jen by mne zajímalo, co by dělal, kdyby se Katarína neprobudila. Vlezl by si k ní pod peřinu a probudil ji jako Růženku? ;) A byla by rozespalá Katarína přistupnější??? ;)

To je tak trochu námět na silvestrovské vyprávění, třeba to některá z nás zpracuje. :lol:

Penelopa píše:
b][Pierre trochu nejistě vstal a tiše se zasmál:
"Madame, Vaší pověsti by to také neprospělo. Myslím, že naše šance na úspěch jsou vyrovnané."
[/b]

Není nad to, když proti ženské hrdince někdo otočí její argumenty :mrgreen: .

Pierre nezapře bývalého vojáka, který umí využít protivníkovu slabost ve svůj prospěch. :agree:

Teď, když jsme spolu prožili noc.

Přesně tak! A já doufám, že si Katarína ty zelené šaty nakonec obleče!

Tak do se dozvíme až v dalším vyprávění. Je třeba vydržet. :?:

P.S.: Ta muchlovačka mohla být odvážnější... Pierre se jaj vidno umí ovládat i připitý a je to skutečný kavalír :)

Já dopřávám Kataríně muže, který má v sobě touhu, ale dovede se také chovat. :ach:

P.S.: Bude ještě námi vytoužený souboj??

[i]Jak to bude se soubojem, to ještě budu muset promýšlet. Já už měla v podstatě představu o ději až do konce v kostce připravenou
.

[/i]
Tereza píše:
Katarínino noční dobrodružství n e m á c h y b u !!!!
Pierre byl písklý tak akorát, zachoval si vtip a humor a Katarínino mateřsky-ochranitelské gesto, kdy Pierra přikryla pláštěm, bylo kouzelné!

Chtěla jsem, aby Pierre nebyl jen takový salonní nápadník, ale udělal i něco, co zrovna asi není podle bontonu. Jak to zapůsobí na Katarinu se dozvíte v dalších vyprávěních. Katarina přikryla Pierra pláštěm, protože on v ní zkrátka probouzí tyhle skryté instinkty. :agree:

Jestli Katarína obleče zelené šaty, nechá si prsten a nějaký souboj jí, Pierrovi, nebo oběma zkomplikuje osud, tak to zase až v příštích dílech. :katarina: :writer:

PříspěvekNapsal: 26 pro 2018, 17:16 
Královská rodina
Královská rodina

mimi píše:

Jestli Katarína obleče zelené šaty, nechá si prsten a nějaký souboj jí, Pierrovi, nebo oběma zkomplikuje osud, tak to zase až v příštích dílech. :katarina: :writer:

no to som teda napnutá :P

pekné a prekvapujúce pokračovanie - avšak trochu som bola sklamaná že sa Katarína ráno nezobudila s Pierom vedľa seba - veď vo svojej opilosti a rozospatosti sa v noci mohol presunúť z nepohodlného kresla do pohodlnej postele ....
Katarína by si to ráno v prvom momente rozospatá a možno aj preto že sa jej v noci snívali nejaké zaujímavé súvislosti k jej vedeckým prácam a v hlave jej už vírili nové výpočty, ani nevšimla a keď by napokon zaklopala v pravidelne určenom čase slúžka z ranným bylinkovým čajom povedala by "vstúpte"

a hups! už by nikdy nikomu nevyhovorila :katarina: že s Pierom nič nemala :twisted:

No nič popustila som zasa uzdu mojej bujarej fantázii ....

takže si dovoľujem doplniť aj toto:

PS: "Ano, máte pravdu." Souhlasil hrabě de Blanchairt. Otočil se, rychle přešel k oknu, otevřel ho a velmi tiše seběhl po schodech terasy do zahrady.

a práve v tom momente prichádzal cez dvor posol z Hoffburgu :twisted: :P

PříspěvekNapsal: 27 pro 2018, 20:46 
Královská rodina
Královská rodina

moirra píše:

pekné a prekvapujúce pokračovanie - avšak trochu som bola sklamaná že sa Katarína ráno nezobudila s Pierom vedľa seba - veď vo svojej opilosti a rozospatosti sa v noci mohol presunúť z nepohodlného kresla do pohodlnej postele ....
Katarína by si to ráno v prvom momente rozospatá a možno aj preto že sa jej v noci snívali nejaké zaujímavé súvislosti k jej vedeckým prácam a v hlave jej už vírili nové výpočty, ani nevšimla a keď by napokon zaklopala v pravidelne určenom čase slúžka z ranným bylinkovým čajom povedala by "vstúpte"

a hups! už by nikdy nikomu nevyhovorila :katarina: že s Pierom nič nemala :twisted:

Tak to by potom Katarina vypila bylinkový čaj, vstala a na chvíli se vzdálila. Vrátila by se oblečená a s dvěma kordy. Místo pozvání na snídani by rozespalého Pierra vyzvala na souboj. Kdo by vyhrál? :swordplay:
P.S. Pierre by se do její postele přesunul oblečený, jen by se zul. :P

Moirro, děkuji za hodnocení.

Posel z Hoffburgu by mohl přinést vzkaz, že z Ameriky přijíždí - víte kdo- a z Ruska Dimitrij. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 28 pro 2018, 19:36 
Královská rodina
Královská rodina

mimi píše:
Posel z Hoffburgu by mohl přinést vzkaz, že z Ameriky přijíždí - víte kdo- a z Ruska Dimitrij. :mrgreen:

A tohle mne zaujalo! Líbí se mi představa souboje mezi Dimitrijem a Pierrem o Katarínu! A proto volám na dostatečně bláznivé autorky: betafikce! Beta-Fikce! B-E-T-A-F-I-K-C-E!!!

Kdyby do souboje vstoupil i pan Dokonalý aka Rescator, který by se rozhodl bránit čest bývalé manželky, bylo by to úplně dokonalé... :prayer: ale taky už totální fantasmagorie :lol: .

PříspěvekNapsal: 07 led 2019, 15:55 
Site Admin
Site Admin

PenelopaW píše:
Kdyby do souboje vstoupil i pan Dokonalý aka Rescator, který by se rozhodl bránit čest bývalé manželky, bylo by to úplně dokonalé... :prayer: ale taky už totální fantasmagorie :lol: .

Ale nééé, to by se teprve musely do té situace teleportovat i Angelikoložky a místo hltání pana dokonalého hltat skutečnou hvězdu Katarínu, chtít od ní vyzvědět tajný recept na hlaušky, štěpení jádra atomu i zrcadlovou síň vytesanou v iglů...

PříspěvekNapsal: 03 bře 2019, 21:32 
Královská rodina
Královská rodina

Po delším odmlčení přidávám něco málo vyprávění o Kataríně. Pokud chcete vědět, jak se rozhodla po Pierrově noční návštěvě, tak najdete odpověď. Osud ale Kataríně asi nebude tak příznivý, jak by si přála. To ale až v příštích částech.

PříspěvekNapsal: 04 bře 2019, 10:18 
Královská rodina
Královská rodina

Hurá!!! :ok: Za sebe jsem ráda, že Katarína oblékla to, co oblékla. Ovšem Pierrovo rozstonání mne trápí, doufám, že to nebude nic vážného, jak avizuješ... :?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 283 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]