Právě je 25 čer 2019, 10:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 14 pro 2014, 12:14 
Site Admin
Site Admin

Doufám, že vás nová Vánoční minifikce pobaví a zpříjemní vám předvánoční víkend, ať už se snažíte stíhat péct cukroví nebo si jen užíváte přípravu výzdoby a stromku jako já, která právě zjistila, že se nikam nevejde. :roll:

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 14 pro 2014, 12:41 
Královská rodina
Královská rodina

Aaaaaaaaaaaach!!! To je naprosto skvělá fikce Jeanne!!!! :ach: :slzici: :slzici: :slzici: :slzici:

„Tady pomůžou jen krabi, hodně krabů. Popřípadě sobi,“ podívaly se na sebe tři z nich a vědoucně pokývaly.
Bylo zřejmé, že mají interně rozpracovaný systém poznámek a humoru, kterým nemůže rozumět ani jejich celé společenství, natožpak kdokoli mimo něj.

„Možná by nám mohl říct, jak by vzestupně seřadil své nejcyničtější výroky,“ navrhla tmavovlasá dívka, která byla tak zaujatá nekonečným množstvím témat, na které toužila dostat odpověď, že ani neměla čas brát ho víc na vědomí.

„Víte, že jste dokonalý?“ komentovala další, když přejela rukou po jeho paži a stiskla půlku zadku, až nadskočil.

:slzici: :slzici: :slzici: :slzici: :slzici: :slzici: :slzici: :slzici: :slzici: :slzici: :applaus: :applaus: :lol: :lol:
Tohle se vážně povedlo :D
Jen ještě poznámka: doplnila bych a) nějaký zasvěcený jizvologický komentář oné záhadné blondýny, když poprvé spatřila pana dokonalého a b) jedna blondýna a jedna brunetka by si s panem dokonalým měly vykouřit stočený list tabáku :D

PříspěvekNapsal: 14 pro 2014, 12:50 
Site Admin
Site Admin

Dauphine, vidím, že ses správně identifikovala. :agree: :twisted: 8)

Ok, sem s vašimi dalšími slavnými výroky, doplníme je tam, když už máme možnost osobně se setkat s panem dokonalým. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 14 pro 2014, 15:03 
Site Admin
Site Admin

Nemůžu věřit svým očím, tatáž osoba, které fikce trvá v průměru půl roku byla hotová za 2 hodinky!? To tě ale muselo slušně nakopnout! Naše sci-fi série musí jednoznačně pokračovat, víte kolik tak odhalíme detailů, o kterých se nám ani nesnilo? Třeba takové Velikonoce... :mrgreen:

Ale hezky jste mi to vrátila, drahá kolegyně. :agree: :agree: :slzici: :slzici: :slzici:

Ano, ano, je třeba sepsat přesný angelikologický manifest - A všechny se na chvíli zamyslely nad tím, že i utrpení pana dokonalého by mělo mít své hranice.

„Jediné čeho lituju je, že jsme ho neviděly v masce, představte si to, kdybychom tam přišly a pod vánočním stromkem tam stál… celý v černém koženém obleku, s pláštěm, maskou a kloboukem s péry…“ - Obávám se, že ty situace, v nichž doma občas užíval masku by byly lehce nevhodné pro takto explicitní výzkum... Pravděpodobně by tam jen tak nestál. ;) ;)

(...) chci vidět Rescatora, příjde mi, že už píšu stále dokola o tom samém a vás to jistě začne brzo nudit, potřebuju ďábelskou inspiraci, chci aby se mi roztřásla kolena až ho uvidím, ach.“ Tak už konečně řekni, že chceš, aby tě zachránil, jako zoufalou ztroskotankyni z Evropy, u níž s nadšením odhalí nečekaný smysl pro cynické hlášky a módní styl... V mezičase bys mu zkatalogizovala všechny outfity do přehledné příručky, kam se hrabou George i Rochat.

A to vyobrazení - stále víc a víc přestává být hubenou modelkou, že ty tajně chodíš na ty kurzy kreslení postavy. ;) :ok:

PříspěvekNapsal: 14 pro 2014, 15:28 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
Doufám, že vás nová Vánoční minifikce pobaví a zpříjemní vám předvánoční víkend, ať už se snažíte stíhat péct cukroví nebo si jen užíváte přípravu výzdoby a stromku jako já, která právě zjistila, že se nikam nevejde. :roll:

Jeanne tak toto je genialne, genialne, genialne :!: :slzici: :slzici: :slzici: :slzici: :slzici:

Splneny vianocny sen klubu Angelikoloziek aaaaach! :ach:

Samozrejme ze som hned vyroky jednotlivych dam spoznala (teda som o tom pevne presvedcena)

Toto som bola jednoznacne ja:

najmenej tri krat som sa spoznala co som povedala ja: ja som breptala nedokonalou francuztinou z cudnym prizvukom, vravela ze v Toulouse nebyva menej ako 10 stupnov ani v zime a pytala sa na Andijosa (Jeanne samozrejme na tu loznici a telocvicnu)
tu ktora zacala z grofom rozpravat po anglicky som kopla tak do clenku ze tyzden krivala ako Peyrac, pretoze aaach :ach:
nic nezneje z ust velkeho Toulouskeho grofa viac sexy ako lubozvucna francuztina....

iba ak...Okcitancina....ihned som ho poprosila aby nam neico zarecitoval v tom sladkom juzanskom nareci, pricom zasa ostatne kolegyne kopali do clenkov mna, aby som aspon laskavo prekladala....

ked skoncil z recitovanim nekompromisne som mu oznamila ze teraz cheme okamzite vidiet jeho kabinet hudobnych nastrojov, a ked nam nezaspieva uz sa nas do smrti nezbavi.... :trubadur:

kym spieval pravdepodobne som vytiahla z vrecka lupu a dokladne som si poprezerala tri hlboke jazvy, spokojne kyvajuc hlavou :agree: kym Peyrac z mefistovskym vyrazom na tvari vytiahol dohora jedno obocie

PS: Akoto ze sa ani jedna z vas nepytala na arcibiskupa :priest: ????? :shock:

PříspěvekNapsal: 14 pro 2014, 15:37 
Site Admin
Site Admin

moirra píše:
PS: Akoto ze sa ani jedna z vas nepytala na arcibiskupa :priest: ????? :shock:

:lol: :lol: :lol:
"Nemáte doma arcibiskupa?" Tak to už by ho mohlo složit nadobro. :lol: :lol: To bychom se spíš mohly zjevit rovnou tomu dobrákovi až zase usne v kapli nebo na věži..." :agree: :agree: :twisted: :twisted:
Možná všechny zmíněné výroky nebyly psané jako přímo tvoje repliky, ale klidně se o ně poperte, je jasné, že každá skutečná angelikoložka chce hrát ve fikci s panem dokonalým. :agree: :agree: 8)

PříspěvekNapsal: 14 pro 2014, 15:39 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:

(...) chci vidět Rescatora, příjde mi, že už píšu stále dokola o tom samém a vás to jistě začne brzo nudit, potřebuju ďábelskou inspiraci, chci aby se mi roztřásla kolena až ho uvidím, ach.“ Tak už konečně řekni, že chceš, aby tě zachránil, jako zoufalou ztroskotankyni z Evropy, u níž s nadšením odhalí nečekaný smysl pro cynické hlášky a módní styl... V mezičase bys mu zkatalogizovala všechny outfity do přehledné příručky, kam se hrabou George i Rochat.

Jeanne absolutne z hore uvedenym suhlasim. Dauphine sniva podobne ako snivala Carrerova na ceste do noveho sveta
ze ju jedneho dna unesie pirat.
Len prosim ta este dopln do tvojej fikcie ako sa Dauphine pytala na jeho satniky, a vzapati si pytala pero a papier a zacala vsetko presne katalogizovat, vysvetlujuc mu ze je veduca ustavu outfitologie. :lol:

PříspěvekNapsal: 14 pro 2014, 15:40 
Královská rodina
Královská rodina

moirra píše:
kym spieval pravdepodobne som vytiahla z vrecka lupu a dokladne som si poprezerala tri hlboke jazvy, spokojne kyvajuc hlavou :agree: kym Peyrac z mefistovskym vyrazom na tvari vytiahol dohora jedno obocie

:slzici: :slzici: :slzici: :slzici: :slzici: je mi to jasný Ó Velký jizvologu! :agree: a já se tu válím smíchy, protože tě úplně vidím :lol: :lol: chudák pan dokonalý takový potupný jizvologický průzkum :D

Jeanne, sci-fi série rozhodně musí pokračovat!! Třeba jak jsme se dostaly do kandijského paláce ;) Nebo jak sedíme s Joffreyem na bohoslužbě a hrajeme soutěž kdo uhodne co arcibiskup v příští sekundě vysloví. :twisted: :twisted:

PříspěvekNapsal: 14 pro 2014, 15:45 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
Možná všechny zmíněné výroky nebyly psané jako přímo tvoje repliky, ale klidně se o ně poperte, je jasné, že každá skutečná angelikoložka chce hrát ve fikci s panem dokonalým. :agree: :agree: 8)

myslela som si to pretoze sa mi zdalo ze ani jedna z vas nevravela ze by hovorila francuzky a este som sa cudovala
ze odkial vies ze mam priserny prizvuk a preto som to kedysi z francuztinou vo francii vzdala i ked som v Bretonsku pravidelne travila leto... :?

takze priznajte sa dobrovolne! ktora z vas vie po francuzky??? :swordplay: ihned ju zavalim prekladmi a mam pokoj :tongue: ... :writer:

PříspěvekNapsal: 14 pro 2014, 15:51 
Moderator
Moderator

Drahé, přítelkyně, zcela oslněna a dojatá Vašimi fikcemi vzpomínám na svůj dávný Test příčetnosti čtenářek Angeliky, který jsem přestavovala na srazu v Táboře. Tenkrát nám ještě chyběly některé současné fundamentalisticky zapálené členky a já jsem se bála, že je to moc silná káva k uveřejnění na webu. Ale to, co se tu děje, teď, ho staví někam do kouta jako nezajímavý a nudný škvár.
Čímž chci říct, že současná vědecká úroveň našeho kroužku má mnohem větší úroveň, než by mě kdy napadla. Skoro se obávám, že by podobný historický výlet vyvolal geometrickou řadu dalších pochybností, které by mohl uspokojit jen roční výměnný pobyt!
P.S. Seru na hlídání dětí! Jedu s vámi osahávat Rescatorovi zadek!! :ach:

PříspěvekNapsal: 14 pro 2014, 15:52 
Site Admin
Site Admin

moirra píše:
Jeanne absolutne z hore uvedenym suhlasim. Dauphine sniva podobne ako snivala Carrerova na ceste do noveho sveta ze ju jedneho dna unesie pirat. Len prosim ta este dopln do tvojej fikcie ako sa Dauphine pytala na jeho satniky, a vzapati si pytala pero a papier a zacala vsetko presne katalogizovat, vysvetlujuc mu ze je veduca ustavu outfitologie. :lol:

Tohle už jsme s Dauphine probraly, že jestli nepřestane provokovat samotnou zakladatelku angelikologických studií, je tady hrozba, že jí sepíše detailní záchrannou akci. :twisted: Mladá tmavovláska ležela na jeho orientálním divanu a místo katalogizování jeho plášťových outfitů a masek právě znovu proškrtávala svůj sestupný seznam jeho nejcyničtějších výrazů. Už se na to nemohl dívat, tohle bylo zoufalejší, než kdy zažil s Dianou při jejich hrozném seznámení...
Oddělení zkažeností pana dokonalého vychází z předpokladu, že při extrémnosti té situace s natolik šílenou dámou by to vyřešil hodně rychle, než aby vymýšlel nějaká složitější řešení, co s ní.
:agree: :agree: :twisted: 8) :tongue: :zachrana:

PS: Nevědělas, že mám za sebou 5 semestrů francouzského jazyka a literatury na téže fakultě, kde učím? Vzdala jsem to až v posledním ročníku před bakalářem. :D :D

dasha píše:

Jediná rozumná reakce! :ok:

PříspěvekNapsal: 14 pro 2014, 15:53 
Královská rodina
Královská rodina

dasha píše:

:ok: :slzici: :slzici: :slzici: :slzici: :slzici:

PříspěvekNapsal: 14 pro 2014, 15:58 
Site Admin
Site Admin

Vzpomínám, jak o nás kdysi někde na netu napsali jakýsi nemístný škvár - měly bychom jim doporučit, aby to udělali teprve teď! :lol:

PříspěvekNapsal: 14 pro 2014, 15:58 
Moderator
Moderator

jeanne píše:

Z tohoto titulu bych se přimlouvala za jednoho mladého muže, možná trochu afektovaného, který nám bude nepřetržitě skákat do řeči a pídit se po všech vydáních jistého trubadůrského básníka. A když ho lehce otrávený Peyrak konečně vyhrabe (a snad bude donucen i recitovat), uzemní ho žádost o pokračko :twisted:

PříspěvekNapsal: 14 pro 2014, 15:59 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:

PS: Nevědělas, že mám za sebou 5 semestrů francouzského jazyka a literatury na téže fakultě, kde učím? Vzdala jsem to až v posledním ročníku před bakalářem. :D :D

Asi to vedeli ostatne, co sa poznate dlhsie ale mne si to nikdy nespominala, na takuto "malickost" by som istotne nezabudla :disagreement:

Ale to sa vyborne hodi! :agree: :agree:

mam v plane objednat nove diely integrale vo francuztine ak teda budu vychadzat v 2015 a zide sa niekto kto pomoze z prekladmi novych, doplnenych casti, ktorych dufam, tam bude dostatok. :twisted: :twisted:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]