Právě je 15 čer 2019, 23:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 29 lis 2007, 16:37 
Markýzové
Markýzové

Vzhledem k tomu, že nás poslední díl čeká až za hodně, hodně dlouho, napadlo mě, že by jsme se také mohli podělit o naše vlastní teorie jak to vlastně celé dopadne. Nebo třeba taky o to, co bychom si přáli, aby se stalo. :oops:

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2007, 16:49 
Královská rodina
Královská rodina

To je zajímavý nápad.
Je někdo pro, aby se Angelika vrátila do Francie?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2007, 16:50 
Královská rodina
Královská rodina

áno, ja som za. Už som sa raz vyjadrila, že mám radšej európske časti, takže by som sa rada znovu ocitla napríklad aj v Toulouse.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2007, 16:55 
Markýzové
Markýzové

Já jsem rozhodně pro. Až to napíšu, vložím sem svou podrobnou teorii :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2007, 17:56 
Markýzové
Markýzové

Já jsem zvědavá, jak proběhne setkání Angeliky a krále, myslím, že bude dojemné a že bude samozřejmě :) A pak se také moc těším na Desgreze!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2007, 18:33 
Markýzové
Markýzové

Předem říkám – omluvte nelogičnosti či nesmysly a radši mě opravte, pokud se vám něco nebude zdát. :wink:
Takže zde je moje teorie (počítající s tím, že Království Francie bude třídílné):

1. díl – Angelika se s Cantorem, Honorinou a dvojčaty navrací do Gouldsbora. Honorina se úplně uzdraví, začne pořádně vidět… Angelika se bude strašlivě užírat čekáním na Peyraka, který ne a ne připlout. Nakonec přece jen přijede a společně prožijí nádherné, ba přímo idilické léto v Goldsboru :lol: . Angelika pocítí potřebu znovu vidět Francii. Zařídí všechno potřebné, dojde k dlouhému loučení a na zimu všichni odplují (i všechny děti 8) ) do Evropy. (Někde mezi tím se dozvíme, co vlastně řekl Peyrac Colinovi, aby se dobrovolně stal guvernérem). Kniha bude končit vyloděním se ve Francii, možná až návštěvou paláce Trubadůrské poezie v Toulouse.
2. díl – Angelika se vydá na cesty po Francii, na místa plná svých vzpomínek. Navštíví příbuzné a staré přátele. Peyrac se tak o ní dozví zase o něco víc. Tenhle díl bude spíš vzpomínkový. Nakonec se Angelika dostane až do Paříže (a doufejme – tedy já alespoň doufám :lol: , že navštíví Desgreze a Dvůr zázraků). Přijdou dvě zásadní komplikace :shock: . Pozvání do Prahy a pozvání ke králi. Peyrac přes všechna varování odjede do Prahy a tam se prostě cosi stane a bude to dlouho vypadat dost bledě. Angelika možná zůstane sama v Paříži a bude muset čelit královým „návrhům“, ale to už bych si fakt moc vymýšlela… :twisted:
3. díl – Peyrac se nakonec dostane z Prahy živ a zdráv, ať už tam půjde o cokoliv a bude to jakkoliv komplikované. Angelika si uvědomí, že sice miluje Francii nade vše na světě, ale nemůže tam zůstat – hlavně kvůli králi samozřejmě (ono by se totiž mohlo všechno znovu opakovat :wink: ). Přijde další loučení – tentokrát definitivní :roll: . Florimond možná odjede zpět do Ameriky, Cantor zůstane ve Francii. Angelika, Peyrac, Honorina a dvojčata se vrátí do svého domova – do Goudsbora… a bude konec. :cry:
Takže očekávám vaše názory na tuhle "skromnou" teorii :oops:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2007, 18:57 
Markýzové
Markýzové

Já to takhle dalekosáhle vymyšlené nemám, spíš mam jen některá přání a předpoklady. Souhlasím, že určitě musí být nějaká cesta po Francii po starých stopách a určitě to bude dost zajímavé jak pro Angeliku, tak pro Joffreye, pro něj možná ještě víc, protože jak si řekla, tak Angeliku zase víc pozná. Jak už jsem napsala, tak doufám taky v Desgreze a dokonce bych se nedivila, kdyby na ně čekal už v přístavu! :) S tím králem... Já doufám, že se uklidní, už by měl být s paní de Maintenon, takže by mohl být smířlivější a to setkání by mohlo být něco jako nostalgické setkání starých přátel, kteří se dlouho neviděli a mají si co říct :). A tak nějak doufám, že zůstanou ve Francii a vrátí se do Toulouse...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2007, 18:58 
Markýzové
Markýzové

No hlavně se nemůžu dočkat!!!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2007, 18:59 
Markýzové
Markýzové

To mi povídej :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2007, 19:11 
Baroni
Baroni

ja si nemuzu pomoct, nechci aby to tak bylo, ale mam neodbytny dojem, ze zemre desgrez... nwm, jak to bude, ale z lasky k angelice.. bud ho da zabit zarlivy kral nebo sebevrazda...
je to desne deprimujici, ale neodbytny... :-(

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2007, 19:16 
Markýzové
Markýzové

peggy.kaja píše:
ja si nemuzu pomoct, nechci aby to tak bylo, ale mam neodbytny dojem, ze zemre desgrez... nwm, jak to bude, ale z lasky k angelice.. bud ho da zabit zarlivy kral nebo sebevrazda...

Ježiš to snad ne :shock: - já doufám (a věřím), že ten přežije všechno a navíc on je skutečná historická postava... to by nešlo. Ale kdyby skutečně umřel, tak jedině stylově "v rámci záchrany Angeliky" 8) . No... a byl by možná úplně první knižní postavou, kterou bych obrečela.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2007, 19:40 
Baroni
Baroni

Alex píše:
peggy.kaja píše:

Ježiš to snad ne :shock: - já doufám (a věřím), že ten přežije všechno a navíc on je skutečná historická postava... to by nešlo. Ale kdyby skutečně umřel, tak jedině stylově "v rámci záchrany Angeliky" 8) . No... a byl by možná úplně první knižní postavou, kterou bych obrečela.

aha, tak ja ted koukam do casove osy, a pokud by to bylo jak jsem napsala, v te dove by bylo jofreyovi 125 let.. to je divny :-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2007, 19:43 
Baroni
Baroni

ne, uplne jinak, ja uz se v tech datumech ztracim, jeane, ses si jista ze to tam mas spravne, nejak mi jeho narozeni a umrti njede dohromady s casovou osou...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2007, 20:14 
Markýzové
Markýzové

Tak teď jsem se v tom ztratila i já :? :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2007, 20:22 
Hrabata
Hrabata

Tohle téma by se spíš hodilo do čtenářské fikce, ne?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]