Právě je 20 čer 2019, 18:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: V salonech Paříže
PříspěvekNapsal: 29 dub 2015, 22:02 
Královská rodina
Královská rodina

moirra píše:
Ha-Ha Jeanne Dobre som sa pobavila :mrgreen: :mrgreen:

už sa teším akú postavu Laura vytvorí z Jeanna-Paula vo svojom románe a snáď aj na to ako spolu poplávajú :sailor: na
Reunion :twisted: :twisted:

Také mě napadlo, že by Jean-Paul mohl vzít Lauru s sebou. :D

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 30 dub 2015, 09:23 
Vévodové
Vévodové

Taky i mě baví na tom příběhu to, že jsem snad nikdy neuhodla, co se s postavama bude dít dál. Jako toto pokračování - Laura a psaní, ctitelé, překvapený Jean- Paul.
Taky doufám, že ji vezme s sebou za obchody a vymyslí nějakou pořádnou "akci". Ale jako obvykle to bude asi úplně jinak. :D

PříspěvekNapsal: 14 kvě 2015, 15:17 
Site Admin
Site Admin

Už jsem se k psaní hrozně dlouho nedostala, ale aspoň jsem si vzpomněla vložit kousek z poslední hotové kapitoly... kdo ví, kdy pak bude nějaké pokračování. :?

PříspěvekNapsal: 15 kvě 2015, 00:02 
Vévodové
Vévodové

Posledně se drápky žárlivosti zatnuly trošku do Jean - Paula, teď to vypadá, že by mohla být na řadě Laura. Ty čtyři dámy si jistě nedají pokoj. A vzhledem k tomu, jak vypadá tělo J-P, je to pochopitelné. Jen ať cvičí dál, na rozžílovaná těla se dobře dívá a dobře se o nich i čte. :D :agree:

P.S. Zklamaných milenek není nikdy dost. A nevím, jestli mi to budeš věřit, ale mám v hrubé kostce "letní příběh" - a figurují v něm také čtyři dámy ( jako kdyby to mohlo být tak akorát na jednoho chlapa) . Pan Dokonalý láme srdce nejen v Paříži, ale samozřejmě i v Toulouse.

PříspěvekNapsal: 15 kvě 2015, 12:54 
Královská rodina
Královská rodina

Super! :ok: :ok:
Ony delší odmlky taky nejsou špatné, pana dokonalého tak necháš týdny v posilovně aniž bys ho vysvobodila a daruješ mu tak ne srdce ale nejžilnatější svaly v Paříži! A ostatní se zas třeba můžou kojit zoufalou nadějí, že si to rozmyslíš a strčíš nám do hry Jeroma... No doufám, že James alespoň začne nosit naondulované paruky a květované vesty... :mrgreen: :mrgreen:

A rejpavá otázka na konec: Tento časový úsek byl ohraničený rytmickou hudbou a odpočítáváním, (...). - odkud vycházela rytmická hudba? Z magneťáku asi ne, že by měli nějaké hudebníky někde za plentou a nebo jim do toho někdo třetí třeba bubnoval rytmus?

PříspěvekNapsal: 15 kvě 2015, 14:33 
Královská rodina
Královská rodina

dauphine píše:

A rejpavá otázka na konec: Tento časový úsek byl ohraničený rytmickou hudbou a odpočítáváním, (...). - odkud vycházela rytmická hudba? Z magneťáku asi ne, že by měli nějaké hudebníky někde za plentou a nebo jim do toho někdo třetí třeba bubnoval rytmus?

Dauphine vyfúkla si mi otázku ktorú som ja chcela tiež položiť, ale potom som išla pochodovať do lesa, lebo aj ja chcem mať svaly, ale prosím len nie nažilované :disagreement: :roll:

no ale možno si zohnali nejakého bývalého galejníka čo im bubnoval rytmus Obrázekako na galére :twisted:

Ale som rada že som si fikciiu nechala na potom, lebo sa štýlovo hodí k mojej svalovici

Vzdelávania sa v oblasti telesnej kultúry Obrázeknikdy nemože byť dosť

Jeanne, začínam ťa podoozrievať že na toho tvojho Jana-Paľa máš nejaký konkrétny model Obrázek, alebo si si poskladala pána dokonalého z viacerých modelov ako puzzle? :mrgreen:

zdá sa že spolok tých bývaliek sa chystá Laure poriadne podkúriť, som zvedavá ako to bude pokračovať :ok:

PříspěvekNapsal: 15 kvě 2015, 18:06 
Královská rodina
Královská rodina

Napínavé pokračování. Nejprve schůze bejvalek a pak popis, jak se pan Dokonalý snaží být ještě dokonalejší a tvrdě na sobě pracuje. Také jsem zvědavá, co na něho ty dámy vymyslely. A na vývoj vztahu s Laurou. :ok: :?:

PříspěvekNapsal: 17 kvě 2015, 21:04 
Site Admin
Site Admin

Díky za komentáře, doufám, že vás tedy bude další pokračování bavit stejně jako překvapovat. Jen bych ho musela mít čas/chuť sepsat, jinak asi přejdu na podobu ústního vyprávění při našich příštích srazech. :)
Pan dokonalý je inspirován výhradně fikčními zdroji, kdybych psala o pánech inspirovaných realitou, byla by z toho příliš velká (tragi)komedie. A realita mě nebaví.
PS: Chtěla jsem totiž tuhle sérii pojmout jako skládačku z toho, co znám nejlíp, jen zasazenou do reálií 60. let 17. století, ale tím víc se mi to pak stává prací a nějak si to moc odpočinkově neužívám. Psát pracovně knížku o dietě a životním stylu modelek a pak volnočasově o Mme de La Fayette coby životopisci Henrietty Anglické? Zažívat problémy s vydavateli a pak psát o těchže problémech žen v polovině 17. století? Experimentovat s tréninkem a každý den hledat to pravé na cestě k nejlepší formě a pak psát o jeho historické podobě? Uff, takže žádní reální pánové ještě k tomu, ale pan fikční. :)
PS2: James by určitě mohl nahradit Jerôma, nezapomeňte, že má v Paříži i skupinu anglických přátel, kteří tam byli zmíněni taky - to jen k té otázce, jak to tam fungovalo. ;)

PříspěvekNapsal: 17 kvě 2015, 22:21 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
to jen k té otázce, jak to tam fungovalo. ;)

ja chcem vediet akoto že im tam hrala hudba! :twisted: :twisted:

PříspěvekNapsal: 18 kvě 2015, 07:53 
Site Admin
Site Admin

"James přizval nějaké své pařížské známé, kteří stejně jako on původně pocházeli z Anglie."

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]