Právě je 21 lis 2018, 17:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DISKUSE: Šest příběhů jedné noci
PříspěvekNapsal: 13 úno 2015, 16:50 
Vévodové
Vévodové

I když je Valentýn pro mě nic neříkající svátek, neodolala jsem a něco o lásce jsem připsala. Okouzlila mě Diane a tak jsem si ji "vypůjčila." Je to trochu z "jiného soudku", snad se bude příběh líbit.

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 13 úno 2015, 18:54 
Site Admin
Site Admin

Moc děkuji za úžasný tematický příběh a těším se moc na pokračování... tak nostalgické a vzrušující v jednom. Krásná vzpomínka na šťastné toulouské časy... Takže jsme se dozvěděli zase něco nového z jejich šťastného období a jaké měli malé dominantně submisivní hry a dokonce tu máme i čerstvé novinky z čokoládového období. Wow! To jsou skvělé drby, říká jistě Mme de Montchevreuil! Fakt se mi líbí, jaký jsi vytvořila nový pár... kdo jiný by měl být Louisovou milenkou než Diana. :D Pan dokonalý jim tam po sobě zanechal něco pěkně ďábelského. :D Ovšem z Louise se stal pěkný suchar - pro jistotu vždycky vyhrávat. :roll: :lol:
A doufám, že se do zábavy zapojí i madame Morens a nebude se jen trápit ve vzpomínkách. 8)

PS: Když vidím, jak dobrý vliv na tebe mělo Dobývání Paříže, že ho zeď rozvíjíš v ještě lepší pokračování, tak ti asi brzy pošlu k přelétnutí novou verzi, která je zcela bez angelikologických návazností.

PříspěvekNapsal: 13 úno 2015, 19:46 
Vévodové
Vévodové

Diky za komentář. Diane byla tak skvělá, že si o to místo u stolu sama řekla. A s Angelikou mám už nějaké plány, ale vzhledem k tomu, že má láska mnoho podob, nevím, nevím, jestli mi za takový večer poděkuje.

A tu novou verzi pošli. Sama jsem zvědavá, jak jsi z toho Joffreyova stínu dokázala vystoupit.

PříspěvekNapsal: 13 úno 2015, 20:46 
Site Admin
Site Admin

Chudák Angelika. :D Doufám, že to pokračování přijde brzy. :D
Co se týče odstraňování angelikologických motivů, tak to šlo ztuha, Dauphine mě v nich pěkně udržovala a nejradši by ještě nějaké jizvy přidala ;) Dasha zase razantně připomněla, že i když se narodí jako protestant a po zabití rodičů bude vychován jako katolík, je to pořád Angelika... o pár verzí později už snad není. :D Ještě pořád bojuju s těmi popisy frondy ve dvou prvních kapitolách z Rambouillet. Možná čtenář tohle politické pozadí vůbec nepotřebuje vědět... :?

PříspěvekNapsal: 14 úno 2015, 19:53 
Královská rodina
Královská rodina

Terezo, už jako tradičně, velice příjemné, pěkné vyprávění! :ok: Má to příjemnou atmosféru, která mě okamžitě vtáhla do děje. Moc se mi líbila bolestná vzpomínka na šťastné toulouské časy, možná taky proto, že v kánonu nejsou příliš rozvedeny Angeličiny pocity po Joffreyově "smrti". A je fajn, že ses pustila do období, které je v kánonu dost osekané. No, jsem zvědavá jak se to všechno bude dál vyvíjet! :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 15 úno 2015, 18:22 
Vévodové
Vévodové

Terezo, nádherná fikcia, teraz pre zmenu trápime znova Angeliku, v každom smere čakám, ako to vlastne s tou hrou v kartách dopadne... pretože v knihách sa síce spomína, že Angelika a Ninon boli priateľky, len tam stále nebolo napísané, či vôbec Ninon vedela, kto bol jej manžel :?: :shock:

PříspěvekNapsal: 15 úno 2015, 18:37 
Královská rodina
Královská rodina

errnie píše:
Terezo, nádherná fikcia, teraz pre zmenu trápime znova Angeliku, v každom smere čakám, ako to vlastne s tou hrou v kartách dopadne... pretože v knihách sa síce spomína, že Angelika a Ninon boli priateľky, len tam stále nebolo napísané, či vôbec Ninon vedela, kto bol jej manžel :?: :shock:

Terezo, tvoje fikce je napínavá, jsem zvědavá na vývoj.
Také jsem si říkala, zda Ninon věděla něco o Angeličině minulosti. :?:

PříspěvekNapsal: 15 úno 2015, 18:42 
Markýzové
Markýzové

mimi píše:
errnie píše:

Terezo, tvoje fikce je napínavá, jsem zvědavá na vývoj.
Také jsem si říkala, zda Ninon věděla něco o Angeličině minulosti. :?:

to by aj mňa veľmi zaujímalo :)

PříspěvekNapsal: 15 úno 2015, 19:22 
Site Admin
Site Admin

Já mám "pocit", že jsou lidé k Ninon hodně upřímní, protože ví, že je diskrétní a nebude je soudit, takže přirozeně ví hodně věcí o svých přátelích, tedy i to kdo je Mme Morens. Otázka je, jestli Mme Morens vůbec ví jaké vztahy byly mezi Louisem, Dianou, Ninon a panem dokonalým. :D

PříspěvekNapsal: 15 úno 2015, 19:45 
Vévodové
Vévodové

jeanne píše:
Já mám "pocit", že jsou lidé k Ninon hodně upřímní, protože ví, že je diskrétní a nebude je soudit, takže přirozeně ví hodně věcí o svých přátelích, tedy i to kdo je Mme Morens. Otázka je, jestli Mme Morens vůbec ví jaké vztahy byly mezi Louisem, Dianou, Ninon a panem dokonalým. :D

Přesně tuto otázku jsem si položila, když jsem si postavila nejdřív kostru celého příběhu - co o sobě tito lidé u stolu ví a kam jsou schopni zajít.

PříspěvekNapsal: 15 úno 2015, 20:17 
Královská rodina
Královská rodina

Citace:
Přesně tuto otázku jsem si položila, když jsem si postavila nejdřív kostru celého příběhu - co o sobě tito lidé u stolu ví a kam jsou schopni zajít
.

Měli by vůbec odvahu hovořit o svých vztazích v minulosti k muži, který byl oficiálně upálen jako čaroděj? :?:
Samozřejmě ve vypravování lze změnit jméno, nezmínit se o vzhledu, ale osobnost tak výjimečného muže by asi i ve vypravování vyplula na povrch. :!:

PříspěvekNapsal: 15 úno 2015, 22:05 
Site Admin
Site Admin

Tereza píše:
Přesně tuto otázku jsem si položila, když jsem si postavila nejdřív kostru celého příběhu - co o sobě tito lidé u stolu ví a kam jsou schopni zajít.

Jsem sakra zvědavá na odpověď. 8)

PříspěvekNapsal: 15 úno 2015, 22:28 
Vévodové
Vévodové

Měli by vůbec odvahu hovořit o svých vztazích v minulosti k muži, který byl oficiálně upálen jako čaroděj? :?:
Samozřejmě ve vypravování lze změnit jméno, nezmínit se o vzhledu, ale osobnost tak výjimečného muže by asi i ve vypravování vyplula na povrch. :!:

Možná ano :agree: , možná :disagreement: . Když posadíte k jednomu stolu i dnes manželku a milenku a budou mluvit o "svém" muži, ani často nepoznáte, že se jedná o tutéž osobu. Ale už jsem je tam posadila, tak se s tím budu muset nějak popasovat. Vždyť i pan dokonalý tvdil, že se ke každé ženě má přistupovat jinak.

PříspěvekNapsal: 15 úno 2015, 22:50 
Královská rodina
Královská rodina

Terezo, u stolu nesedí jen ženy, ale i muž, který ho v minulosti znal. Já neměla na mysli jen vztahy bývalé milenky a manželka, ale hlavně to, zda by se vůbec nebáli mluvit o někom, kdo byl upálen jako čaroděj na hranici. Ale možná se dívám na tvou fikce z jiné strany.

Samozřejmě jsem zvědavá, co se dozvím. :writer:

PříspěvekNapsal: 17 úno 2015, 18:18 
Vévodové
Vévodové

Rozehrála jsem karetní partii. Hezký večer.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina