Právě je 23 zář 2019, 20:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 22 srp 2018, 17:46 
Královská rodina
Královská rodina

Ado, musím říct, že TOHLE si Katarína nezasloužila.
Já být na jejím místě, možná, že kdybych toho chlapa uviděla v zemljance s horečkou, tak bych ještě dokořán otevřela dveře, aby to měl rychleji za sebou. Pak bych se jela přihlásit o tučné dědictví ,vykašlala bych se na vesničany - ať se snaží sami- a kdo ví jestli bych se po takových zkušenostech s chlapama nevrtla nakonec na ženské :mrgreen: .
A pak je ještě šance, že se ten suchar a bídák probere a vzpomene si na něco ze svého dřívějšího života a Katarína si konečně užije nějakou zábavu - např. šerm s manželem po vzoru slavné scény ze Zorra :ach: (Banderas + C.Z.-Jones) atd.
Odkaz :
https://www.youtube.com/watch?v=ofmBgLEsthU

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 22 srp 2018, 20:36 
Královská rodina
Královská rodina

Ado, hezky napsané. Katarína začala nový život. Odhaluje skryté dobré stránky a nadání prostých venkovských dívek. To je fajn. Jen ten Dimitrij se mi nelíbí. :disagreement:
Každý nevolník má pro něho větší cenu než pracovitá žena, která se obětovala. Ta svatební noc byla vůči Katce ošklivá. Přála jsem jí, aby našla u muže, který slouží Bohu a všem vesničanům, ocenění jejích předností a také úctu a lásku.
Katarína jen nastavuje obě tváře a oplácí špatné dobrým. Jsem zvědavá, jak to bude dál. Držím jí palečky. :writer: :katarina:

Také si myslím, že by mohla projevit své zkušenosti z prace ve špitálech a třeba pomáhat místní porodní bábě, nebo zařídit malou opatrovnu pro osiřelé děti.

P.S. Ta ukázka šermu je velmi inspirativní. To by pan manžel koukal, jak se umí ohánět kordem. :swordplay: :katarina:

PříspěvekNapsal: 21 lis 2018, 15:16 
Královská rodina
Královská rodina

mimi píše:
P.S.: Moc ráda bych si přečetla, co pro ni připravila Ada ve svém vyprávění o Kataríně v Rusku.

Čteš mi myšlenky, taky jsem si říkala, že tu dlouho nebyla paralelní linie od duchovní autorky...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]