Právě je 22 říj 2017, 21:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 23 črc 2017, 14:55 
Královská rodina
Královská rodina

Súhlasím Mimi ,aj mne bol Bardagne odjakživa vrcholne nesympatický - možno preto že v mladosti som sama stretla takýchto neústupných pytačov, ktorí si namýšľali že im patrím, hoci sme spolu nikdy nič nemali. :roll: :evil:

Ale čo sa týka Angeliky, tak to bola absolútne výnimočná situácia,
ktorá jej konanie tak trochu ospravedlňuje.
ja osobne si myslím že z textu vyplýva že Angelika Bardagneho odmenila pretože dobre vedela že bez neho
by už nebola pri živote a nikdy by už neuvidela Joffreya a svoje deti ....

Čo sa mne nepáči na Angelike :evil: :evil: že sa nepodelila z Joffreyom o také dôležité informácie ako sú napríklad tie,
že jej viackrát ukladali o život. Ano, vieme že Angelika bola v tomto veľmi introvertovaná, preto aj z minulosti Joffreovi porozprávala iba útržky, ale cez to všetko:

Z osobnej skúsenosti, ale aj z pozorovania iných vzťahov, ktoré sú dlhodobo šťastné viem, že partneri ktorí si
skutočne rozumejú a sú spriaznené duše, spolu zdieľajú takmer všetko.
Pani AG žila sama v takomto vzťahu, pokiaľ máme veriť tomu čo sme si o ňom mohli prečítať.
Alebo že by sem-tam bola aj ona mala nejakú tú temnú, tajnostkársku stránku???

Toto neustále zamlčovanie dôležitých udalostí a informácií ma na Angelike nekonečne rozčuľuje. :twisted: :twisted:
(I keď niekedy to robí aj Joffrey, hlavne jeho druhé alter-ego Rescator :mask: )
Podľa mňa mal Joffrey totálnu pravdu keď z neho v Katarunku padlo jeho zvyčajné sebaovládanie a na Angeliku doslova nahučal (vtedy keď mu zamlčala že má v rukách živého Uttakeho. )

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 23 črc 2017, 15:01 
Markýzové
Markýzové

moirra píše:
Čo sa mne nepáči na Angelike :evil: :evil: že sa nepodelila z Joffreyom o také dôležité informácie ako sú napríklad tie,
že jej viackrát ukladali o život. Ano, vieme že Angelika bola v tomto veľmi introvertovaná, preto aj z minulosti Joffreovi porozprávala iba útržky, ale cez to všetko:

To je pravda, chvílemi mi to přišlo až nelogické... Třeba u posledních dílů, kdy se Angelika dozvídá, že Ďáblice vlastně možná stále žije, její intuice na ni křičí, aby si dávala pozor, po zádech jí stéká ledový pot, ale Joffreyovi nic neřekne, protože se ráno vyspí, venku svítí slunce a ona má pocit, že ty pochyby byly vlastně plané... :?

PříspěvekNapsal: 29 črc 2017, 17:46 
Rytíři
Rytíři

PenelopaW píše:
Zrazená bych se cítila určitě... ale vzhledem k tomu, že by trvalo nějakou dobu, než bych se s manželem znovushledala, asi by se mi to pak rozleželo, když mám sama máslo na hlavě, a říkala bych si, že to pro něj třeba taky nic neznamenalo... Neznala okolnosti, ale ihned si jako typická žena něco domyslela a vyvodila z toho závěry :) . Těžko říct... Každopádně mi to přišlo poněkud přehnané (topila se v slzách asi po tři kapitoly) - i v porovnání s tím, co jí říkaly ostatní dámy, že truchlí kvůli něčemu takovému v situaci, kdy některé rodiny byly vyvražděny Irokézy či přišly o veškerý majetek, ... Ale ono to tak bývá, že člověk je často zahleděný sám do sebe a okolo nekouká ;) .

Mňa to tak trochu potešilo, že trpí ako normálna žena :mrgreen: Veď máloktorá by sa s tým len tak rýchlo vysporiadala, aj keď má maslo na hlave. Mne to práveže prišlo dosť reálne a páčilo sa mi to, že AG to vykreslila tak, ako je to najviac pravdepodobné. Ak teda žena muža miluje.... :ach:

PříspěvekNapsal: 29 črc 2017, 17:51 
Rytíři
Rytíři

moirra píše:

Z osobnej skúsenosti, ale aj z pozorovania iných vzťahov, ktoré sú dlhodobo šťastné viem, že partneri ktorí si
skutočne rozumejú a sú spriaznené duše, spolu zdieľajú takmer všetko.
Pani AG žila sama v takomto vzťahu, pokiaľ máme veriť tomu čo sme si o ňom mohli prečítať.
Alebo že by sem-tam bola aj ona mala nejakú tú temnú, tajnostkársku stránku???

Toto neustále zamlčovanie dôležitých udalostí a informácií ma na Angelike nekonečne rozčuľuje. :twisted: :twisted:

Detto aj ja... :agree: Vysvetľujem si to tak, že to pramenilo z doby, v ktorej Angelika žila. Také tesné vzťahy neboli bežné, ženy sa nemiešali do mužských záležitostí, a tak v rámci zvykov a aj vzhľadom na Angelikinu samostatnosť to vyústilo až do takýchto rozmerov. Aj keď aj mne sa zdá, že v niektorých prípadoch až absurdných....

PříspěvekNapsal: 15 říj 2017, 22:19 
Rytíři
Rytíři

Čo sa mi na Angelike tiež nepáčilo, že sa tak málo zaujímala o Charlesa-Henriho. Keď teraz čítam práve 5.diel, je mi toho drobčeka veľmi ľúto... :cry:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]