Právě je 18 pro 2018, 17:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Aprílové fikce
PříspěvekNapsal: 24 dub 2016, 15:57 
Vévodové
Vévodové

Díky Errnie. Jsem ráda, že se Ti pokračování líbilo. :D
Vidím, že i ty jsi podlehla kouzlu okamžiku. Nelítám v tom sama.

Přesto bych ráda připomněla dobráka Bernarda, který zná svého přítele asi nejlépe :agree: :

Pan de Peyrac nenechá žádného ze svých přátel trpět, aniž by se pokusil osobní pozorností napravit nepříjemný dojem z předchozího hovoru… Vždycky dává velice cenné dary. Obzvlášť dámám… Díky této jeho vlastnosti se necháme skoro dobrovolně urážet, jen abychom pocítili slast jeho přátelství… Je to mistr ve schopnosti každého okouzlit. Neříkal jsem vám to?“

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 03 kvě 2016, 11:32 
Vévodové
Vévodové

Navzdory předpokladům jsem závěr rozdělila do dvou kratších tématických úseků:
A)na část kuřáckou
B)na část nekuřáckou
Tak tedy posílám část A. Bohužel mi chybí smajlík s doutníkem, ráda bych Vám ho poslala :agree: .

PříspěvekNapsal: 04 kvě 2016, 19:41 
Královská rodina
Královská rodina

Terezo, zase jsem se výborně pobavila. :slzici: :applaus:
Pan Dokonalý se zadýchává při šermu se syny, pak tak pasáž o krátkozrakosti. Super. Ty mu teda dáváš. :mrgreen: :lol:

A na část o Degrezovi se moc těším. :agree:

PříspěvekNapsal: 04 kvě 2016, 20:45 
Vévodové
Vévodové

mimi píše:
Terezo, zase jsem se výborně pobavila. :slzici: :applaus:
Pan Dokonalý se zadýchává při šermu se syny, pak tak pasáž o krátkozrakosti. Super. Ty mu teda dáváš. :mrgreen: :lol:

A na část o Degrezovi se moc těším. :agree:

Díky Mimi. A jsem zvědavá, jestli Tě s Dezgrezem překvapím. 8)

PříspěvekNapsal: 04 kvě 2016, 22:26 
Vévodové
Vévodové

Tereza,
zaujímavo sa to vyvíja, si riadne vyrazila dych pánu dokonalému s krátkozrakosťou, veď sa ani nebránil protiargumentom, že predsa vi e výborne strielať, veď by to vedel oponovať, v 6tom dieli, keď strieľali na albatrosy, keď napadli Honorinu po jej šialenom páde do mora... :sailor:
a ten...Desgrez ..och...tak to som naozaj veľmi zvedavá, čo sa z toho vykľuje :shock: :?: ... lebo hoci mi bol vždy sympatický, ako pomáhal Angelike, predsa len som na neho nahnevaná, že jej vtedy pred sobášom nepovedal, že Joffrey žije... ale tak to by fanynky nemali Filipa :mrgreen: :disagreement:

PříspěvekNapsal: 05 kvě 2016, 08:45 
Vévodové
Vévodové

errnie píše:
Tereza,
zaujímavo sa to vyvíja, si riadne vyrazila dych pánu dokonalému s krátkozrakosťou, veď sa ani nebránil protiargumentom, že predsa vi e výborne strielať, veď by to vedel oponovať, v 6tom dieli, keď strieľali na albatrosy:

Díky Errnie. A k té střelbě na lodi - podle popisu se mi zdálo, že ti albatrosové byli mnohem blíž než situace u Katarunku. :D

PříspěvekNapsal: 05 kvě 2016, 09:10 
Královská rodina
Královská rodina

Ach Tereza, super pokračko :ok:

téma Desgrez istotne nebude taká jednoduchá...... :mrgreen:

ale inak to že je Joffrey krátkozraký som si dovolila tvrdiť ja:

viewtopic.php?f=1&t=493&start=30

avšak čo to je v porovnaní s tým že Dasha bude musieť ísť teleportom na raport
a čítať svoju fikciu v ktorej mu potopila Morského Orla pred celou jeho posádkou.... :slzici: :slzici:

PříspěvekNapsal: 05 kvě 2016, 13:44 
Vévodové
Vévodové

moirra píše:
ale inak to že je Joffrey krátkozraký som si dovolila tvrdiť ja:

viewtopic.php?f=1&t=493&start=30

avšak čo to je v porovnaní s tým že Dasha bude musieť ísť teleportom na raport
a čítať svoju fikciu v ktorej mu potopila Morského Orla pred celou jeho posádkou.... :slzici: :slzici:

Jsem ráda, že se ti předposlední část líbila. To ,že objev krátkozrakosti pana hraběte náleží tobě vím, ale chtěla jsem poukázat na to, že právě takto vznikají fámy a drby. :agree: Vždyť zachovat si chladnou hlavu v jeho pracovně je něco téměř nemožného. V takové situaci obyčejně s jistotou plácnu nějakou hloupost. Touto cestou se omlouvám autorce Setkání ve Středomoří, ale na druhou stranu - kdo by nebral tuto formu trestu ?

PříspěvekNapsal: 15 čer 2016, 18:04 
Vévodové
Vévodové

Posílám závěr Aprílové fikce. Trvalo to, ale nějak jsme se u krbu zakecali.
Děkuji Moiře za překlady :D .
Hezký večer.

PříspěvekNapsal: 20 čer 2016, 21:38 
Královská rodina
Královská rodina

Haha Tereza! :mrgreen: Výborný záver fikčnej série ....Zasa som sa ohromne pobavila ..... :ok: :lol:

už neviem koľko sa ti chystám napísať komentár ale stále mi do toho niečo prišlo keď som sa práve chystala ho napísať...

veľmi sa teším že pán dokonalý prejavil taký záujem o naše fantazmagórie týkajúce života jeho a členov jeho rodiny

ako výstižne opísal Angeliku:
Shrnuto a podtrženo – tahle žena, aniž to o sobě tuší, dělá z mužů hlupáky.“

prekvapilo ma že sa Desgrez zahral na opatrovateľa najmladších troch členov Peyracovej rodiny a asi ho museli veľmi hnnavať, keď ich zamkol do cely :potapec: no zrejme to boal súčasť nejakej pološialenej Desgrezovskej hry.... že by ich vzal na prehliadku do Bastily?

ach! Rochatovi sa konečne a dokonale splnil dávny sen! pracuje pre veľkomožného pána Rescatora a ešte je pritom aj neustále na cestách....
už ho vidím ako všade rozpráva tie svoje pološialené legendy! :slzici: aj Peyracove deti ako pri tom gúľajú očami....

naprosto súhlasím s týmto: i v tomto muži dřímá něco z Lidoužrouta zdá sa že v každom mužovi je aspoň kúsoček
Lidožrouta....

PS: Vím, jak je háklivý na své pláště a tak ho ujišťuju :„Nechám Vám ho na lavičce u studny.“

Veľmi dúfam že si si ho v tej nervozite ku koncu zabudla vyzliecť..... :agree:

PS2: Ako to že Joffrey vedel o tom liste? nespomínam si že by mu ho Angelika ukazovala.

Vždyť policajt, které pošle přes celý oceán ženě báseň, ten v tom lítá až po uši.“

PříspěvekNapsal: 21 čer 2016, 16:08 
Vévodové
Vévodové

Díky, Moirro.
Desgrez byl s dětmi skutečně v Bastile :D , psala jsem to někde myslím v třetím pokračování, když pan D. vysvětloval Lauzunovi a mně, kde jsou všichni Peyracovci.

Na myšlenku udělat z Desgreze au-pair (bez ohledu na to, že jsem se snažila psát tak trochu "aprílově" se vším všudy) mě přivedly tvoje Tři návštěvy - toto jsem si dobře zapamatovala :
Slovo manželka Desgreza nevdojak znovu zasiahlo. Nikdy sa neoženil.......
A potom, dvojičky sú ešte také maličké. Pokračoval Peyrac.
- Nemal som to šťastie vychutnať si detstvo mojich synov. Avšak tentokrát sa o to nedám obrať.
- Desgrezovi zabehlo víno a prudko sa rozkašlal.
Netušil že toto stretnutie bude tak bolieť. Och aký si len hlupák, fízel! Ľudia sa ženia, spávajú spolu a majú deti....Angelika je predsa ešte taká mladá.
- Dvojičky? Opakoval bezzvučným hlasom cítiac sa veľmi hlúpo.

Desgrez stále dohlížel na Angeliku, tak musel mít pod palcem i její děti.

Tu báseň v knize Angelika určitě nedala svému muži číst, ale vzhledem k tomu, jaký měl s ní policajt vztah (opět cituji Tři návštěvy a Desgrezovy myšlenky):
Ak ju skutočne miluješ...aspoň tak veľmi ako ja...dnes v noci nebudeš spať.
, tak v Aprílové fikci ve Čtenářských snech úplně vidím, jak ti dva chlapi zase pijí jako duha, už chabě artikulují, trumfují se kdo dál a výš, Peyrac vytáhne na Desgreze nějakou hllášku z Champelaina nebo něco ze škol lásky a ten mu na důkaz vlastní tvořivosti vyvalí třeba tu báseň. Vždyť ve víně je pravda. :agree: Ti dva se přece navzájem neskutečně poměřovali.

A kabát jsem mu na lavičce nechala. Jednak je pro teleport těžký a jednak jsem mu viděla na očích, jaká citlivka je pan hrabě na své "hadry". To víš, Lidožrout.

PříspěvekNapsal: 22 čer 2016, 12:25 
Site Admin
Site Admin

Dočetla jsem si aprílové fikce raději ještě pořádně v kuse a docela se nasmála, do jakých situací ses nechala dostat. Takže doufám, že to nebylo tvoje poslední setkání s panem hrabětem. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 22 čer 2016, 18:13 
Královská rodina
Královská rodina

Terezo, pěkné a vtipné zakončení vyprávění o návštěvě pana D. :ok:
Jeho přiznání, jak ho dostala Angelika od prvního setkání na kolena, to se mi moc líbilo. :agree:
Samozřejmě jsem poctěna, že si všiml i mého romantického snění. ;)

PříspěvekNapsal: 22 čer 2016, 20:04 
Vévodové
Vévodové

Jeanne, jsem ráda, že Tě má snaha o trochu humoru v naší "komplikované :agree: :D " době 21. století pobavila.

jeanne píše:
.... do jakých situací ses nechala dostat.....

Na svou obranu musím poznamenat, že v přítomnosti vysokého, galantního, tmavovlasého, sexy prošedivělého muže v nejlepších letech(z mého pohledu) a ve skvělé fyzické kondici, vynikajícího rétora s jizvou (který chlap nemá jizvu jako by ani nežil), kouřícího omamný doutník, milujícího děti, vlastnícího neskutečný majetek a pravděpodobně urovnávajícího si své boty se mé jinak racionální uvažování jaksi vytratilo....

Naposledy upravil Tereza dne 22 čer 2016, 20:16, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 22 čer 2016, 20:15 
Vévodové
Vévodové

mimi píše:
Terezo, pěkné a vtipné zakončení vyprávění o návštěvě pana D. :ok:
Jeho přiznání, jak ho dostala Angelika od prvního setkání na kolena, to se mi moc líbilo. :agree:
Samozřejmě jsem poctěna, že si všiml i mého romantického snění. ;)

Díky Mimi.
To si piš, že se mu křehké vyprávění líbilo. Dámy v Toulouse budou vzdychat, až jim ten příběh převypráví....a pak to vezme do svých rukou a budeme se divit, co se z té mladé dámy ze čtvrti Marais ještě vyloupne....

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina