Právě je 14 lis 2018, 21:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 06 říj 2017, 19:51 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
Nejlepší na tom je, že si Polačku umíme při tom všichi dobře představit. Což mi připomíná, že už jsem víc než měsíc nebyla ve Wapassu. Proč by měli mít tu čest jen Mulaj Ismail, Osman Ferraji nebo Rescator!? :la-polak-fun:

Zabudla si že Angelika :eyes: je ešte stále zamknutá v kajute? :twisted: :twisted: :la-polak-fun: A nezadržateľne sa blíži Katarína :katarina:

jeanne píše:
Kdyby se Polačce chtělo vyrazit na cesty, příští týden/víkend je volný. :sailor:

nieje minizraz? :roll: :potapec:

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 06 říj 2017, 19:54 
Královská rodina
Královská rodina

PenelopaW píše:
Četla jsem cestou na vlak v tramvaji a kdyby dnes lidi nebyli tak odtažití, vsadím se, že minimálně osm spolucestujících by se zeptalo, co to čtu, že se tak směju...

Naprosto úžasné polačkovské řešení, Moirro! Polačka coby Šeherezáda mne dostala na kolena!!!

moirra píše:
Katarína je zatiaľ ešte ďaleko...

Ale doufám, že dorazí též! :!:

Ďakujem, som rada že si sa pobavila. A kam že si to cestovala tým vlakom?

No samozrejme že Katarína dorazí :katarina: ....Polačku :la-polak-fun: očakáva nevďačná úloha ako poriešiť zamotaný Rescatorov :mask: manželský trojuholník.... neviem či to aj v tomto prípade bude mať také jednoduché ako s mulejom :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 06 říj 2017, 20:00 
Královská rodina
Královská rodina

mimi píše:

Moc pěkné a zábavné. Líčení událostí v harému, honba sultána s Polačkou, to je prostě super. :turban:

To nejlepší nakonec: Skutočne súrne potrebujem čisté spodky. :mask:

ďakujem Mimi, teším sa že som pobavila :D

Tereza píše:
Ty spodlky mě také dostaly. :slzici:
Je vidět, že i tak dokonalý muž je schopen se v v období jistého půstu uchýlit k tak nízkým Jezinkovským praktikám, jako je všeobecně známé škemrání : "Jen dva prstíčky tam strčíme, jen co se ohřejeme..."
Aspoň na chvíľu by mohla otvoriť tie dvere.

Tereza díky :D Jezinky ma nenapadli, super prirovnanie :slzici:

no Polačka bude musieť konať, inak nám ešte veľkomožný pán Rescator :mask: v tých spodkách nachladne ...

PříspěvekNapsal: 13 říj 2017, 08:32 
Královská rodina
Královská rodina

Na žádost Moirry uvádím sen, který se mi včera večer zdál... Aneb jak jsou na sebe Angelikoložky telepaticky navázáné...

Odpoledne se mi nakonec podařilo jít si s Andělkou lehnout (Petříka jsem poslala nahoru k rodičům), a i když se mi spalo fakt blbě a skončila jsem s migrénou, zdálo se mi pár snů. Jeden byl o Dashe (tak jsem zvědavá, kdy se ozve :D ), a pak jeden o tom, žes měla jakéhosi ctitele z orientu (ale ne, sultán to nebyl! :D ), který nás všechny pozval na návštěvu (resp. Tebe, ale Tys pozvala i nás ostatní) a zaplatil nám autobus. Já jela s celou rodinou (teda kromě rodičů, jakože s manželem a dětmi), a pak jsme kdesi u Třeboně museli zastavit, bo jedna Angelikoložka se rozhodla, že dál nepojede, protože autobusem jsme se měly dopravit do Turecka, odkud nás měla vést obrněná loď k němu. A ona se rozhodla, že je to moc nebezpečné a že mezi teroristy do jeho bungalovu nepojede (co to má Polačka za známosti?!? :mrgreen: ). Ovšem já ve snu provedla úvahu, že toto jsme musely vědět předem a že takovému riziku bych svého syna nevystavila, takže jsme se rozhodli pokračovat :) . Ovšem dál se ten sen změnil v úplně jiný, takže nevím, jak ten ctitel vypadal, ani jak vášnivě Tě uvítal i s kamarádkami :disagreement: .

PříspěvekNapsal: 13 říj 2017, 10:35 
Královská rodina
Královská rodina

ha ha ha :slzici:

do Turecka za teroristami - čo je to za šialený Angelikologický výlet :?: :?: :lol: :lol:

To mám z toho že som chcela tie turecké Angeliky do zbierky! :la-polak-fun:

ja som skôr myslela že keď už tak sa vydať na cestu loďou :sailor:

za Polačkynym priateľom Mulejom :turban: do Maroka

PříspěvekNapsal: 13 říj 2017, 12:54 
Královská rodina
Královská rodina

moirra píše:
za Polačkynym priateľom Mulejom :turban: do Maroka

budeme-li předstírat, že namísto "U" zpívá Judita Čeřovská "O", je to docela stylové: https://www.youtube.com/watch?v=Q6ZjW-UW4-I

PříspěvekNapsal: 13 říj 2017, 13:24 
Královská rodina
Královská rodina

ach! :find: to je objav!

to by mohla byť obľúbená Polačkyna pieseň :trubadur:

stará dobrá česká kinematografia :ok: -

vtedy sa ešte scenáre písali ako pološialené fikcie :agree: ... a texty niektorých pesničiek tiež ... :roll:

PříspěvekNapsal: 14 říj 2017, 19:14 
Královská rodina
Královská rodina

na sobotný večer pridávam Pokračko :la-polak-fun: Polačkyných dobrodružstiev Obrázek

a idem čítať pokračko Desgreza :desgrez:

PříspěvekNapsal: 14 říj 2017, 19:36 
Královská rodina
Královská rodina

Tak to je skvělá zpráva. Moc se těším.

Moirro, vyprávění jsem prostě shltla. Vtáhlo mě do děje. Jsem moc zvědavá a napnutá, jak to bude pokračovat. Vtipné zapojení Kataríny. Samozřejmě si to přečtu vícekrát. :agree: :ok:
Jsem zvědavá, co velkomožný pán Rescátor vymyslel. :trubadur:
Už se těším na další díl. :applaus: :slzici:

PříspěvekNapsal: 14 říj 2017, 20:24 
Site Admin
Site Admin

Polačka uprostřed středomořského obchodování je skvělá inovace. "Ale prečo ma chcete trestať znovu? Či vám dobre neslúžim vznešená pani von Polack? Vám a jeho veličenstvu Mulejovi Ismailovi? Aj tentokrát vám veziem vynikajúci náklad tých najskvostnejších parížskych prostitútok do tretieho háremu veľkého sultána." :la-polak-fun: :turban: :sailor:

"No asi som sa príliš smial keď sa mi predstavila ako Katarína de Peyrac, manželka slávneho Rescatora. Bože, kde ten človek len na tie fúrie chodí!"
:slzici: :slzici:
"Ja sa raz zo všetkých tých vašich manželiek zbláznim!" ... když už to povedala aj Polačka! :ok:
Nemá pan dokonalý těch manželek, co to obloukem berou přes sultánův harém, nějak moc? :D Ehm ty jeho noční můry jsou asi odpovědí na sestavu best-ženušek, co si takto v trans-fikčních světech pořídil. :lol: :lol:

...teraz ešte niesom celkom pripravený jej to všetko vysvetliť. Toto mi neodpustí!
Kedyže už je človek na niečo „celkom pripravený“ zahundrala si Polačka výsmešne pod nos.
hmm, kdyby že by měla Polačka takový vliv na pány dokonalé a perfektní..., hm :)

Jak si ta madame la Polack se svojí Polonaise užívá život ve fikci, kde ji v kuse prosí Rescator. Jo, k tomu přesně tu fikce jsou. :ach:

PříspěvekNapsal: 14 říj 2017, 20:38 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
...teraz ešte niesom celkom pripravený jej to všetko vysvetliť. Toto mi neodpustí!
Kedyže už je človek na niečo „celkom pripravený“ zahundrala si Polačka výsmešne pod nos.
hmm, kdyby že by měla Polačka takový vliv na pány dokonalé a perfektní..., hm :)

No presne o tom to je - ďalšie pravidlo z Polačkynej školy lásky:
Zlaté pravidlo číslo jedna:
nidky nečakať kým bude pán dokonalý či perfektný dokonale či perfektne pripravený :twisted: :twisted:

treba konať! podľa vzoru nezlomnej Kataríny :katarina: či pološialenej Polačky :la-polak-fun:
a nie trucovať v kabíne ako Angelika

Obrázek

PříspěvekNapsal: 17 říj 2017, 17:19 
Vévodové
Vévodové

Přečetla jsem si pokračko a hned se mi po dnešním školení :zle: zvedla nálada.

Polačka je prostě žena činu :agree: a Rescator je v situaci, na kterou pasuje známé lidové rčení "Na posraného i hajzl spadne."

Uprel na ňu svoj veliteľský pohľad, ktorý sa teraz stal prosebný.
- Doparoma, nerobte na mňa tie psie oči! Viete že to u chlapov neznášam!

:slzici:

PříspěvekNapsal: 18 říj 2017, 09:16 
Královská rodina
Královská rodina

Tereza píše:
Polačka je prostě žena činu :agree: a Rescator je v situaci, na kterou pasuje známé lidové rčení "Na posraného i hajzl spadne."

Čím dál víc by mne zajímalo, jak by se na tuto fikci tvářil pan D :) . Terezo, to si říká o další teleport! ;)

PříspěvekNapsal: 18 říj 2017, 09:24 
Vévodové
Vévodové

PenelopaW píše:
Tereza píše:

Čím dál víc by mne zajímalo, jak by se na tuto fikci tvářil pan D :) . Terezo, to si říká o další teleport! ;)

Takový hrdina, abych mu oznámila, že se oženil s Katarínou, nejsem. Zkus to sama. :agree: Hodně štěstí mezi žraloky. Malá rada - až tě jim předhodí jako jednohubku, prý je šance na přežití, když jim vypíchneš prsty oči. :agree:

PříspěvekNapsal: 18 říj 2017, 16:33 
Královská rodina
Královská rodina

Tereza píše:
Takový hrdina, abych mu oznámila, že se oženil s Katarínou, nejsem. Zkus to sama. :agree: Hodně štěstí mezi žraloky. Malá rada - až tě jim předhodí jako jednohubku, prý je šance na přežití, když jim vypíchneš prsty oči. :agree:

S ohledem na moji "kvalitní" jemnou motoriku v krizových situacích přijímám Tvé argumenty. Ta několikavteřinová proměna udiveného výrazu páně Peyracova ve výraz zuřivý mi za vdovský důchod mého muže nestojí :) .

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina