Právě je 19 pro 2018, 11:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 27 úno 2015, 18:24 
Moderator
Moderator

Terezo, tvoje fikce bych mohla číst každý den!!! Nádherné nápady - umíš vedle sebe postavit nové, nečekané, a přesto logické souvislosti. Umíš mě dojmout i pobavit zároveň!

„Představ si, je teď pěkně nudný. V Paříži se neukáže, z Toulouse skoro nevyleze, je z něj manžel a otec a s ženuškou vypadají vážně zamilovaně. Zase provokuje.“
Dokonalé zhodnocení situace - takovou provokaci od ďábelského hraběte z Toulouse jistě nečekal ani arcibiskup :priest: :slzici:

Je tedy na čase přiznat pravdu -Joffreyi, to ty jsi tenkrát dobyl Paříž.
Jsem ráda, že mu jeho starý sok po letech přiznal "in memoriam" alespoň tuhle poctu, ach, jak dojemné!

Poslouchala, podívala se na něho jasnýma očima a poznamenala : „Mohou vůbec vedle sebe existovat dva silní muži, aniž by stále měřili své síly?“
To je Angelika - preciózka!!! Takhle si jí podle knížky představuju, když jí líčí jako duchaplnou ozdobu salónů. Milá drobnost ;)

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 27 úno 2015, 18:31 
Vévodové
Vévodové

jeanne píše:
Proboha tohle byla ta nejšílenější fikce, jakou jsem kdy četla. Od té části, kdy se Angelika probouzí uprostřed Paříže, zatímco na severu Afriky se probouzí on, jsem přes slzy nic neviděla a posmrkovala až po poslední řádky. Tohle byl vrchol veškeré fikční tvorby na tomto webu! Dokonale propojené momenty toho, jak většina z nich ví, o kom mluvil ten druhý (jen tady je mi docela líto Angeliky, že nemá jejich znalosti, v jakém je kdo s kým vztahu, zatímco oni o ní vědí všechno).
Nemohli bychom dát dohromady Angeliku s Louisem? Nebude to skutečná náhrada, to nebude nikdo, ale přece jen by si v té nekonečné samotě mnoha let zasloužila nějaký zajímavější vztah.

Kombinatorika mi vždycky šla :agree: Jsem z té noci tak vyčerpaná jako Angelika, že momentálně budu také dohánět práci a čtení knih, které jsem díky psaní odložila. Ten nápad s Luisem není marný, jen se mi tam montuje pořád pan dokonalý. Ach jo.

PříspěvekNapsal: 27 úno 2015, 18:37 
Site Admin
Site Admin

Tereza píše:
Kombinatorika mi vždycky šla :agree: Jsem z té noci tak vyčerpaná jako Angelika, že momentálně budu také dohánět práci a čtení knih, které jsem díky psaní odložila. Ten nápad s Luisem není marný, jen se mi tam montuje pořád pan dokonalý. Ach jo.

A taky to vypadá, že jsi mi vyfoukla úřad zkažeností pana dokonalého, kam se hrabu, paní předsedkyně. :oops:
Jestli se podaří dostat Dobývání Paříže do reálné podoby, tak druhý díl píšeme společně! Ostatně posílám aktuální verzi na mail. :D

PříspěvekNapsal: 27 úno 2015, 18:53 
Vévodové
Vévodové

jeanne píše:
Tereza píše:

A taky to vypadá, že jsi mi vyfoukla úřad zkažeností pana dokonalého, kam se hrabu, paní předsedkyně. :oops:
Jestli se podaří dostat Dobývání Paříže do reálné podoby, tak druhý díl píšeme společně! Ostatně posílám aktuální verzi na mail. :D

Nemohu přijmout žádný úřad, protože:
a) píšu o jeho zkaženosti pouze v náznacích
b) nedokážu vyplnit žádný formulář často ani napotřetí

PříspěvekNapsal: 27 úno 2015, 19:56 
Královská rodina
Královská rodina

Tereza píše:
Posílám závěr - těch šest skutečných příběhů, o kterých jsem chtěla psát. Jeanne mě zkušeně prokoukla, že se budou odehrávat v jejich vzpomínkách, ale jsem ráda, že Vám ta drobná početní nesrovnalost - 5 hráčů u stolu ale šest příběhů v jedné noci - možná unikla. :D
Angeličin příběh :oops: se odehrál v koupelně, jejíž architektkou je Moirra. Vybrala tu koupelnu pro Joffrey v sekci Čtenářské výtvory - Palác veselého poznání - 15.ledna 2015. Jestli si nevzpomínáte, tak se podívejte, je nádherná a už tenkrát jsem věděla, že jestli ještě něco napíšu, pošlu Angeliku a Joffreye do té mramorové koupelny.

Snad mohu popřát hezké čtení.

Och to je nádhera Tereza! táto fikcia je dokonalý skvost...je v nej humor nostalgia, pikantnosť i romantika :ach: za toto si aj ty zaslúžiš ružu
Obrázek

Kúpelňu si využila úžasne, krásne a romanticky :ach: som rada že sa ti páčila .....najradšej mám takéto sex-scény, sú dostatočne pikantné,
ale ešte stále nechávajú našim hrdinom vlastný intímny priestor, patriaci iba im....

milujem pána dokonalého ako sa plýži nočnými chodbami z ružou Obrázek...ups teraz neviem..mal ju v letohrádku zuboch či v ruke ?????

ach som rada že sa to napokon prevalilo :roll: :

Zůstala jako omráčená. Tak kouzlu této ženy tenkrát podlehl nezkrotný jižan! To kvůli Angelice si k ní přišel pro podporu a byl bezradný jako malý kluk!

skôr či neskôr sa to muselo tak či tak stať....

a toto :
(Ninon) Příliš potichu a opatrně se pod její střechou před lety mluvilo o jeho zatčení a odsouzení. V den, kdy ho vedli na smrt, zavřela svůj salon . Seděla schoulená v posteli a rukama objímala kolena. Třásla se zlostí, pocitem bezmoci a hřbetem ruky stírala slzy, které se nedaly zastavit.

a tiež chúďatenko Angelika :eyes:

Obrázek Obrázek Obrázek

ach a ten záver: :trubadur:
Rozzlobeně odhodil nedopalek do písku. Otočil hlavu směrem k severu a v duchu změřil tu vzdálenost, která je dělí. Zničeně vydechl…je to více než dva tisíce kilometrů. Kde jsi, Angeliko? A o čem se ti dnes v noci zdálo, lásko?

Obrázek
nádhera!

PS: pridavam link na kúpeľňu aby ju čitateľky zbytočne nehľadali:

http://www.relaischateaux.com/RelaisCha ... a-1-gd.jpg

PříspěvekNapsal: 27 úno 2015, 20:17 
Vévodové
Vévodové

dasha píše:
Nádherné nápady - umíš vedle sebe postavit nové, nečekané, a přesto logické souvislosti. Umíš mě dojmout i pobavit zároveň!

Díky za pochvalu. Nějak jsem v těch fikcích, co jsem napsala viděla mezery a strčila jsem je do Dobývání Paříže. A taky jsem si hned všimla té krásné linie - nahá Angelika u bazénu, nahá Ninon na zámečku, nahá Diane u pexesa. I když která ženská byla s panem dokonalým oblečená, že? Proto ty souvislosti. Já jsem takový šťoural. :D

Naposledy upravil Tereza dne 28 úno 2015, 16:19, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 27 úno 2015, 20:21 
Site Admin
Site Admin

Tereza píše:
Díky za pochvalu. Nějak jsem v těch fikcích, co jsem napsala viděla mezery a strčila jsem je do Dobývání Paříže. A taky jsem si hned všimla té krásné linie - nahá Angelika u bazénu, nahá Ninon na zámečku, nahá Diane u pesesa. I když která ženská byla s panem dokonalým oblečená, že? Proto ty souvislosti. Já jsem takový šťoural. :D

:lol: :lol: :lol: No, já teda nevím, v čem že jsi s ním diskutovala o matematice? :D Hmm, asi ho budu muset osobně požádat o vydání knihy o něm, po panu Rochatovi už je snad zvyklý na všechno. 8)

PříspěvekNapsal: 27 úno 2015, 20:43 
Vévodové
Vévodové

jeanne píše:
Tereza píše:
Díky za pochvalu. Nějak jsem v těch fikcích, co jsem napsala viděla mezery a strčila jsem je do Dobývání Paříže. A taky jsem si hned všimla té krásné linie - nahá Angelika u bazénu, nahá Ninon na zámečku, nahá Diane u pesesa. I když která ženská byla s panem dokonalým oblečená, že? Proto ty souvislosti. Já jsem takový šťoural. :D

:lol: :lol: :lol: No, já teda nevím, v čem že jsi s ním diskutovala o matematice? :D Hmm, asi ho budu muset osobně požádat o vydání knihy o něm, po panu Rochatovi už je snad zvyklý na všechno. 8)

Bohužel sebereflexe je nutná :agree: . I když mám postavu "vzhledem k věku a dětem" slušně vysportovanou a strčím fyzičkou do kapsy mladice, pan dokonalý by se na lodi na mě nedíval jako na Abigail, ale jako na tu protestantskou dámu, co jí půjčoval knihy o matematice. :agree: :D

Naposledy upravil Tereza dne 27 úno 2015, 21:07, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 27 úno 2015, 20:45 
Markýzové
Markýzové

Nádhera ... krása .... super .... čítala som to so slzami v očiach ...

PříspěvekNapsal: 27 úno 2015, 21:20 
Vévodové
Vévodové

moirra píše:
Kúpelňu si využila úžasne, krásne a romanticky :ach: som rada že sa ti páčila .....najradšej mám takéto sex-scény, sú dostatočne pikantné,
ale ešte stále nechávajú našim hrdinom vlastný intímny priestor, patriaci iba im....

Jsem moc ráda, že se ti fikce líbila. A to v té koupelně jsem opravdu psala s myšlenkami na tebe (i když ty řeči to je pro tu či to je pro onu nemám moc ráda), nejen proto, že jsi do paláce umístila tu mramorovou koupelnu, ale i proto, že při nějaké souhře náhod by se naše maminky mohly potkat v porodnici (zase kombinuju)

PříspěvekNapsal: 27 úno 2015, 21:48 
Královská rodina
Královská rodina

Tereza píše:
A to v té koupelně jsem opravdu psala s myšlenkami na tebe (i když ty řeči to je pro tu či to je pro onu nemám moc ráda), nejen proto, že jsi do paláce umístila tu mramorovou koupelnu, ale i proto, že při nějaké souhře náhod by se naše maminky mohly potkat v porodnici (zase kombinuju)

Ďakujem.. :D cením si to
samozrejme že s tými ružovými lupienkami Obrázeksi zasa raz mala pravdu:

Obrázek

hm...tiež august? ale že by aj ten istý rok? :roll:

PříspěvekNapsal: 28 úno 2015, 09:34 
Site Admin
Site Admin

Docházím k závěru, že postava Pierra mezi staré známé víc než dokonale zapadá a moc se ti podařil. :)
A zdá se, že to bylo tak moc dojemné právě kvůli tomu, že na něj všichni vzpomínají po tolika letech a všichni v tom smyslu, jak zasáhnul do jejich života a jeho dalšího směřování...
A jestliže už tenkrát netušil, v kolika fantaziích dam právě vystupoval, tak teď by se divil ještě víc, pod kolika střechami Paříže se na něj zrovna vzpomíná. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 28 úno 2015, 16:04 
Vévodové
Vévodové

jeanne píše:
Docházím k závěru, že postava Pierra mezi staré známé víc než dokonale zapadá a moc se ti podařil. :)
A zdá se, že to bylo tak moc dojemné právě kvůli tomu, že na něj všichni vzpomínají po tolika letech a všichni v tom smyslu, jak zasáhnul do jejich života a jeho dalšího směřování...
A jestliže už tenkrát netušil, v kolika fantaziích dam právě vystupoval, tak teď by se divil ještě víc, pod kolika střechami Paříže se na něj zrovna vzpomíná. :mrgreen:

Jsem za Pierra ráda, jestli se líbil. Potřebovala jsem "cizí prvek", abych ty příběhy dokázala spojit, bez něčeho zvenčí jsem kostru karetní hry a noci poté vůbec nedokázala nakombinovat. Někoho, kdo je Angelice blízký, když se drápe nahoru jako ona, kdo stojí pevně nohama na zemi a kdo je tak daleko od všech, protože ho nějaká přílišná čest a trubadúrství nechává chladným. Takový civilní pohled, aby celá fikce nebyla tak "sladkobolná".

A panu dokonalému jsem chtěla napsat tak trochu alibi pro jeho chování k Angelice po cestě do Nového světa. Jen mám obavy, že v mých fikcích nějak moc kouří- aby se dožil všech těch krásných konců, co řešíte v jiném vláknu (tam přispívat nemohu - tato láska je prostě věčná :D )

PříspěvekNapsal: 28 úno 2015, 19:29 
Vévodové
Vévodové

och, Terezo, nádherné :applaus: , sladkobôľne, úžasné.... píšeš nádherne, tvoje príbehy sa čítajú jedným dychom a vždy mi je ľúto, keď je záver :( ...
najviac ma fascinuje ako dokážeš spojiť ich príbehy.... čo práve v tej chvíli, preživa Angelika a v tej istej, Joffrey... aj keď sú vzdialení, predsa len spojení... :ach:
mne bolo vždy ľúto Angeliky, pretože roky jej chýbal a myslela si , že zomrel Obrázek, kdežto Joffrey mal oproti nej jednu výhodu, vedel, že žena, ktorú miluje, žije (veď si to dal aj zistiť)

PříspěvekNapsal: 28 úno 2015, 21:01 
Královská rodina
Královská rodina

errnie píše:
mne bolo vždy ľúto Angeliky, pretože roky jej chýbal a myslela si , že zomrel Obrázek, kdežto Joffrey mal oproti nej jednu výhodu, vedel, že žena, ktorú miluje, žije (veď si to dal aj zistiť)

och chúďatko celé tie roky si to myslela.... bolo to strašne romantické keď 10 rokov po poprave Angelika Kráľovi :king: povedala že miluje Joffreya de Peyrac.... :scar:

taká menšia karma postihla aj pána Rescátora :mask: keď si myslel že Angelika zahynula v púšti a vraj ju dokonca podľa vlastných slov "oplakával" aaach :ach:
plačúci pán Rescator to je niečo pre pána Rochata :mrgreen:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina