Právě je 23 zář 2019, 16:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 26 pro 2018, 15:33 
Královská rodina
Královská rodina

Parádne, prekvapujúce dokonca až šokujúce :shock: :twisted: pokračovanie ....

ja som si najviac užila manželskú scénu v ktorej si vzájomne začali kadečo vyčítať ....

Dimitri je v jednej veci úplne typický chlap: akonáhle iný páni prejavili záujem o jeho ženušku
v tom momente začala byť zaujímavá aj pre neho a v celej svojej sile z neho vytryskol
vlastnícky pud ! :lol: :lol:

Citace:
„Nevěděla jsem, že tančíte – přesněji řečeno, samozřejmě, že umíte tančit, ale myslela jsem si, že tak nízké zábavy nevyhledáváte. Nebo jsem se snad ve vás spletla?“
Přisedl k ní, v očích mu blýskalo. „A co bych potom měl říkat já? Nechybělo moc, a musel jsem se o vás bít!“

Možno sa ešte o :katarina: bude musieť skutočne biť. :swordplay: To by som si veru chcela prečítať.

Pochybujem že sa tí páni ktorí si na Katarínu svorne pripíjali len tak ľahko vzdajú jej prítomnosti a jej vzácnych rád.

No a čo sa týka tohto :zachrana: (vy-viete-kto :scar: hanbi sa že si manželku nedokázal uspokojiť)

Dimitri má pochlebe! Je dosť možné že po takom zážitku Katarína príde nachuť! Aby napokon na slnečnej Sibíri neotvorila vlastnú školu lásky. :trubadur:

--------------------------

PS pod čiarou:
Zavřela tedy oči a překvapeně se přistihla, že místo na Rusko myslí na ruské uniformy.

a z hlavy jej v tom momente vyfučali všetky výpočty, herbáre, mapy, projekty aj skúmavky :scientist: :mrgreen:

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 26 pro 2018, 15:50 
Královská rodina
Královská rodina

Dasho, pěkné a vtipné intermezzo. Jediná vada je, že je krátké.

Líbilo se mi, jak mu to Katarína pěkně řekla od plic, když ji zase jako obvykle začal peskovat: :D :katarina:

„Ale vy se přece bít nemusíte, když jsme před Bohem a lidmi oddáni. Proto se mnou nakládáte jako s prašivým psem!“ vzkřikla Katarína. :applaus: :ok: :katarina:

Obdivuji Dimitrijovi myšlenkové pochody. Konečně mu to, jak říká Penelopa, doteklo: :mrgreen:

Kdyby ji omráčenou vyhodil ze saní, trvalo by minimálně tři měsíce, než by její tělo někdo našel. Jenže když si měl vybrat z možností „Bez Kataríny“ a „S Katarínou“, naprosto šokovaně si uvědomil, že by si jednoznačně vybral to druhé. Jestli tomu rozumím správně, horečně zauvažoval, tak tuto výstřední brýlatou ženu miluji!

Cesta k objevení pravdy bývá trnitá. :ok: :ok: :ok:

Katarína se dočkala vánočního dárku, přestože v Rusku se Vánoce teprve slavit budou. :ach: :ach: :ach:
K čemu všemu není dobrá jedna rodinná sešlost. :katarina: :applaus: :applaus: :applaus:

P.S.
[b]„že když ji neuřkl ani zhýralý kulhavý francouzský čaroděj, jistě zvládne i život po boku ruského řeholníka a budoucího světce.“ Doteď Katarína fungovala podle jeho představ.
Úvaha o rodinném štestí opravdu hodná budoucího světce. :slzici: :slzici:

[/b]

PříspěvekNapsal: 26 pro 2018, 16:41 
Královská rodina
Královská rodina

mimi píše:
Dasho, pěkné a vtipné intermezzo. Jediná vada je, že je krátké.

a to slovné spojenie "zhýralý kulhavý francouzský čaroděj" :witch: je boží! :slzici:

nemá "vy-viete-kto" náhodou nejakú vedeckú cestu do Ruska? bolo by vtipné keby sa všetci naši hrdinovia
niekde "nechtiac" stretli, napríklad na cárskom dvore! :twisted: :twisted:

PříspěvekNapsal: 26 pro 2018, 20:41 
Královská rodina
Královská rodina

No a už je to tu!

Keďže je už známe že akonáhle som na tabletách (tentokrát kvoli chrípke a našťastie nie kvoli zubom)
tak mávam tvorivé úlety- tak som ani tentokrát nesklamala a mala samo poriadný kreatívny úlet na tému Katarína v Rusku:

Obrázek

Obrázek

Tuto Dimitri zo záprahom čakajúci na Katarínu:

Obrázek

Katarína z menším záprahom (takto si ju predstavujem každeé ráno samotnú z radlicou ako odhŕňa sneh):

Obrázek

A manželia vracajúci sa z Petrohradu:

čo ma privádza na myšlienku že museli mať aj kočiša na tie sane, či nie? Alebo mal Dimitri jednu ruku na opratách a druhú v Kataríninej :katarina: však-vy-viete-čo!? 8)
A ozaj prebehlo všetko rukou alebo ... však-vy-viete-čím? :slzici: :zachrana:

Obrázek

PříspěvekNapsal: 26 pro 2018, 20:51 
Moderator
Moderator

Moirro, to jsou naprosto dokonalé ilustrace!!! :ok: :applaus: :mrgreen: Ani nevím, která Katarina se mi líbí víc - a ty okuláry! :slzici:

Dokonce nechybí ani "ruská trojka"! Kočího samozřejmě měli, to by Dimitrij všechno nezvládl ;)

PříspěvekNapsal: 26 pro 2018, 20:54 
Královská rodina
Královská rodina

Ach a takto si predstavujem Dimitria (bol blond a vysoký, či nie? )

keď sa tak naňho pozerám nakoniec sa vykašleme na Joffreya a zaľúbime do Dimirtria! :slzici:

Obrázek

ďalšie Katarínologické výtvory nájdete tuto:

viewtopic.php?f=12&t=730&p=24534#p24534

PříspěvekNapsal: 26 pro 2018, 21:14 
Markýzové
Markýzové

moirra-ano, d. bol blonďák, takze ten treti obrazok nesedi. :disagreement: ale inak super obrazky. (aj ked K. v ruzových šatoch?! :disagreement: (
ten posledny s D. je perfektný :ok: :ok: sice pochybujem, ze by sa D. obliekol do takych honosných siat. mozno iba pred "obratenym". neverim, ze by takto kazal v kostole. zeny by sa urcite nesustredili na omsu. :ach: :ach:

PříspěvekNapsal: 26 pro 2018, 22:27 
Site Admin
Site Admin

Haha, tak ten zaver katarina vanocni fikce sedl opravdu presne. Styl, hloubka a funkcnost, jakou si tema a situace zada. "Genialni" tak bude popisovano pozadi katarinologickeho mytu srovnatelneho s cimrmanologickym... 8)

PS doufam ze v ramci budovani mytu nebudete za chvili tvrdit, ze Dimitrij prece vypadal jako Aquaman. :roll:
Ale jestlize mel Dimitrij na sdileni prace jeste kociho, tak si jeste nechame pana vy vite koho... proste byl prece jen pan dokonaly :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 26 pro 2018, 22:40 
Moderator
Moderator

jeanne píše:
Haha, tak ten zaver katarina vanocni fikce sedl opravdu presne. Styl, hloubka a funkcnost, jakou si tema a situace zada.

Moc děkuju za erudovaný komentář, ale to ještě není konec! :lol: :slzici: :lol: Ještě přijde jedna kapitola a epilog - a já tajně doufám, že fanynky Kataríny nebudou zklamané!

P.S. Moirro, Dimitrij je naprosto libovej! :applaus: :twisted: :applaus:

PříspěvekNapsal: 26 pro 2018, 22:55 
Královská rodina
Královská rodina

Moirro, tak to je perfektní obrázkový doprovod Dashina vyprávění o cestě z Petrohradu. :ok: :ok: :ok: :applaus: :applaus: :applaus:

dasha píše:

P.S. Moirro, Dimitrij je naprosto libovej! :applaus: :twisted: :applaus:

To tedy je. Ten musel mít v kostele ženami narváno. :applaus: :applaus: :applaus:

PříspěvekNapsal: 26 pro 2018, 23:09 
Královská rodina
Královská rodina

Drsná manželská hádka, ruská trojka a pak orgasmus - to je Dimitrij a Katarína.
Ani se neodvažuji domýšlet, jaká divočina v divočině na nás na závěr ještě čeká.

A jen tak na okraj - pokud dobře počítám, tak tam ten, vy-vite-kdo, žije plus mínus ve stejné době do slova a do písmene v nedobrovolném celibátu :mrgreen: .

PříspěvekNapsal: 27 pro 2018, 15:07 
Královská rodina
Královská rodina

ada1987 píše:
. neverim, ze by takto kazal v kostole. zeny by sa urcite nesustredili na omsu. :ach: :ach:

:slzici: :ok: no to mas absolutnu pravdu .... :priest: :trubadur:

a ten obrazok to ma byt Dimitri v odeve ruskeho slachtica - to znamena z doby kedy este bol u rodicov ;-)
alebo sa tak mozno niekedy este oblecie ked je u nich na navsteve :D

Ono ten odev na obrazku je jasny letny odev ;-)

PříspěvekNapsal: 28 pro 2018, 19:48 
Královská rodina
Královská rodina

Úvodem: Moirro, ilustrační obrázky jsou d-o-k-o-n-a-l-é!!!

Myslím, že by stálo za úvahu, zda by je Dasha neměla vložit přímo do textu, aby dokreslila své vyprávění. A současně bychom tu měli první fikci i s obrazovým doprovodem ;) .

moirra píše:
ja som si najviac užila manželskú scénu v ktorej si vzájomne začali kadečo vyčítať ....

Přesně tak :ok: .
moirra píše:
No a čo sa týka tohto :zachrana: (vy-viete-kto :scar: hanbi sa že si manželku nedokázal uspokojiť)

Tereza píše:
A jen tak na okraj - pokud dobře počítám, tak tam ten, vy-vite-kdo, žije plus mínus ve stejné době do slova a do písmene v nedobrovolném celibátu :mrgreen: .

Nad tím jsem také přemýšlela a to pomyšlení a srovnání je vpravdě kruté... Joffrey trpí jako zvíře, raději musí pro uklidnění sledovat hvězdy v observatoři, zatímco hvězda Katarínina konečně zazářila :ok: .
moirra píše:
nemá "vy-viete-kto" náhodou nejakú vedeckú cestu do Ruska? bolo by vtipné keby sa všetci naši hrdinovia niekde "nechtiac" stretli, napríklad na cárskom dvore! :twisted: :twisted:

A stejně jako v diskusi u fikce od Mimi volám po nějaké bláznivé novoroční betafikci! :) Slovní souboj mezi nerudným Dimitrijem, v němž se konečně projevily vlastnické až atavistické pudy, a ironickým Joffreyem… to si říká o sepsání nějakého alespoň krátkého příspěvku! :prayer: A oba pánové by se mohli tak rozkohoutit (Joffrey valem nedobrovolnou sexuální abstinencí, ať mi nikdo netvrdí, že z toho musel být nerudný), že by nakonec došlo i na ten :swordplay: ??!!
moirra píše:
Alebo mal Dimitri jednu ruku na opratách a druhú v Kataríninej :katarina: však-vy-viete-čo!? 8)
A ozaj prebehlo všetko rukou alebo ... však-vy-viete-čím? :slzici: :zachrana:

Jsem ráda, že tuto otázku jsem si nepoložila jenom já. A že tu padla veřejně, neb já nechtěla toto téma načínat, abych nebyla za úchyla :roll: . Dashi jsem se na to ptala a je prý na každém z nás, co si představí, že ve stísněném interiéru saní v mrazivém ruském exteriéru vlastně proběhlo. A věřte, že když jsem to četla coby betačtenář, moje fantazie mi nabízela vskutku divoké obrazy! :P

PříspěvekNapsal: 29 pro 2018, 23:12 
Moderator
Moderator

Popelka se vrátila domů z plesu a s novým rokem nastávají nové pořádky :love:
(Přidávám už dnes, páč zítra tradičně tour de hobbymarket :sailor: ) Příjemné počtení!

PříspěvekNapsal: 30 pro 2018, 12:32 
Královská rodina
Královská rodina

Předně musím říci, že jsem velmi pozitivně překvapena Dimitrijovou proměnou. :ok: Nejen, že se po prožitém orgasmu (z jeho náhlé výřečnosti vyvozuji, že byl oboustranný) začal svěřovat, ale ještě se ujal povinností, které do té doby machisticky nechával na manželce! Budou-li manželé Antonovi ( :slzici: ) v tomto trendu pokračovat, stane se z bohatýra brzy podpantoflák a Katarína bude v jejich zemljance tím, kdo nosí kalhoty! :agree:

Ovšem nechce se mi věřit, že by Katarína zanedbala prohrnování pluhem jen kvůli poezii, a že by po lyrickém zážitku v saních tak rychle změnila názor na tchýniny výtvory. V tom bude něco jiného... a tajný cibulový inkoust tomu napovídá!

Též děkuji za rozšíření obzorů v ranku skautských a špionážních technik, neb tuto funkci cibulové šťávy jsem doposud neznala - sama jsem experimentovala jen s mlékem a citronem. Ale uznávám, že mléko je v zemi, vyhlášené hladomory, tvrdými podmínkami a velkou úmrtností obyvatelstva, vzácnou komoditou a citrony coby exotiku aby zde pohledal ;) .

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]