Právě je 21 říj 2018, 19:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 11 led 2015, 12:32 
Královská rodina
Královská rodina

pokracovanie dobrodruzstiev Angeliky :eyes: Joffreya :scar: Rochata Obrázek a Rescatora :mask: v Beautreillis.

PS od Dauphine:
Tohle je jenom intermezzo abychom vas trochu napnuly před tretim dilem. :mrgreen: :twisted:

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 11 led 2015, 13:09 
Site Admin
Site Admin

„Oh, jak jste šlechetný,“ smála se, „pokud to panu Rochatovi vysvětlíte takhle… Jen doufám, že jste na něj nebyl příliš tvrdý, v podstatě to s vámi myslí dobře.“
„I já to s panem Rochatem myslím dobře, drahoušku,“ zasmál se a v očích mu ďábelsky zajiskřilo, „ale uznávám, že jsem se dnes možná nechal unést sentimentem k dávno zašlým časům, kdy strašení poctivých lidí bylo mým denním chlebem.“

Já myslela, že s tím pracoval odjakživa. :D

Vzal jí z rukou masku a hodil jí kamsi do kouta.
Tak to by mě zajímalo, jak se taková maskologická neuctivost vloudila do vaší fikce! Přiznejte se, dámy, která je na vinně? Pan Rochat a maskologické obecenstvo je značně pobouřeno! :roll:

Je vidět, že má pan Rochat dobře zvládnutý kánon o životě pana a paní de Peyrac, máme tedy odkazy na ochočené žraloky, odalisky, zachráněné dámy, bůh Pan, jazyky... a nakonec to samozřejmě vrátí do rochatovské úrovně, kdy spokojeně přikusoval banány, které mu nosily opice a louskal ořechy od veverek.

A nakonec jste ubezpečily všechny, kdo měli obavu o Rochata, že s ním prostě nehne ani Rescator! :twisted: :lol:
Nakonec sám sebe přesvědčil, že včerejší setkání s urozeným panem Rescatorem zas tak špatné nebylo. Jeho kniha je skvělá! Vždyť ho i sám veliký Rescator prosil, aby mu z ní něco přečetl, a choval se k panu Rochatovi s obdivem. Pod maskou mu pohrával uznalý úsměv…

PříspěvekNapsal: 11 led 2015, 15:26 
Moderator
Moderator

Dámy, definitivně jste mě přesvěčily, že p.D. má být mnoho za co vděčný! Vždyť.. taková renesance manželského života se vždycky hodí!

„Pan Rochat říkal, že Rescator má větší úspěchy u žen než váš ubohý manžel, takže jsem zkusil změnit taktiku,“ vysvětloval zadýchaně. „Milujete mě teď víc madame? Měl jsem dojem, že jste to byla vy, kdo vždycky vzdychal při zmínce o tajemném Rescatorovi…“

Rochatův Eden je jistě velice lákavé místo, jen by mě tam na Angeličině místě děsilo těch 198 porodů! :shock: To číslo je tak obludné, že se obávám, že snad ani nemohla zvládat tu poměrně náročnou údržbu masky, zejména s vonnými oleji, jistě lisovanými zastudena.. 8)

Teď už zbývá jen podniknout misi do paláce a vysvobodit Rescatora: nebo Peyraka.. jednoho z nnich určitě :)
Ale co to dnešní setkání v paláci hraběte de Peyrac? Jak je možné, že si s Rescator dal schůzku s Rochatem zrovna tam, v domě svého úhlavního nepřítele?
Nejspíš ten dům v noci přepadl a majitele zajal. Při představě hraběte de Peyrac bezmocně ležícího na zemi, svázaného do kozelce se mu zablýsklo v očích.

PříspěvekNapsal: 12 led 2015, 19:45 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:

Vzal jí z rukou masku a hodil jí kamsi do kouta.
Tak to by mě zajímalo, jak se taková maskologická neuctivost vloudila do vaší fikce! Přiznejte se, dámy, která je na vinně? Pan Rochat a maskologické obecenstvo je značně pobouřeno! :roll:

Zaujimave ze ja uz si ani nepamätam ktora z nas dvoch to vlastne bola. :roll:
Takze sa ctenemu maskologicko-demaskologickemu publiku omluvam za nas obe.

Obrázek Obrázek
Obrázek

PříspěvekNapsal: 12 led 2015, 19:49 
Královská rodina
Královská rodina

dasha píše:

Rochatův Eden je jistě velice lákavé místo, jen by mě tam na Angeličině místě děsilo těch 198 porodů! :shock: To číslo je tak obludné, že se obávám, že snad ani nemohla zvládat tu poměrně náročnou údržbu masky, zejména s vonnými oleji, jistě lisovanými zastudena.. 8)

Ale v raji sa im predsa deti rodili ako v starých keltských rozprávkach. Vílam sa predsa rodili deti na listoch stromov z kvapky rosy. ;) :agree:
PS: Aj v biblii predsa boh hovoril az po pade Adama a Evy: v bolestiach budes rodit.....

PříspěvekNapsal: 12 led 2015, 20:44 
Vévodové
Vévodové

Dnes večer jsem chtěla začíst číst detektivku, ale pod vlivem Vašeho svůdně tajemného pokračování mám chuť si pustit Fantoma opery :agree: . A musím se přiznat, že budu opět fandit Fantomovi.

PříspěvekNapsal: 12 led 2015, 21:13 
Moderator
Moderator

Tereza píše:
Dnes večer jsem chtěla začíst číst detektivku, ale pod vlivem Vašeho svůdně tajemného pokračování mám chuť si pustit Fantoma opery :agree: . A musím se přiznat, že budu opět fandit Fantomovi.

Jistě myslíš tu verzi s Butlerem - v tom případě bych Ti s ohledem na Dauphine ani nic jiného nedoporučovala :) :ach:

PříspěvekNapsal: 12 led 2015, 21:30 
Královská rodina
Královská rodina

Ha ha :lol: dámy to je predsa jasné že každá Joffreyed :ach: faninka musi jednoducho fandiť Fantomovi!

Obrázek

hlavne ten čo ho hraje Butler :roll: .....veď to je dohromady :mask: a :scar:

PS: Tereza, dufam ze ta to inspiruje k nejakej fikcii. :agree:

Dasha: ja uz mam abstak od pani Rescatorovej v stredomori :?

PříspěvekNapsal: 12 led 2015, 22:02 
Site Admin
Site Admin

Butler je jediná verze, kterou Dauphine schvaluje? A já ji vůbec neviděla, to budu muset nutně dohnat, ale kdo se má dívat na příběh, kde maskovaný hrdina nevyhraje? :shock:

PříspěvekNapsal: 12 led 2015, 22:07 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
kdo se má dívat na příběh, kde maskovaný hrdina nevyhraje? :shock:

Mam pocit že budeme musieť fantóma opery prepísať :roll: :mask:

Inak kto s vás čítal knihu? Ja ju mám doma a je veľmi pekná...samozrejme až na ten záver. :shock: :(

PříspěvekNapsal: 12 led 2015, 23:11 
Vévodové
Vévodové

jeanne píše:
Jistě myslíš tu verzi s Butlerem - v tom případě bych Ti s ohledem na Dauphine ani nic jiného nedoporučovala :) :ach:

Přesně tu verzi myslím. A já si dřív říkala, než jsem se tady vrtla, koho mi připomíná Fantom a proč je mi sympatický. A on je Rescator a hrabě d. P. dohromady. A když si představím místo tmavých vlasů Christine ty Angeličiny, tak mám tu část od Moirry a Dauphine :... Něčí prsty odhrnuly tu nádheru a ona ucítila teplý dotek rtů na svém krku. Vdechovala tu známou vůni orientálního parfému, tabáku a fialkových pastilek. Zachvěla se a natáhla ruku k jeho obličeji. Nahmatala něco tvrdého. Vymanila se z jeho objetí a otočila se....dokonce vizuálně krásně zpracováno.

Pro ty, kteří to neviděli(závěrečná scéna 7.35):

https://www.youtube.com/watch?v=lk6djcAPGvo
A nemohu se zbavit dojmu, že to Christine v tom závěrečném duetu myslí vážně - kdo by nepodlehl tomu tajemnému muži ?

PříspěvekNapsal: 14 led 2015, 12:33 
Královská rodina
Královská rodina

dasha píše:

Dasho, obávám se, že složitost 198 porodů Rochatovi opravdu nedošla :mrgreen: a jestli ano, tak mu to bylo docela jedno, důležité přece je, že by tím byl Rescator oslaven. A pak kdo by odolal 99 roztomilým, malinkatým Rescatorkům s růžky??! :lol: :lol: Ale mohla by ses za ním teleportovat a pokusit se mu trochu napravit hlavu, haha to by mohla být dost zábavná fikce - Dasha a Rochat debatující o porodech paní Rescatorové. :twisted:

Část s odhozením masky jsem samozřejmě vymysela já (Moirro, to jsem nevěděla, že máš podobné kacířské myšlenky. :twisted: :twisted: ), chtěla jsem maskologickou veřejnost šokovat. Ovšem je něco jiného hodit masku do kouta, když víme, že si jí zas druhý den sebere a vezme na obličej (po přeleštění, samozřejmě) a něco jiného je utopit masku v moři, kde jí asi těžko najde.

Co se týče Fantoma opery, zatím každý s kým jsem se o tom bavila fandil Fantomovi, je vidět že se bavím jen s lidma co to mají v hlavě srovnané :mrgreen: :mrgreen:, neříkejte mi, že by lidi nefandili i maskovanému Rescatorovi, kdyby ho znali! Vždyť je to notabene to samý a k tomu je ještě Rescator sympatičtější. ;)
Verze s Butlerem je úžasně rescatorská :D jiné verze snad ani neexistují pokud nepočítám záznam muzikálu. A pak jsou už jen filmy podle knihy, ne muzikály, tam jsem viděla jeden a byl fakt hodně špatný...

PříspěvekNapsal: 14 led 2015, 20:09 
Královská rodina
Královská rodina

Přehrála jsem si scénu, kterou doporučuje Tereza. Scéna je úžasně rescatorovská, jak píše Dauphine. Musím si zase znovu přehrát celý film. Knihu už jsem začala číst. :agree:

PříspěvekNapsal: 04 bře 2015, 09:55 
Site Admin
Site Admin

Tohle byla dokonalá lahůdka k dnešní snídani, až mi samozřejmě málem ujel autobus, abych zjistila, že Dauphine končí dokonale rescatorovsky a velké odhalení bude až příště (doufám, že ne zase až za čtvrt nebo dokonce půl roku).
Teatrální nástupy včetně jejich ironické a sebeironické roviny! Dialogy odsýpaly, přímo zrození Molièra 21. století! Jestli neznáš, stáhni si Alceste à bicyclette (2013), taky pocta Molièrovi v podání dvou herců, co se rozplývají a hádají nad krásou alexandrínů... A já už si představuju, jak při nejbližší příležitsoti převedeme ty krásné dialogy mezi Rescatorem a Rochatem do života! Ach, to bude...!

PS: Co ta bradka!? :shock:

PříspěvekNapsal: 04 bře 2015, 10:05 
Královská rodina
Královská rodina

Kedže som sa do tohto dielu moc nemontovala apretože Dauphine sa viac menej Rescator a Rochat osamostatnili
a viedli si vlastne dialogy, pisem aj ja svoj komentár.

Nič nieje lepšie ako sa pred spaním ešte raz poriadne zasmiať, a veru že som sa nad "manželskými scénami", ktoré
robí zúfalý pan Rochat Rescatorovi :mask: poriadne pobavila. :slzici:

A to ešte Rochat Obrázek nevie že to najhoršie naňho ešte len čaká.

PS: Jeanne díky za ten tip. ani ja som ešte nevidela ten film.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]