Právě je 17 srp 2019, 17:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Katarína fikce
PříspěvekNapsal: 20 bře 2017, 18:48 
Královská rodina
Královská rodina

Dasho, díky. Jen se obávám, že asi nesplním tak úplně vaše představy. Děj není zase tak moc o Kataríně. Zatím jsem dala první ochutnávku a uvidím, co tomu řeknete. V druhé části bude něco romantiky. :slzici:

Musím se tak trochu rozepisovat, ale o Kataríně ještě také plánuji něco napsat. :writer:

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 27 dub 2017, 12:49 
Site Admin
Site Admin

A protože Angelika už nikoho dávno nezajímá a Katarína je skutečná hlavní hrdinka, má hlavní místo taky na všech angelikologických setkáních...
No a když se naše slavná návštěva, baronesa Savojská Dunajská Uherská objeví..., nemají další dámy nejmenší šanci. Mohou si jen dál samy pokračovat v čajovém dýchánku a zahořkle či uštěpačně diskutovat, proč by to nešlo... Katarína umí všechno. A hrou o její jablko to jen začíná. S naší omezenou fantazií by to pokračovalo se třemi pohlednými šlechtici... Ale s Kataríninými schopnostmi je 5 tak akorát.

Obrázek

PříspěvekNapsal: 27 dub 2017, 14:17 
Královská rodina
Královská rodina

K tomu mohu říct jen: FUJ! Jsem ráda, že mně se zdá o něčem jiném :) .

PříspěvekNapsal: 27 dub 2017, 16:04 
Královská rodina
Královská rodina

UF! :shock: :roll: Katarína :katarina: sa nezdá! :twisted:
Až sa o týchto jej snoch dozvie Arcibiskup Toulouský! :priest: bude poprask!

V kažom prípade Katarínine sny vysoko prekročili sny pána Rescátora z tohto linku:

viewtopic.php?f=6&t=709&start=30

PříspěvekNapsal: 27 dub 2017, 18:48 
Moderator
Moderator

PenelopaW píše:
K tomu mohu říct jen: FUJ! Jsem ráda, že mně se zdá o něčem jiném :) .

Tak v tomto jsem třeba já úplně nevinně! Původně to byla variace na Paridův soud s cherry rajčetem :mrgreen: . Jenže :katarina: prohlásila, že nestačí posoudit jen fyzickou stránku věci, ale že její rozhodnutí musí být komplexní! A nás to všechny tak rozhodilo, že vlastně ani nevíme, kdo se nakonec stal vítězem. :zle: :budu_zvracet:

PříspěvekNapsal: 14 zář 2017, 17:59 
Markýzové
Markýzové

uprimne som zhrozená, čo vsetko z Kataríny robíte! :disagreement: :disagreement: :disagreement:

PříspěvekNapsal: 14 zář 2017, 21:49 
Královská rodina
Královská rodina

ada1987 píše:
uprimne som zhrozená, čo vsetko z Kataríny robíte! :disagreement: :disagreement: :disagreement:

keď sa autorka prestala o Katarínu starať a odletela kapitánom Spockom bohvie kam musíme sa starať my ;)

neviem nad čím konkrétne si zhrozená ....v každom prípade vo fikciách ako aj v reálnom živote je protrebný
nadhľad a humor ... bez toho to nejde ... :disagreement:

nie všetko čo sa zjaví na fóre je myslené smrteľne vážne :mrgreen: keby si sledovala fórum vedela by si že každá z nás si
tu v pohode dokáže strieľať dokonca aj zo samej seba ;)

PříspěvekNapsal: 14 zář 2017, 22:08 
Královská rodina
Královská rodina

moirra píše:
ada1987 píše:

keď sa autorka prestala o Katarínu starať a odletela kapitánom Spockom bohvie kam musíme sa starať my ;)

neviem nad čím konkrétne si zhrozená ....v každom prípade vo fikciách ako aj v reálnom živote je protrebný
nadhľad a humor ... bez toho to nejde ... :disagreement:

nie všetko čo sa zjaví na fóre je myslené smrteľne vážne :mrgreen: keby si sledovala fórum vedela by si že každá z nás si
tu v pohode dokáže strieľať dokonca aj zo samej seba ;)

Ado, tak to je. Svoji hrdinku jsi opustila a já stále říkám, že je to škoda. Mohla bys dál rozvíjet její osudy podle svých představ. :writer:

PříspěvekNapsal: 15 zář 2017, 15:32 
Markýzové
Markýzové

moirra- keby som nieco podobne napisala o Angelike, tak mi tu utrhnete hlavu! Jasne som ti napisala, ze ja som K. neopustila, ale múza opustila mna!! Ci je na Vulkane, alebo sla za neutralnu zonu za Romulanmi, to neviem. GPS nechala doma.

PříspěvekNapsal: 15 zář 2017, 16:09 
Královská rodina
Královská rodina

@ada1987

Co se Kataríny týče, vtipkování o BDSM bych nechala stranou, to je opravdu jen věc fóra a věřím, že prvoplánově nebylo myšleno zle. Holky akorát rozvedly tu myšlenku o trestání záhadného neznámého... Toto je opravdu nutno brát s nadhledem ;) .
Btw: I o Angelice tu padlo mnoho narážek a dvojsmyslů, takže bych to nebrala osobně a proti Kataríně. Prostě na fóru bují zábava různého druhu ;) .

V povídkách myslím Mimi navázala na příběh Kataríny velmi pěkně, zde bych se neurážela, dokud nebudeme vědět, jak se vše vyvrbí. A samozřejmě všechny rády počkáme na návrat inspirace a Tvoji verzi příběhu. Nikdo neříká, že nemůžeš vytvořit vlastní dějovou linii a že je nutno respektovat to, co vymysleli druzí :) .

PříspěvekNapsal: 15 zář 2017, 17:15 
Královská rodina
Královská rodina

PenelopaW píše:
@ada1987

Co se Kataríny týče, vtipkování o BDSM bych nechala stranou, to je opravdu jen věc fóra a věřím, že prvoplánově nebylo myšleno zle. Holky akorát rozvedly tu myšlenku o trestání záhadného neznámého... Toto je opravdu nutno brát s nadhledem ;) .
Btw: I o Angelice tu padlo mnoho narážek a dvojsmyslů, takže bych to nebrala osobně a proti Kataríně. Prostě na fóru bují zábava různého druhu ;) .

V povídkách myslím Mimi navázala na příběh Kataríny velmi pěkně, zde bych se neurážela, dokud nebudeme vědět, jak se vše vyvrbí. A samozřejmě všechny rády počkáme na návrat inspirace a Tvoji verzi příběhu. Nikdo neříká, že nemůžeš vytvořit vlastní dějovou linii a že je nutno respektovat to, co vymysleli druzí :) .

Ado, já si také myslím, že je třeba dívat se na věc s nadhledem a humorem. Ve vyprávění jsem napsala, co si mohla myslet šlechtična z vysoce postaveného rodu o muži nízkého původu a stojícího patrně mimo zákon. Jak by se k němu zachovali na panství jejího otce. Podle mě myslela jako urozená žena v té době. Já ovšem nepíši historický román. Jen romantickou a možná i trochu sentimentální fikci. Když jsem četla ty přįspěvky a viděla obrázky o trestání záhadného modrookého lapky v uvozovkách, tak jsem se tomu smála a pobavilo mě to.
A také navrhuji, napiš o dalších osudech své hrdinky. Já si to moc ráda přečtu a myslím, že nejsem sama. :agree:

PříspěvekNapsal: 15 zář 2017, 21:12 
Markýzové
Markýzové

mimi- ja som myslela na BDSM praktiky, ktore spomenula Moirra. Proti tvojim príbehom nic nemam, prave naopak. "Tvoja" K. sa najviac podobá tej "mojej".
Ale teraz uz chapem, preco p. Golon nechcela, aby sa o Angelike pisali ff.

PříspěvekNapsal: 16 zář 2017, 00:21 
Královská rodina
Královská rodina

Ada, nehraj sa tu na svätu 8) a nerozculuj sa to zbytocne nad vecami ktore kazdy okrem teba pochopil presne
ako to malo byt:

Ako vtip ! :tongue:

ja som ziadne sado maso este nikdy nepisala ani pisat nebudem lebo ma to jednoducho a strucne nebavi
a ani niesom fanusik takych hratok ... jednoducho ma iba pobavilo ze si ten modrooky pan z fikcie od Mimi
v podstate koledoval o vyprask a to je vsetko :applaus:

keby som sa ja mal rozculovat nad tym akeho bezcharakterneho tupca hral nas milacik Joffrey v tvojej povodnej fikcii
( a nezdalo sa mi ze to by bol mal byt tiez vtip, mozno som tu aj ja nieco nepochopila :roll: ) tak by som tu musela o tom napisat dvojstranovy zoznam co sa mi teda vobec nechce :roll:

vacsina z nas tu na fore ma dost humoru na to aby si dokonca dokazala utahovat aj sama zo seba -
ibaze ty si to akosi prehliadla :eyes:

keby clovek bral vsetko v zivote iba smrtelne vazne, svet by bol skutocne neobyvatelne miesto :turban:

PříspěvekNapsal: 17 zář 2017, 22:29 
Site Admin
Site Admin

Tak uz dost diskusi o (ne)ironii a nechte odpovedet skrze fikci Katarinu. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 05 úno 2019, 12:57 
Královská rodina
Královská rodina

Po tom čo Dasha urobila v časopise objav ktorý Penelopa stanúc sa očitým svedkom objavu okomentovala takto:

Citace:
Jako bonus pak posílám reklamu z časopisu, na kterou natrefila Dasha a velmi bryskně pochopila, že se jedná o Kataríniny chemické pokusy, při nichž Bécher extaticky vykřikoval cosi o vejci mudrců. Nechci vyvozovat závěry, ale možná že jen díky kupelaci koňské masti Joffreye napadlo hrát si se zlatonosným pyritem...

https://www.najdizlato.cz/

.... mi skutočne nedalo nevysvetliť odkiaľ vlastne pochádza tradícia strkať zlato do konskej masti. :la-polak-fun:

hlavne keď to všetko ešte Jeanne okorenila komentárom:

Citát: Otázka je jestli Katarína pokrokově vařila zlato z konské masti nebo konskou mast ze zlata.

Takže prajem príjemné čítanie. :potapec:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]