Právě je 20 čer 2019, 18:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 04 bře 2015, 10:44 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
PS: Co ta bradka!? :shock:

Ha-ha, ještě jsi neslyšela, že Rescator je čaroděj? :twisted: :twisted:

Dámy, děkuji za tak úžasné feedbacks! :oops: :oops: Zjišťuju že psát dialog je podstatně jednodušší, když vám ho začnou "psát" samy postavy. ;)

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 04 bře 2015, 11:46 
Site Admin
Site Admin

Ha! Ale jak to pana dokonalého vůbec napadlo, že Rochatovi a hlavně jeho fanklubu v ten minulý den chyběla bradka? :shock: Dámy, máme mezi námi špeha. :shock:

PS: Můžu si v naší inscenaci zahrát pana Rochata, prosíííím!?
A pusť si ten film - je celý o tom, jak se ti dva hádají, kdo bude hrát Alcesta a tak si vždycky hodí mincí, kdo ho bude hrát. :twisted:

PříspěvekNapsal: 04 bře 2015, 11:59 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
PS: Můžu si v naší inscenaci zahrát pana Rochata, prosíííím!?

Ha ha, tak to budeme muset uspořádat konkurz na Rochata, protože už se o něj hlásila i Moirra. :D A nebo uděláme rovnou dvě představení, protože divadelních inscenací se stejně nemůžeme nikdy nabažit. :idea:

Film si určitě pustím! Blbec k večeři byl totiž taky fajn. :twisted:

A co se týče bradky, minulý večer jí možná taky měl, jen v tom šeru nebyla rozpoznatelná. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 04 bře 2015, 12:05 
Site Admin
Site Admin

dauphine píše:
Ha ha, tak to budeme muset uspořádat konkurz na Rochata, protože už se o něj hlásila i Moirra. :D A nebo uděláme rovnou dvě představení, protože divadelních inscenací se stejně nemůžeme nikdy nabažit. :idea:
Já bych si občasně zahrála i pana dokonalého, když už mi tvrdíte, že jsem občas obdobně děsivá. :mask:

PříspěvekNapsal: 04 bře 2015, 12:34 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
Já bych si občasně zahrála i pana dokonalého, když už mi tvrdíte, že jsem občas obdobně děsivá. :mask:

Tak to, myslím, také nebude nikdo nic namítat. Přiznejme si, moje herecké kvality nejsou valné. :mrgreen: Nejlíp mi jsou ty potápěcí brýle a pak vázání turbanů, takže mě můžeš, jakožto pana dokonalého, směle alternovat. ;)

PříspěvekNapsal: 04 bře 2015, 12:40 
Site Admin
Site Admin

dauphine píše:
Tak to, myslím, také nebude nikdo nic namítat. Přiznejme si, moje herecké kvality nejsou valné. :mrgreen: Nejlíp mi jsou ty potápěcí brýle a pak vázání turbanů, takže mě můžeš, jakožto pana dokonalého, směle alternovat. ;)

Ach... ;) Hned jak pan nedokonalý zase bude na cestách, dorazíš ke mě a dáme to dohromady. Zatím promyslím převleky. :lol: :twisted:

PříspěvekNapsal: 04 bře 2015, 13:38 
Královská rodina
Královská rodina

Ja som ten film nikde nenasla :disagreement: ...vy viete kde sa da najst?

PříspěvekNapsal: 04 bře 2015, 19:06 
Vévodové
Vévodové

Já mám pro Rescatora hroznou slabost a toto:

Jako již mnohokrát předtím, i dnes opsal černý plášť elegantní křivku okolo svého nositele.

si úplně perfektně představuju. Taky bych z toto gesta byla paf. :agree: :ok:

PříspěvekNapsal: 05 bře 2015, 13:56 
Site Admin
Site Admin

moirra píše:
Ja som ten film nikde nenasla :disagreement: ...vy viete kde sa da najst?

Torrenty, jsou k nalezení i EN titulky.

PříspěvekNapsal: 05 bře 2015, 21:37 
Vévodové
Vévodové

super príbeh dauphine, len sa to práve muselo skončiť, keď pán Rochat išiel stratiť reč, alebo odpadnúť od úžasu.... :D :mrgreen: :ok:
som zvedavá, ako bude reagovať, lebo pán Rescator ho teda riadne "ponaťahoval" :P

PříspěvekNapsal: 17 bře 2015, 01:51 
Královská rodina
Královská rodina

Porce Rochata extra pro drahou nedočkavou kolegyni Jeanne ;) A dokonce jsem docela dodržela termín, že? Velký podíl má na tom Moirra, která mě nádherně nakopla úžasnými nápady a náměty. Děkuji ;).

A stejně doufám, že vás ti dva ještě trošku potrápí. :twisted: :twisted:

PříspěvekNapsal: 17 bře 2015, 08:59 
Site Admin
Site Admin

Termín? :shock: Ani nechci pomyslet, kde by byl panu Rescatorovi konec, kdybych tě každý dem nedočkavě nepopoháněla. Nejen, že si ten nevděčník Peyrac neváží sám sebe, ale aby si i jistá členka společnosti pro výzkum a osvětu pana dokonalého a současně představitelka několika nejvyšších funkcí v příslušných úřadech, nevážila příležitostí šířit jeho slávu!? Tak to už je příliš! Pan Rochat má slabé nervy, sám to všechno nezvládne a já už ti nejednou říkala, že je škoda každého dne, kdy nesepíšeš další kus o životě velkomožného pana Rescatora a jeho plášťologických nástupech na scénu!
:twisted:

PříspěvekNapsal: 17 bře 2015, 11:23 
Královská rodina
Královská rodina

Dauphine,
síce som ti dala nejaký ten tip, ale spisovateľ si jednoznačne v tomto prípade ty.

A čo sa mňa týka, ja som sa výborne pobavila a s chuti zasmiala. A smiech je po láske najlepšia medicína.
Podľa tvojich skvelých opisov som mala Rochata
doslova pred očami. To že má masku v ruke a je ňou taký nadšený že mu ani nepríde že pri ňom
sedí Rescator bez masky, to je typický pán Rochat. :slzici:

A toto :
„Ne vy… vy nemůžete být… nemáte rohy!“
„Ty jsem neměl nikdy.“
„Dokažte to!“
Rozesmál se.
„Mám dokázat, že nemám rohy?“
Rochat zaúpěl a složil hlavu do dlaní. HA-HA-HA :lol: :lol:

Aaach, chudák pán Rochat! :cry: Kto ho teraz bude hľadať zúfalého a strateného v nočných uličkách Paríža? :|

PříspěvekNapsal: 17 bře 2015, 21:04 
Královská rodina
Královská rodina

„Takže vy už nejste Rescator?“ opakoval nahlas a hlas se mu pomalu zesiloval. „Vy jste si dovolil hodit svou slavnou minulost za hlavu?! Zpronevěřil jste se mu!“
Křičel: „Odložil jste masku, přestal jste děsit lidi a brázdit moře. Všechno jste to vyměnil za básnění s dámami v salónu, plesy a hodiny tance! Ach jak jste mohl! Zlomil jste mi srdce! Proč jen jsem se toho musel dožít! Kdo se vás prosil, abyste odkládal masku?! To je konec, Rescator je mrtvý!“ vzlyk. „Vůbec si nevážíte své slavné minulosti, nepovažujete si Rescatora… děláte si z něj legraci… ve svém salónu!“

Dauphine, tak tomu říkám Ztracené iluze pana Rochata.

Při posledních slovech Rochat hystericky vykřikl a než stačil Peyrac cokoliv udělat, vyřítil se z místnosti a zmizel kdesi v uličkách Paříže.

Jsem moc zvědavá, jak se s tím ten mluvka a fantasta vyrovná. :?: :slzici:

PříspěvekNapsal: 17 bře 2015, 21:36 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
Termín? :shock: Ani nechci pomyslet, kde by byl panu Rescatorovi konec, kdybych tě každý dem nedočkavě nepopoháněla. Nejen, že si ten nevděčník Peyrac neváží sám sebe, ale aby si i jistá členka společnosti pro výzkum a osvětu pana dokonalého a současně představitelka několika nejvyšších funkcí v příslušných úřadech, nevážila příležitostí šířit jeho slávu!? Tak to už je příliš! Pan Rochat má slabé nervy, sám to všechno nezvládne a já už ti nejednou říkala, že je škoda každého dne, kdy nesepíšeš další kus o životě velkomožného pana Rescatora a jeho plášťologických nástupech na scénu!
:twisted:

No tohle :shock: ty se na mě snažíš pouštět hrůzu jako pan Rescator na pana Rochata, že jo? :mrgreen: :mrgreen: To mi lichotí, ale pozor, ať nevylekáš ostatní, víš jak na tom s tou svou děsivostí jsi... :twisted: :lol: :lol:

Jinak, nezapomínejme, že Rochat je extrovertní cíťa a rád střídá nálady, názory i životní hodnoty stejně rychle jako ponožky... :twisted: :twisted: :twisted:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]